Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κορίτσια! καλό μήνα! χαίρομαι πολύ με τα νέα σας! εγώ περιμένω ακόμα αποτελέσματα μοριακών ελέγχων.... δύσκολη κατάσταση και θέλουν ακόμη 10 ημέρες στην καλύτερη περίπτωση ή 24 στη χειρότερη...Μέχρι  να βγουν θα σκάσω.....

να σας ρωτήσω κορίτσια... φουσκώσατε; φαίνεστε δηλαδή; αν ναι πόσο είστε; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Καλο μήνα κοριτσακια πηγα πρωί πρωί και ειδα τον μπεμπουλη μας! Με την βούλα και απο δεύτερο γιατρο εχουμε τσουτσου! Εσεις τι νεα;

Καλησπέρα Κάντι! Εχθές πήγα κι εγώ και ενώ στην αυχενική μας είπαν 80% κοριτσακι., εχθές η γιατρος μου  μου είπε βλέπει τσουτσουνάκι που λες και συ!!!! Ο δικός μου τρελάθηκε απ τη χαρά του,δε το συζητώ!!!

Just now, xxolga είπε:

καλημέρα κορίτσια! καλό μήνα! χαίρομαι πολύ με τα νέα σας! εγώ περιμένω ακόμα αποτελέσματα μοριακών ελέγχων.... δύσκολη κατάσταση και θέλουν ακόμη 10 ημέρες στην καλύτερη περίπτωση ή 24 στη χειρότερη...Μέχρι  να βγουν θα σκάσω.....

να σας ρωτήσω κορίτσια... φουσκώσατε; φαίνεστε δηλαδή; αν ναι πόσο είστε; ευχαριστώ

Εγώ 16η βδομάδα μπήκα σήμερα και ναι  ,έχω φουσκώσειιιι !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xxolga είπε:

καλημέρα κορίτσια! καλό μήνα! χαίρομαι πολύ με τα νέα σας! εγώ περιμένω ακόμα αποτελέσματα μοριακών ελέγχων.... δύσκολη κατάσταση και θέλουν ακόμη 10 ημέρες στην καλύτερη περίπτωση ή 24 στη χειρότερη...Μέχρι  να βγουν θα σκάσω.....

να σας ρωτήσω κορίτσια... φουσκώσατε; φαίνεστε δηλαδή; αν ναι πόσο είστε; ευχαριστώ

Υπομονη ρε κοριτσάκι μου!!!

 Εγω φαίνομαι 14w 4d.εσυ φαίνεσαι;;;;

Just now, Mts_dreamer είπε:

Καλησπέρα Κάντι! Εχθές πήγα κι εγώ και ενώ στην αυχενική μας είπαν 80% κοριτσακι., εχθές η γιατρος μου  μου είπε βλέπει τσουτσουνάκι που λες και συ!!!! Ο δικός μου τρελάθηκε απ τη χαρά του,δε το συζητώ!!!

Εγώ 16η βδομάδα μπήκα σήμερα και ναι  ,έχω φουσκώσειιιι !

Ξέρεις τι μου ειπε ο δικος μου χτες ε;;; Θα το λιώσουμε το PlayStation 5 και έμεινα μλκς λέω οκ αυτο δεν το σκέφτηκα επι 2!,!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Υπομονη ρε κοριτσάκι μου!!!

 Εγω φαίνομαι 14w 4d.εσυ φαίνεσαι;;;;

εγώ 15w5d και φούσκωσα αλλά καταφέρνω ακόμα να το κρύβω κάτω από ριχτές μπλούζες... ήθελα να μάθω πρώτα τα αποτελέσματα και μετά να μαθευτεί στη δουλειά αλλά δεν το βλέπω έτσι όπως πάει....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Υπομονη ρε κοριτσάκι μου!!!

 Εγω φαίνομαι 14w 4d.εσυ φαίνεσαι;;;;

Ξέρεις τι μου ειπε ο δικος μου χτες ε;;; Θα το λιώσουμε το PlayStation 5 και έμεινα μλκς λέω οκ αυτο δεν το σκέφτηκα επι 2!,!

Χαχαχαχαχαχαχα κι εμάς κάπως έτσι μας βλέπω χαχαχα

Just now, xxolga είπε:

εγώ 15w5d και φούσκωσα αλλά καταφέρνω ακόμα να το κρύβω κάτω από ριχτές μπλούζες... ήθελα να μάθω πρώτα τα αποτελέσματα και μετά να μαθευτεί στη δουλειά αλλά δεν το βλέπω έτσι όπως πάει....

Χμμ η ανακοινωση στην δουλειά είναι όντως ένα θεματάκι,όμως κορίτσι μου να σκέφτεσαι το νινί σου κ τα αποτελέσματα που περιμένεις και όλα θα έρθουν !!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xxolga είπε:

εγώ 15w5d και φούσκωσα αλλά καταφέρνω ακόμα να το κρύβω κάτω από ριχτές μπλούζες... ήθελα να μάθω πρώτα τα αποτελέσματα και μετά να μαθευτεί στη δουλειά αλλά δεν το βλέπω έτσι όπως πάει....

Η αλήθεια ειναι οτι εγω δεν το κρύβω. Φοράω φορέματα με σουρα κάτω απο το στήθος, ετσι νιώθω άνετα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mts_dreamer said:

Χαχαχαχαχαχαχα κι εμάς κάπως έτσι μας βλέπω χαχαχα

Χμμ η ανακοινωση στην δουλειά είναι όντως ένα θεματάκι,όμως κορίτσι μου να σκέφτεσαι το νινί σου κ τα αποτελέσματα που περιμένεις και όλα θα έρθουν !!! 

ισχύει αυτό... αλλά σκέφτομαι ότι σε πρίπτωση που κάτι δεν πάει καλά το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα είναι να πρέπει να το συζητήσω με απλούς γνωστούς...

Just now, Καντι said:

Υπομονη ρε κοριτσάκι μου!!!

 Εγω φαίνομαι 14w 4d.εσυ φαίνεσαι;;;;

Ξέρεις τι μου ειπε ο δικος μου χτες ε;;; Θα το λιώσουμε το PlayStation 5 και έμεινα μλκς λέω οκ αυτο δεν το σκέφτηκα επι 2!,!

όλες αγοράκια; χαχαχα... τί πλάκα... ωραίο με το playstation... αν και εμάς για playstation δεν μας βλέπω... μου φαίνεται θα δίνω ένα κατσαβίδι και λοιπά εργαλεία και θα ξεμπερδεύω για όλη τη μέρα...χαχαχ

Just now, Καντι said:

Η αλήθεια ειναι οτι εγω δεν το κρύβω. Φοράω φορέματα με σουρα κάτω απο το στήθος, ετσι νιώθω άνετα.

και εγώ δοκίμασα τέτοια φορέματα που έχω γιατί νομιζα θα κρύβεται καλύτερα αλλά για ένα περίεργο λόγο τονίζουν πολύ την κοιλιά... ετσι είμαι ακόμα με μπλούζες φαρδιές

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλο μηνα κοριτσια!! Πολυ χαιρομαι που ειμαστε καλα κ εμεις κ τα μπεμπακια μας!!:-D:-D:-D

14w 3d ειμαι κ εχει αρχισει να φαινεται η κοιλιτσα!

Οσεςκανουν ενεσουλες innohep εχετε μελανιες ρε κοριτσια;;; Η κοιλια μου ειναι γεματη μελανιες κ ανησυχω μηπως κατι δεν κανω σωστα...

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κοριτσια! Εγω ειχα γιατρο προχθες και μου ειπε κ αυτος οτι το μπεμπακι δειχνει για κοριτσακι! Κ μια βδομαδα μεγαλυτερο φαινεται. 

Απο κοιλια εννοειται φαινεται, βεβαια δεν ξερω ισως να παιζει ρολο που ειναι δευτερη εγκυμοσυνη. Ολοι με ρωτανε αν ειμαι στον 5ο πχ, αρα τοσο δειχνω μαλλον 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nantia1286 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια!! Πολυ χαιρομαι που ειμαστε καλα κ εμεις κ τα μπεμπακια μας!!:-D:-D:-D

14w 3d ειμαι κ εχει αρχισει να φαινεται η κοιλιτσα!

Οσεςκανουν ενεσουλες innohep εχετε μελανιες ρε κοριτσια;;; Η κοιλια μου ειναι γεματη μελανιες κ ανησυχω μηπως κατι δεν κανω σωστα...

Μελανιτσες κι εγω κανω καμια φορα με τις innohep, δεν με προβληματίζουν. Με Τα γρομαπαλακια που γίνονται καμια φορα προβληματίζομαι μηπως κανω κατι λάθος.

Just now, nanoula90 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια! Εγω ειχα γιατρο προχθες και μου ειπε κ αυτος οτι το μπεμπακι δειχνει για κοριτσακι! Κ μια βδομαδα μεγαλυτερο φαινεται. 

Απο κοιλια εννοειται φαινεται, βεβαια δεν ξερω ισως να παιζει ρολο που ειναι δευτερη εγκυμοσυνη. Ολοι με ρωτανε αν ειμαι στον 5ο πχ, αρα τοσο δειχνω μαλλον 

 

Ε καλα στον 4 εισαι αλλωστε, μικρή η διαφορα!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Μελανιτσες κι εγω κανω καμια φορα με τις innohep, δεν με προβληματίζουν. Με Τα γρομαπαλακια που γίνονται καμια φορα προβληματίζομαι μηπως κανω κατι λάθος.

Ε καλα στον 4 εισαι αλλωστε, μικρή η διαφορα!

Coronobaby;;; αχαχαχα τέλειο! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα ! Τη Δευτέρα έχουμε ραντεβού με το γιατρό ! Ανυπομονώ να δω πως είναι καλά και αν υπάρχει θέληση να δούμε κ τι είναι .χιχιχιιιχιχχιχι

Βρε κορίτσια οι μήνες πως πάνε ; ;Όλοι έχουν 5 βδομάδες αντί για 4 που έχει ο μήνας και μπερδεύομαι .Τώρα είμαι 17 κ 3 ! Είμαι 4ο μπήκα 5ο ; Θα μπω 5ο την άλλη βδομάδα ;;; 


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...