Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

Just now, Vagia1985 είπε:

Ε μα δηλαδή έχουμε που έχουμε τάισμα αυπνια πονους, έχουμε κ αυτους που ναι είναι δικοί μας άνθρωποι αλλά ρε παιδιά ηρεμία λίγο... Για να μην πω αν είναι 3κλινο όλο το σοι του καθενός εκεί μέσα..... Ποπο βαβουραααααααα

Φαντασου δηλαδή αντί να το σεβαστουν κ να σκεφτουν με λογική αφου μένουν κ από κάτω σου Στράβωσαν.... Ε τώρα τι να πεις.... Αλλά οοοοοοχχχιιιιι μην στεναχωρεθεις,  εμείς τα τραβάμε όλα αν γίνει κάτι κατάλαβες...;)

Ειχαν κανονισει να ερθουν και επισκεψη οταν βγουμε απο το μαιευτηριο γιαγιαδες,θειες,θειοι ασχετοι να δουν την μικρη.Παρτακι εκπληξη!!!Εεεε ρε τι εκπληξη εγινε οταν το εμαθα!!!!Ευτυχως πλεον ο αντρας μου λεει μονος του δεν παταει κανενας! Η καθε οικογενεια αντιμετωπιζει διαφορετικα καθε κατασταση.Καταλαβαινω την αναγκη τους να δουν το μωρο αλλα ειδικα φετος θελει λιγη προσοχη μεχρι να δουμε τι αντιμετωπιζουμε. Ισως ειμαι υπερβολικη αλλα λογω του οτι γενικα ολοι στην οικογενεια ημαστε στον τομεα της υγειας ειμαι λιγο πιο ευαισθητοποιημενη.

  • Μου αρέσει 1

ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, ranial83 είπε:

Υποχρεωτικα μου ειπε για να μην παρει το μωρο μικροβιο μεσω κολπου απο φ.τ. Μου το ειπε οτι ειναι και αρκετα σοβαρο που αν κολλησει θα τρεχω καιρο στις Μενν.

Εχω ηδη δηλωσει οτι μεχρι το Πασχα δεν πλησιαζει ανθρωπος το παιδι και εμβολιασμενος να ειναι!!!Οι γονεις μου το δεχτηκαν ετσι και αλλιως αφου ξερουν τι "Γκεσταπο" ειμαι.Τωρα οι οικογενεια του αντρα μου τους το δηλωσα και ειδα λιγη ξινιλα.Ξυδακι!!! Ας εκαναν το εμβολιο οπως ειπε ο παιδιατρος να το δουν με μασκουλα(μενουν απο κατω μας). Δεν ρισκαρω φετος τιποτα γιατι αν συμβει κατι εγω θα τρεχω,οι αλλοι μονο σχολια θα ειναι. Οποτε δεν εισαι καθολου παραξενη!!!

Αλήθεια πιστεύεις οτι μένουν απο κάτω και δεν θα σου ανέβαινουν; Μου φαινεται πολυ περίεργο ...

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ranial83 είπε:

Ειχαν κανονισει να ερθουν και επισκεψη οταν βγουμε απο το μαιευτηριο γιαγιαδες,θειες,θειοι ασχετοι να δουν την μικρη.Παρτακι εκπληξη!!!Εεεε ρε τι εκπληξη εγινε οταν το εμαθα!!!!Ευτυχως πλεον ο αντρας μου λεει μονος του δεν παταει κανενας! Η καθε οικογενεια αντιμετωπιζει διαφορετικα καθε κατασταση.Καταλαβαινω την αναγκη τους να δουν το μωρο αλλα ειδικα φετος θελει λιγη προσοχη μεχρι να δουμε τι αντιμετωπιζουμε. Ισως ειμαι υπερβολικη αλλα λογω του οτι γενικα ολοι στην οικογενεια ημαστε στον τομεα της υγειας ειμαι λιγο πιο ευαισθητοποιημενη.

Ποπο εγκεφαλικό!!! Δεν είσαι καθόλου υπερβολική ο κάθε ένας στο σπίτι του κάνει κουμάντο! Εγώ τους εχω ξεκαθαρίσει ότι θα βγάζουν κ τα παπουτσια τους για να μπουν

( κακιά νυφη εγώ χαχαχαχαχαχ) 

Κ ξέρεις τι αν είμαστε κ ειλικρινής μας παρεξηγουν κιόλας. Τι να πεις.... 

2 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αλήθεια πιστεύεις οτι μένουν απο κάτω και δεν θα σου ανέβαινουν; Μου φαινεται πολυ περίεργο ...

Κοίτα σίγουρα θα θέλουμε κ κάποια βοήθεια αλλά να μην παρεξηγουνται όταν τους λέμε τι νιώθουμε κ ότι όταν θέλουμε λίγο χρόνο ,να το καταλαβαίνουν χωρίς δευτερες κουβέντες. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αλήθεια πιστεύεις οτι μένουν απο κάτω και δεν θα σου ανέβαινουν; Μου φαινεται πολυ περίεργο ...

Το καλο ειναι οτι εργαζονται οποτε καθημερινες δεν ερχονται ετσι και αλλιως. Σκ θα εχω το πιτ-μπουλ το αγορι μου εδω οποτε και να θελουν...

1 ώρα πρίν, Vagia1985 είπε:

Ποπο εγκεφαλικό!!! Δεν είσαι καθόλου υπερβολική ο κάθε ένας στο σπίτι του κάνει κουμάντο! Εγώ τους εχω ξεκαθαρίσει ότι θα βγάζουν κ τα παπουτσια τους για να μπουν

( κακιά νυφη εγώ χαχαχαχαχαχ) 

Κ ξέρεις τι αν είμαστε κ ειλικρινής μας παρεξηγουν κιόλας. Τι να πεις.... 

Κοίτα σίγουρα θα θέλουμε κ κάποια βοήθεια αλλά να μην παρεξηγουνται όταν τους λέμε τι νιώθουμε κ ότι όταν θέλουμε λίγο χρόνο ,να το καταλαβαίνουν χωρίς δευτερες κουβέντες. 

Χαχαχαχα....κακια και εγω.

  • Χαχα 1

ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ranial83 είπε:

Το καλο ειναι οτι εργαζονται οποτε καθημερινες δεν ερχονται ετσι και αλλιως. Σκ θα εχω το πιτ-μπουλ το αγορι μου εδω οποτε και να θελουν...

Χαχαχαχα....κακια και εγω.

Α σορρυ ειχα αλλη εικόνα συνταξιούχοι πάνω - κάτω κλπ. Αν δουλεύουν και βγαίνουν έξω και έρχονται σε επαφή με κόσμο ουτε καν!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ranial83 είπε:

Το καλο ειναι οτι εργαζονται οποτε καθημερινες δεν ερχονται ετσι και αλλιως. Σκ θα εχω το πιτ-μπουλ το αγορι μου εδω οποτε και να θελουν...

Χαχαχαχα....κακια και εγω.

Καθόλου, καθόλου χαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μην έχουμε επισκέπτες, στην πρώτη γέννα στο Λητώ σε τρίκλινο γινόταν ο χαμός γιατί έτυχε να αλλάξουν μια φορά τα διπλανά κρεβάτια και ημουν μέσα Κυριακή πασχαλιατικα κ μόνο πάρτυ δεν έγινε, είναι ιδιαίτερες στιγμές ειδικά όταν είσαι μετά από καισαρική δεν μπορείς τα πολλά πολλά..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Α σορρυ ειχα αλλη εικόνα συνταξιούχοι πάνω - κάτω κλπ. Αν δουλεύουν και βγαίνουν έξω και έρχονται σε επαφή με κόσμο ουτε καν!

Αυτος ειναι και ο βασικος λογος που αντιδρω αλλιως δεν θα με ενοχλουσε ιδιαιτερα.


ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/11/2020 at 2:02 ΠΜ, Καντι είπε:

@Athina28 αναρρωτιωμουν τι κανεις και πως εισαι;

 Βρήκες κάποιο γιατρο στο δημόσιο;

Καλημερααααααααααα!Ναι βρήκα τον κ.Κορμπη στο Έλενα!Οπως θα δεις στο άλλο θέμα ο οργανισμός μου είναι πολύ καλύτερα από το ράκος των προηγούμενων ημερών!Μπήκα επιτέλους και στον μήνα μου!!!!Εσυ πως είσαι; Το μπεμπάκι;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Athina28 είπε:

Καλημερααααααααααα!Ναι βρήκα τον κ.Κορμπη στο Έλενα!Οπως θα δεις στο άλλο θέμα ο οργανισμός μου είναι πολύ καλύτερα από το ράκος των προηγούμενων ημερών!Μπήκα επιτέλους και στον μήνα μου!!!!Εσυ πως είσαι; Το μπεμπάκι;

Καλα ειμαι κι εγω την αλλη εβδομαδα μπαινω στον μήνα μου. Παιρνει ο καιρός νεράκι :)

 σου άρεσε ο καινούργιος γιατρος; Έμεινες ευχαριστημένη; 

Μπαινω και στο αλλο να δω τι έγραψες.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!! χαιρομαι που διαβαζω οτι ειστε ολες καλα :)

ηθελα να σας πω οτι καλεσα στο Ιασω σημερα, και στις 2 Δεκεμβρη εχουν ονλαιν το μαθημα που κανονικα κανουν δια ζωσης για αυτους που θα γεννησουν εκει (προγεννητικο μαθημα για τον μητρικο θηλασμο) - οποτε γραφτηκα να το παρακολουθησω! σας το γραφω σε περιπτωση που σας ενδιαφερει να το παρακολουθησετε

  • Μου αρέσει 2

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

γεια σας κοριτσια!!! χαιρομαι που διαβαζω οτι ειστε ολες καλα :)

ηθελα να σας πω οτι καλεσα στο Ιασω σημερα, και στις 2 Δεκεμβρη εχουν ονλαιν το μαθημα που κανονικα κανουν δια ζωσης για αυτους που θα γεννησουν εκει (προγεννητικο μαθημα για τον μητρικο θηλασμο) - οποτε γραφτηκα να το παρακολουθησω! σας το γραφω σε περιπτωση που σας ενδιαφερει να το παρακολουθησετε

Εγω εκανα τα δυο μαθήματα δια ζώσης που έδινε το μητέρα, ενα θηλασμού και ενα περιποίησης βρέφους. Ηταν πολυ καλα! Ήμασταν  σε μια τεράστια αίθουσα 4 κοπέλες και η μαια. Ως επισης και στο Έλενα του ανώδυνου τοκετού, επισης μεγαλη αίθουσα, δυο κοπέλες ήμασταν και η μαια, εντελώς prive κατάσταση. Τωρα που αυστηροποιηθηκαν τα μέτρα βεβαια δεν ξερω τι ισχύει γιατι πρόλαβα την προηγούμενη εβδομαδα και τα Ολοκλήρωσα.

Δωρεαν εννοειται.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Καντι είπε:

Καλα ειμαι κι εγω την αλλη εβδομαδα μπαινω στον μήνα μου. Παιρνει ο καιρός νεράκι :)

 σου άρεσε ο καινούργιος γιατρος; Έμεινες ευχαριστημένη; 

Μπαινω και στο αλλο να δω τι έγραψες.

Δεν ξέρεις πόσο συγκινούμαι που διαβαζω ότι μπαίνεις στο μήνα σου... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...