Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Τώρα με πιάνουν αλλά άγχη. Λέτε να είναι εξωμήτρια και γι αυτό να έχω καφέ; Παραλογίζομαι ε; 

      Παραλογιζεσε ναι!! Δεν δίνουν τόσο μεγάλες χοριακες με την πρώτη τα εξωμήτρια . Ξεκινάνε από χαμηλά .

      Τα καφέ είναι συνηθισμένα στην αρχή Κ πολύ πιθανό να είναι Κ δύο μωρά γι'αυτό. Να ξεκουράζεσε θέλει πολύ ξεκούραση ώστε να προσαρμοστεί η μήτρα στην νέα συνθήκη . 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Zoyla είπε:

Καλησπέρα σας! Γέννησα την μπουμπού μου στις 10/12.

Καισαρικη, στις 37+1. 2720 βάρος, 49 πόντοι και απέραντη ομορφιά. Έχω εξαιρετική ανάρρωση μέχρι στιγμής! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας. 

Να σου ζήσει!! Γερή και τυχερή ευχομαι!! Καλή ανάρρωση τώρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, pap88 είπε:

Χιχι!! Η μαμα μου εχει γενεθλια στις 22 δεκ που ειναι η πρωτη μερα του αιγοκερου και κανει προσευχες να παμε για 22, να ειναι μαζι!!

το μωρουλι το νιωθω χαμηλα γενικα. Τα βραδυα στον καναπε τον πιανει μια τρελα και κλωτσαει τοσο πολυ που νομιζω οτι θα σπασει τα νερα μονος του :D αλλα δε νιωθω τπτ αλλο ουτε συσπασεις!! Ξεκουραζομαι και φουλ δεν κανω τπτ. Στο ιατρειο μου ειπε οτι αν σκυψω 3-4 φορες θα σπασουν οποτε οτι πεφτει κατω εχει πεθανει για μενα. Δε σκυβω καθολου. :P 

Αυριο θα παμε για κοβιντ ( ο γιατρος ειπε η δευτερα η τριτη να παμε) αλλα εχω αρχισει να αγχωνομαι οποτε θα παω αυριο!!

εσυ πως εισαι;; Αισθανεσαι καποιο συμπτωμα;; Λες δε θα ειναι αιγοκερακι το δικο σου;

Χαχαχχα η δίκη μου πάλι επειδη ειναι τοξότης θελει να το κάνουμε πριν τις 22!!!

 Εχω πεθάνει στο περπάτημα τωρα που δεν βρέχει δυο ωρες σταθερά και ειμαι και πάνω στην μπάλα εκεί κατεβαίνει τον καταλαβαινω , ε οταν ξαπλώνω καναπέ στους πνεύμονες πάλι θα απλωθεί!

 Αυριο εχω ραντεβού να με δει γιατι εχει κολλήσει το βάρος του δικου μου.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Χαχαχχα η δίκη μου πάλι επειδη ειναι τοξότης θελει να το κάνουμε πριν τις 22!!!

 Εχω πεθάνει στο περπάτημα τωρα που δεν βρέχει δυο ωρες σταθερά και ειμαι και πάνω στην μπάλα εκεί κατεβαίνει τον καταλαβαινω , ε οταν ξαπλώνω καναπέ στους πνεύμονες πάλι θα απλωθεί!

 Αυριο εχω ραντεβού να με δει γιατι εχει κολλήσει το βάρος του δικου μου.

Μπραβο που περπατας τοσο!! Εγω καθολου!!

περιμενουμε νεα σου αυριο!


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

Μπραβο που περπατας τοσο!! Εγω καθολου!!

περιμενουμε νεα σου αυριο!

Προσπαθώ να προκαλέσω τον τοκετό γιατι ο εμβρυομητρικος και η αιματολόγος πρότειναν να μην μου τον αφήσει αλλο.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Προσπαθώ να προκαλέσω τον τοκετό γιατι ο εμβρυομητρικος και η αιματολόγος πρότειναν να μην μου τον αφήσει αλλο.

δηλαδη μεσα στην εβδομαδα ερχετε ε?? αντε με το καλο πως περασε ο καιρος !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

δηλαδη μεσα στην εβδομαδα ερχετε ε?? αντε με το καλο πως περασε ο καιρος !!!!!!!!

Θα το συζητήσουμε , η αλήθεια ειναι οτι ο γιατρος μου δεν ειχε καμια τέτοια πρόθεση , αλλα πρεπει να ζυγίσουμε καποια πράγματα.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Καντι είπε:

Θα το συζητήσουμε , η αλήθεια ειναι οτι ο γιατρος μου δεν ειχε καμια τέτοια πρόθεση , αλλα πρεπει να ζυγίσουμε καποια πράγματα.

Το πρωί σε σκεφτόμουν. Να αρχίσω τα στοιχήματα για αποδόσεις πριν τις 20; Σκέψου ότι όταν μεγαλώσει θα θέλει γενέθλια πριν τα Χριστούγεννα...να καλεί τους φίλους του...μην έχουν κλείσει τα σχολεία... Περπατα, ανεβοκατεβα σκάλες κυνηγά τον σύζυγο, αν το επιτρέπει ο γιατρός.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Καντι said:

Θα το συζητήσουμε , η αλήθεια ειναι οτι ο γιατρος μου δεν ειχε καμια τέτοια πρόθεση , αλλα πρεπει να ζυγίσουμε καποια πράγματα.

:-D με το καλο το ραντεβου με τον γιατρο αυριο - νομιζω θα εχουμε τοξοτη!

  • Μου αρέσει 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Το πρωί σε σκεφτόμουν. Να αρχίσω τα στοιχήματα για αποδόσεις πριν τις 20; Σκέψου ότι όταν μεγαλώσει θα θέλει γενέθλια πριν τα Χριστούγεννα...να καλεί τους φίλους του...μην έχουν κλείσει τα σχολεία... Περπατα, ανεβοκατεβα σκάλες κυνηγά τον σύζυγο, αν το επιτρέπει ο γιατρός.

Κι γω ετσι το βλέπω.... οτι μπορώ κανω!

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι said:

Ηρθε ο γιγαντακος μου 2.680 πανέμορφος και απλα έρωτας!!! Και στα δικά σας μανούλες!!!

Μολις ανοιξα γ να σου στειλω πως πηγε ο γιατρος σημερα!!! 

Καλωσηρθε το κουκλι σου!! Να σας ζησει!! Στειλε μας λεπτομερειες οποτε εχεις χρονο :wub: πολλα φιλια μανουλιτσα

  • Ευχαριστώ 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ηρθε ο γιγαντακος μου 2.680 πανέμορφος και απλα έρωτας!!! Και στα δικά σας μανούλες!!!

Τι ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει ο μπεμπουλης σου!!!!!!!πάντα γερός και τυχερός να είναι!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2020 at 9:39 ΜΜ, Vagia1985 είπε:

Κορίτσια γέννησα κ γωωω, τοκετός σε 3 ώρες σήμερα το μεσημέρι, όλα καλά 49 πόντους κ 3,535κιλα . Τώρα τον έχω αγκαλίτσα κ κοιμάται! Ζω ένα όνειρο!!! Σε όλες ευχομαι τα καλύτερα!!! 

 

On 13/12/2020 at 12:28 ΠΜ, Zoyla είπε:

Καλησπέρα σας! Γέννησα την μπουμπού μου στις 10/12.

Καισαρικη, στις 37+1. 2720 βάρος, 49 πόντοι και απέραντη ομορφιά. Έχω εξαιρετική ανάρρωση μέχρι στιγμής! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας. 

 

πρίν από 32 λεπτά , Καντι είπε:

Ηρθε ο γιγαντακος μου 2.680 πανέμορφος και απλα έρωτας!!! Και στα δικά σας μανούλες!!!

Να σας ζησουν κοριτσια μου γερά κ καλοτυχα να ναι τα παιδακια σας. Καλη λοχεια με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...