Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Γκάλοπ!! Πόσα κιλά ξεκινήσατε κ πόσα φτάσατε στην εγκυμοσύνη σας?


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσαρες!! Καθώς συζηταγα σήμερα με την ομαδουλα μου το θέμα των κιλών (μπήκαμε στον 4ο μήνα εμεις) θα ήθελα να μας πείτε κ εσείς που έχετε ήδη γεννήσει αλλά κ οι εγκυουλες πόσα κιλά ξεκινησατε στην εγκυμοσύνη σας κ πόσα πήρατε? Τα χάσατε εύκολα μετά όσες γεννησατε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!εγώ διανύω τον έβδομο μήνα και έχω βάλει λιγότερο από πέντε κιλά. Δεν θέλω να βάλω πολλά για να μου είναι εύκολο να τα χάσω και γιατί ξεκίνησα ήδη με κιλά παραπάνω.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα...Εγώ ξεκίνησα με 60 κιλά...πηγα 67 όπου κ γέννησα κ τώρα 15 μερες  μετά ειμαι 57...

Ουυυυ κοκκαλω χαχαχαχα!!εφτά κιλά τίποτα δεν έβαλες εσύ!! Μπράβο κορίτσι μου!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλημέρα!!εγώ διανύω τον έβδομο μήνα και έχω βάλει λιγότερο από πέντε κιλά. Δεν θέλω να βάλω πολλά για να μου είναι εύκολο να τα χάσω και γιατί ξεκίνησα ήδη με κιλά παραπάνω.

Μπράβο ρε κορίτσι πολύ καλά!! Ε να πάρεις αλλά 3-4 μέχρι 9ο?? Πολύ καλά!! Κ εγώ έτσι την έπαθα..ήμουν ήδη +4 κιλά όταν έμεινα έγκυος γμτ!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα...Εγώ ξεκίνησα με 60 κιλά...πηγα 67 όπου κ γέννησα κ τώρα 15 μερες  μετά ειμαι 57...

Τέτοια λέγε μου!! Κ εγώ 60 ξεκίνησα,τώρα όμως είμαι ήδη 62.5 :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι πολύ καλά!! Ε να πάρεις αλλά 3-4 μέχρι 9ο?? Πολύ καλά!! Κ εγώ έτσι την έπαθα..ήμουν ήδη +4 κιλά όταν έμεινα έγκυος γμτ!!

Τέτοια λέγε μου!! Κ εγώ 60 ξεκίνησα,τώρα όμως είμαι ήδη 62.5 :(

μην σε ανχωνει μια χαρά θα τα χάσεις κ συ κ όλες. 

.ειναι  το λιγότερο τα κιλά...

με το καλο το παιδάκι σ.

Just now, Jerina είπε:

Ουυυυ κοκκαλω χαχαχαχα!!εφτά κιλά τίποτα δεν έβαλες εσύ!! Μπράβο κορίτσι μου!

5 κοκκκαλα  όλα κ ολα...να ταίριαζε με την κόρη μ...αχχαχαχαχαχ μοντέλα κ 2

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκινησα 73 κ γέννησα 80... μια βδομάδα μετά ήμουν 67.τη δεύτερη εγκυμοσύνη την ξεκίνησα 74 κ είμαι ήδη 79, 23+ 4 σήμερα... σίγουρα θα πάρω περισσότερα από την πρώτη εγκυμοσύνη ελπίζω να χαθούν το ίδιο εύκολα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη ξεκινησα 73 κ γέννησα 80... μια βδομάδα μετά ήμουν 67.τη δεύτερη εγκυμοσύνη την ξεκίνησα 74 κ είμαι ήδη 79, 23+ 4 σήμερα... σίγουρα θα πάρω περισσότερα από την πρώτη εγκυμοσύνη ελπίζω να χαθούν το ίδιο εύκολα....

Θα τα χάσεις σίγουρα ξανά αφου στο έχει αποδείξει τι σώμα σου :-) άσε που τώρα με 2 κιόλας παιδάκια να φροντίζεις? Παραπάνω θα χάσεις!! :-)

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εγω αν θυμάμαι καλά ξεκίνησα 60 περίπου και με δυο μωρά πήγα +15 -17 κιλά. Τα έχασα όλα απλά δεν έχω κοιλιά φέτες όπως πριν. Χαχαχαχαχ

Μόνο 15 με δίδυμα?? Μπράβο..μωρέ μοντέλα μου βγήκατε όλες!! Να το πω κ στα κορίτσια στην ομάδα μου που έχω 2 με διδυμακια κ έχουν αγχωθει :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι πολύ καλά!! Ε να πάρεις αλλά 3-4 μέχρι 9ο?? Πολύ καλά!! Κ εγώ έτσι την έπαθα..ήμουν ήδη +4 κιλά όταν έμεινα έγκυος γμτ!!

Τέτοια λέγε μου!! Κ εγώ 60 ξεκίνησα,τώρα όμως είμαι ήδη 62.5 :(

Τα μωράκια μας να είναι καλά!! Και εγώ έτσι λέω αλλά 3-4 το πολύ!πάντως όλες βλέπω μετά το μαιευτήριο τα έχουν χάσει ήδη όλα τα κιλά! Αχ μακάρι να είμαστε και εμείς έτσι χαχαχαχα


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Τα μωράκια μας να είναι καλά!! Και εγώ έτσι λέω αλλά 3-4 το πολύ!πάντως όλες βλέπω μετά το μαιευτήριο τα έχουν χάσει ήδη όλα τα κιλά! Αχ μακάρι να είμαστε και εμείς έτσι χαχαχαχα

Αυτό ξανά πες το!! Κ γιατί όχι? Θα είμαστε κυρία μου!!:) νομίζω πως με τόσο ξενύχτι που θα έχουμε να φαμε είναι αναπόφευκτο!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έβαλα 8 κιλά αλλά είχα εμετούς το πρώτο τρίμηνο κ μετά διαβήτη κύησης οπότε ήμουν στην στερηση:-? και δέκα μέρες μετά που ζυγιστηκα ήμουν 54 κιλά όσο πριν την εγκυμοσύνη,βέβαια ο γιος μου γεννήθηκε και 4 κιλα.τωρα σε αυτήν που είμαι 11η εβδομάδα ξεκίνησα 56 και έχασα 2 κιλά από τους εμετούς πάλι.ειδωμεν..το θέμα είναι γερά παιδάκια,τα κιλά θα τα χάσουμε αργά ή γρήγορα..καλο υπόλοιπο εγκυμοσύνης σου ευχομαι;-)

Link to comment
Share on other sites

Λ

Just now, Mamaloulou είπε:

Καλημέρα,εγώ ξεκίνησα 53 και έφτασα 57.Μόλις γέννησα ήμουν πάλι 53 

Θες να μας τρελάνεις τελείως τώρα εσύ?? 4 κιλά πήρες??? Το μωρό πόσο ήταν? Ι πλακούντας? Η μήτρα σου? Τπτ??? Ααααα εγώ άνοιξα το θέμα για συμπαράσταση κ μου βγήκατε όλες μοντέλα!! Θα το σβήσω!!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...