Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Giwta A. είπε:

      Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

      Κορίτσι μου όλα αυτά τα συναισθήματα είναι φυσιολογικά ! Όμως να σκέφτεσε θετικά Κ ότι πάνω από όλα πρέπει εσύ να είσαι υγιής γερή Κ χαρούμενη. Όλα τα υπόλοιπα έρχονται ακόμα Κ τώρα να μην έρθουν θα έρθουν σίγουρα .

      πρίν από 1 λεπτό , Fay_ είπε:

      Τους βρηκα μου είπαν είναι πολύ καλή η τιμή! Και να επαναλάβω ξανά την Τρίτη 

      Πολύ καλή τιμή ! Έχεις Κ πιθανότητες Κ για δύο !! Όλα καλά να ξεκουράζεσε άπειρα πλέον ! 

Χοριακη που δεν διπλασιάζεται...


Recommended Posts

Καλησπέρα σας είμαι έγκυος 7 εβδμαδων νομίζω η πρώτη χοριακη ήταν 31/03/ "1973.00 mIU7mL η δεύτερη 03/04 "2214.00 mIU7mL η τρίτη 07/04 "3234.00 mIU7mL η τελευταία που έκανα σήμερα 10/04" 
"3974.00mIU7mL.......
Την Τρίτη που πήγα στο γυναικολογο είδαμε έμβρυο Μέσα αλλά δεν είχε χτύπους κ τώρα είναι να ξαναπώ την Τρίτη που μας έρχεται σε 4 μέρες δλδ μπας κ ακούσουμε καρδούλα... πόσες ελπίδες δίνετε να πάει καλά η εγκυμοσύνη μου; ο γιατρός μου είπε ελάχιστες έχω απογοητευτεί τόσο πολύ.... Έχω χάσει κάθε ελπίδα πλέον κ με τις χοριακες που δεν διπλασιάζεται.... Είναι πολύ χαμηλές οι τιμές έτσι; το έχει πάθει καμία άλλη αυτό κ να πήγε καλά η εγκυμοσύνη της;; είμαι 29 χρόνων είχα κάνει μια έκτρωση στα 17 μου κ πριν 3 χρονια είχα ξαναμείνει έγκυος κ απεβαλα.... Δεν θέλω να γίνει ξανά αυτό... Οποιασδήποτε γνώμη θα με βοηθούσε πολύ είμαι μέσα στο άγχος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπέλα μου δεν ξέρω να σου πω πολλά αλλά δεν ήθελα να μείνει και το μήνυμα σου αναπάντητο. Η αλήθεια είναι πως η αύξηση σου δεν είναι καλή. Χωρίς να σημαίνει ότι δεν υπάρχει ελπίδα αφού ποτε δεν ξέρεις τι θα φέρει το μέλλον. Να σου πω μόνο πως και άσχημα να πανε τα πράγματα  το ότι πιάνεις εύκολα είναι πολύ καλό. Εγώ έχω δυο παλινδρομες κυήσεις ως τώρα. Ενδιάμεσα τους έκανα την κορακλα μου και τώρα μπήκα στον 4ο στον γιο μου. Τρέμω φυσικά και ανησυχώ κάθε μέρα. Εύχομαι όμως να πάνε όλα καλά. Το ίδιο εύχομαι και για εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κοπέλα μου δεν ξέρω να σου πω πολλά αλλά δεν ήθελα να μείνει και το μήνυμα σου αναπάντητο. Η αλήθεια είναι πως η αύξηση σου δεν είναι καλή. Χωρίς να σημαίνει ότι δεν υπάρχει ελπίδα αφού ποτε δεν ξέρεις τι θα φέρει το μέλλον. Να σου πω μόνο πως και άσχημα να πανε τα πράγματα  το ότι πιάνεις εύκολα είναι πολύ καλό. Εγώ έχω δυο παλινδρομες κυήσεις ως τώρα. Ενδιάμεσα τους έκανα την κορακλα μου και τώρα μπήκα στον 4ο στον γιο μου. Τρέμω φυσικά και ανησυχώ κάθε μέρα. Εύχομαι όμως να πάνε όλα καλά. Το ίδιο εύχομαι και για εσένα.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου εύχομαι να πάνε όλα καλά... 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γεια σου.... Σίγουρα θα έπρεπεκη να διπλάσιαζεται.....εγω έχω δύο παλλινδρομες κυησεις με εξαιρετικές χοριακες διπλασιασμόυς άκουγα καρδιά όλα τέλεια και στον επόμενο ραντεβού τπτ....θελω να σου πω μ αυτό ότι όλα παίζουν... Κράτα μικρό καλάθι αλλά μην χάνεις και την ελπίδα σου..μακαρι να πάνε όλα καλά. Στο εύχομαι ολόψυχα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,η αλήθεια είναι πως  το σημαντικό στη  χοριακη να διπλασιάζεται,οι τιμές δεν είναι και πολύ καλές είναι η αλήθεια αλλά ποτέ δεν ξέρεις,σου εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Alexandra1991 είπε:

Καλησπέρα σας είμαι έγκυος 7 εβδμαδων νομίζω η πρώτη χοριακη ήταν 31/03/ "1973.00 mIU7mL η δεύτερη 03/04 "2214.00 mIU7mL η τρίτη 07/04 "3234.00 mIU7mL η τελευταία που έκανα σήμερα 10/04" 
"3974.00mIU7mL.......
Την Τρίτη που πήγα στο γυναικολογο είδαμε έμβρυο Μέσα αλλά δεν είχε χτύπους κ τώρα είναι να ξαναπώ την Τρίτη που μας έρχεται σε 4 μέρες δλδ μπας κ ακούσουμε καρδούλα... πόσες ελπίδες δίνετε να πάει καλά η εγκυμοσύνη μου; ο γιατρός μου είπε ελάχιστες έχω απογοητευτεί τόσο πολύ.... Έχω χάσει κάθε ελπίδα πλέον κ με τις χοριακες που δεν διπλασιάζεται.... Είναι πολύ χαμηλές οι τιμές έτσι; το έχει πάθει καμία άλλη αυτό κ να πήγε καλά η εγκυμοσύνη της;; είμαι 29 χρόνων είχα κάνει μια έκτρωση στα 17 μου κ πριν 3 χρονια είχα ξαναμείνει έγκυος κ απεβαλα.... Δεν θέλω να γίνει ξανά αυτό... Οποιασδήποτε γνώμη θα με βοηθούσε πολύ είμαι μέσα στο άγχος...

Οι αυξήσεις της χοριακής δ ειναι καλες

Μετα τις 1500μοναδες φαίνεται σάκος. Αλλα καρδιά ακούγεται μετά τις 20000

Με την αύξηση όμως που έχεις δ ξερω αν κτ τετοιο είναι πιθανό να συμβει

Ευχομαι να γίνει ένα θαύμα, η να είναι όσο πιο ανώδυνο γίνεται για σενα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...