Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Γέννα στα Ιωάννινα.. Χατζηκωστα ή Πανεπιστημιακο?


Recommended Posts

Just now, kerasaki10 είπε:

Ναι εννοείται πως η καθεμία μιλάει γι αυτό που εχεθ ζήσει η εχεθ δει σε οικείους της... Όπως και για το άλλο νοσοκομείο σίγουρα υπάρχουν κοπέλες που δεν έμειναν ευχαριστημένες... 

Πάντως πραγματικά μπράβο που σε βοήθησαν τόσο και είχες μια θετικότατη εμπειρία! Να χαίρεσαι και το μωρακι σου!!! Κοριτσάκι έχεις η αγοράκι? 

Α αλήθεια και τον χειμώνα ήταν αυστηρά τα πράγματα? Δεν το ήξερα... Λογικά τώρα ναι θα είναι σίγουρα αυστηρά... 

Θα πάρω να μιλήσω με τον ίδιο αρχικά κι αν μου πει πως θα με αναλάβει θα πάω.. Αν όχι θα βρω κάποιον από τους άλλους... Αλλα θα προσπαθήσω να πάω για να μην πέσω σε όποιον εφημερευει... 

Ναι καλά θα κάνεις!!! Εύχομαι να σε αναλάβει και να πάνε όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kerasaki10 είπε:

Κορίτσι μου εννοείται πως δεν λέμε κάτι σίγουρο.. Από αυτό που έχουμε ακούσει κι έχει τύχει να δούμε σε γνωστούς μας μιλάμε.. Από εκεί και πέρα μόνο όταν θα έχουμε προσωπική εμπειρία θα μπορούμε να έχουμε και ολοκληρωμένη άποψη..! 

Προσωπικά στη μαμά μου όταν είχε ένα θέμα γυναικολογικο δεν ήταν και η καλύτερη εμπειρία.. Οι απόψεις βέβαια είναι διαφορετικές αναλόγως την εμπειρία της κάθε μιας.. Γι αυτό και δεν λέμε κάτι απόλυτο απλά τη γνώμη μας.. 

Αγορακι Εχω κορίτσια μου και εσείς με το καλό τα μωρακια σας

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, V_baby είπε:

Ναι καλά θα κάνεις!!! Εύχομαι να σε αναλάβει και να πάνε όλα καλά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι.. Τώρα αρχές-μεσα Μαΐου λογικά θα πάω.. 

7 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Αγορακι Εχω κορίτσια μου και εσείς με το καλό τα μωρακια σας

Σε ευχαριστουμε πολύ!!! Να χαίρεσαι τον μικρό σου! Και οι τρεις αγορομανες :-D

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...