Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Αιμα Εμφυτευσης ή περιοδος? HELP


Recommended Posts

Just now, Canser_90 είπε:

Γεια σας κορίτσια.ειμαι νέα στο φόρουμ.θελω λίγο την βοήθεια σας από τις εμπειρίες σας. Τελευταία περίοδος 3 Αυγούστου ήρθαμε σε επαφή στις 7 του μήνα. Ξεκίνησαν περίεργοι πόνοι χαμηλά στην κοιλιά λες και περίμενα περίοδο, τραβήγματα,πρήξιμο στήθους,πρήξιμο στην κοιλιά, ζαλάδες.Ο κύκλος μου γενικά είναι στις 28 με 30 μέρες πάνω κάτω. Σύμπτωματα παρουσιάζω μια εβδομάδα πριν την περίοδο αλλά αυτά εμφανίστηκαν πολύ νωρίτερα.Σήμερα έκανα χοριακη και ήταν 0. Λέτε να την έκανα νωρίς....η να μην έχω ελπίδες καθόλου;; Τα φώτα σας...❤️❤️

Μάλλον τα συμπτώματα ήταν ωορρηξίας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα. Είμαι καινούργια στο φορουμ και χαίρομαι πάρα πολύ που έχω γίνει και εγώ πλέον μέλος. Λοιπόν εδώ και 5 μήνες περίπου προσπαθούμε με τον σύντροφό μου για παιδάκι. Στις 2/5 είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και επαφές τις σωστές μέρες. Κανονικά πρέπει σήμερα η αύριο να μου έρθει περίοδος. Σήμερα είδα πολύ λίγα ροζ υγρά στο εσώρουχο μόνο μετά από γυμναστική που είχα κάνει. Το μυαλό μου πήγε στο αίμα εμφύτευσης.  Τι γνωρίζετε για αυτό; Υπάρχει περίπτωση να εμφανιστεί την ίδια μέρα που είναι να έρθει η περίοδος; αλλά συμπτώματα που εχω είναι ζαλάδες, κράμπες (που μοιάζουν με εκείνες της περιόδου), πόνο στη μέση και πρησμένο στήθος. 

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, ilenan είπε:

Καλησπέρα. Είμαι καινούργια στο φορουμ και χαίρομαι πάρα πολύ που έχω γίνει και εγώ πλέον μέλος. Λοιπόν εδώ και 5 μήνες περίπου προσπαθούμε με τον σύντροφό μου για παιδάκι. Στις 2/5 είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και επαφές τις σωστές μέρες. Κανονικά πρέπει σήμερα η αύριο να μου έρθει περίοδος. Σήμερα είδα πολύ λίγα ροζ υγρά στο εσώρουχο μόνο μετά από γυμναστική που είχα κάνει. Το μυαλό μου πήγε στο αίμα εμφύτευσης.  Τι γνωρίζετε για αυτό; Υπάρχει περίπτωση να εμφανιστεί την ίδια μέρα που είναι να έρθει η περίοδος; αλλά συμπτώματα που εχω είναι ζαλάδες, κράμπες (που μοιάζουν με εκείνες της περιόδου), πόνο στη μέση και πρησμένο στήθος. 

 

Δυστυχώς τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης με αυτά της περιόδου είναι σχεδόν ίδια. Εγώ ακόμα και τώρα όταν περιμένω περίοδο,τρεις μέρες πριν ξεκινάνε οι ανακατωσουρες. Παρ'ολα αυτά,τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης μου ξεκινούσαν πάντα από την 6η εβδομάδα και μετά..Ίσως η μόνη διαφορά που θα παρατηρούσα ήταν ότι στις εγκυμοσύνες λαχάνιαζα πιο εύκολα από την πολύ αρχή.

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα καθόλου αίμα. Στην δεύτερη είχα από τις αρχές αιμα ροζ και λίγο καφέ,και μιας κ δεν προσπαθούσαμε,νόμιζα ότι μου είχε έρθει περίοδος. Εν τέλει,ήμουν έγκυος απλά επειδή είχα άλλο ένα μωράκι κουραζομουν,κουβαλούσα καρότσι σε σκαλάκια κ ήταν αίμα που με ουτροτζεσαν πέρασε.

Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη κ μέχρι να το σιγουρεψες μην ζοριζεσαι πολύ,άσε και λίγο την γυμναστική μήπως ήταν και από αυτό. Καλη επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...