Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κορίτσι μου. Μακάρι να πάει καλα.

ποσο ειναι τα παιδακια σου εσενα;

Εχω δυο κοριτσάκια έξι μηνών.

Είναι πολύ ομορφη εμπειρία που σου εύχομαι να ζήσεις!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ele@n είπε:

Αυτό είναι σεμινάριο ολίγων ωρών μπροστά στην εξωσωματική.  Χωρίς διάβασμα πας και δίνεις. Αχ τελειααα!!!! Θα δείτε τα θαυματακια του να μεγαλώνουν!!! 

Σωστη τι να συγκριθεί το ταχύρρυθμο των 9 μηνών με επτά ολόκληρα έτη!

Just now, Joann είπε:

Εχω δυο κοριτσάκια έξι μηνών.

Είναι πολύ ομορφη εμπειρία που σου εύχομαι να ζήσεις!

 

Να σου ζήσουν οι μπουμπουδες!!! Φιογκοι και φορέματα τρελαίνομαι!

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Αυριο επαναληπτική, το αποκλείω για Δευτέρα. Θα ειμαι τυχερή αν με βάλει μεσα σ αυτην την εβδομαδα γιατι γενικως δεν βιάζεται , φαίνεται και απο την χοριακη που την βάζει αργά και γενικως ειναι της υπομονής θελει να ειναι πολυ σίγουρος.

Καλη επαναληπτικη χοριακη αυριο κουκλιτσα!! Παμε δυνατα με μια χοριακαρα ΝΑΑΑΑ!!! :grin:  :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ναι εκεί το εκανα.

Τι λέτε ρε κοριτσια; Αχ φτυστε με να πάει καλα!

 

Καλέ τέλεια θα πάει, ακόμη να το καταλάβεις;;; Έχεις τόση θετική ενέργεια κ αγάπη από όλες εμάς εδώ μέσα, δεν γίνεται αλλιώς!! Εδώ εγώ με χοριακη 9η ημέρα 105 κ όχι μόνο παει καλά ( φτου φτου) αλλά είναι κ δίδυμα! Κ εγώ 5 εβδ κ 4 ημερών τα είδα αλλά κ πιο νωρίς σίγουρα θα φαινόταν! Φαντάσου εσύ με τέτοια χοριακή!! Περιμένουμε τα νέα σου να γιορτάσουμε κ πάλι αύριο!! :wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Καλη επαναληπτικη χοριακη αυριο κουκλιτσα!! Παμε δυνατα με μια χοριακαρα ΝΑΑΑΑ!!! :grin:  :wub:

 

Just now, Hope89 είπε:

Καλέ τέλεια θα πάει, ακόμη να το καταλάβεις;;; Έχεις τόση θετική ενέργεια κ αγάπη από όλες εμάς εδώ μέσα, δεν γίνεται αλλιώς!! Εδώ εγώ με χοριακη 9η ημέρα 105 κ όχι μόνο παει καλά ( φτου φτου) αλλά είναι κ δίδυμα! Κ εγώ 5 εβδ κ 4 ημερών τα είδα αλλά κ πιο νωρίς σίγουρα θα φαινόταν! Φαντάσου εσύ με τέτοια χοριακή!! Περιμένουμε τα νέα σου να γιορτάσουμε κ πάλι αύριο!! :wub:

Ευχαριστω χρυσά μου!!!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 22/4/2020 at 3:22 ΜΜ, Καντι είπε:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Συγχαρητήρια!!να πάνε ολα καλα! Με συγκινήσεις κορίτσι! Καλή τύχη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Καντι χίλια μπράβοοοο! χίλια ζήτωωωωω! Διαβάζω και ξαναδιαβάζω τον τίτλο στο θέμα και δεν θέλω να κλείσω το κομπιούτερ. Τρελή συγκίνηση και δάκρυα χαράς, δεν έχω λόγια, ουαου. Επαναληπτική θα είναι ακόμα πιο σούπερ. Καληνύχτα και σ ευχαριστούμε 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου, καλημέρα Κάντι μου!!!!!! Σήμερα είναι η επαναληπτική χοριακη σου!!!!!!! Ένα υπερτεραστιο νουμερο σου εύχομαι και μετά έναν υπέροχο υπέρηχο!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλημέρα Κάντι μου!!!!!! Σήμερα είναι η επαναληπτική χοριακη σου!!!!!!! Ένα υπερτεραστιο νουμερο σου εύχομαι και μετά έναν υπέροχο υπέρηχο!!!!!

 

Thanks! Θα ενημερωθείτε άμεσα!

Χτες ξύπνησα στις 4 , σημερα στις 6 παρά, ετσι θα με πηγαίνει; Και εχω συνεχόμενο άγχος βασικα δεν εχω ηρεμήσει απο την ώρα του αποτελέσματος προχτές.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Thanks! Θα ενημερωθείτε άμεσα!

Χτες ξύπνησα στις 4 , σημερα στις 6 παρά, ετσι θα με πηγαίνει; Και εχω συνεχόμενο άγχος βασικα δεν εχω ηρεμήσει απο την ώρα του αποτελέσματος προχτές.

Είναι λογικο, γιατι μπλεκει χαρα και αγχος μαζί. Θα γινει λιιιιιγο καλυτερα οσο περναει ο καιρος και πιανεις τα milestones, μέχρι να τα κρατησεις αγκαλιτσα! :wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Thanks! Θα ενημερωθείτε άμεσα!

Χτες ξύπνησα στις 4 , σημερα στις 6 παρά, ετσι θα με πηγαίνει; Και εχω συνεχόμενο άγχος βασικα δεν εχω ηρεμήσει απο την ώρα του αποτελέσματος προχτές.

Με τέτοια χοριακαρα τι άγχος να έχεις καλή μου; Εγω που είχα τη χοριακη σου 11η μερα πηγα για επαναληπτική με ύφος 1000 καρδιναλίων Χαχα. Μόνο το αγορι μου κόντευε να λιποθυμήσει μέχρι να με πάρουν τηλέφωνο! Καλή νουμεραρα σήμερα, έτσι να μας βγουν τα μάτια!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Thanks! Θα ενημερωθείτε άμεσα!

Χτες ξύπνησα στις 4 , σημερα στις 6 παρά, ετσι θα με πηγαίνει; Και εχω συνεχόμενο άγχος βασικα δεν εχω ηρεμήσει απο την ώρα του αποτελέσματος προχτές.

Αχ κορίτσι.... Μου θυμίζεις τη φίλη μου, έτσι κι εκείνη. Είναι λογικό, τόσα έχεις περάσει.... Όμως όλα καλά θα πάνε, μη σκέφτεσαι αρνητικά! 

  • Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Thanks! Θα ενημερωθείτε άμεσα!

Χτες ξύπνησα στις 4 , σημερα στις 6 παρά, ετσι θα με πηγαίνει; Και εχω συνεχόμενο άγχος βασικα δεν εχω ηρεμήσει απο την ώρα του αποτελέσματος προχτές.

Καλημέρα κοριτσάκι μου.κ είναι λογικό που δεν έχεις ηρεμήσει..

Περιμένουμε όμορφα νέα σου..!!!

Just now, Mary H είπε:

Με τέτοια χοριακαρα τι άγχος να έχεις καλή μου; Εγω που είχα τη χοριακη σου 11η μερα πηγα για επαναληπτική με ύφος 1000 καρδιναλίων Χαχα. Μόνο το αγορι μου κόντευε να λιποθυμήσει μέχρι να με πάρουν τηλέφωνο! Καλή νουμεραρα σήμερα, έτσι να μας βγουν τα μάτια!

Χαχαχα ναι ναι να μας βγουν τα μάτια έτσι ..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2020 at 3:22 ΜΜ, Καντι είπε:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

αχ κοριτσι μου ποσο  συγκινηθηκα δεν λεγετε.. μπραβο καντι μου ολα να πανε καλα και να εχεις μια ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.!!!η παναγια να ειναι μαζι σου. πω πω μιλαμε χαρηκα τοσο πολυ λες και σε ξερω χρονια λες και ειμαστε κολλητες ενα πραγμα... το διαβασα και αρχισα να φωναζω μπραβο μπραβο και τρομαξα τον αντρα μου χαχαχαχαχα:wub::wub:

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...