Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Ο σάκος θεωρω οτι φαίνεται σίγουρα αλλα συνυπολογίζεται και με το νούμερο της χοριακης ποτε θα την κανεις υπέρηχο. Εχεις θετική χοριακη;

Έκανα μια φορά χοριακή 2274.10 

Δεν μου ζητήθηκε να ξανακάνω. Τώρα έχω ραντεβού σε τρεις εβδομάδες πάλι. Προχθές έκανα ξανά υπέροχο και έβγαλε ότι είμαι 6εβδ. και 3ημ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αυριο επαναληπτική, το αποκλείω για Δευτέρα. Θα ειμαι τυχερή αν με βάλει μεσα σ αυτην την εβδομαδα γιατι γενικως δεν βιάζεται , φαίνεται και απο την χοριακη που την βάζει αργά και γενικως ειναι της υπομονής θελει να ειναι πολυ σίγουρος.

Ισχυει

Το πάει βήμα βήμα Κ προσέχει την κάθε λεπτομέρεια, μπορεί να τον ξέρω από Νοέμβριο αλλά το έχω καταλάβει αυτό. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι ωραίο νούμερακι θεέ μουΗ χαρά που μας έχεις δώσει αυτές τις μέρες μοιάζει με το ουρανιο τόξο μες στον συννεφιασμένο ουρανό....Καλή συνέχεια γλυκό μου κοριτσάκι. Χαιρόμαι πολύ να μαθαίνω τα νέα σου.

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

3.130 today!

Πωπωωωω τι χαμηλή χοριακη  Χαχα! Νουμεραρα παλι μας βγήκαν τα μάτια !!!!!Συγχαρητηρια βρε κορίτσι μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με τα μωράκια σου ευχομαι!

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Πωπωωωω τι χαμηλή χοριακη  Χαχα! Νουμεραρα παλι μας βγήκαν τα μάτια !!!!!Συγχαρητηρια βρε κορίτσι μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με τα μωράκια σου ευχομαι!

Φαίνεται ότι είναι δύο. Χαχαχαχαχα. Θα γεμίσει παιδικές φωνούλες το σπίτι. 

Εσύ κοπελιά πως είσαι?? 

Η μπέμπα? 

  • Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Φαίνεται ότι είναι δύο. Χαχαχαχαχα. Θα γεμίσει παιδικές φωνούλες το σπίτι. 

Εσύ κοπελιά πως είσαι?? 

Η μπέμπα? 

Εννοείται δυο είναι! Άργησε αλλά θα τα κάνει όλα μαζί τα παιδάκια Χαχα! 

Εγω καλά προς το παρόν, ειμαι στον 6ο μήνα έκανα και τη β επιπέδου όλα οκ. Είδαμε και το προσωπάκι της κουνούσε τα χεράκια και μας έδωσε και μια μούντζα! Να παρε μαμά για να μάθεις που με ειχες καταψυξη τρία χρονια:mrgreen:

Καλη αρχη και σε σενα μόλις ξεκινήσετε με το καλό!

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...