Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Κ εμένα μόνο η ουρα με ενοχλεί ελάχιστα … κοιλιά όχι ιδιαίτερα … είμαι 4η ημέρα σήμερα ….. δεν τολμάω καν να κάνω τεστ νωρίτερα δ ξέρω … βλέπω βίντεο που τους δείχνουν πολύ νωρίς τα τεστ δ ξέρω πως γίνεται αυτό … τι να πω καλή μας  επιτυχία ..να είναι ευλογημένο .

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

@Ele@n ηθελα να σε ρωτήσω στο προεμφυτευτικο εκτος απο την απάντηση τρισωμια κλπ, σου έγραφαν για φύλο κατι , όχι οτι με καεί οτι κι αν ειναι γερό να ειναι. Αλλα αυτοί που τον κάνανε ξέρουν τι ηταν τα έμβρυα. Την αναζητήσες την απάντηση;

Κάντι μου τι ωραία χοριακη που έχεις!!διδυμακια σίγουρα..απόλαυσε το..οι πιο ωραιες στιγμές είναι μπροστά.

Σορυ που θα σου απαντήσω εγώ σε αυτό που ρωτάς.το φύλο το ξέρουν οι γενετιστες που έκαναν τον προεμφυτευτικο αλλά δεν το λένε..θα το μάθεις όταν έρθει η ώρα..Εγώ δεν ρώτησα ποτε αλλά νομίζω έτσι κι αλλιώς δεν επιτρέπεται να το πουν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοπέλα μου καλή έχουμε μιλήσει στο fb στις ομάδες και με ειχες ενημερώσει πλήρως για τον προεμφυτευτικό!Χάρηκα πάρα πολύ γιατί και εσύ ουκ ολίγα έχεις περάσει!Εγω θα πώ η Παναγιά η Τσαμπίκα θα σας βοηθήσει και όλα μα όλα θα πάνε καλά!Με το καλό κοπέλα μου,και όπως είπες,καλύτερα να το ξέρουν λίγοι και καλοί!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Κάντι μου τι ωραία χοριακη που έχεις!!διδυμακια σίγουρα..απόλαυσε το..οι πιο ωραιες στιγμές είναι μπροστά.

Σορυ που θα σου απαντήσω εγώ σε αυτό που ρωτάς.το φύλο το ξέρουν οι γενετιστες που έκαναν τον προεμφυτευτικο αλλά δεν το λένε..θα το μάθεις όταν έρθει η ώρα..Εγώ δεν ρώτησα ποτε αλλά νομίζω έτσι κι αλλιώς δεν επιτρέπεται να το πουν

Ευχαριστω πολυ για την απάντηση! Μα τα βάλαμε τωρα δεν υπάρχει ουσία επιλογής γιατι νομοθετικά εκεί ειναι το πρόβλημα οτι δεν επιτρεπεται να επιλέξεις το θα βάλεις.

Just now, Sanel067 είπε:

Κοπέλα μου καλή έχουμε μιλήσει στο fb στις ομάδες και με ειχες ενημερώσει πλήρως για τον προεμφυτευτικό!Χάρηκα πάρα πολύ γιατί και εσύ ουκ ολίγα έχεις περάσει!Εγω θα πώ η Παναγιά η Τσαμπίκα θα σας βοηθήσει και όλα μα όλα θα πάνε καλά!Με το καλό κοπέλα μου,και όπως είπες,καλύτερα να το ξέρουν λίγοι και καλοί!❤

Ευχαριστω! Αλλα εγω Facebook δεν εχω με αλλο κοριτσια μίλησες.

Just now, Τουτουνι είπε:

Ουαου!!!!!!! Υπέροχα τα νέα!!!!! Με το Καλό Κάντι μου!!!!! Άντε για τον υπέρηχο τώρα!!!!!!

Για να δούμε τι θα δούμε!

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Ευχαριστω πολυ για την απάντηση! Μα τα βάλαμε τωρα δεν υπάρχει ουσία επιλογής γιατι νομοθετικά εκεί ειναι το πρόβλημα οτι δεν επιτρεπεται να επιλέξεις το θα βάλεις.

Καταλαβαινω τι λες αλλα απο οτι μου ειχε πει μια γενετιστρια δεν λενε ποτέ. Φανταζομαι μπορεις να δοκιμασεις να παρεις τηλ αλλα το πιθανοτερο ειναι να μην σου πουν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Καταλαβαινω τι λες αλλα απο οτι μου ειχε πει μια γενετιστρια δεν λενε ποτέ. Φανταζομαι μπορεις να δοκιμασεις να παρεις τηλ αλλα το πιθανοτερο ειναι να μην σου πουν. 

Δεν θελω να φανώ βιαστική ή αχάριστη απλα ηθελα να ξερω αν σε αλλα κέντρα γενετικής αναγράφεται.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Δεν θελω να φανώ βιαστική ή αχάριστη απλα ηθελα να ξερω αν σε αλλα κέντρα γενετικής αναγράφεται.

Ναι βρε, ειχα ρωτησει απο περιεργεια γιατι συζηταγαμε για προεμφυτευτικο τον οποιο δεν καναμε τελικα και μου ειχε πει οτι νομικα απαγορευεται να συζητησουν οτιδηποτε με φυλο, αλλά δοκιμασε με ενα τηλ, δεν χανεις κατι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Κάντι μου τι ωραία χοριακη που έχεις!!διδυμακια σίγουρα..απόλαυσε το..οι πιο ωραιες στιγμές είναι μπροστά.

Σορυ που θα σου απαντήσω εγώ σε αυτό που ρωτάς.το φύλο το ξέρουν οι γενετιστες που έκαναν τον προεμφυτευτικο αλλά δεν το λένε..θα το μάθεις όταν έρθει η ώρα..Εγώ δεν ρώτησα ποτε αλλά νομίζω έτσι κι αλλιώς δεν επιτρέπεται να το πουν

Νανσυ τι μπεμπακια περιμένεις θυμισε μου.

Ακυρο το βρήκα! Κοριτσαρες!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Νανσυ τι μπεμπακια περιμένεις θυμισε μου.

Ακυρο το βρήκα! Κοριτσαρες!

Ακριβώς 2 κοριτσαρες Κάντι μου!κι εγώ θα συμφωνήσω με το λαγουδάκι ότι μάλλον δεν λένε ούτε πριν ούτε μετα το φύλο..μπορεις να τους  ρωτησεις φυσικα..

Αλλά γενικά ξεχνάς ότι έχεις κάνει τον προεμφυτευτικο( βέβαια πάντα θα το θυμάσαι και θα σου δίνει ασφάλεια)...Αλλά όλοι οι υπέρηχοι αυχενικες κλπ θα γίνουν σαν να μην έκανες προεμφυτευτικο..να έχεις μια τέλειομηνη εγκυμοσύνη με γερα μωράκια Κάντι μου!!λες να είναι και 3;;

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Ακριβώς 2 κοριτσαρες Κάντι μου!κι εγώ θα συμφωνήσω με το λαγουδάκι ότι μάλλον δεν λένε ούτε πριν ούτε μετα το φύλο..μπορεις να τους  ρωτησεις φυσικα..

Αλλά γενικά ξεχνάς ότι έχεις κάνει τον προεμφυτευτικο( βέβαια πάντα θα το θυμάσαι και θα σου δίνει ασφάλεια)...Αλλά όλοι οι υπέρηχοι αυχενικες κλπ θα γίνουν σαν να μην έκανες προεμφυτευτικο..να έχεις μια τέλειομηνη εγκυμοσύνη με γερα μωράκια Κάντι μου!!λες να είναι και 3;;

Ναι το ξερω το εχουμε υπογράψει κιόλας οτι δεν υποκαθιστά καμια εξέταση ο Προεμφυτευτικος. Μωρε δύσκολο για τρία μου φαίνεται, ελπιζω να πιάσανε τα ελεγμένα, γιατι εβαλα το τρίτο για να αυξήσω τις πιθανότητες να πιασει ενα , όχι για να πιάσουν και τα τρία. Θυμάσαι τι χοριακες ειχες και τι μερες που και συ ειχες δυο; Γενικως ειμαι ανυπομονος ανθρωπος, υπομονη εκανα γιατι δεν μου καθόταν η εξωσωματική, τωρα ομως για τον υπέρηχο εχω λυσσάξει!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Ναι το ξερω το εχουμε υπογράψει κιόλας οτι δεν υποκαθιστά καμια εξέταση ο Προεμφυτευτικος. Μωρε δύσκολο για τρία μου φαίνεται, ελπιζω να πιάσανε τα ελεγμένα, γιατι εβαλα το τρίτο για να αυξήσω τις πιθανότητες να πιασει ενα , όχι για να πιάσουν και τα τρία. Θυμάσαι τι χοριακες ειχες και τι μερες που και συ ειχες δυο; Γενικως ειμαι ανυπομονος ανθρωπος, υπομονη εκανα γιατι δεν μου καθόταν η εξωσωματική, τωρα ομως για τον υπέρηχο εχω λυσσάξει!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ευχαριστω πολυ για την απάντηση! Μα τα βάλαμε τωρα δεν υπάρχει ουσία επιλογής γιατι νομοθετικά εκεί ειναι το πρόβλημα οτι δεν επιτρεπεται να επιλέξεις το θα βάλεις.

Ευχαριστω! Αλλα εγω Facebook δεν εχω με αλλο κοριτσια μίλησες.

Για να δούμε τι θα δούμε!

Αχ χίλια συγγνωμη,πως σε ειχα συνδεσει με μια κοπελα..παρολα αυτα με το καλο κοπελα μου ολα καλα θα πανε θα το δεις!❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ναι το ξερω το εχουμε υπογράψει κιόλας οτι δεν υποκαθιστά καμια εξέταση ο Προεμφυτευτικος. Μωρε δύσκολο για τρία μου φαίνεται, ελπιζω να πιάσανε τα ελεγμένα, γιατι εβαλα το τρίτο για να αυξήσω τις πιθανότητες να πιασει ενα , όχι για να πιάσουν και τα τρία. Θυμάσαι τι χοριακες ειχες και τι μερες που και συ ειχες δυο; Γενικως ειμαι ανυπομονος ανθρωπος, υπομονη εκανα γιατι δεν μου καθόταν η εξωσωματική, τωρα ομως για τον υπέρηχο εχω λυσσάξει!

Το ξέρω Κάντι μου και έτσι θα είσαι από δω και πέρα..αγωνία και ανυπομονησία..βεβαια μετά τον πρώτο υπερηχο που θα δεις τα σποράκια σου θα ηρεμήσεις! Ξεκινήσα με χοριακη 1400 14 μέρες από την ετ και μετά από 3 μέρες ήταν 5100..Αλλά οι χοριακες διαφέρουν σε καθε εγκυμοσύνη και σε κάθε γυναίκα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ναι το ξερω το εχουμε υπογράψει κιόλας οτι δεν υποκαθιστά καμια εξέταση ο Προεμφυτευτικος. Μωρε δύσκολο για τρία μου φαίνεται, ελπιζω να πιάσανε τα ελεγμένα, γιατι εβαλα το τρίτο για να αυξήσω τις πιθανότητες να πιασει ενα , όχι για να πιάσουν και τα τρία. Θυμάσαι τι χοριακες ειχες και τι μερες που και συ ειχες δυο; Γενικως ειμαι ανυπομονος ανθρωπος, υπομονη εκανα γιατι δεν μου καθόταν η εξωσωματική, τωρα ομως για τον υπέρηχο εχω λυσσάξει!

Καντι , για να μην αγχωνεσαι εγω είχα τις χοριακες σου στις ίδιες μέρες και είχα διδυμα. Πέρα απ την πλάκα για τρίδυμα τετράδυμα οχταδυμα μην ανησυχείς, είναι διδυμα. Απλώς εμφυτεύτηκαν αμέσως με το που τα έβαλες!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Καντι είπε:

@Ele@n ηθελα να σε ρωτήσω στο προεμφυτευτικο εκτος απο την απάντηση τρισωμια κλπ, σου έγραφαν για φύλο κατι , όχι οτι με καεί οτι κι αν ειναι γερό να ειναι. Αλλα αυτοί που τον κάνανε ξέρουν τι ηταν τα έμβρυα. Την αναζητήσες την απάντηση;

Καλά στραβώθηκα με το νούμερο!!! Πάμε για υπέρηχο λέμε!!! Τρέλανέ μας....

Μμμμ... με ρωτούσε και εμένα ο άνδρας μου καθαρά από περιέργεια αν θα μας πουν... αλλά ήμουν σίγουρη ότι δεν το λένε... βέβαια την έκανε τη μ@λ@κί@ και ρώτησε και του είπαν ότι για λόγους ηθικούς ενώ αυτοί ξέρουν τι είναι δεν το λένε... 

Στη 10η εβδομάδα, πριν την αυχενική, είχε έρθει ο σφακ εδώ και πήγα σε αυτόν για υπέρηχο... και το είχε δει ότι είναι αγόρι...

Αυτό με τις χοριακές  έχει κάποιο κανόνα αλλά υπάρχουν εξαιρέσεις. Εγώ ως οργανισμός δίνω μεγάλες χοριακές... στην πρώτη εγκυμοσύνη στις 5 μέρες καθυστέρηση είχα τετραψήφιο αριθμό και ο ντόκτορ με ρωτούσε για ιστορικό με δίδυμα... αλλά δεν έχουμε...στην τωρινή εγώ στις 14 μέρες είχα 1500 και στην επαναληπτική 4 μέρες μετά λόγω ΣΚ  είχα 7100 και με ρωτούσε η Σταυρούλα για ιστορικό για δίδυμα. Αν πας με τον κανόνα, τότε πας σούμπητη για διδυμομανούλα... 

 

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...