Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Αναζητώ επαγγελματία η ερασιτέχνη φωτογραφο


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι νέα στο φόρουμ και αρραβωνιαζομαι στις 30 Μαϊου, θα ήθελα να μου συστήσετε κάποιον επαγγελματία η ερασιτέχνη φωτογράφο, που θα μπορούσε να αναλάβει την φωτογραφική κάλυψη του αρραβώνα..

Είμαι στην Αττική στα Ανατολικά προάστια( Νέα Μάκρη) και ψάχνω κάτι αρκετά οικονομικό.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Sofiats Μην επιλέξεις σε παρακαλώ ερασιτέχνη. Πήρα στο γάμο μου κ την πάτησα. Έκανε 3 χρόνια να μου δώσει άλμπουμ κ φώτο συν ότι ζητούσε επιπλέον χρήματα. Θα μπορούσε να μην μου δώσει καθόλου υλικό, ούτε τα άλμπουμ ούτε dvd ούτε φώτο γιατί διαφωνουσαμε αλλά τον απείλησα κ γω κ ο άντρας μου κ έφυγε τρέχοντας. Έχω ακούσει από επαγγελματία μετά που πήγα για να παραγγείλω 1 θήκη DVD ότι είμαι τυχερή που μου τα έδωσε. Κ να σου πω ρώτησα το πακέτο γάμου πόσο έβγαινε κ πραγματικά έχουν ρηξει πολύ τις τιμές. 

Απλά εμείς την πατήσαμε γιατί αποφασίσαμε μέσα σε 2 μήνες να παντρευτουμε κ ο άντρας μου τον ήξερε κ για να μην τρέχω κ γιαυτό τον κλείσαμε χωρίς δεύτερη σκέψη,ειδα βέβαια κ 2 άλμπουμ του που μου άρεσαν. 

Επίσης δεν έχουν οι ερασιτέχνες καλούς φακούς κ αυτό θα το καταλάβεις αν δεις φώτο τους που βγάζουν περισσότερες από την μέση κ πάνω κ όχι ολόσωμες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bianka είπε:

@Sofiats Μην επιλέξεις σε παρακαλώ ερασιτέχνη. Πήρα στο γάμο μου κ την πάτησα. Έκανε 3 χρόνια να μου δώσει άλμπουμ κ φώτο συν ότι ζητούσε επιπλέον χρήματα. Θα μπορούσε να μην μου δώσει καθόλου υλικό, ούτε τα άλμπουμ ούτε dvd ούτε φώτο γιατί διαφωνουσαμε αλλά τον απείλησα κ γω κ ο άντρας μου κ έφυγε τρέχοντας. Έχω ακούσει από επαγγελματία μετά που πήγα για να παραγγείλω 1 θήκη DVD ότι είμαι τυχερή που μου τα έδωσε. Κ να σου πω ρώτησα το πακέτο γάμου πόσο έβγαινε κ πραγματικά έχουν ρηξει πολύ τις τιμές. 

Απλά εμείς την πατήσαμε γιατί αποφασίσαμε μέσα σε 2 μήνες να παντρευτουμε κ ο άντρας μου τον ήξερε κ για να μην τρέχω κ γιαυτό τον κλείσαμε χωρίς δεύτερη σκέψη,ειδα βέβαια κ 2 άλμπουμ του που μου άρεσαν. 

Επίσης δεν έχουν οι ερασιτέχνες καλούς φακούς κ αυτό θα το καταλάβεις αν δεις φώτο τους που βγάζουν περισσότερες από την μέση κ πάνω κ όχι ολόσωμες. 

Σε ευχαριστώ !

Καταλαβαίνω απόλυτα τα όσα λες και δεν σου κρύβω ότι φανταζομουν ότι μπορεί να υπήρχαν τέτοια σκηνικά.

Απλά γενικά, επειδή πρόκειται για αρραβώνα και θα ήθελα να έχω καποιες φωτογραφίες για ενθύμιο, αλλά δεν θα ήθελα να μου κοστίσει κ παρά πολύ!

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...