Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ψάχνω παιδική ξύλινη κουζινα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, island1 είπε:

Καλησπέρα ψάχνω παιδική ξύλινη κουζινα για άμεση αγορα

Τα νεα χελιδόνια τα εχεις υπ όψιν σου;  Δεν ειναι οικονομική λύση , οπως φαντάζομαι θα μπορούσες να την αγοράσεις μεταχειρισμένη. Αλλα ειμαι σιγουρη οτι έχουν επιλογές.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Τα νεα χελιδόνια τα εχεις υπ όψιν σου;  Δεν ειναι οικονομική λύση , οπως φαντάζομαι θα μπορούσες να την αγοράσεις μεταχειρισμένη. Αλλα ειμαι σιγουρη οτι έχουν επιλογές.

Τι είναι τα νέα χελιδόνια; ( Δεν είναι για μένα η κουζίνα εγώ έχω στη μικρή μου)

Μόλις μπήκα..όχι δεν θέλω κάτι τέτοιο.Προκειται να πάει σε εξοχικό οπότε θέλει κάτι οικονομικό.Ωραιες κουζίνες έχει το σάιτ( κι η δικη μου τόσο είχε βγει περίπου ) 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, island1 είπε:

Τι είναι τα νέα χελιδόνια; ( Δεν είναι για μένα η κουζίνα εγώ έχω στη μικρή μου)

Μόλις μπήκα..όχι δεν θέλω κάτι τέτοιο.Προκειται να πάει σε εξοχικό οπότε θέλει κάτι οικονομικό.Ωραιες κουζίνες έχει το σάιτ( κι η δικη μου τόσο είχε βγει περίπου ) 

Ψωνίζω πολυ συχνά απο εκεί για το σχολειο, εχει σχεδόν τα πάντα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...