Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

9 hours ago, Suzukaki said:

Ποια μαρκα κοιτατε;εγω ψαχνω για pampers premium care νουμερο 1 δεν εχω βρει ομως καμια ουαου προσφορα με τα μεταφορικα βγαινει οσο κ στο σουπερ μαρκετ

εγω βρηκα τωρα μια προσφορα στον ΑΒ για τις premium care νο2 που ειναι η καλυτερη που εχω δει - τα 240 τεμαχια 26,24 ευρω

νο1 εχω ηδη στοκαρει αλλα η καλυτερη τιμη που εχω δει ειναι 7,5 ευρω οι 52 πανες.

γενικα ειμαι του στοκ :tongue:


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Κορίτσια!!

Εμείς προτιμούμε babylino!! Ειναι οι μόνες που δεν προκαλούν ερεθισμούς στα δικά μου παιδιά μέχρι τώρα, αλλά και για το μωρό τωρα αυτές έχω πάρει κάποια πακετάκια! 

Ξεκίνησα από Νο2 γιατί γενικα θυμαμαι ότι κοιτούσα πάντα το κάτω όριο που δίνει, πχ αν λέει 3 έως 6 κιλα τοτε είναι για 3 κιλα. Αλλιώς τους ητανε τσιτα..

  • Μου αρέσει 2

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

εγω βρηκα τωρα μια προσφορα στον ΑΒ για τις premium care νο2 που ειναι η καλυτερη που εχω δει - τα 240 τεμαχια 26,24 ευρω

νο1 εχω ηδη στοκαρει αλλα η καλυτερη τιμη που εχω δει ειναι 7,5 ευρω οι 52 πανες.

γενικα ειμαι του στοκ :tongue:

Nαι αυτη .με τα 7μιση ειδα κ εγω βαλε συν 2 ευρω τα μεταφορικα....στο σκλαβενιτη τις εχει 11 ευρω 

Just now, myrina είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!!

Εμείς προτιμούμε babylino!! Ειναι οι μόνες που δεν προκαλούν ερεθισμούς στα δικά μου παιδιά μέχρι τώρα, αλλά και για το μωρό τωρα αυτές έχω πάρει κάποια πακετάκια! 

Ξεκίνησα από Νο2 γιατί γενικα θυμαμαι ότι κοιτούσα πάντα το κάτω όριο που δίνει, πχ αν λέει 3 έως 6 κιλα τοτε είναι για 3 κιλα. Αλλιώς τους ητανε τσιτα..

Καλημερα....ολες για  pampers  μου λενε γτ εχουν πολυ διαφορα στην αποροφητικοτητα....θα τα δοκιμασω ολα με τον καιρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Nαι αυτη .με τα 7μιση ειδα κ εγω βαλε συν 2 ευρω τα μεταφορικα....στο σκλαβενιτη τις εχει 11 ευρω 

Καλημερα....ολες για  pampers  μου λενε γτ εχουν πολυ διαφορα στην αποροφητικοτητα....θα τα δοκιμασω ολα με τον καιρο

το μονο κακο με τα pambers ειναι οτι μυριζουν λιγο πλαστικο. παρε κ απτα δυο (babylino)να δεις διαφορες κ οτι σε βολεψει προσφορες εχουν σχεδον καθε εβδομαδα 50% οποτε μην ανχωνεστε ειναι συνεχεια οι προσφορες.. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει αυτό για την αποροφητικοτητα  απλά εμένα τα δικά μου έχουν πολύ ευερεθιστο δερματακι και οι μόνες που δεν τους προκαλούσαν ερεθισμούς ήταν οι babylino, ήταν οι πιο μαλακές!

Εννοείται οπως ολα θέλει δοκιμές, κάθε μωρό είναι διαφορετικό! Κι εμείς όλες τις είχαμε δοκιμάσει! 

  • Μου αρέσει 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

το μονο κακο με τα pambers ειναι οτι μυριζουν λιγο πλαστικο. παρε κ απτα δυο (babylino)να δεις διαφορες κ οτι σε βολεψει προσφορες εχουν σχεδον καθε εβδομαδα 50% οποτε μην ανχωνεστε ειναι συνεχεια οι προσφορες.. 

50%εννοεις στα σουπερ μαρκετς η στο ιντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

50%εννοεις στα σουπερ μαρκετς η στο ιντερνετ;

στα σουπερ μαρκετ σιγουρα ! καθε εβδομαδα σχεδον βαζουν προσφορες μην ανχωνεσε καθολου! 

κ εγω στην αρχη νομιζα οτι πετυχα το τρελο deal χα χα κ μετα ειδα οτι συνεχεια εχουν προσφορες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

στα σουπερ μαρκετ σιγουρα ! καθε εβδομαδα σχεδον βαζουν προσφορες μην ανχωνεσε καθολου! 

κ εγω στην αρχη νομιζα οτι πετυχα το τρελο deal χα χα κ μετα ειδα οτι συνεχεια εχουν προσφορες 

Ωραια θα το ξαναδω ναι γτ μεχρι στιιγμης δ συγκλονιστηκα με κατι ασε που με αγχωνει για να παρω πολλες στο αν θα τις κανουν σε μεγεθος αν παρω πχ το 1 η αν θα τις κανει ερεθισμους κ λεω μην γεμισω πανες κ μ κεινουν μετα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Πως είστε? Ωραία νέα διαβάζω και πολύ χαίρομαι.. Σε ούτε 2 μήνες θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας και δεν μπορώ να το πιστέψω!!

Εγώ την τελευταία εβδομάδα δυσκολεύομαι στον ύπνο και δεν ξεκουράζομαι καθόλου, ξυπνάω συνέχεια με κράμπες, δεν με βολεύει καμία θέση και σκέφτομαι να πάω καναπέ.. Θα δείξει..

Χθες παρέλαβα το δέμα που μου έστειλε η μαμά και έχει στείλει τόσα πολλά που δεν μπόρεσα να τα ανοίξω όλα.. Οπότε το Σκ θα έχουμε πλύσιμο και σιδέρωμα να μπουν όλα στην ντουλάπα..

Επίσης έχω μία ερώτηση, τι θα χρειαστεί να έχουμε για το φαρμακείο του? Δεν εννοώ κρεμούλες κ τέτοια αλλά ορούς οινόπευμα κτλ..

 

Αχ τι ωραία! Κι εγώ ανυπομονώ να βγω σε άδεια και να κάτσω να τα ετοιμάσω όλα. Και μετά να κάθομαι να τα χαζεύω!!!!

Για το φαρμακείο του μωρού μας είχε πει θυμάμαι τότε η γιατρός φυσιολογικούς όρους για τη μύτη και καθαρό λευκό οινόπνευμα για τον αφαλό και αποστειρωμενες γάζες που τις χρησιμοποιείς είτε για τον αφαλό είτε για τα ματάκια με φυσιολογικό ορό αν έχουν τσιμπλες τα ματάκια τους.

Κι εγώ χτες πήγα να δελεαστω και να πάρω 200 πάνες νούμερο 2 που βρήκα μια πολύ καλή προσφορά αλλά όντως η αλήθεια είναι ότι έχει συνεχώς προσφορές οπότε κρατηθηκα. Νούμερο 1 φοβάμαι να πάρω πολλές γιατί αν γεννηθεί μεγάλο το μωρό δεν θα το βάλουμε ούτε ένα μήνα.

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Ωραια θα το ξαναδω ναι γτ μεχρι στιιγμης δ συγκλονιστηκα με κατι ασε που με αγχωνει για να παρω πολλες στο αν θα τις κανουν σε μεγεθος αν παρω πχ το 1 η αν θα τις κανει ερεθισμους κ λεω μην γεμισω πανες κ μ κεινουν μετα

ναι καλε δεν χρειαζετε να παρεις πολλα γιατι αλλαζουν κ γρηγορα νουμερα τα νεογεννητα. τα pambers επειδη εχουν μια γραμμουλα που δειχνει αν κατουρησαν στην αρχη με ειχε βολεψει μετα ομως παρατηρησα οτι μυριζαν πολυ κ αλλαξα. τωρα με τα βρακακια (μεγαλωσαμε )σε εμας τα pambers εχουν καλη εφαρμογη αλλα γεμιζουν γρηγορα με το πρωτο κατουρημα κ θελει συνεχεια αλλαγμα οποτε παλι αλλαξα σε babylino. γενικα δοκιμασα διαφορα κατα καιρους . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πήρα babylino με 8 λεπτά ανά πάνα και αν δεν βολέψει θα πάρω pampers. Έκανα και το ντοπλερ και η μικρή είναι Μπρουμητα και με κεφάλι κάτω.. Όλα τέλεια μόνο που για ακόμη μια φορά δεν μας έδειξε το προσωπάκι της... Μας το κρατάει για έκπληξη.. Χάχα 1,600 είναι στις 31 εβδομάδες!! Εσείς κάνατε ντοπλερ; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, KwnKwn10 είπε:

Εγώ πήρα babylino με 8 λεπτά ανά πάνα και αν δεν βολέψει θα πάρω pampers. Έκανα και το ντοπλερ και η μικρή είναι Μπρουμητα και με κεφάλι κάτω.. Όλα τέλεια μόνο που για ακόμη μια φορά δεν μας έδειξε το προσωπάκι της... Μας το κρατάει για έκπληξη.. Χάχα 1,600 είναι στις 31 εβδομάδες!! Εσείς κάνατε ντοπλερ; 

Εγω κανω αυριο.ειμαι στην 32η εβδ κ θελω να δω κ εγω τι βαρος εχει.πηρε θεση δηλ προς τα κατω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από εμένα! 

Κ γω κοιτούσα προσφορές αλλά αφού έχουν συνέχεια κρατήθηκα. Λέω να πάρω κ το νο 1 Κ το νο2 αλλά όχι 240 τεμάχια. Να ξεκινήσω με τα 50+ τεμ.

Ο ύπνος @Mikri Ollandeza είναι όντως με διάφορα προβλήματα πλέον. Να σκέφτεσαι την ώρα που στριφογυρίζεις ότι κ εμείς έτσι είμαστε Κ να παίρνεις κουράγιο. 

Χαίρομαι που λέτε όλες ότι είστε καλά κ μιλατε για ψώνια κ πραγματάκια που σας δίνουν αγαπημένα πρόσωπα :x. Ήρθε κ εμένα η μαμά μου κ μου έφερε χειροποίητες κουβέρτες που τις είχα Κ γω μωράκι κ τις είχε κάνει μόνη της γιατί ήταν κρεβάτι τότε κ δεν είχε κ πολλά πράγματα να κάνει εκτος απο βιβλία κ τέτοια εργοχειρα.

Αύριο κ εμείς doppler :)

 

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, KwnKwn10 είπε:

Εγώ πήρα babylino με 8 λεπτά ανά πάνα και αν δεν βολέψει θα πάρω pampers. Έκανα και το ντοπλερ και η μικρή είναι Μπρουμητα και με κεφάλι κάτω.. Όλα τέλεια μόνο που για ακόμη μια φορά δεν μας έδειξε το προσωπάκι της... Μας το κρατάει για έκπληξη.. Χάχα 1,600 είναι στις 31 εβδομάδες!! Εσείς κάνατε ντοπλερ; 

Εγω πηρα τις Lupilu και τις pampers να δοκιμασω.. Ντοπλερ εκανα πριν περιπου 2 εβδομαδες.. Μια χαρα ο μπεμπης 1770 kg:x! Με τα ποδαρακια κατω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...