Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Just now, Marian91 είπε:

Καλησπερα μανουλες μου ομορφες, σας διαβαζα τόσο καιρό αλλά δεν προλάβαινα κι πολύ να σας γράψω κάναμε μια "εσωτερική μετακόμιση " σχεδόν σε όλο το σπίτι με φρεσκαρισματα κι αλλαγές δωματίων κι ήμουν ένα πτώμα,  επίσης δεν ήθελα να πω κάτι τόσο καιρό αλλά κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. Είναι κάτι στο τσουτσουνακι που διορθώνεται με επέμβαση (σας τα γράφω γτ εμένα όταν μου το είπαν το παρουσίασαν λες κι το παιδί πεθαίνει κι κόντεψα να τρελαθω)

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! Μπήκα με προγραμματισμένη καισαρική δεν είχα κάποιο θέμα μαζί με την γιατρό το αποφασίσαμε. Πότε μπήκα ποτέ βγήκα δεν κατάλαβα.  Μόνο τώρα έχω πόνους το αν είναι η όχι δυνατοί είναι στο οργανισμό της κάθε μια μας, γέννησα στη Θεσσαλονίκη όποια θέλει να ρωτήσει ελεύθερα. Είναι μαγεία κορίτσια αυτή η μωρουδιλα δεν παιζεται!

Να σου ζήσει!!! Πάντα γεμάτο υγεία και τύχη να είναι!!! Γρήγορα να πατε σπίτι σας!! Πόσο γεννήθηκε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Marian91 είπε:

κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. 

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! 

Να σου ζήσει κοριτσάκι!!! Να είναι γερός και τυχερό και να το καμαρώνεις!! Να χαίρεσαι και τα δύο σου παιδάκια!! Καλή ανατροφή που λένε και εδώ στην Κρήτη!! Να χαίρεσαι και τον σύζυγό!!

Ευχαριστούμε για την πληροφορία για το χειρουργείο, τώρα που περιμένω αγοράκι είναι χρήσιμο να το ξέρω κι εγώ!!

Πόσες μέρες έμεινες μέσα? Με το θέμα του συνοδού το παίχτηκε??

 

  • Ευχαριστώ 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marian91 είπε:

Καλησπερα μανουλες μου ομορφες, σας διαβαζα τόσο καιρό αλλά δεν προλάβαινα κι πολύ να σας γράψω κάναμε μια "εσωτερική μετακόμιση " σχεδόν σε όλο το σπίτι με φρεσκαρισματα κι αλλαγές δωματίων κι ήμουν ένα πτώμα,  επίσης δεν ήθελα να πω κάτι τόσο καιρό αλλά κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. Είναι κάτι στο τσουτσουνακι που διορθώνεται με επέμβαση (σας τα γράφω γτ εμένα όταν μου το είπαν το παρουσίασαν λες κι το παιδί πεθαίνει κι κόντεψα να τρελαθω)

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! Μπήκα με προγραμματισμένη καισαρική δεν είχα κάποιο θέμα μαζί με την γιατρό το αποφασίσαμε. Πότε μπήκα ποτέ βγήκα δεν κατάλαβα.  Μόνο τώρα έχω πόνους το αν είναι η όχι δυνατοί είναι στο οργανισμό της κάθε μια μας, γέννησα στη Θεσσαλονίκη όποια θέλει να ρωτήσει ελεύθερα. Είναι μαγεία κορίτσια αυτή η μωρουδιλα δεν παιζεται!

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!! Να είναι γερό και καλότυχο!!!!!άντε το πρώτο μωράκι της ομάδας μας!!!!!τι χαρά!!!!!καλά λογικό πρώτη μέρα να πονάς. Γρήγορη κι εύκολη ανάρρωση σου εύχομαι και με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!!!

Πινακάκι για τις μανούλες Ιανουαρίου 2021 :wub:

 @Dhmh4                 ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 04/01 -- Νοσοκομείο Διδυμότειχου, Διδυμότειχο ♡

@Marian91                αγοράκι -- ΠΗΤ 08/01 -- Νοσοκομείο Διαβαλκανικό, Θεσσαλονίκη ♡ γεννήθηκε 15/12!!!!!!!!!!!!!

@Opheliav                ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 09/01 -- (Κλινική δεν έχει αποφασιστεί ακόμη) Θεσσαλονίκη ♡ 

@enjoy                      αγοράκι -- ΠΗΤ 11/01 -- Δημόσιο Νοσοκομείο, Θεσσαλονίκη ♡

@Klegeo                    αγοράκι -- ΠΗΤ 11/01 --  ♡

@Marialena123         αγοράκι -- ΠΗΤ 17/01 -- Κλινική Μητέρα, Αττική ♡

@myrina                    αγοράκι -- ΠΗΤ 18/01 -- Νοσοκομείο Βενιζέλειο, Κρήτη ♡

@Suzukaki                ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 20/01 -- Κλινική Γαία, Αττική ♡

@Mikri Ollandeza      αγοράκι -- ΠΗΤ 20/01 -- Κλινική Jeroen Bosch, Ολλανδία ♡

@Maria mariaa          αγοράκι -- ΠΗΤ 20/01 -- (Κλινική δεν έχει αποφασιστεί ακόμη) Αττική ♡

@Roula2021              αγοράκι -- ΠΗΤ 22/01 -- Αμερικη

@Angelvas                ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 24/01 -- Κλινική Γαία, Αττική ♡

@dpilo                        αγοράκι -- ΠΗΤ 24/01 -- Κλινικη Μητέρα, Αττική ♡

@Bellitsa!                 ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 26/01 -- Αγγλία ♡

@Lottaki                   ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 27/01 -- Κλινική Μητέρα, Αττική ♡

@butterfly1986        ♡ αγοράκι -- ΠΗΤ 28/01 -- Κλινική Λητώ (εκτός απροόπτου :tongue:), Αττική ♡

@Fotini82                ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 28/01 -- Κλινική Ρέα, Αττική ♡

@vivi24                     αγοράκι -- ΠΗΤ 28/01 -- Κλινική Ήρα, Κόρινθος ♡

@Τουτουνι               ♡ κοριτσάκι   αγοράκι - ΠΗΤ 29/01 -- Κλινική Μητέρα,Αττικη 

@KwnKwn10        ♡ κοριτσάκι -- ΠΗΤ 30/01 -- Νοσοκομείο Αγίου Νικολάου Κρήτης ♡

 

Σύνολο Μανούλες - 20

Σύνολο Αντράκια - 12

Σύνολο Πριγκίπισσες -9

Ξεκινήσαμε!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marian91 είπε:

Καλησπερα μανουλες μου ομορφες, σας διαβαζα τόσο καιρό αλλά δεν προλάβαινα κι πολύ να σας γράψω κάναμε μια "εσωτερική μετακόμιση " σχεδόν σε όλο το σπίτι με φρεσκαρισματα κι αλλαγές δωματίων κι ήμουν ένα πτώμα,  επίσης δεν ήθελα να πω κάτι τόσο καιρό αλλά κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. Είναι κάτι στο τσουτσουνακι που διορθώνεται με επέμβαση (σας τα γράφω γτ εμένα όταν μου το είπαν το παρουσίασαν λες κι το παιδί πεθαίνει κι κόντεψα να τρελαθω)

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! Μπήκα με προγραμματισμένη καισαρική δεν είχα κάποιο θέμα μαζί με την γιατρό το αποφασίσαμε. Πότε μπήκα ποτέ βγήκα δεν κατάλαβα.  Μόνο τώρα έχω πόνους το αν είναι η όχι δυνατοί είναι στο οργανισμό της κάθε μια μας, γέννησα στη Θεσσαλονίκη όποια θέλει να ρωτήσει ελεύθερα. Είναι μαγεία κορίτσια αυτή η μωρουδιλα δεν παιζεται!

Να σου ζήσει !!!! Καλοτυχο και ευτυχισμένο!!!Εύχομαι οι πόνοι να φύγουν σύντομα !!! Αν επιτρέπεται γιατί μπήκες με καισαρική ??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Εγω στην κούνια που θα είναι υπόστρωμα θα βάλω και σεντόνι. Όχι σελτεδακι. Αφού υποτίθεται τα υποστρώματα είναι αδιάβροχα. Αχ κι εμένα με αγχωνει η γέννα. Στην πρώτη γέννα γίναν όλα γρήγορα κανονίστηκε η καισαρική δεν πρόλαβα να το σκεφτώ και πολύ. Τώρα όμως είναι όλα σαν πρώτη φορά. Σκέφτομαι πως θα γίνει? Θα καταλάβουμε ότι γεννάμε? Θα πονέσει πολύ ? Θα κρατήσει πολλές ώρες??και αλλά τέτοια. Τον έχω ζαλίσει τον άντρα μου!χαχαχα

Καθε φορα σαν πρωτη φορα συμφωνω!! Και εγω αναρωτιεμαι καμια φορα πως θα ειναι!!! Εγω θα ειμαι και χωρις συνοδο (δημοσιο)... εκτος αν αλλαξει κάτι (χλωμο)...

πρίν από 32 λεπτά , Marian91 είπε:

Καλησπερα μανουλες μου ομορφες, σας διαβαζα τόσο καιρό αλλά δεν προλάβαινα κι πολύ να σας γράψω κάναμε μια "εσωτερική μετακόμιση " σχεδόν σε όλο το σπίτι με φρεσκαρισματα κι αλλαγές δωματίων κι ήμουν ένα πτώμα,  επίσης δεν ήθελα να πω κάτι τόσο καιρό αλλά κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. Είναι κάτι στο τσουτσουνακι που διορθώνεται με επέμβαση (σας τα γράφω γτ εμένα όταν μου το είπαν το παρουσίασαν λες κι το παιδί πεθαίνει κι κόντεψα να τρελαθω)

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! Μπήκα με προγραμματισμένη καισαρική δεν είχα κάποιο θέμα μαζί με την γιατρό το αποφασίσαμε. Πότε μπήκα ποτέ βγήκα δεν κατάλαβα.  Μόνο τώρα έχω πόνους το αν είναι η όχι δυνατοί είναι στο οργανισμό της κάθε μια μας, γέννησα στη Θεσσαλονίκη όποια θέλει να ρωτήσει ελεύθερα. Είναι μαγεία κορίτσια αυτή η μωρουδιλα δεν παιζεται!

Να σου ζησει!!! Συγκινηθηκα!! ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ!! Ο Αγιος ελευθεριος να το εχει υπο την σκέπη του!!  Να χαιρεσαι και τον αντρα σου!! Σου ευχομαι  και εσενα τα καλυτερα απο καρδιας!! Υγεια λαι ευλογια στην οικογενεια σου!! Και περαστικα στον πρωτο γιοκα σου!!

Και εγω ετρεχα με τον πρώτο... ολα περαστικα να ειναι..!! Με το καιρο ξεχνιουνται!!

Αχ το πρωτο μας κοριτσια!!! Αχ.. λιωνω...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Marian91 είπε:

Καλησπερα μανουλες μου ομορφες, σας διαβαζα τόσο καιρό αλλά δεν προλάβαινα κι πολύ να σας γράψω κάναμε μια "εσωτερική μετακόμιση " σχεδόν σε όλο το σπίτι με φρεσκαρισματα κι αλλαγές δωματίων κι ήμουν ένα πτώμα,  επίσης δεν ήθελα να πω κάτι τόσο καιρό αλλά κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. Είναι κάτι στο τσουτσουνακι που διορθώνεται με επέμβαση (σας τα γράφω γτ εμένα όταν μου το είπαν το παρουσίασαν λες κι το παιδί πεθαίνει κι κόντεψα να τρελαθω)

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! Μπήκα με προγραμματισμένη καισαρική δεν είχα κάποιο θέμα μαζί με την γιατρό το αποφασίσαμε. Πότε μπήκα ποτέ βγήκα δεν κατάλαβα.  Μόνο τώρα έχω πόνους το αν είναι η όχι δυνατοί είναι στο οργανισμό της κάθε μια μας, γέννησα στη Θεσσαλονίκη όποια θέλει να ρωτήσει ελεύθερα. Είναι μαγεία κορίτσια αυτή η μωρουδιλα δεν παιζεται!

Να σάς ζήσει!!! Γερο ,τυχερό και πάντα ευτυχισμένο να είναι το μωράκι σας!! Επίσης Καλή ανάρρωση κ στο μεγάλο σας παιδάκι.  Πωπω ! Αγίου Ελευθερίου που είναι Κ προστάτης των εγκύων.... Θα χαίρεστε διπλά αυτή τη μέρα πλεον. Να μας λες πως είσαι, να μαθαίνουμε νέα σου όταν μπορείς κ Επίσης τι γίνεται εκεί με τα νοσοκομεία .

Μπήκα να γράψω κ γώ ότι πόσο απίστευτο φαίνεται που φτάνουμε στο τέλος κ διάβαζα τα νέα κ λέω...πωωωωωωω ηρθε η ώρα! Μου φαίνεται νωρίς ακόμα αχαχαχαχ 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marian91 είπε:

Καλησπερα μανουλες μου ομορφες, σας διαβαζα τόσο καιρό αλλά δεν προλάβαινα κι πολύ να σας γράψω κάναμε μια "εσωτερική μετακόμιση " σχεδόν σε όλο το σπίτι με φρεσκαρισματα κι αλλαγές δωματίων κι ήμουν ένα πτώμα,  επίσης δεν ήθελα να πω κάτι τόσο καιρό αλλά κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. Είναι κάτι στο τσουτσουνακι που διορθώνεται με επέμβαση (σας τα γράφω γτ εμένα όταν μου το είπαν το παρουσίασαν λες κι το παιδί πεθαίνει κι κόντεψα να τρελαθω)

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! Μπήκα με προγραμματισμένη καισαρική δεν είχα κάποιο θέμα μαζί με την γιατρό το αποφασίσαμε. Πότε μπήκα ποτέ βγήκα δεν κατάλαβα.  Μόνο τώρα έχω πόνους το αν είναι η όχι δυνατοί είναι στο οργανισμό της κάθε μια μας, γέννησα στη Θεσσαλονίκη όποια θέλει να ρωτήσει ελεύθερα. Είναι μαγεία κορίτσια αυτή η μωρουδιλα δεν παιζεται!

Να σου ζήσει!Να είναι καλότυχο και υγιές!Καλή ανάρρωση κορίτσι μου σύντομα οι πόνοι σου να περάσουν και να υποδεχτείτε το νέο μέλος!Ήρθε νωρίτερα το δώρο σας φέτος!να είστε πάντα αγαπημένοι και να χαίρεσαι τους άντρες σου.:x

 

Κορίτσια κοντεύουμε... απίστευτο μου φαίνεται...ειδικά σε εμάς που πρώτη φορά γινόμαστε μανουλες είναι σα να γυρίζουμε ταινία..δε ξέρω πως θα νιώσουμε τη πρώτη φορά που θα τα πάρουμε αγκαλιά,αλλά λένε ότι δε περιγραφέται με τπτ απ'οσα έχουμε ζήσει...

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@KwnKwn10ο μικρός βγήκε 3690.! Μεγάλο μωρό για τις εβδομάδες του! @myrina ευχαριστώ πολύ πολύ + δεν είναι κάτι αν γεννηθεί έτσι είναι επεμβασιμο κι η ανάρρωση δεν ήταν κι τραγική. Απλά το λέω γτ υπάρχουν κι μανούλες που δεν θα το έχουν ξανά ακούσει κι μπορ2ι να κλαίνε σαν κι εμένα όλες τις μέρες μέχρι μα έρθει ένας σωστός άνθρωπος να με πει τι ακριβώς είναι αυτό ! Λογικά μέχρι Σάββατο θα βγούμε! Τώρα με το θέμα του συνοδού αν φοβάστε όπως εγώ το σύστημα είναι καλό δεν αφήνουν κανέναν να μπει αν δεν έχει κάνει τεστ εγώ έκανα το μοριακό την Δευτέρα κ ο άντρας μου του είπαν επειδή μπορεί μόνο για μισή ώρα να μπει κι με πολύ προσοχή με μάσκα ανρμτισηπτικο μην ακουμπήσει τίποτα με rapid . 

@vivi24 καισαρική έκανα γτ είχα κάνει κι στην πρώτη μου γέννα κι δεν επιλεξαμε να.παμε για φυσιολογικό αν κι γίνεται γτ ήταν κοντά οι εγκυμοσύνες μου . 

Σας ευχαριστώ από καρδιάς όλες να κρατήσετε κι εσείς τα μωράκια σας όταν είναι η ώρα!! 

  • Μου αρέσει 6

u2Hzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marian91 είπε:

 

Εγω να ρωτησω κατι διαφορετικο ετσι που με ιντριγκαρει!! Μην γελασετε!! Το 2ο ζουζουνακι σου που ειναι παλι αγορακι με το πρωτο σου μοιαζουν?? Ειναι εντελως διαφορετικο?? (Εν συγκριση με το πως ηταν και ο πρωτος σ στην γεννα).. εμενα στους υπερυχους μοιαζουν σαν 2 σταγονες νερο.. εχω μεγαλη περιεργει να δω το φατσακι του!!:x

Καλε:shock:τωρα παρατηρησα τα κιλα εν συγκριση με την εβδομαδα σου.. αυτο δεν ειναι μεγαλο ειναι τεραστιο καλε.. δηλαδη αν τις επαιρνες ολες ποσο θα εβγαινε 5 κιλα..:grin: αχ και μ'αρέσουν  τα μπαμπατσικα τα κουμανταρεις καλυτερα... φιλια φιλαρες φιλακια... να τον χαιρεσαι...

υγ: 3700 βγηκε! ο υπερυχος ποσο τον εβγαζε ετσι απο περιεργεια..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Marian91 said:

Καλησπερα μανουλες μου ομορφες, σας διαβαζα τόσο καιρό αλλά δεν προλάβαινα κι πολύ να σας γράψω κάναμε μια "εσωτερική μετακόμιση " σχεδόν σε όλο το σπίτι με φρεσκαρισματα κι αλλαγές δωματίων κι ήμουν ένα πτώμα,  επίσης δεν ήθελα να πω κάτι τόσο καιρό αλλά κάναμε κι μια εγχείρηση τον πρώτο είχε εκ γενετής μια ήπιας μορφής υποσπαδεια σας τα λέω για να μην τρομάξετε αν σας πουν ότι το παιδί γεννήθηκε έτσι είναι σχεδόν 6 στα 10 αγόρια. Είναι κάτι στο τσουτσουνακι που διορθώνεται με επέμβαση (σας τα γράφω γτ εμένα όταν μου το είπαν το παρουσίασαν λες κι το παιδί πεθαίνει κι κόντεψα να τρελαθω)

Εγώ σε αλλά νέα σήμερα του Αγίου Ελευθερίου έκανα το μεγαλύτερο δώρο στον άντρα μου που γιορτάζει τον δεύτερο μας γιο! Μπήκα με προγραμματισμένη καισαρική δεν είχα κάποιο θέμα μαζί με την γιατρό το αποφασίσαμε. Πότε μπήκα ποτέ βγήκα δεν κατάλαβα.  Μόνο τώρα έχω πόνους το αν είναι η όχι δυνατοί είναι στο οργανισμό της κάθε μια μας, γέννησα στη Θεσσαλονίκη όποια θέλει να ρωτήσει ελεύθερα. Είναι μαγεία κορίτσια αυτή η μωρουδιλα δεν παιζεται!

Αχ να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου! Υγιής, καλότυχος και πάντα να έχει την ευλογία του Αγίου Ελευθερίου! 

Να χαίρεσαι και τον άντρα σου και το άλλο σου το αγοράκι να είναι πάντα υγιές!

Τι όμορφο νέο ήταν αυτό! 

Συγκινήθηκα!!!Εγώ που θα γίνω μανούλα πρώτη φορά, νιώθω τόσο μακριά και τόσο κοντά συνάμα, στο ότι σε λίγο θα έχω την μπέμπα μου στην αγκαλιά! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Marian91 είπε:

@KwnKwn10ο μικρός βγήκε 3690.! Μεγάλο μωρό για τις εβδομάδες του! @myrina ευχαριστώ πολύ πολύ + δεν είναι κάτι αν γεννηθεί έτσι είναι επεμβασιμο κι η ανάρρωση δεν ήταν κι τραγική. Απλά το λέω γτ υπάρχουν κι μανούλες που δεν θα το έχουν ξανά ακούσει κι μπορ2ι να κλαίνε σαν κι εμένα όλες τις μέρες μέχρι μα έρθει ένας σωστός άνθρωπος να με πει τι ακριβώς είναι αυτό ! Λογικά μέχρι Σάββατο θα βγούμε! Τώρα με το θέμα του συνοδού αν φοβάστε όπως εγώ το σύστημα είναι καλό δεν αφήνουν κανέναν να μπει αν δεν έχει κάνει τεστ εγώ έκανα το μοριακό την Δευτέρα κ ο άντρας μου του είπαν επειδή μπορεί μόνο για μισή ώρα να μπει κι με πολύ προσοχή με μάσκα ανρμτισηπτικο μην ακουμπήσει τίποτα με rapid . 

@vivi24 καισαρική έκανα γτ είχα κάνει κι στην πρώτη μου γέννα κι δεν επιλεξαμε να.παμε για φυσιολογικό αν κι γίνεται γτ ήταν κοντά οι εγκυμοσύνες μου . 

Σας ευχαριστώ από καρδιάς όλες να κρατήσετε κι εσείς τα μωράκια σας όταν είναι η ώρα!! 

Να σας ζήσει γερο και καλοτυχο το μωράκι σας και να στε Σιδερενοι και οι δυο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maria mariaa είπε:

Να σας ζήσει γερο και καλοτυχο το μωράκι σας και να στε Σιδερενοι και οι δυο

Να σου ζησει παντα με υγεια και καλοτυχο!!!τελικα πηγες με του 20 εσυ βιαζοταν χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

@Marian91 Να σου ζήσει κορίτσι μου!! Κάθε ευτυχία εύχομαι! Να είναι γερό και καλότυχο και όλα τα καλά στην οικογένεια σου!! Καλέ ολόκληρος άντρας βγήκε :wub:.. 

Μόλις διάβασα το ποστ άρχισαν να χτυπάνε καμπανάκια μέσα στο κεφάλι μου ότι φτάνουμε όντως στο τέλος..

Μας έκανες ποδαρικό, αλλά δεν περίμενες να μπει το 21!! Πόσο βιαστικός ήταν ο αντράκος σου μωρε!!!

Τα καλύτερα εύχομαι στην μανουλίτσα που έκανε την αρχή στην ομάδα μας!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα.μολις γυρισα απο γιατρο 2570 η μικρη κ επιτελους γυρισε!!!!!ολα καλα ευτυχως βεβαια υπαρχει μια περιτυλιξη με τον ομφαλιο αγχωθηκα λιγο γτ ισως ειναι στον λαιμο της αλλα οκ...το μενταγιον μαλλον βοηθησε δεν ξερω ποτε γυρισε αλλα απο την κυρ φοραω το μενταγιον κ μ ειπε κ αλλη μια ασθενης του με το που το φορεσε γυρισε ουτε αυτος δ ξερει αν οντως ετυχε παντως βοηθαει.του ειπα οτι δ μπορω να φαω παλι εχω καουρες με ποναει το στομαχι ετσι ειναι τωρα λεει κ οτι στον μηνα μ μπαινω αφου κλεισω κ την 36η δηλ ο 9ος ειναι 3 εβδ πανω κατω

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

@Suzukaki Τέλεια από κιλά! Κ αν θυμάμαι καλά είσαι στην 35η εβδ? Νομίζω είμαστε μαζί!

Μην αγχώνεσαι για τον ομφάλιο, είναι φυσιολογικό κ οι γιατροί ξέρουν τι πρέπει να προσέξουν.. Οπότε χαλάρωσε κ όλα θα πάνε καλά!


S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...