Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Και 25 λίγα δεν τα λες... αλλά αφού τα εχασες μια χαρούλα! Τι να τα κάνουμε μωρέ, ας είναι καλά τα παιδάκια μας και ας μας βγαζουν και την ψυχή χαχα. Πόσο είναι τα δικά σου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι πήρα αρκετά κιλά!!!! 2 αγόρια έχω ο ένας είναι 8μιση και ο άλλος 7... Ενα χάος στο σπίτι ένα πανικός κάθε μέρα, αλλά αυτό ακριβώς να είναι γερά και  ας μας βγάζουν την ψυχή!!! 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι υπάρχουν άλλα δεν μπορώ να τους πάω στους δικούς μου γιατί δουλεύουν έχουν χωράφια και το καλοκαίρι πάντα γίνεται ένας πανικός οπότε τους έχω εδώ!!! Και επειδή είμαι χωρισμένη και με τους άλλους έχουμε θέματα μιλάνε στα παιδιά άσχημα για μένα και άλλα τέτοια φέτος απόφασησα να μη τους στείλω μετά από κάποια πράγματα που έγιναν δυστυχώς!! Προσπαθώ και εγώ όσο μπορώ να μην κάνω και πολλά πολλά είναι και αγόρια και θηρία πράγματικα γίνεται πόλεμος χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αρκετά δύσκολες έχω περάσει με το θέμα χωρισμού αλλά δόξα των Θεό πλέον εχω τον άνθρωπο μου και μεγαλώνουμε την οικογένεια μας!!!!! Σε ένα χωριό της εδεσσας αλλά ζω Ορεστιάδα τώρα ελπίζω όχι για πολύ ακόμα χαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!! Τι κάνετε μέλλουσες μανούλες; Εγώ καλά! Χθες το βράδυ για πρώτη φορά με ενοχλούσε η κοιλίτσα. Με τραβούσε και εβαλα μαξιλαράκι απο κάτω. Ελπίζω να στε όλες καλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε; αχ fotini εγώ έδω και μέρες βάζω μαξιλάρι σήμερα μπήκα στην 13 εβδομάδα αλλά έχω ξυπνήσει με αναγούλες και κάτι πονακια είμαι κάπως χάλια..  Εσεις εκτός από τραβήγματα έχετε πονακια; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με καούρα σήμερα. Σαν να εχω καταπιει ένα τσουβάλι καυτερές πιπεριές! Dhmh μου ναι πότε εχω πονάκια πότε όχι. Έχω παρατηρήσει πώς όταν εχω πονάκια και τραβήγματα , εχω και πολλές ναυτίες και εμετό το πρωί. Ίσως να είναι και δείγμα ότι αναπτυσσεται το μωράκι και μεγαλωνει η μήτρα. Εμένα με ανησυχεί αλλο. Απο χθες εχω θολά ουρα και σαν να μου μυρίζουν λιγο. Αυτό μου έλειπε...

Link to comment
Share on other sites

Πίνεις νεράκι; εγώ κατεβάζω 2 λίτρα όσο πιο πολύ μπορώ πίνω!! Είμαστε πιο ευαίσθητες τώρα και με το παραμικρό μπορεί να κολλήσουμε μικρόβια και ουρολοιμωξη.. Γι αυτό θέλει πολύ νερό  Τσούξιμο υγρά έχεις;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χθες είχα και τσούξιμο αρκετό. Όχι τοσο στην ουρηση, όσο μετά. Όσον αφορά το νερό. Μεχρι πριν 3-4 μερες είχα εξαντληθεί απ τους εμετούς οπότε δε μπορουσα να πιω και πολύ δυστυχώς. Με το ζορι κανα μπουκαλακι 750 και μια μια μικρή σόδα. Ζητημα να εφτανα το 1 λίτρο. Σήμερα προσπαθώ αλλα εχω και αυτή τη ρημαδα τη ναυτία. Τι είναι αυτο το χαλι, καουροναυτιολιγούρες! 3 σε ένα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά αν έχεις ανακατοσουρες και τέτοια δεν μπορείς να πιεις και πολυ.. Χάχα άστα να πάνε όλα μαζί ε; σήμερα πιες όσο μπορείς πιο πολύ αν ΜΠΟΡΕΙΣ!!! και αν δεις ότι συνεχίζει καλό είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου μήπως έπαθες καμία ουρολοιμωξη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αύριο έχω ραντεβού για υπερηχο οπότε θα τα συζητήσουμε. Και εσύ κοριτσάκι μου τώρα που εχεις πονάκια ξεκουρασου για σήμερα. Καλύτερα να φυλάμε τα ρούχα μας που λεει και η παροιμία...

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία αφού έχεις ραντεβού ακόμα καλύτερα!!! Ναι είμαι ξαπλαα σήμερα δεν κάνω τίποτα ένα φαγητό θα κάνω και πάλι ξάπλα είμαι και μόνη με τα παιδιά σήμερα δυστυχώς αλλά δεν θα σκάσω για τις δουλειές και αύριο μερα είναι. και αυτά ζωή να χουν όλη μέρα πεινάω μαμά και πεινάω μαμα είναι χαχα

Link to comment
Share on other sites

Εμ... παιδιά! Εδώ πεινάει η δικιά μου όλη μέρα και είναι και κοριτσάκι και είναι και αδυνατούλα! Πόσο μάλλον τα αγοράκια! Αχ κουράγιο... εγώ ακόμα ψαχνω να βρώ αυτήν την ανεμελιά της εγκυμοσύνης! Όλη μερα στην τσιτα είμαι μήπως παει κατι στραβα. Φφφφφ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...