Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Αχ τι μας λέτε και ζηλεύουμε!!!! Αντε να καταλάβουμε και εμείς που έχουμε μείνει στην σειρά σύντομα αυτόν τον έρωτα... 

Παρεμπιπτόντως πήρα τον γιατρό και του είπα για την βλέννη και γενικά που όλη μέρα μετά έβγαζα διαφανής βλέννη κάθε φορά που σκουπιζομουν και μου είπε δεν είναι κάτι ανησυχητικό και δεν χρειάζεται να πάω από εκεί πάρα μόνο αν δω αίμα ή συσπάσεις ή νερά... Οπότε περιμένω όπως πριν χαχ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!! ετοιμάζομαι κι εγώ για το νοσοκομείο... Με ανάμεικτα συναισθήματα η τρελή..από τη μια ανυπομονώ να γνωρίσω το μωράκι μου από την άλλη λίγο φοβάμαι το χειρουργείο λίγο φοβάμαι ότι θα μου λείψει η κοιλίτσα.χαχαχα ! Ότι να ναι!

  • Μου αρέσει 7

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! Κ γω ετοιμάζομαι κορίτσια!! Να δούμε τι θα δουνε χαχα!

Χαίρομαι πάρα πολυ για τα συναισθήματα που μας περιγράφετε! Είναι τόσο ζωντανα κ αυθεντικά!! 

Εχω είμαι στη φάση της πεταλουδίτσας,μια φοβάμαι, μια ανυπόμονω, μια λέω θα μου λείψει ολο αυτο που έχουμε ζουμε...

Θα επιστρέψω αργότερα το απόγευμα να μάθω νέα σας κ να σας πω τα δικα μου! Φιλάκια 

  • Μου αρέσει 2

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, butterfly1986 said:

Γέννησα κοριτσάκια μου!!! Είναι ένα κουκλάκι!3450!!!!!!απίστευτο συναίσθημα!!!!

Να σου ζήσει, να σου ζήσει, να σου ζήσει!!!! Γερό, καλότυχο και πάντα με πολύ αγάπη από τους γύρω του!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , butterfly1986 είπε:

Γέννησα κοριτσάκια μου!!! Είναι ένα κουκλάκι!3450!!!!!!απίστευτο συναίσθημα!!!!

Πεταλουδιτσα μας να σου ζήσει!!!πάντα υγιες και τυχερό ναι είναι!!!Σου στέλνουμε αγκαλιές και φιλιά:x:):):x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!!! Είμαι τρισευτυχισμενη!!!δεν χορταινω να τον κοιτάζω!!με το καλό όσες περιμένετε και οι υπόλοιπες να χαίρεστε τα μπεμπακια σας!

  • Μου αρέσει 4

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Ελα αγαπη σε αυτο το νοσοκομειο αντ' αυτου  μου εβαλαν 4 υποθετα  καποιο αλλο φαρμακο που κανει την ιδια δουλεια μου ειπαν συσπασεις στην μητρα.... ηταν ψηλα η μητρα και μετα την γεννα  και δεν κατεβαινε παναθεμα της ενω στη διπλανη μου που γεννησε στο καπακι κατεβηκε μονη τηε επανηλθρ δλδ στην θεση της μονη της... μου ειπαν οτι υπάρχουν  οι μητρες που κανουν συσπασειε και επανερχονται μονες τους και οι αλλες που βαριουνται  να κανουν συσπασεις δλδ η χαζοβμβιολα η δικη μου... απο πονο καμια σχεση... λιγο εντονος καποιρε στιγμες αλλα διαχειρισιμος... μου τα εβαλαν μετα  την γεννα που μας παρακολουθουσαν για 2ωρο και οταν πηγαμε δωματιο μας εδιναν μονο ντεπον και σιδηρο.... 

 

Ανα γεια σου υποθετα ωκυτοκινης μιυ εβαλαν αφότου  γεννησα και 4 παρακαλω η κυρια ειχε στρογγυλοκατσει στο θρονο της 9 μηνες βαριοταν να κατεβει...

Πεταλουδα κουκλα ομορφη τσαχπινα φινα καλη λευτερια!!!

Κων κων και εσενα δεν θυμαμαι πητ αλλα εχβ μια διαισθηση μεχρι  Παρασκευή σε βλεπω να ερχεται!! Με το καλο!!

Κλεγεο συντομα περαστικα!! Πονας?? Πολυ?? Αναρρωσες καθολου?? Εχω ακουσει για αυτο αλλα κατι ελάχιστα.. εσυ πως το βιωνεις περα απο πυρετο??

Παντως κοριτσια εγω εχω τρελαθει με το μωρο!! 

Θελω απεγνωσμενα και 3ο μωρο αυριο παρακαλω... τα εχω χασει!!! Μιλαμε δεν υπαρχει το συναισθημα της μητροτητας!! Εχω λαλησει!!! Ενω ειναι το 2ο ειναι σαν να ειναι το πρωτο... πως εξηγειται... οεο??:huh:

Ενω ειμαι της αποψης να περπατησει το ενα για να κανω το αλλο γτ δεν αντεχω εγω ουτε ψυχολογικα ουτε σωματικα σαν ανθρωπος... αλλα τωρα ολο σκεφτομαι βρες λες να με αξιωσει ο Θεος και για 3ο?? Βρε μηπως να δοκιμασω νωριτερα... βρε σας λεω μου φαινονται λιγα τα 2!! Αλλο κούλο και αυτο... ενω προχθες μια γνωστη μου εμεινε εγκυος στο 5ο και ελεγα στο συζυγο πολλα δεν ειναι?? Τελικα μηπως δεν ειναι??? Αχαχχα και εγω θελωωωωω.... αχορταγη κοριτσια μου...

Ειμαι καλυτερα απυρετη!  Το στηθος ξεπρηστηκε.. Πηγα εκοψα τα ραμματα,  μου ζουληξε το στηθος ο γιατρος κ τιναχτηκα στο ταβανι γιατι ειχα γρομπαλακια..:sad:

Τωρα εμαθα βεβαια κ αντλω γιατι ο μπεμπης μου "βαριεται" να φαει.

Συμπληρωνω κ με ξενο εννοείται! Αν κ δεν θα ηθελα.. 

κοριτσια!  Μετα απο 15 μερες πηραμε τα κιλα γεννησης! Ειμαι πολυ χαρουμενη!! :-P

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , butterfly1986 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!!! Είμαι τρισευτυχισμενη!!!δεν χορταινω να τον κοιτάζω!!με το καλό όσες περιμένετε και οι υπόλοιπες να χαίρεστε τα μπεμπακια σας!

Ήρθε η ώρα να ανανεώσεις το πινάκακι με το δικό σου όνομα αυτή τη φορά!!!:-D

Τελικά είχε απόκλιση ο υπέρηχος γτ στο έβγαζε κοντά 4 κιλά.Οποτε να μην αγχώνομαι και εγώ ότι θα βγει μεγάλο μωρό.

πρίν από 12 λεπτά , Klegeo είπε:

Ειμαι καλυτερα απυρετη!  Το στηθος ξεπρηστηκε.. Πηγα εκοψα τα ραμματα,  μου ζουληξε το στηθος ο γιατρος κ τιναχτηκα στο ταβανι γιατι ειχα γρομπαλακια..:sad:

Τωρα εμαθα βεβαια κ αντλω γιατι ο μπεμπης μου "βαριεται" να φαει.

Συμπληρωνω κ με ξενο εννοείται! Αν κ δεν θα ηθελα.. 

κοριτσια!  Μετα απο 15 μερες πηραμε τα κιλα γεννησης! Ειμαι πολυ χαρουμενη!! :-P

Μπράβο κοριτσάκι είδες που όλα πήγαν καλά; τέλεια μεγαλώνουν τα μπουμπούκια σας.Η μαία μου πάντως μέσω ζουμ που καναμε σεμινάριο θηλασμού μας έλεγε να μην ανησυχούμε αν δε παίρνει βάρος αμέσως,θέλει 3 βδομάδες να κάνει εκκίνηση...άπαξ και λερώνει πάνες είναι υγιέστατο. Γτ μας εξήγησε πολλοί παιδίατροι είναι ανίδεοι από το θέμα θηλασμός και σε αποθαρρύνουν για να ξεκινήσεις σκονογαλα.ειναι όλα θέμα μάρκετιγκ παίρνουν κ τη μιζουλα τους...και έπεσα λίγο απ'τα σύννεφα:?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει πεταλουδίτσα!!!!!! Να είστε όλοι γέροι κ με το νέο μέλος, μονο χαρες,τύχη, αγαπη κ όμορφες στιγμές!!!! 

Τι ωραία!!! Συναντηθήκατε κ εσείς! Τι καλά!

Εμείς ,τα νεα μας καλά! Ειδε ο γιατρός οτι θα πάρω ολο το μήνα κ αν μέχρι την επόμενη δε βγει η μικρή, θα παμε με πρόκληση κάποιες μέρες αργότερα , γιατί δε θέλει να πάρει πολλές έξτρα μέρες, έχει αρχίσει κ πιεζει κ εμενα πολυ. Έγινε κ η ωραία εξέταση κ ειδε η μαία οτι εχει φτάσει σε καλο σημείο σε σχέση με την προηγούμενη φορά. Εχει ακουμπήσει στο σημείο που θέλουν ώστε να αρχίσει να πιέζει. Το rapid μια ομορφιά απο τη μύτη :roll:.  

 

  • Μου αρέσει 4

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

@butterfly1986 Να σας ζήσει και πάντα καλότυχος εύχομαι!!!

Εμένα η πητ μου ήταν στις 20-01 αλλά ο κύριος δεν έκανε καμία κίνηση για έξοδο.. Να δω πόσο θα μακριά θα πάει η βαλίτσα.. Δεν αντέχω άλλο.. Θέλω πολύ να δω το μουτράκι του κ να φιλήσω τα μποτάκια του..

Εύχομαι σε όλες που περιμένουμε με το καλό κ με έναν πόνο.. 

  • Μου αρέσει 2

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...