Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Χάχα!! Και εμένα όλη μέρα τρώνε αλλά με τόση ενέργεια δεν βαζουν κιλά!!!! Και εγώ έτσι είμαι είχα και μια αποβολή πέρσι και ένα άγχος το έχω!!!! Μόνο όταν πάω στο γιατρό και το βλέπουμε εκεί ησυχάζω..  Περιμένω να βγούνε και τα αποτελέσματα από την pappA για να κλείσω και εγώ ραντεβού να παωω να το δω!! Όπως και να χει όσο μπορούμε να σκεφτόμαστε θετικά!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κ εγώ έχω ραντεβού σε 1 εβδομάδα.. Άντε λέω να περάσουν οι μέρες να ηρεμήσουμε λίγο..

Κ την επόμενη Παρασκευή παίρνω τα μπογαλάκια μου και βουρ για Ελλαδίτσα!!

Δεν αντέχω άλλο, τα νεύρα μου είναι κρόσια..

Εντωμεταξύ προετοιμάζουμε και όλα τα έγγραφα για να παντρευτούμε με Πολιτικό και είμαι κάθε μέρα μες στα νεύρα και την σύγχυση με όλα αυτά που ακούω.. Ρε κορίτσια δεν έχουν ιδέα να κάνουν τίποτα δεν θέλουν ούτε να βοηθήσουν λίγο, όλο όχι και όχι και δεν γίνεται.. Πραγματικά θέλω να τελειώσουμε με αυτά γιατί δεν την παλεύω άλλο..

  • Μου αρέσει 2

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Εδώ θα γεννήσεις ή για διακοπές έρχεσαι; Όπως και να χει με το καλό να μας έρθεις! Dhmh από αποβολές άλλο τιποτα! Μεσα σε 6 χρόνια μετα τη μικρή μου, 2 αποβολές και μία βιοχημική! Ζαχαρη περνάμε! Αλλά αυτή τη φορά είπα δε θα μου στρίψει! Ό, τι είναι καλύτερο αυτό να γίνει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Dhmh4  Δεν φαντάζεσαι.. Επειδή είμαι στο εξωτερικό είπαμε να αναλάβουν τα χαρτιά οι δικοί μου, όσο αφορά την κατάθεση και τυχόν παραλαβή από κάποια υπηρεσία, αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να έχουν εξουσιοδότηση, μέσω πρεσβείας είναι αδύνατον οπότε μίλησα με τον λογιστή μου και υπάρχει μία ιστοσελίδα η gov.gr στην οποία κάνεις εισαγωγή με τα στοιχεία σου και εκδίδεις υπεύθυνες δηλώσεις, εηουσιοδοτήσεις κτλ χωρίς όμως υπογραφή αλλά με έναν μοναδικό QR κωδικό που δείχνει την γνησιότητα των εγγράφων.. Οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται όταν οι υπάλληλοι και δεν γνωρίζουν και δεν θέλουν να μάθουν.. Τις προάλες μου είπε μία ότι κάνω λάθος και αυτό δεν έχει έρθει ακόμα στην Ελλάδα.. Από την μία γέλαγα και από την άλλη έκλαιγα.. Εγώ την ειχα ήδη έτοιμη την Υπεύθυνη δήλωση.. Άστα να πάνε.. Λέω τέτοια ταλαιπωρία σε κανέναν πραγματικα..

@Fotini82 Για διακοπές κορίτσι μου.. 1 μήνα στον παράδεισο.. Θα γεννήσω με το καλό Ολλανδία..

  • Μου αρέσει 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Για διακοπές κορίτσι μου.. 1 μήνα στον παράδεισο.. Θα γεννήσω με το καλό Ολλανδία..

Εμ... δεν είμαστε παράδεισος; Όχι πες.... και πού με το καλό θα διακοπάρεις; Πε μας και μας που η μονη διαδρομή είναι μέχρι την τουαλέτα.. :sad: αλλά δεν πειράζει... χαλάλι του και οι θυσίες και όλα..γερό να ναι..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Fotini82 Όλες έχουμε χαράξει πορεία για την τουαλέτα!!!

Τουλάχιστον με το αεροπλάνο είναι 3 ώρες κ θα την παλέψω..

Θα πάμε 2 εβδομάδες στην Εύβοια στην οικογένεια  μου και μετά άλλες 2 στα παράλια Λάρισας, Πλαταμώνας κτλ. Στα πεθερικά..

Αλλά μπορεί να πάμε κ κάπου τα δύο μας.. Τώρα που δεν ξέρω.. Τελευταία στιγμή θα αποφασίσουμε..

Εσείς θα κάνετε κάτι?

  • Μου αρέσει 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

@Mikri Ollandeza πρός το παρόν είμαι σε ακινησία, δε με αφηνει να κανω τίποτα, πάντως όταν τον ρωτησε ο συζυγος του είπε οτι δε μπορούμε ακόμα να πάμε διακοπές... αλλά μετα τον Αυγουστο που θα μπορούμε, ο άντρας μου δε θα εχει αδεια. Είμασυε νοσηλευτές βλεπεις και οι αδειες βγαινουν όπως να ναι...εγώ όμως θα πάρω τη μικρή μου και θα πάω στους γονείς μου στη Χαλκίδα όλο τον Αυγουστο, καλά να μαστε βεβαια πρώτα... και εμείς και τα μπεμπακια μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ άστα να πάνε δεν βγάζεις άκρη!!!!  Πάλι καλά έκανες την δουλειά σου!! Αχ εγώ περιμένω να έρθει ο Αύγουστος να φυγωωωωωωω εμείς λέμε η Χαλκιδική να πάμε 3 πόδι πήγαμε πέρσι και μας άρεσε πολύ η Βόλο σε μια ξαδέρφη του άντρα μ όπως και να χει θέλω διακοπές θέλω να φύγω πως και πως!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dhmh4 said:

Αχ άστα να πάνε δεν βγάζεις άκρη!!!!  Πάλι καλά έκανες την δουλειά σου!! Αχ εγώ περιμένω να έρθει ο Αύγουστος να φυγωωωωωωω εμείς λέμε η Χαλκιδική να πάμε 3 πόδι πήγαμε πέρσι και μας άρεσε πολύ η Βόλο σε μια ξαδέρφη του άντρα μ όπως και να χει θέλω διακοπές θέλω να φύγω πως και πως!!!!! 

Πως σε νιώθω..

Καταλαβαίνω ότι δεν έχω άλλη αντοχή.. Θέλω να τα παρατήσω όλα (την δουλειά εννοώ) κ να σηκωθώ να φύγω..

  • Μου αρέσει 2

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Δε με πειράζει κορίτσια αλήθεια! Το λαχταρούσα τοσο πολύ αυτό το μωράκι, που δε με νοιάζει, όσο και να με περιορίσουν! 
 

@Dhmh4 πω πω σαν τη Χαλκιδική δεν εχει , παρόλο που δε με συμφερει να το λέω, γιατι ειμαι απο Αθήνα, χαχα τα νερά της δεν τα εχω ξαναδεί θαρρώ! Λατρεμένη.. είναι ο άντρας μου απο Σερρες και παμε τα τελευταία χρόνια! Λατρεύω βεβαια περισσοτερο Αμμουλιανή, Θάσο και Άφυτο! Η τελευταία πολύ γραφική! Εσείς για ποιό μέρος λέτε;

Κορίτσια ΥΓ . Μαγειρεύει ο αντρας φασολάκια και μου τρέχουν τα σαλια! Ποιός εγώ που ήμουν αγκαλιά με τη λεκάνη.. χαχα πώς αλλαζει ο άνθρωπος! Χθες μου πηρε ενα σουβλακι και το εφαγα πιο γρήγορα απ τον πατερα μου και τον αντρα μου! Μιλάμε μαρούλι το κανα! Μολις τελείωσα με κοιτουσαν και οι δύο με γουρλωμένα μάτια... φανταστείτε θέαμα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Fotini82 Χαχαχα.. Πλέον το ξεκοκάλισμα είναι το φόρτε μας!! Εμένα χθες το βρλαδυ μου λέει πεινάς? Λέω μπα μια χαρά είμαι.. Μου λέει σοβαρά τώρα? Πεινάω εγώ κ όχι εσύ??? Λέω σε παρακαλώ που θα μου βγάλεις το όνομα.. Αλλά η αλήθεια είναι ότι μονίμως κάτι τρώω..

Αλλά έχω σιχαθεί το χοιρινό.. Εσείς πως πάτε από κρέας?


S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...