Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Χάχα α νομίζω δεν το είπαν τυχαία!! Ναι πράγματι τα νερά είναι υπέροχα!!! Αμμουλιανη λατρεύω και εγώ ω. Εμείς πέρσι ψάχναμε κάτι οικονομικό και βρήκαμε Ιερισσό  δεν κάναμε μπάνια όμως εκεί πήγαιναμε σε γύρω γύρω μεροι καλά μιλάμε ξετρελάθηκα ήταν πολύ ωραίες όλες οι παραλίες που γυρίσαμε χωρίς κόσμο και μη οργανωμένες έτσι όπως της θέλω βασικά χάχα  αλλά αυτά τα νερά τοσο καθαρά τόσο όμορφα άλλαζαν τα χρώματα μέσα στην θάλασσα μαγεία!! 

Just now, Fotini82 είπε:

Δε με πειράζει κορίτσια αλήθεια! Το λαχταρούσα τοσο πολύ αυτό το μωράκι, που δε με νοιάζει, όσο και να με περιορίσουν! 
 

@Dhmh4 πω πω σαν τη Χαλκιδική δεν εχει , παρόλο που δε με συμφερει να το λέω, γιατι ειμαι απο Αθήνα, χαχα τα νερά της δεν τα εχω ξαναδεί θαρρώ! Λατρεμένη.. είναι ο άντρας μου απο Σερρες και παμε τα τελευταία χρόνια! Λατρεύω βεβαια περισσοτερο Αμμουλιανή, Θάσο και Άφυτο! Η τελευταία πολύ γραφική! Εσείς για ποιό μέρος λέτε;

Κορίτσια ΥΓ . Μαγειρεύει ο αντρας φασολάκια και μου τρέχουν τα σαλια! Ποιός εγώ που ήμουν αγκαλιά με τη λεκάνη.. χαχα πώς αλλαζει ο άνθρωπος! Χθες μου πηρε ενα σουβλακι και το εφαγα πιο γρήγορα απ τον πατερα μου και τον αντρα μου! Μιλάμε μαρούλι το κανα! Μολις τελείωσα με κοιτουσαν και οι δύο με γουρλωμένα μάτια... φανταστείτε θέαμα...

Χαχαχα μπράβο μπράβο έτσι τώρα που φύγαν οι εμετοι άνοιξε η όρεξη 

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

@Fotini82 Χαχαχα.. Πλέον το ξεκοκάλισμα είναι το φόρτε μας!! Εμένα χθες το βρλαδυ μου λέει πεινάς? Λέω μπα μια χαρά είμαι.. Μου λέει σοβαρά τώρα? Πεινάω εγώ κ όχι εσύ??? Λέω σε παρακαλώ που θα μου βγάλεις το όνομα.. Αλλά η αλήθεια είναι ότι μονίμως κάτι τρώω..

Αλλά έχω σιχαθεί το χοιρινό.. Εσείς πως πάτε από κρέας?

Εγώ γενικά καλά τα πάω από ανέκαθεν χάχα αλλά τρώμε τα πάντα  δεν εδώ θέμα σε κάτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Dhmh4 είναι απαισια αισθηση ! Να πεινάς , να λιμοκτονείς.. εγώ το ενιωθα οτι θα μου βγει το στομάχι και στο ακουσμα μονο καποιου φαγητού μου ερχοταν εμετος! Εδώ μου είπε ο γιατρός να τρωω φρυγανιά και στο ακουσμα μονο πηγα να κανω εμετό στο γραφείο του! Ρεζιλιιιι! Αλλά ο ενδοκρινολογος μου είπε οτι εβαλε και ο θυρεοειδης το χερακι του... απ οταν αρχισα χαπακι για ρυθμιση, ηρεμησα! Τελικά πού κλείσατε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πωω τόσο πολύ εεε πάλι καλά πάει και αυτό τώρα θα ευχαριστηθεις να τρως!!! Δεν έχουμε κλείσει ακόμα εκαν τα χαρτιά μου για αυτό που βγήκε τουρισμός για όλους και περιμένω αν είμαι τυχερή!! Αν όχι μετά από τότε θα αρχίσω να ψάχνω να βρω μπαίνω και κοιτάω κάθε μέρα βασικά μαρεσε έτσι να μπαίνω να ψάχνω και να βλέπω 

Παράθεση

 

Φώτο εδώ μπορούμε να ανεβάσουμε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Ναιιιι μέχρι την 8η θα ελεγα βδομάδα, ξυπνουσα και 2 φορές το βραδυ, αλλά ειχα και αυπνίες, εφιάλτες, γενικά ανήσυχο ύπνο. Τώρα τελευταία ξυπνάω παντα κατα τις 7 το πρωί συνειδητοποιώντας ότι είμαι ένα βήμα πριν το μπαμ... χαχαχα κουτσαίνοντας παω τουαλέτα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω μια από τα ίδια πολύ ανήσυχο ύπνο τώρα λιγο ηρέμησα!! Αχ αυτό το πρωινό ξύπνημα ποσο με σπάει τα νεύρα ούτε ξυπνητήρι να βάζα 7 το πρωί και το μάτι ανοίγει και μετά δεν ξανά κοιμάμαι λέω δες ατυχία τώρα που κλείσανε και τα σχολεία να μη μπορώ να κοιμηθώ λιγο παραπάνω αδικιααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πώ πωωω πόσο κοινά στοιχεία... δεν το πιστεύω ειλικρινά και νόμιζα πως εχω ξεφύγει... αλλα τελικά σε όλες τις γκαστρούλες συμβαίνουν λίγο πολυ... εμένα λειπει κιόλας η μικρή! Σκέψου! Και μόνη και άυπνη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 13/7/2020 at 1:46 ΠΜ, Dhmh4 είπε:

Ναι κοπέλα μου έτσι είναι!! Να μην αγχώνεσαι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική!!!! Αν νιώθεις ασφάλεια φυσικά και να το κάνεις!! Πόσο πρόωρα γέννησες το πρώτο; εγώ  στις 35 εβδομάδες που γέννησα δόξα των Θεό δεν είχε κανένα θέμα ούτε θερμοκοιτίδα τον βάλανε αλλά γεννήθηκε μια σταλιτσα 2 κιλά και τώρα είναι ολόκληρο θηρίο χαχα

Εγώ γέννησα 32+1 και έμειναν τα μικρά μου ένα μήνα σχεδόν στη θερμοκοιτίδα.

Εμένα με έχει πιάσει απέχθεια για τα κρέατα....σα να πρέπει να φάω ώμο ζώο αισθάνομαι. αντιθέτως τρώω με Χαρά μακαρόνια πατάτες και τέτοια!

Αχ κι εγώ περιμένω πως και πως άδεια .δεν αντέχω άλλο!!αύριο έχω και την αυχενική και με έχει πιάσει αγωνία.

Just now, Dhmh4 είπε:

Και εγω μια από τα ίδια πολύ ανήσυχο ύπνο τώρα λιγο ηρέμησα!! Αχ αυτό το πρωινό ξύπνημα ποσο με σπάει τα νεύρα ούτε ξυπνητήρι να βάζα 7 το πρωί και το μάτι ανοίγει και μετά δεν ξανά κοιμάμαι λέω δες ατυχία τώρα που κλείσανε και τα σχολεία να μη μπορώ να κοιμηθώ λιγο παραπάνω αδικιααα

Εμένα ακόμη με ξυπνάνε τα μικρά το βράδυ κ όταν με ξυπνάνε θυμάμαι πόσο πολύ θέλω να πάω τουαλέτα και τρέχω σαν τρελή!

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...