Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Πως είσαι σήμερα ;;;; Έχεις κανενα σύμπτωμα ; Πόσες μέρες είσαι μετά την εμβρυομεταφορα … εγώ πέρα από το στήθος που το είχα πριν την εμβρυομεταφορα κ τώρα δεν πονάει πλέον δ έχω τίποτα άλλο … το συζήτηση ανοίγω θα μου πεις μέσα… στο άγχος είμαι 

      Το στήθος τπτ το ιδιαίτερο,ίσως ελάχιστα πιο πρησμένο.Η κοιλιά μου πονούσε το βράδυ,ήθελα να πάρω παναντολ,αλλά έκανα υπομονή.Σημερα έχω πονακια στην κοιλιά,στους συνδέσμους της μήτρας κ λίγο στη μέση.Λογικο να αγχώνεσαι,απλά να ξέρεις ότι είναι φυσιολογικό να μην έχεις κανένα σύμπτωμα και να είσαι έγκυος. Σήμερα είμαι ακριβώς μια εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορά,εσύ σε ποια μερα είσαι?

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Καλύτερα είμαι με τα τσουξίματα ευτυχώς. Λογικά θα μου γραψει καλλιεργεια ουρων και βλέπουμε. 
 

@oneira_glyka 4o;;;; Χαρά στο κουραγιο σας βρε κοριτσια! Μπράβο σας τι να πω! Με το καλό κοριτσι μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα σας:D

Για να βοηθήσω ισχύει το site imgbb το οποίο είναι κ πολύ εύκολο κ εύχρηστο αλλά εδώ το φόρουμ το αργοστροφο είναι τόσο περίπλοκο κ δύσχρηστο που δε μπορούμε να κάνουμε σχεδόν τπτ..

Οπότε αν θέλετε φωτό να δείξετε η μία στην άλλη μόνο σε προσωπικό μνμ γτ εδώ μπροστά στην ομάδα δε θα σας αφήνει το φόρουμ κ θα κοκκινίζει τις δημοσιεύσεις σας..

Επίσης να προσέχετε τι γράφετε γτ δεν έχει διαγραφή η βλακεία κ μπορούμε μόνο να διορθώσουμε το τελευταίο μας σχόλιο κ όχι τα προηγούμενα..

Αυτά για να βοηθήσω..σας φιλώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Να σας χαιρετίσω και εγώ κορίτσια! Διανύω την 11η εβδομάδα.  Πητ μ έβγαλε αρχές Φλεβάρη αλλά σίγουρα θ πάμε τέλη Γενάρη οπότε κ γράφω εδώ. Άργησα ν γράψω γτ έχω ένα άγχος ν βγει το πρώτο τρίμηνο ν είναι Όλακαλά... 

Με το καλό κορίτσι μου!!!!όλα να πάνε καλά!!να χαίρεσαι και τα 3 ζουζούνια σου!!! δυνατή σε βλέπω !!!εγώ με 2* 2,5 xrona και μερικές φορές αισθάνομαι απίστευτα κουρασμένη!

Κορίτσια μου έκανα και εγώ σήμερα την αυχενική!όλα καλά δόξα το Θεό!το μικρό χοροπηδούσε σαν τρελό!!!

  • Μου αρέσει 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβοοοοοοο!!! Χάρηκα πολύ κορίτσι μου! Σου έφυγε τώρα και αυτό το αγχος! Θα χαρείς απο εδώ και πέρα την εγκυμοσύνη σου με ηρεμία! Εγώ αργώ ακόμα, στις 30/7 εχω κλεισει. Τέλος 13ης βδομάδας. Βεβαια σήμερα πήγα για τον καθιερωμένο υπερηχο. Το μωρο;; Στην κοσμααααααααρα του! Μπρουμητα καθόταν! Μου λεει ο γιατρος εντάξει δεν εχω τι να πω γι αυτό το μωρό! Πώς βολεύεται σε αυτή τη θέση! Το σκουνταγε απο δω, το τσιγκλαγε απο κει... σκασιιιιιιιλα του, που και που πεταγε κανα πόδι.. χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοπέλα μου έτσι ευχάριστα νέα να ακούμε!!! Αντε fotini υπομονή και εσύ μέχρι να ρθει η μέρα!!! Εμένα σήμερα με πήραν για τα αποτελέσματα του pappA να πάω να τα πάρω να δω τι έγινε σκέφτομαι να πάω να ανοίξω και μια καρτέλα στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολη αλλά δεν ξέρω που να πάω έχει και κρατικό και πανεπιστημιακο..  Χααχαχα μπρούμυτα βολεύοταν το παιδί  χαλαρωνε φαίνεται εκείνη την ώρα..  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααα ακόμα δεν ξέρω είμαι μπερδεμένη... η γιατρός που με βλέπει εδώ δεν ξεγενναει στο νοσοκομείο! Και σκέφτομαι να πάω και Έδεσσα στον γιατρό τον δικό μου τώρα βρίσκομαι εδώ λόγο μετάθεσης του άντρα μ.. Απλά πρέπει να πάω να ανοίξω μια καρτέλα στο νοσοκομείο για παν ενδεχόμενο και το βλέπω πως θα είναι και τα πράγματα εκείνο το διάστημα με τον ιό δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει 

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός που εχεις στην Έδεσσα, πού ξεγεννάει; Σωστή η κίνηση για καρτέλα στο νοσοκομείο , για παν ενδεχόμενο. Δύσκολα στην επαρχία γμτ δεν εχεις πολλές επιλογές, αλλά θα τη βρεις την ακρη σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ο γιατρός που έχω εκεί ξεγενναει στην κλινική  και είναι και διευθυντής τον έχουμε και σαν οικογένειακο γιατρο και η μαμά μου και η αδερφές μου σε αυτόν πάμε οπότε τώρα που θα πάω από εκεί περιμένω να δω τιμές που θα με πει!!!  Τον εμπιστεύομαι κιόλας αλλιώς ούτε καν θα το σκεφτόμουν για εκεί.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχα τον γιατρό μου εκεί θα κοιτούσα η Θεσσαλονίκη ή εδώ.. Σε αυτόν που πήγα έκανα αυχενική είναι και στο νοσοκομείο και από ότι με είπε αναλαμβάνει μόνο καισαρικες αλλά για τιμή που τον ρωτήσαμε δεν μας είπε λέει ελάτε για το β επιπέδου και το συζητάμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...