Recommended Posts

Just now, Dhmh4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε πως είστε;;;;  έχει καμία πονοκέφαλους;;; σήμερα το πρωί ενώ ξύπνησα μια χαρά πήρα το σίδηρο μου ήπια και ένα χυμό με πειράξε πολύ έκανα εμετο τώρα είμαι κάπως καλύτερα.. fionita δεν γνωρίζω να σου πω δεν είδε τα αποτέλεσμα ο γιατρός που σου έκανε το τεστ;  υπάρχει ένα σαιτ με έναν γυναικολόγο και μπορείς να τον ρωτήσεις πιστεύω θα σε βοηθήσει καλύτερα λέγεται papahatzopoulos 

Μου ειπε οτι ολα ειναι φυσιολογικα αλλα εκει που λεει κολποβακτιριδια λεω μην ειναι καμια κολπιτιδα ..αλλα θα δω και αυτον τν γιατρο στο ιντερνετ ευχαριστω πολυ

• Μου αρέσει 1

Εγώ σήμερα ξεκίνησα κορίτσια σίδηρο πόσιμο. Καλά μου εκατσε προς το παρόν δε μπορώ να πω.. τον ήπια μια και εξω όχι διαλυμένο σε νερό. Και μετά αντί για πορτοκαλάδα ήπια ενα ωραιότατο παγωμενο τσαι ροδακινο και μου εκατσε μια χαρά. Εφαγα και μια τυρόπιτα καπακι και όλα τέλεια!! Χαχα

Παντως ο γιατρός μου είπε πως οντως με την πορτοκαλαδα μετα εχει καλυτερη απορρόφηση, αλλά μόνο αν αντεχει το στομάχι, αλλιώς δε θα σκασουμε κιόλας! Αφήστε που εκανα την πρωτη μου βόλτα σημερα και ημουν τρισευτυχισμένη!! Ουτε αναγούλες καταλαβαινα ουτε τίποτα!:lol:

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

πολύ χαίρομαι Φωτεινή μουαντε τώρα δεν θα μάζευεσαι χάχα να το ευχαριστηθείς κοπέλα μου μετά από όλα αυτά.. Ναι και εγώ αν δεν το αντέχω θα τον πάρω τηλ να το αλλάξω 

• Μου αρέσει 1

Βρε κοριτσια πειτε μου πώς βολεύετε τις κοιλίτσες σας στον ύπνο... γυρναω απ τη μια πλευρα με τραβαει η κοιλίτσα, γυρναω απ την αλλη τα ιδια, ανασκελα με τιιιιιιποτα... βαζω μαξιλαρακι απο κατω χειροτερα και αναρρωτιεμαι αν απο τωρα ειναι ετσι στον 8ο ας πούμε τί θα γίνεται;

7 ώρες πρίν, Fotini82 είπε:

@Xen.... η εξεταση ΝΙΠ δειχνει το φύλο. Ετοιμάσου...

@Maria mariaa Λογικά δου είπαν αποχή απο λαχανικά για να μην είναι διατεταμένο το έντερο και δυσκολέψει την εξέταση. Δεν πάει αλλού το μυαλό! Εύχομαι πολλή καλή επιτυχία στην αυχενική σου σήμερα... να το χαρείς, γιατί τα μικράκια κανουν σαν τρελά. Να φας λιγη σοκολάτα εικοσι λεπτακια πριν αν σου επιτρέπεται. Εγώ ήπια μια κρυα σοκολάτα και έκανε σαν τρελό το μικρό. Επίστευτο θέαμα! Το ευχαριστήθηκα! Περιμένουμε νέα σου!!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ μόλις γύρισα από τν γιατρό μου ειπε ότι όλες οι τιμές είναι φυσιολογικές...και είναι όλα μια χαρά..Μου ειπε φυλλο πάνω από 70% αγόρι

• Μου αρέσει 4

Διαφημίσεις

@Maria mariaa μπράβο!!!!!! Όλα καλά να πάμε από εδώ κ πέρα!!!!

@Fotini82 ευτυχώς ακόμα μπορώ κ κοιμάμαι όπως θέλω κ πιο πολύ απολαμβάνω το μπρούμυτα γιατί δεν μένει κ πολύς καιρός που θα μπορώ να κοιμάμαι έτσι......

• Μου αρέσει 2

Μπράβο @Maria mariaa χαίρομαι πολύ!!! Άλλος ένα αγόραρος λοιπόν στο γκρουπ!!!

@Xen.... πω πω πώς το καταφερνεις;;; Εγώ είμαι πολύ φοβιτσιάρα και φοβάμαι μην το πλακώσω, άσε που δεν κοιμάμαι και μπρούμυτα, ποτέ δεν κοιμόμουν!

• Μου αρέσει 1

Just now, Fotini82 είπε:

Βρε κοριτσια πειτε μου πώς βολεύετε τις κοιλίτσες σας στον ύπνο... γυρναω απ τη μια πλευρα με τραβαει η κοιλίτσα, γυρναω απ την αλλη τα ιδια, ανασκελα με τιιιιιιποτα... βαζω μαξιλαρακι απο κατω χειροτερα και αναρρωτιεμαι αν απο τωρα ειναι ετσι στον 8ο ας πούμε τί θα γίνεται;

@Fotini82Εγω κοιμομουν αο πριν ανασκελα κ λιγο στο πλαι οποτε δ εχω θεμα αλλα κοριτσια στο μπρουμυτα θελει προσοχη.μια φιλη μου κοιμοταν μπρουμυτα κ ξαφνικα νιωθει κλωτσομπουνιδια τοσο εντονα που κατα τρομαξε οτι κατι επαθε το μωρο......εγω φοβαμαι να κατσω μπρουμυτα δ με βολευε ποτε ευτυχως κ ετσι δ το επιδιωκω

• Μου αρέσει 1

Γεια σαςκορίτσια μου , πάλι καλά δεν είχα άλλους πόνους πήρα κι ένα depon το πρωί μαζί με το μαγνήσιο (Η γιατρός μου το είπε) κι τώρα όλα καλά εχθές ήμουν ξάπλα πήγαμε κι τον μικρό λίγο στη θάλασσα κι έβαλα κι εγώ τα πόδια μου κι ένιωσα καλύτερα. Απο χαπια εγω παιενω φυλλικο d3 κι trofocard μαφνησιο 3 φορές τη μέρα. Δυσπεψία στο φουλ κι την πήρα κι νε είπε gaviscon  η maalox ξέρει καμία πιο είναι πιο αποτελεσματικο; 

Συγχαρητήρια σε όλες για τα καλά νέα απο τα μωράκια σας... 

• Μου αρέσει 1

u2Hzp3.png

Διαφημίσεις

Μπράβο Μαράκι μου χαίρομαι που πήγαν όλα καλά!!!! Και εγω δεν μπορώ να βολευτώ με τίποτα όμως! όλη νύχτα γυρνάω έχω και την παλιό ζέστη αχ τα νεύρα μ με πιάνουν  κορίτσια σκαωωωω... Δεν ξέρω Marian δεν έχω ιδέα.. 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλό μήνα! Πώς νιώθετε σήμερα;; Εγώ απ τη χαρά μου έβαλα τρία φαγητά να γίνονται! Επιτέλους σηκωθηκα όρθια!!! Αν κ εχω ψιλοαναγουλα σήμερα (μπορεί να ναι όντως κ απ´το σιδηρο) πω πω βρε κοριτσια μου τι απαισιο πραγμα αφηνει μια γευση λες και μασας σιδερο.. αλλά όπως είπαμε η γκαστριά θέλει θυσίες! Κατά τα άλλα; Με τη ζεστη την παλεύετε;

@Dhmh4 ανοιγε βρε και κανα ερ κοντισιον, ή ότι εχεις, ανεμιστηρα! Δε βγαινει, αυτες οι μερες είναι απ τις πιο ζεστές!

• Μου αρέσει 2

Καλημέρα κορίτσιααα χαχααχ δωστου να καταλάβει τώρα :lol: αχ μακάρι να χα κλιματιστικό ο ανεμιστήρας δεν κάνει τίποτα Φωτεινή μου τον έχω όλη νύχτα στα τέρματα αλλά τίποτα έχει και υγρασία από το ποτάμι που έχει εδώ κοντά άστο να πάει.. Εγώ μια χαρά είμαι σήμερα και άρχισα να κάνω καμιά δουλειά γιατί επικρατεί το χαοςςςςς!!!!! Εγώ επειδή παίρνω χάπι δεν με αφήνει γεύση καθόλου 

Πω πω Δημητρούλα μου, τι να σου κάνει ο ανεμιστηρας... ζεστό αέρα ανακυκλώνει! Κάνε υπομονή νομίζω οτι θα δρωσισει τις επομενες μερες. Εμενα με επισκεφτηκε η δυσκοιλιότητα.. κοντεύω να εκραγω! Το χω ρίξει στα φρούτα μπας και βοηθηθω! Θα πίνω και το σιδηρο τώρα τρισχειρότερα...

17 ώρες πρίν, Marian91 είπε:

Γεια σαςκορίτσια μου , πάλι καλά δεν είχα άλλους πόνους πήρα κι ένα depon το πρωί μαζί με το μαγνήσιο (Η γιατρός μου το είπε) κι τώρα όλα καλά εχθές ήμουν ξάπλα πήγαμε κι τον μικρό λίγο στη θάλασσα κι έβαλα κι εγώ τα πόδια μου κι ένιωσα καλύτερα. Απο χαπια εγω παιενω φυλλικο d3 κι trofocard μαφνησιο 3 φορές τη μέρα. Δυσπεψία στο φουλ κι την πήρα κι νε είπε gaviscon  η maalox ξέρει καμία πιο είναι πιο αποτελεσματικο; 

Συγχαρητήρια σε όλες για τα καλά νέα απο τα μωράκια σας... 

Εμενα μου εδωσε gaviscon μια φορα πηρα με βοηθησε νομιζω.

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα