Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Μπράβο κοπέλα μου ετσι έκανες μια αρχή!!! Βρε κορίτσια εγώ χθες και σήμερα είμαι ένα χαλί μαύρο δεν έχω πολλές δυνάμεις έχω πονοκέφαλο και γενικά δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου έχω τώρα και το άγχος ξανά μανα μηπως μας κόψουν καμία άδεια πάλι και δεν μπορέσουμε να φύγουμε και με έχει πάρει από κάτω μέχρι να ρθει 21 Αυγούστου νομίζω θα σκασωω

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μηπως σ επεσε η πιεση;κ γω χαλια ειμαι αλλα εγω δ ξερω πλεον αν ειμαι λογω κυησης η λογω αγχους.παντως κοριτσια δ ξερω ποσο κοιμαστε αλλα μ εχουν αυξηθει πολυ οι ωρες υπνου.κοιμαμαι κατι 12ωρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγώ ουτως η αλλως επειδή τα εζησα απο μεσα φετος τα του κορονοιού, απο επιλογή δε θα παω πουθενά.. καθε χρόνο πηγαίναμε αλλα προτιμώ να μην το ρισκαρω. Δημητρούλα μου κανε υπομονή τα χει αυτα η εγκυμοσύνη.. μήπως να επαιρνες ντεπονάκι;εγω εχω αλλο βρε κοριτσια... με τραβαει τοσο πολύ η κοιλια χαμηλά, ιδιως όταν ξαπλώνω που νομίζω οτι θα εκραγει. Όταν είμαι όρθια είμαι καλύτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

Κοριτσια εγώ ουτως η αλλως επειδή τα εζησα απο μεσα φετος τα του κορονοιού, απο επιλογή δε θα παω πουθενά.. καθε χρόνο πηγαίναμε αλλα προτιμώ να μην το ρισκαρω. Δημητρούλα μου κανε υπομονή τα χει αυτα η εγκυμοσύνη.. μήπως να επαιρνες ντεπονάκι;εγω εχω αλλο βρε κοριτσια... με τραβαει τοσο πολύ η κοιλια χαμηλά, ιδιως όταν ξαπλώνω που νομίζω οτι θα εκραγει. Όταν είμαι όρθια είμαι καλύτερα.

Μην ξαπλωνεις τελειως οριζοντια να εισαι ανασηκωμενη με μαξιλαρια.συσπασεις της μητρας θα ναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fotini82 είπε:

Συσπάσεις απο τόσο νωρίς;;; Καηκα...

Εχουμε ολες φανταζομαι κ μενα μ κανει τραβηγματα καποιες στιγμες αλλα οχι να μην μπορω να μαι ξαπλα...αλλα πολυ συχνα εχω τραβηγματα.μεγαλωνει η μητρα μας

Link to comment
Share on other sites

Δεν το νιωθω όταν είμαι ξαπλωμένη ανάσκελα ή λιγο ανασηκωμένη, αλλά όταν είμαι στο πλαι... μονο αν βαλω μαξιλαρακι απο κατω ανακουφιζομαι λιγο... ελπίζω να περασει. Αργεί και το ραντεβού με γιατρο... μετα τις 18 θα πάω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

Δεν το νιωθω όταν είμαι ξαπλωμένη ανάσκελα ή λιγο ανασηκωμένη, αλλά όταν είμαι στο πλαι... μονο αν βαλω μαξιλαρακι απο κατω ανακουφιζομαι λιγο... ελπίζω να περασει. Αργεί και το ραντεβού με γιατρο... μετα τις 18 θα πάω.

Δεν ειναι κατι παντως συσπασεις ειναι γυρνα απο την αλλη κ τα δυο πλαινα σε ενοχλει;;;ανασκελα σε βολευει να κοιμασαι;;;εμενα πολυ οποτε στο θεμα υπνο ειμαι τελεια.να μαι κ εγω καπου τελεια χαχαχχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fotini82 είπε:

Αν το νιωθετε κ εσείς να μην ανησυχώ... όλα καλα τα εχεις, παιχνιδακια του μυαλού είναι! Μην αγχώνεσαι!

Εχω συσπασεις στα καλα καθουμενα αλλα οχι σε συγκεκριμενη σταση εγω χθες πχ με επιασε ενας στιγμιαιος σφαχτης για πολυ λιγο ενω καθομουν στο μπαλκονι.συμβαινει δηλ θα το πεις κ του γιατρου σου βεβαια αλλα τα ιδια θα σ πει

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω τραβήγματα σε κάποιες φάσεις πολύ έντονα και πονάνε κατωω χαμηλά δεξιά με πιάνει μερικές φορές πονάνε και πάρα πολύ αλλά κρατάνε πάρα πολύ λίγο και φεύγουν μετά 

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου γλυκα!!! Να σας κανω δυο ερωτησούλες ακόμα;; 1η ) είναι και εσας η κοιλιά τσίτα ή εμένα που είμαι αδύνατη σαν όσιο Πατάπιο με τραβαει ετσι;

και 2η) Παίζουν και εσάς τα μεγάλα σας (όσες εχουν) όλη μερα με το τικ τοκ;;;; Μου χει σπασει τα νεύρα!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

Αχ κοριτσάκια μου γλυκα!!! Να σας κανω δυο ερωτησούλες ακόμα;; 1η ) είναι και εσας η κοιλιά τσίτα ή εμένα που είμαι αδύνατη σαν όσιο Πατάπιο με τραβαει ετσι;

και 2η) Παίζουν και εσάς τα μεγάλα σας (όσες εχουν) όλη μερα με το τικ τοκ;;;; Μου χει σπασει τα νεύρα!!!

Στο πρωτο μονο ξερω να σου πω...εμενα δ με ενοχλει η κοιλια σε τπτ αλλωστε ακομα δ εχει φουσκωσει πολυ ελαχιστα θα ελεγα σαν να μην την εχω ομως εξωτερικα δ με ενοχλει σε τπτ.βαζω κ ενυδατικες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Στο πρωτο μονο ξερω να σου πω...εμενα δ με ενοχλει η κοιλια σε τπτ αλλωστε ακομα δ εχει φουσκωσει πολυ ελαχιστα θα ελεγα σαν να μην την εχω ομως εξωτερικα δ με ενοχλει σε τπτ.βαζω κ ενυδατικες 

Τι να σου πω ρε συ, εγώ φαίνομαι σαν 6 μηνών... απίθανο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...