Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Aχ κορίτσια εγώ είμαι στις μανουλες Ιανουαρίου 2020 αλλά μόλις είδα το θέμα σας δε γινόταν να μην γράψω συγκινήθηκα πολύ!! Αποστευτο που πέρασε ένας χρόνος από τότε που πρώτο μάθαμε κ εμείς για το μωράκι μας!! Με το καλό σε όλες σας εύχομαι!!!!!!!

να απολαύσετε το ταξίδι αυτό γιατί πραγματικά είναι ένα θαύμα που μετά αναπολείς κ το σκέφτεσαι με νοσταλγία!! Μ λείπει πολύ η κοιλιτσα μου ήδη κ έχουν περάσει μόλις 5 μήνες!!

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες !!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii said:

Aχ κορίτσια εγώ είμαι στις μανουλες Ιανουαρίου 2020 αλλά μόλις είδα το θέμα σας δε γινόταν να μην γράψω συγκινήθηκα πολύ!! Αποστευτο που πέρασε ένας χρόνος από τότε που πρώτο μάθαμε κ εμείς για το μωράκι μας!! Με το καλό σε όλες σας εύχομαι!!!!!!!

να απολαύσετε το ταξίδι αυτό γιατί πραγματικά είναι ένα θαύμα που μετά αναπολείς κ το σκέφτεσαι με νοσταλγία!! Μ λείπει πολύ η κοιλιτσα μου ήδη κ έχουν περάσει μόλις 5 μήνες!!

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες !!!

Αχ γλυκιά μου τι όμορφα λόγια!! Κ εσύ τώρα να χαίρεσαι το μωράκι σου!!

  • Ευχαριστώ 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mikri Ollandeza said:

@Νινι2019 Εγώ είμαι φρέσκια ακόμα.. 1,5 χρόνο είναι εδώ! 

Οντωσ είσαι ακόμα πως το λένε οι άντρες στο στρατό νέος αχχαχα

Just now, Agapakiii said:

Aχ κορίτσια εγώ είμαι στις μανουλες Ιανουαρίου 2020 αλλά μόλις είδα το θέμα σας δε γινόταν να μην γράψω συγκινήθηκα πολύ!! Αποστευτο που πέρασε ένας χρόνος από τότε που πρώτο μάθαμε κ εμείς για το μωράκι μας!! Με το καλό σε όλες σας εύχομαι!!!!!!!

να απολαύσετε το ταξίδι αυτό γιατί πραγματικά είναι ένα θαύμα που μετά αναπολείς κ το σκέφτεσαι με νοσταλγία!! Μ λείπει πολύ η κοιλιτσα μου ήδη κ έχουν περάσει μόλις 5 μήνες!!

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες !!!

Τι γλυκό!!!:) Να χαίρεσαι το μωράκι σου να είναι πάντα γερό!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια λέω να ξεκινήσω από την επόμενη εβδομάδα μαδεροθεραπεία, κάνει μία φίλη μου κ θα με βοηθήσει να μην υπάρχει πολύ κατακράτηση στα πόδια κ πρήζονται, ειδικά τώρα με το καλοκαιράκι πιστεύω θα έχω πρόβλημα. Οπότε θα σας πω εντυπώσεις.. Θα μου φτάξει κ κάτι λαδάκια κ για την κοιλίτσα.. Βέβαια θα κάνουμε μόνο πόδια κ λίγο πλάτη..


S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..εγώ σήμερα εκεί που ήμουν μια χαρά κ έκανα κ τις δουλίτσες μου κ μαγείρεψα με το παιδάκι μου παρέα ,το μεσημέρι αφού φάγαμε κ πήγα να του φέρω να φάει κ ένα φρουτάκια,με πιάσε μια αδιαθεσία,νόμιζα θα λιποθύμησω,τρόμαξα γιατί ήμουν μόνη με το γιο μου κ τι θα κάνει η ψυχούλα μου..φώναξα τον μπαμπά Μ να ρθει για παν ενδεχόμενο κ μετά τον έστειλα στην πεθερά μου μέχρι να γυρίσει ο άντρας μου ώστε να ξαπλώσω λιγο ..έχω ανησυχήσει..είναι νορμάλ αυτά τα πράγματα?:huh:

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες του νέου έτους.Εχω ΠΗΤ 24/1.

Θα ήθελα πολύ να τα λέμε,να κυλάει ευχάριστα η εγκυμοσύνη μας και να ανταλλάσσουμε απόψεις και ανησυχίες...:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Tegan Για μένα είναι η πρώτη εγκυμοσύνη οπότε δεν έχω εμπειρία αλλά νομίζω μπορεί να τύχει στον καθένα.. Τσέκαρε την πίεση σου ή ίσως τον αιματοκρίτη σου για να είσαι σίγουρη.. Αλλά ενημέρωσε πρώτα τον γιατρό σου.. Να προσέχεις εάν είσαι μόνη σου με τον μικρό σου σπίτι.. Κ εύχομαι να ήταν ένα τυχαίο γεγονός..

@Angelvas Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Εμένα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη, είμαι 9 εβδομάδων κ η αλήθεια είναι ότι έχω πολλές απορίες, έχουμε όμως έμπειρες μανουλες για να μας λύσουν όλες τις απορίες!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

 

 


S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

@Tegan Για μένα είναι η πρώτη εγκυμοσύνη οπότε δεν έχω εμπειρία αλλά νομίζω μπορεί να τύχει στον καθένα.. Τσέκαρε την πίεση σου ή ίσως τον αιματοκρίτη σου για να είσαι σίγουρη.. Αλλά ενημέρωσε πρώτα τον γιατρό σου.. Να προσέχεις εάν είσαι μόνη σου με τον μικρό σου σπίτι.. Κ εύχομαι να ήταν ένα τυχαίο γεγονός..

@Angelvas Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Εμένα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη, είμαι 9 εβδομάδων κ η αλήθεια είναι ότι έχω πολλές απορίες, έχουμε όμως έμπειρες μανουλες για να μας λύσουν όλες τις απορίες!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

 

 

Καλησπέρα!!!Εγω είμαι 9+3 εβδομάδων,εχθές άκουσα για δεύτερη φορά την καρδούλα του μωρού μου!Αιμαι τόσο ευτυχισμένη κ συνάμα τόσο αγχωμένη για να πάνε όλα καλά.
Επισης μ έδωσε ένα σιρόπι για δις αναγούλες κ ήδη είμαι καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelvas είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες του νέου έτους.Εχω ΠΗΤ 24/1.

Θα ήθελα πολύ να τα λέμε,να κυλάει ευχάριστα η εγκυμοσύνη μας και να ανταλλάσσουμε απόψεις και ανησυχίες...:)

Με το καλό σου εύχομαι!!!εγώ έχω Πητ 28/1!

5 ώρες πρίν, Tegan είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..εγώ σήμερα εκεί που ήμουν μια χαρά κ έκανα κ τις δουλίτσες μου κ μαγείρεψα με το παιδάκι μου παρέα ,το μεσημέρι αφού φάγαμε κ πήγα να του φέρω να φάει κ ένα φρουτάκια,με πιάσε μια αδιαθεσία,νόμιζα θα λιποθύμησω,τρόμαξα γιατί ήμουν μόνη με το γιο μου κ τι θα κάνει η ψυχούλα μου..φώναξα τον μπαμπά Μ να ρθει για παν ενδεχόμενο κ μετά τον έστειλα στην πεθερά μου μέχρι να γυρίσει ο άντρας μου ώστε να ξαπλώσω λιγο ..έχω ανησυχήσει..είναι νορμάλ αυτά τα πράγματα?:huh:

Είναι πολύ συνηθισμένο. Γίνεται νομίζω από αλλαγές στην πίεση μας. Εγώ το παθαίνω πολλές φορές όταν περπατάμε έξω η όταν στέκομαι πολύ ώρα όρθια.

Εμείς ακούσαμε ήδη δεύτερη φορά καρδούλα!Η αδιαθεσία συνεχίζεται στο φουλ. Με τα χίλια ζόρια τρώω κάτι.Ολη μέρα σχεδόν νιώθω σαν άρρωστη.Που θα πάει?θα περάσει ο καιρός?!!!!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλώς σας βρήκα :x @butterfly1986

@Mikri Ollandeza

Κι εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη είναι.Ειμαι 8w 3d και θα ξαναπάω για υπέρηχο για το μικρό "φασολακι" μου στις 3/7 όταν θα πλησιάζω 3 μηνών και ελπίζω να δούμε το μπεμπε ολόκληρο ανθρωπάκι:wub: Ακομα δε το έχω συνειδητοποιησει,εσείς;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Angelvas είπε:

Κορίτσια καλώς σας βρήκα :x @butterfly1986

@Mikri Ollandeza

Κι εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη είναι.Ειμαι 8w 3d και θα ξαναπάω για υπέρηχο για το μικρό "φασολακι" μου στις 3/7 όταν θα πλησιάζω 3 μηνών και ελπίζω να δούμε το μπεμπε ολόκληρο ανθρωπάκι:wub: Ακομα δε το έχω συνειδητοποιησει,εσείς;

Μπα ούτε καν.παρολο που είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου και παρά τα συμπτώματα δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι εκεί μέσα είναι ένα μικροσκοπικό ανθρωπάκι με καρδούλα και απολα.


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...