Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Μπράβο κορίτσια που όλα καλά!!!

Ναι πλέον είναι αισθητή η παρουσία κ κάποιες στιγμές δίνει κ κάτι δυνατά χαχαχα, φαντάζομαι μετά...Έχω καταλάβει Κ λοξυγγα χεχε! Το καημένο...Αλλά γελάω, κακούργα μανα χαχαχα

Γέλασα @Mikri Ollandeza με το πάρκινγκ του νοσοκομείου :D

Εμένα το πρωί μου έλεγε ο άντρας μου ότι είδε ότι γεννούσα κ έβαζαν βραστο νερό κ πετσέτες χαχαχαχα! Του λέω δεν είμαστε στο Όσα παίρνει ο άνεμος χαχαχαχαχαχα . Έχουν κ αυτοί την έννοια τους 

 

 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχαχα @Lottaki άστα να πάνε.. Τι να κάνω κ εγώ..

Αχ κ ο δικός σου αγχώνεται εε? Εγώ καμιά φορά ζουλάω ελαφρά την κοιλιά μου να δω που είναι κ με μαλώνει κ μου λέει μην πιέζεις το παιδί μου!!! Αααα λέω καλά ξεκινάμε..:grin:

 


S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα τι κανει η κορη μου;;; μου λεει ολη την ωρα.κ μια μερα που δ την ενωθα με τιποτα κ ειχα ψιλοαγχωθει μου φιλαγε την κοιλια και της ελεγε που ειναι το κοριτσι μου κ αγχωνει την μαμα;που εισαι εσυ ολη μερα;χαχαχχαα και που να τα δουν live πως θα κανουν.εγω προχθες ειδα πρωτη φορα την κοιλια μου να κουνιεται πρεπει να βαραγε κλωτσιες σε συγκεκριμενο σημειο.κοριτσια αυριο παω για την β για πειτε οσες την κανατε να εχω φαει πιο πριν που λενε για να ειναι κινητικο;επισης ποση ωρα σας πηρε η εξεταση;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό τι κάνει το παιδί κ μην πιέζεις γνώριμο πλέον!! Χαχαχα! Μου είπε κ ο γιατρός μην σκύβεις (εννοούσε ο άνθρωπος να μην κάνω δουλειές πχ σκυμμένη κ να διπλώνει η κοιλιά) κ όταν με βλέπει να πάω να πιάσω κάτι που προσεχω η γυναίκα,ενα μην σκυβειςςςςςςς ακούγεται.  Χαχαχαχα ! Καλε με τρομάζει...

Εμένα μου είπε ο γιατρός καμία ώρα θα πάρει, όσο για την κινητικότητα,το δικό μου όταν ακούει ομιλίες κλπ ξυπνάει κ κουνιέται μόνο του. Δε χρειάζεται να φάω.... Τώρα σε άλλες περιπτώσεις ξέρω οτι λένε να έχουν φάει κάτι πριν. Ειδικά σοκολάτα 

 

  • Χαχα 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

Ναι αυτό τι κάνει το παιδί κ μην πιέζεις γνώριμο πλέον!! Χαχαχα! Μου είπε κ ο γιατρός μην σκύβεις (εννοούσε ο άνθρωπος να μην κάνω δουλειές πχ σκυμμένη κ να διπλώνει η κοιλιά) κ όταν με βλέπει να πάω να πιάσω κάτι που προσεχω η γυναίκα,ενα μην σκυβειςςςςςςς ακούγεται.  Χαχαχαχα ! Καλε με τρομάζει...

Εμένα μου είπε ο γιατρός καμία ώρα θα πάρει, όσο για την κινητικότητα,το δικό μου όταν ακούει ομιλίες κλπ ξυπνάει κ κουνιέται μόνο του. Δε χρειάζεται να φάω.... Τώρα σε άλλες περιπτώσεις ξέρω οτι λένε να έχουν φάει κάτι πριν. Ειδικά σοκολάτα 

 

Α θα τη φαω την σοκολατιτσα υγειας μου χαχχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια,εγω από εχτές το βραδυ έχω κάτι τσιμπήματα από κατω και πήρα τν γιατρό μου και ειπε να παω να με δει και ετοιμάζομαι...Θα σας στείλω αργότερα!!Εκανε άλλη κοπέλα την Β επιπέδου;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Α θα τη φαω την σοκολατιτσα υγειας μου χαχχαχαχα

Καλή τύχη για αύριο!!!!!Κάνα μισάωρο κρατάει. Εξαρτάται από το πόσο συνεργάζεται το μωρό . Γιατί πρέπει να μετρήσουν αναλυτικά δάχτυλα ποδιών ,χεριών και τέτοια...εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη επειδή δεν κουνιουνταν πολύ είχαμε κάνει διάλειμμα κ είχα φάει μια σοκοφρετα και μετά όλα καλά!!!!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, butterfly1986 είπε:

Καλή τύχη για αύριο!!!!!Κάνα μισάωρο κρατάει. Εξαρτάται από το πόσο συνεργάζεται το μωρό . Γιατί πρέπει να μετρήσουν αναλυτικά δάχτυλα ποδιών ,χεριών και τέτοια...εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη επειδή δεν κουνιουνταν πολύ είχαμε κάνει διάλειμμα κ είχα φάει μια σοκοφρετα και μετά όλα καλά!!!!

Να ρωτησω αφου δαχτυλα τα εχουν δει στην αυχενικη τα ξανακοιτανε κ τωρα;

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Maria mariaa είπε:

Εγώ έχω την Πέμπτη το πρωί Β επιπέδου 

Εμενα με πήρε η εμβρυολογος μου πριν 5 λεπτά και μου ακύρωσε το ραντεβού με εκνεύρισε απίστευτα ο τρόπος της ήθελε να με βάλει σε δυο εβδομάδες της λέω  όχι βάλαμε το πιο σύντομο Εεε με ακυρώνεις και με έβαλε 1 του μήνα...Εαο μέσα στα νεύρα πάνω που λέω φτάνουν οι ημέρες...πάλι από την αρχή 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Maria mariaa είπε:

Εμενα με πήρε η εμβρυολογος μου πριν 5 λεπτά και μου ακύρωσε το ραντεβού με εκνεύρισε απίστευτα ο τρόπος της ήθελε να με βάλει σε δυο εβδομάδες της λέω  όχι βάλαμε το πιο σύντομο Εεε με ακυρώνεις και με έβαλε 1 του μήνα...Εαο μέσα στα νεύρα πάνω που λέω φτάνουν οι ημέρες...πάλι από την αρχή 

Εμβρυολογος σ κλεινει το.ραντεβου;που θα την κανεις;ναι πες χαιρετισματα πρεπει να γινει συγκεκριμενες εβδ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Εμβρυολογος σ κλεινει το.ραντεβου;που θα την κανεις;ναι πες χαιρετισματα πρεπει να γινει συγκεκριμενες εβδ

Ναι η εμβρυολογος γιατί ο γιατρός μου δν είναι πιστοποιημένος..εεε έχεις περιθώριο μπορείς να το εξάντλησης πραγματικά εάν υπάρχει άλλος εμβρυολογος θα πήγαινα άλλου..Αλλιώς πρέπει να παω Αθήνα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Να ρωτησω αφου δαχτυλα τα εχουν δει στην αυχενικη τα ξανακοιτανε κ τωρα;

Νομίζω τώρα τα κοιτάνε πιο αναλυτικά.πχ αυχενική θυμάμαι κοίταζε σε γενικές γραμμές αν υπάρχουν δάχτυλα κι αν είναι νορμάλ σε μορφή.τωρα κάθονται και τα μετράνε ένα ένα.

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Maria mariaa τι σου είπε ο γιατρός για τα τσιμπήματα;;; όσο για το ραντεβού εννοείται σπαστικό! Τελικά ποτέ σου εκλεισε; 

Ναι κ γω ξέρω ότι μετράνε κ θελουν να δουν τρελές λεπτομέρειες τώρα

 

 

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

@Maria mariaa τι σου είπε ο γιατρός για τα τσιμπήματα;;; όσο για το ραντεβού εννοείται σπαστικό! Τελικά ποτέ σου εκλεισε; 

Ναι κ γω ξέρω ότι μετράνε κ θελουν να δουν τρελές λεπτομέρειες τώρα

 

 

Ωχ αγχωτικο θα ναι να περιμενεις  να δεις τι θα σ πει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...