Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Αν δεν είσαι εσυ καλα πως θα ναι το μωράκι βρε?? Όλα καλά θα πανε μη σκας.. Θα κάνεις ότι χρειαστεί για να σαι καλά.. Θα περασει πιστευω.. Κάνε υπομονη

Ναι ναι το δευτερο

Ε ενταξει εχεις εμπειρια εσυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια!!Εγω συνεχίζω να έχω αυτά τα σύμπτωματα ξεκίνησα πάλι ουτερκεσταν αλλά κολπικά τώρα 6 την ημέρα...κάνουμε εξετάσεις περιμένουμε ο γιατρός μου ειπε αφού μπήκαμε στν 6 οκ βλέπουμε το παρακολουθούμε και να μην έχω αγχος εάν είναι και λίγο βιαστικός ο μικρός κύριος οκ θα τν περιμένουμε μπορεί και νωρίτερα δλδ και στν 7 αλλά οκ βλέπουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria mariaa είπε:

Καλημερα κορίτσια!!Εγω συνεχίζω να έχω αυτά τα σύμπτωματα ξεκίνησα πάλι ουτερκεσταν αλλά κολπικά τώρα 6 την ημέρα...κάνουμε εξετάσεις περιμένουμε ο γιατρός μου ειπε αφού μπήκαμε στν 6 οκ βλέπουμε το παρακολουθούμε και να μην έχω αγχος εάν είναι και λίγο βιαστικός ο μικρός κύριος οκ θα τν περιμένουμε μπορεί και νωρίτερα δλδ και στν 7 αλλά οκ βλέπουμε!!

ΒγαΖεις καφε υγρα;τι εβδ εισαι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

ΒγαΖεις καφε υγρα;τι εβδ εισαι;

Όχι όχι καθόλου υγρά δόξα το θεό!!Παω για 22(εγω λόγο θρομβοφιλια θα γεννούσα πιο νωρίς ετσι κ αλλιώς) προχτες άρχισα να έχω κάτι μικρές σαν ενοχλήσεις ευτυχώς δν ήταν από την μήτρα εκείνη την ημέρα σήμερα έκανα για τν τράχηλο και περιμένω απάντησεις.Αλλα μου ειπε αυτο ότι εάν βγει αυτό που υποψιάζεστε θα πρέπει να μπω στο νοσοκομείο να κάτσω μέσα για παρακολούθηση..Αποκλείσαμε όλα τα ενδεχόμενα...εκανα για ουρολοίμωξη εκανα καλλιέργεια ούρων καλλιέργεια κολπικού εξετάσεις ούρων και πολλες άλλες και περιμένουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Lottaki είπε:

@Maria mariaa εύχομαι Καλά αποτελέσματα!!! Πες μας όταν θα έχεις τις απαντήσεις....B)

@Lottaki σε ευχαριστω πολυ,μόλις έχω νέα θα σας πω..Κάτι άσχετο εμενα ο γυναικολόγος μου ειπε να κάνουμε όλοι μας το εμβόλιο τς γρίπης αυτοί δλδ που θα έρθουν σε άμεση επαφή με το μωρό...Και να μην δεχτώ κανέναν εκτός τους κοντινούς στην αρχή μέχρι το πρώτο εμβολίο...Εσάς σας ειπαν τιποτα ;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες!

Εμείς πήγαμε κ είδαμε το αντράκι μας χθες.. Τελικά εκτός από το να ακούσουμεμόνο την καρδούλα του το είδαμε κ λιώσαμε!! Καλέ πως μεγαλώνουν έτσι γρήγορα..:wub:

Όλα καλά κ φυσιολογικά! Αυτά τα νέα μου.. Τώρα τον άλλο μήνα πάλι..

Έχω μία ερώτηση.. Οι κιουρίες που οδηγούν ή είναι συνεπιβάτες, πως βάζετε την ζώνη? Διαβάζω σε άλλα σαιτ να είναι μεν κανονικά αλλά κάτω από την κοιλιά εννοείται κ σε άλλα να την έχεις κουμπωμένη στο κάθισμα κ κάθε φορά που θα μπαίνεις να περνάς το τμήμα του στήθους μόνο.. Δεν ξέρω ρε κορίτσια μπερδεύτηκα.. Κ το θέμα είναι ότι το αυτοκίνητο πρέπει να το χρησιμοποιώ καθημερινά, δεν έχω άλλη επιλογή..

  • Μου αρέσει 2

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Εχω εχω.. Αλλά την είχα με τον σκληρό τρόπο.. Παραλίγο να παθω κατάθλιψη.. Τέλος καλι όλα καλα όμως... 

Δεν ειχες βοηθεια;σε επιασε μετα τη γεννα κατευθειαν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Mikri Ollandeza αχ η ζώνη του αυτοκινήτου....εχω μεγάλο θέμα. Έχω προσπαθήσει να τη βάλω στον ποπο τη μεριά που περνάει από την κοιλιά αλλά δεν...οπότε την έχω κάτω από την κοιλιά που βέβαια όλο ανεβαίνει κ όλο την κατεβάζω. Κοιτούσα αυτή της εγκυμοσύνης που υπάρχει στο ίντερνετ αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα να την πάρω. Δε ξέρω αν φταίει ότι είμαι 1.60 οπότε δε στέκεται... Πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά και ειδατε το μωράκι σας!! Εύχομαι έτσι να συνεχίσετε κ σε όλες δηλ.:)

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Γεια σας κοριτσάρες!

Εμείς πήγαμε κ είδαμε το αντράκι μας χθες.. Τελικά εκτός από το να ακούσουμεμόνο την καρδούλα του το είδαμε κ λιώσαμε!! Καλέ πως μεγαλώνουν έτσι γρήγορα..:wub:

Όλα καλά κ φυσιολογικά! Αυτά τα νέα μου.. Τώρα τον άλλο μήνα πάλι..

Έχω μία ερώτηση.. Οι κιουρίες που οδηγούν ή είναι συνεπιβάτες, πως βάζετε την ζώνη? Διαβάζω σε άλλα σαιτ να είναι μεν κανονικά αλλά κάτω από την κοιλιά εννοείται κ σε άλλα να την έχεις κουμπωμένη στο κάθισμα κ κάθε φορά που θα μπαίνεις να περνάς το τμήμα του στήθους μόνο.. Δεν ξέρω ρε κορίτσια μπερδεύτηκα.. Κ το θέμα είναι ότι το αυτοκίνητο πρέπει να το χρησιμοποιώ καθημερινά, δεν έχω άλλη επιλογή..

Μπραβο που παει καλα το αγορακι σας ετσι να μεγαλωνουμε ολα κ να κοντευουμε να βγουμε.εγω δ εχω θεμα με την ζωνη να σ πω την αληθεια δ εχω κ κοιλια εντονη ομως ακομα οποτε οπως πριν απλα μπαινει κατω απο την κοιλια τωρα η οριζοντια ζωνη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Δεν ειχες βοηθεια;σε επιασε μετα τη γεννα κατευθειαν;

Είχα είχα βοήθεια από τον συζυγο.. Και την μάνα μου που ηρθε για πεντε ολόκληρες μέρες.. Είναι μακριά όλοι οι δικοί μας.. Και μετά μόνη με ένα μωρό σπίτι που θηλαζε ανά μισή ώρα.. Αστα για μένα ήταν πολυ δυσκολα.. Όποτε θες να σ πω την ιστορία. Βέβαια είχα στήριξη από τον άντρα μου και από όλους, μα αν δεν νιώθει η γυναίκα καλα, τι να την κάνει τη στήριξη?? Αστα.. Τέλος καλό όλα καλα, πανεπερασαν αυτα


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Δεν το λέω λόγω κοιλιάς, αλλά μη τυχόν (χτύπα ξύλο γίνει κάτι).. Με ποιο τρόπο είμαι πιο ασφαλής??

Ξέρω ότι αν δεν πιέζει την κοιλιά καθόλου ,δηλ αν το κάτω μέρος της ζώνης είναι πχ στους γλουτούς, αν χτυπά ξύλο γίνει κάτι δεν έχει πρόβλημα το μωρό. Οπότε είμαστε ασφάλεις κ οι 2 μας! Οδηγείς μεγάλη απόσταση; 


Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...