Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

♡ Η ζωή με τα δίδυμα ♡


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια και χρόνια πολλά! 
Να χαίρεστε τα μωράκια σας!! 
Ειμαι από την ομάδα των μαμάδων Φεβρουαρίου 2021 και περιμένω διδυμάκια.

Σήμερα είμαι ακριβώς 33 εβδομάδων και παλεύουμε εδώ και 2-3 εβδομάδες να φτάσω στην 34η. Ειχα συσπάσεις και λίγο αίμα και ειχα μείνει 4 μέρες στο Λητω πριν περίπου 20 μέρες με αγωγή. Από τότε βγήκα και είμαι ξάπλα με έναν τράχηλο που ξεκίνησε πριν κάνα μήνα κοντά στο 4 και σήμερα είναι 1,1. Έχω ακόμη συσπάσεις και σβήνουμε κυριολεκτικά τις μέρες μια μια για να προλάβουν τα μωράκια να μεγαλώσουν κ άλλο. 
Επειδη διάβασα κ άλλες κοπέλες που γέννησαν σε αντίστοιχες εβδομάδες ήθελα να ρωτήσω τα μωράκια σας έκατσαν πολύ στη μονάδα ; Ήταν εντάξει ;   Ο γιατρός με καθησυχάζει ότι είναι εντάξει και θέλει απλά να πάρουν κι άλλο βάρος.

Εχω κάνει και ενεσεις κορτιζόνης όποτε είναι καλυμμένα και από εκεί αλλα ανησυχώ όσο να ναι. 
Επισης έτσι νωρίς γεννήσατε φυσιολογικά ή με καισαρική; 

Χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα σε όλες !

Με το καλό το μωράκι σου ! Εγώ γεννησα 34 εβδομάδων ..έκατσαν 20 μερες στη μονάδα για να πάρουν βάρος κανένα άλλο θέμα δεν υπήρχε. ..σε αυτές τις εβδομάδες δεν υπάρχει ανησυχία είναι ολόκληρα μωρά.. απλά κάνεις λίγο υπομονή για να τα πάρεις αγκαλιά ..με καισαρική η γέννα .με το καλό!!μην φοβάσαι τίποτα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 543
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 12/25/2020 at 3:20 AM, Zina21 said:

Ανάλογα ποιον θα πάρεις.Εγώ πήρα έναν πλαστικό από ένα κατάστημα στην Πάτρα που έχει τέτοια είδη κ είμαι πολύ ευχαριστημένη.Δεν ξέρω πως είναι άλλοι φράχτες αλλά ο παιδίατρος που τον είδε μου είπε ότι είναι από τους πιο σταθερούς που έχει δει.Όχι στο πάρκο δεν χωράνε σε καμία περίπτωση.

Κ εγώ αυτό ήθελα να τα έχω εντός οριων γιατί έχω σκάλες στο σπίτι πέρα του να μην χτυπήσουν στα επιπλα.
Κατω τους έχω βάλει μαλακό παζλ κ από πάνω στρώνω χαλάκι παιχνιδιού για να είναι ακόμη πιο μαλακό.Βολεύει πολύ καλύτερα κ στο πλύσιμο μιας κ μπαίνει πλυντήριο στεγνωτήριο.Τα παζλ μόνα τους δεν τα ήθελαν τα μικρά μου μιας κ όταν έπεφταν προς τα πίσω μάλλον τα πονούσαν στο κεφαλάκι τους κ μου έκλαιγαν.

Αν έχεις χώρο στο σπίτι εννοείται ότι θα σε βολέψει πολύ.Γιατί η αλήθεια είναι ότι θα σε περιορίσει.Εμάς το σαλόνι μας έχει γίνει κανονικός παιδότοπος.

Ποιο μαγαζί στην Πάτρα? Στείλε μου κι εμένα!! :)

Δεν μπουσουλανε ακόμα αλλά ας ξέρουμε από τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Ποιο μαγαζί στην Πάτρα? Στείλε μου κι εμένα!! :)

Δεν μπουσουλανε ακόμα αλλά ας ξέρουμε από τώρα. 

Καλημέρα!!!Χρονια πολλά σε όλες!Να χαιρόμαστε τα μωράκια μας!!!

Κορίτσια είναι διαδικτυακό κατάστημα.Δεν έχει φυσικό κατάστημα.Είναι το biketoys.Από ότι είδα στα χαρτιά της μεταφορικής που μου το έστειλε έγραφε Πάτρα.Στη σελίδα του δεν έχει διεύθυνση.

Κουνελακι δεν χρειάζεται να μπουσουλάνε για να τα πάρεις.Αν τα βάλεις από τώρα θα μάθουν πιο γρήγορα γιατί μπαίνουν στη διαδικασία να πιάσουν παιχνιδάκια που είναι λίγο πιο μακριά τους.Εμένα τα βοήθησε πολύ ίσως γι’αυτο ξεκίνησαν τόσο νωρίς να μπουσουλάνε.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zina21 said:

Καλημέρα!!!Χρονια πολλά σε όλες!Να χαιρόμαστε τα μωράκια μας!!!

Κορίτσια είναι διαδικτυακό κατάστημα.Δεν έχει φυσικό κατάστημα.Είναι το biketoys.Από ότι είδα στα χαρτιά της μεταφορικής που μου το έστειλε έγραφε Πάτρα.Στη σελίδα του δεν έχει διεύθυνση.

Κουνελακι δεν χρειάζεται να μπουσουλάνε για να τα πάρεις.Αν τα βάλεις από τώρα θα μάθουν πιο γρήγορα γιατί μπαίνουν στη διαδικασία να πιάσουν παιχνιδάκια που είναι λίγο πιο μακριά τους.Εμένα τα βοήθησε πολύ ίσως γι’αυτο ξεκίνησαν τόσο νωρίς να μπουσουλάνε.

Θα μπω να δω. Σε ευχαριστώ πολύ Ζηνακι μου!! 

Χρόνια πολλά σε όλες με υγεία και ευτυχία!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ χρόνια πολλά!! Εύχομαι υγεία κ δύναμη γλυκές διδυμομανούλες!!

Εμείς κορίτσια μου σαραντήσαμε κ προσπαθούμε να μπούμε όσο μπορούμε σε πρόγραμμα.Θηλάζω όσο μπορώ, κάνω κ αντλήσεις κ φυσικά δίνω κ συμπλήρωμα γιατί τρώνε αρκετά τα νινάκια μου.Δε ξέρω όμως πόσο ακόμα αντέχω να θηλάζω γιατί έχω κουραστεί πάρα πολύ κ έχω λίγες ενοχές.Εσείς κορίτσια μου μπορέσατε να θηλάσετε κ για πόσο διάστημα?? Επίσης δίνετε συμπλήρωμα κ πόσο??

Κ κάτι ακόμα.Στον βραδινό ύπνο πότε μπαίνουν σε πρόγραμμα τα μωράκια??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papy said:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ χρόνια πολλά!! Εύχομαι υγεία κ δύναμη γλυκές διδυμομανούλες!!

Εμείς κορίτσια μου σαραντήσαμε κ προσπαθούμε να μπούμε όσο μπορούμε σε πρόγραμμα.Θηλάζω όσο μπορώ, κάνω κ αντλήσεις κ φυσικά δίνω κ συμπλήρωμα γιατί τρώνε αρκετά τα νινάκια μου.Δε ξέρω όμως πόσο ακόμα αντέχω να θηλάζω γιατί έχω κουραστεί πάρα πολύ κ έχω λίγες ενοχές.Εσείς κορίτσια μου μπορέσατε να θηλάσετε κ για πόσο διάστημα?? Επίσης δίνετε συμπλήρωμα κ πόσο??

Κ κάτι ακόμα.Στον βραδινό ύπνο πότε μπαίνουν σε πρόγραμμα τα μωράκια??

Papy μου, εγώ δεν θήλασα/αντλησα τελικά κι έτσι με το μπουκάλι κέρδισα ώρες ύπνου που ήταν πολύτιμες για να έχω δύναμη. Ενοχές πρέπει να έχει οποίος γονιός αφήνει το παιδί του νηστικό. Όσο τα παιδάκια τρώνε, ειτε στήθος ειτε συμπλήρωμα, όλα καλά! ;)

Τα δικά μου σε πρόγραμμα και βραδινό ύπνο μπήκαν 3 μηνών. 

Καλή δύναμη γλυκιά μανούλα!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολυ λαγουδάκι μου..Είναι αυτές οι χαζοσκέψεις που κάνω ωρες ωρες μάλλον λόγω κούρασης και έχεις απόλυτο δίκιο!!

Φιλιά πολλά στα νινάκια σου κ καλή πρωτοχρονιά εύχομαι:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Papy said:

Σ'ευχαριστώ πολυ λαγουδάκι μου..Είναι αυτές οι χαζοσκέψεις που κάνω ωρες ωρες μάλλον λόγω κούρασης και έχεις απόλυτο δίκιο!!

Φιλιά πολλά στα νινάκια σου κ καλή πρωτοχρονιά εύχομαι:x

Επίσης κοριτσάκι μου!! Κάθε καλό για το νέο έτος για όλες τις οικογένειες!! ♥️♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/12/2020 at 12:24 ΠΜ, Papy είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ χρόνια πολλά!! Εύχομαι υγεία κ δύναμη γλυκές διδυμομανούλες!!

Εμείς κορίτσια μου σαραντήσαμε κ προσπαθούμε να μπούμε όσο μπορούμε σε πρόγραμμα.Θηλάζω όσο μπορώ, κάνω κ αντλήσεις κ φυσικά δίνω κ συμπλήρωμα γιατί τρώνε αρκετά τα νινάκια μου.Δε ξέρω όμως πόσο ακόμα αντέχω να θηλάζω γιατί έχω κουραστεί πάρα πολύ κ έχω λίγες ενοχές.Εσείς κορίτσια μου μπορέσατε να θηλάσετε κ για πόσο διάστημα?? Επίσης δίνετε συμπλήρωμα κ πόσο??

Κ κάτι ακόμα.Στον βραδινό ύπνο πότε μπαίνουν σε πρόγραμμα τα μωράκια??

Καλημέρα κορίτσια!!!Χρόνια πολλά καλή χρονιά να έχουμε!Σε όσες έχουμε τα μωρά μας στην αγκαλιά μας να τα χαιρόμαστε στις υπόλοιπες με το καλό να τα υποδεχτούν!

Κορίτσι μου να μην έχεις ενοχές.Εγώ δεν θήλασα αλλά αντλούσα κάθε 2,5 ώρες κ τη μέρα κ το βράδυ.Είναι παρα πολύ κουραστικό κ χάνεις πολύτιμες ώρες ύπνου κ ξεκούρασης.Σταμάτησα τις αντλήσεις από επιλογή κ όχι γιατί σταμάτησε το γάλα.Έβγαζα περίπου 600 - 700 ml τη μέρα με 20 λεπτά άντληση από το κάθε στήθος.Σύνολο δηλαδή 40 λεπτά.Κουράστηκα παρα πολύ δεν είχα αντοχές να συνεχίσω.Εννοείται ότι έπιναν κ ξένο γάλα.Επειδή μου έμειναν στην μονάδα αρκετές μέρες είχα καταφέρει να κάνω τράπεζα.Ήπιαν μητρικό για τρεις μήνες μαζί με συμπλήρωμα.Τους έδινα μισά μισά τα γεύματα της ημέρας..Μετά σταμάτησαν να πίνουν το μητρικό δεν το ήθελαν.Επειδή όταν μπαίνει κατάψυξη αλλάζει λίγο η γεύση του δεν τους άρεσε.

Καθόλου τύψεις να μην έχεις.Τα μωρά θέλουν να είναι καλά η μανούλα τους.Αυτό είναι το σημαντικότερο.Έτσι πρέπει να σκέφτεσαι.Απλά αν αποφασίσεις να το κόψεις να προσέξεις να κανεις σταδιακή μείωση για να μην παύεις μαστίτιδα.Εγώ ταλαιπωρήθηκα κ με αυτό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια και καλή χρόνια με έχουμε δεν ξέρω αν είμαι στην σωστή ενότητα αλλά εσείς που εχετε διδυμάκια η θα αποκτήσετε ίσως ξέρετε να με βοηθήσετε είμαι στην 6 εβδομάδα κ 6 ημερών πριν 2 μέρες πήγαμε στο γιατρό να ακούσουμε καρδούλες αλλά ακούσαμε δυστυχώς την μια μόνο κ κοντεύω να σκάσω μου είπε να ξαναπάω σε 10 μέρες.να σας πω λιγο το ιστορικό μου στην αρχή ειδαμε το πρώτο εμβρυακι αλλά υποψιαζόμασταν δίδυμα από τις χοριακες όταν ήμουν αθηνα στην 5 εβδομάδα κ κάτι είχαμε δει το ένα εμβρυακι κ μας ειχε πει ο γιατρός ίσως υπάρχει κ άλλο αλλά δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά μετά από 2-3 μέρες όταν ήρθαμε στο μέρος μας και πήγαμε στο γιατρό είδαμε κ το άλλο εμβρυακι αλλά ειχε περίεργο σχήμα.μεχρι προχτές που πηγαμε κ τελικά ακουσαμε την μια καρδούλα δεν ξέρω φοβαμαι μήπως το άλλο είναι πιο μικρό κ δεν ακούστηκε ακόμα δεν ξέρω έχει τύχει σε κάποια από εσάς;;;συγνωμη που σας ζάλισα αλλά κοντεύω να σκάσω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 1/1/2021 at 11:52 ΠΜ, Zina21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Χρόνια πολλά καλή χρονιά να έχουμε!Σε όσες έχουμε τα μωρά μας στην αγκαλιά μας να τα χαιρόμαστε στις υπόλοιπες με το καλό να τα υποδεχτούν!

Κορίτσι μου να μην έχεις ενοχές.Εγώ δεν θήλασα αλλά αντλούσα κάθε 2,5 ώρες κ τη μέρα κ το βράδυ.Είναι παρα πολύ κουραστικό κ χάνεις πολύτιμες ώρες ύπνου κ ξεκούρασης.Σταμάτησα τις αντλήσεις από επιλογή κ όχι γιατί σταμάτησε το γάλα.Έβγαζα περίπου 600 - 700 ml τη μέρα με 20 λεπτά άντληση από το κάθε στήθος.Σύνολο δηλαδή 40 λεπτά.Κουράστηκα παρα πολύ δεν είχα αντοχές να συνεχίσω.Εννοείται ότι έπιναν κ ξένο γάλα.Επειδή μου έμειναν στην μονάδα αρκετές μέρες είχα καταφέρει να κάνω τράπεζα.Ήπιαν μητρικό για τρεις μήνες μαζί με συμπλήρωμα.Τους έδινα μισά μισά τα γεύματα της ημέρας..Μετά σταμάτησαν να πίνουν το μητρικό δεν το ήθελαν.Επειδή όταν μπαίνει κατάψυξη αλλάζει λίγο η γεύση του δεν τους άρεσε.

Καθόλου τύψεις να μην έχεις.Τα μωρά θέλουν να είναι καλά η μανούλα τους.Αυτό είναι το σημαντικότερο.Έτσι πρέπει να σκέφτεσαι.Απλά αν αποφασίσεις να το κόψεις να προσέξεις να κανεις σταδιακή μείωση για να μην παύεις μαστίτιδα.Εγώ ταλαιπωρήθηκα κ με αυτό...

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Εγώ ταλαιπωρούμαι γιατί δεν έχω κ πολύ γάλα.Όσο ομως περνάνε οι μέρες συμβιβάζομαι με την ιδέα να σταματήσω γιατί σκέφτομαι ότι πρωταρχικός στόχος είναι να είμαι εγώ καλά για να φροντίσω τα νινάκια.

Κορίτσια μου καλή χρονιά με υγεία για εμάς κ τις οικογένειές μας, με περισσοτερα χαμόγελα κ δύναμη για να μεγαλώσουμε τις αγάπες μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2021 at 12:27 PM, Depi1234 said:

Καλημερα κορίτσια και καλή χρόνια με έχουμε δεν ξέρω αν είμαι στην σωστή ενότητα αλλά εσείς που εχετε διδυμάκια η θα αποκτήσετε ίσως ξέρετε να με βοηθήσετε είμαι στην 6 εβδομάδα κ 6 ημερών πριν 2 μέρες πήγαμε στο γιατρό να ακούσουμε καρδούλες αλλά ακούσαμε δυστυχώς την μια μόνο κ κοντεύω να σκάσω μου είπε να ξαναπάω σε 10 μέρες.να σας πω λιγο το ιστορικό μου στην αρχή ειδαμε το πρώτο εμβρυακι αλλά υποψιαζόμασταν δίδυμα από τις χοριακες όταν ήμουν αθηνα στην 5 εβδομάδα κ κάτι είχαμε δει το ένα εμβρυακι κ μας ειχε πει ο γιατρός ίσως υπάρχει κ άλλο αλλά δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά μετά από 2-3 μέρες όταν ήρθαμε στο μέρος μας και πήγαμε στο γιατρό είδαμε κ το άλλο εμβρυακι αλλά ειχε περίεργο σχήμα.μεχρι προχτές που πηγαμε κ τελικά ακουσαμε την μια καρδούλα δεν ξέρω φοβαμαι μήπως το άλλο είναι πιο μικρό κ δεν ακούστηκε ακόμα δεν ξέρω έχει τύχει σε κάποια από εσάς;;;συγνωμη που σας ζάλισα αλλά κοντεύω να σκάσω 

Καλή χρονιά κοπέλα μου!! Δεν μας ζαλισες, καλά έκανες και έγραψες. Λογικό να εχεις αγωνια, σίγουρα κάθε δίδυμη κύηση εμπεριέχει παρα πολλά ρίσκα. Δεν έχω προσωπική εμπειρία σε αυτό που ρωτας αλλά θα σου πω ότι ευχομαι να είναι όλα καλά και για το δεύτερο εμβρυακι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα διδυμομανουλιτσες

ΚΑΛΗ Κ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ♡

εύχομαι να είσαστε όλες Καλά κ τα νινακια σας. Εμείς δόξα τω θεώ όλα καλά βγάλαμε κ από δύο δοντάκια μάς δαγκώνουν όπου μας πετύχουν χαχαχα φέρνουν γκρίνια τα δοντάκια κ υπερκινητικότητα.. Μπουσουλανε αντιλαμβάνονται τα πάντα..

Την πρωτοχρονιά φάγανε κ κατσικάκι :) :p 

η μπέμπα κάθεται πολύ καλά στον πωπό της Ο μπέμπης όχι ακόμη τέλεια αλλά το προσπαθεί..

τους κάνω πολλές ασκήσεις που βλέπω στο γιουτιουμπ κ παρατηρώ αν εξελίσσονται σωστά βάση των στατιστικών.. για πρόωρα τα πάμε πολύ καλά.. ♡♡

με το φαγητό κάνουν κουνελάκια όταν πονάνε μου κατεβάζουν ποσότητες..

Αλλά νηστικά δεν μένουν..

περιμένω τα νέα σας μου λείψατε φιλιά σε όλες σας♡

 

 

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!.Σήμερα στις 4:30 τα ξημερώματα γέννησα.κι εγώ τα διδυμακια μου!!! Λόγω προωρότητας μπήκαν στη θερμοκοιτίδα αλλά ο γιατρός λέει ότι είναι μια χαρά!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!.Σήμερα στις 4:30 τα ξημερώματα γέννησα.κι εγώ τα διδυμακια μου!!! Λόγω προωρότητας μπήκαν στη θερμοκοιτίδα αλλά ο γιατρός λέει ότι είναι μια χαρά!!!

Ωω γεννήσες κορίτσι μου !! Πω πω πως πέρασε ο καιρός !! Να σου ζήσουν γερα τυχερά και ευτυχισμενα να είναι !! Καλή ανάρρωση σε σένα!! Με το καλό να τα πάρεις στο σπίτι !! Περνάει ο καιρός γρήγορα για ποτε θα τα έχεις και τα δύο αγκαλιά ούτε που θα καταλάβεις !! 

5 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Καλησπέρα διδυμομανουλιτσες

ΚΑΛΗ Κ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ♡

εύχομαι να είσαστε όλες Καλά κ τα νινακια σας. Εμείς δόξα τω θεώ όλα καλά βγάλαμε κ από δύο δοντάκια μάς δαγκώνουν όπου μας πετύχουν χαχαχα φέρνουν γκρίνια τα δοντάκια κ υπερκινητικότητα.. Μπουσουλανε αντιλαμβάνονται τα πάντα..

Την πρωτοχρονιά φάγανε κ κατσικάκι :) :p 

η μπέμπα κάθεται πολύ καλά στον πωπό της Ο μπέμπης όχι ακόμη τέλεια αλλά το προσπαθεί..

τους κάνω πολλές ασκήσεις που βλέπω στο γιουτιουμπ κ παρατηρώ αν εξελίσσονται σωστά βάση των στατιστικών.. για πρόωρα τα πάμε πολύ καλά.. ♡♡

με το φαγητό κάνουν κουνελάκια όταν πονάνε μου κατεβάζουν ποσότητες..

Αλλά νηστικά δεν μένουν..

περιμένω τα νέα σας μου λείψατε φιλιά σε όλες σας♡

 

 

Καλώς την Φουφη ! Εμφανίζεσαι αραιά αλλαβχαιρομαι που είσαστε καλά εσύ και τα μωράκια σου!! Μπουσουλανε ε;; Μπράβο τέλεια ! Κυνήγι ..

@Zina21 για τον φράχτη που έλεγες μπορείς να μου στείλεις ποιος ακριβώς είναι και το κόστος; Δεν μπουσουλανε αλλά η μία είναι έτοιμη και σέρνεται παντού δεν την προλαβαίνω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...