Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

♡ Η ζωή με τα δίδυμα ♡


Recommended Posts

On 11/6/2021 at 12:14 ΜΜ, playbunny είπε:

Tουτουνακι μου!! Η ησυχια του τοπικ σημαινει τρεξιμο φουλ, οποτε βλεπεις τι να περιμενεις χεχε! Ολα καλα κι εδω, εγιναν 1 τα μικρουλια και δεν πιστευω πως περασε 1 ολοκληρο ετος... Ποσο ειναι τα ζουζουνια σου τωρα? 

 

On 11/6/2021 at 7:59 ΜΜ, Τουτουνι είπε:

Εμείς είμαστε 5 μηνών!!! Ακόμα ήσυχα ευτυχώς!!! Τις τελευταίες μέρες έχει ο μικρός γκρίνια αλλά πρέπει να είναι απ' τα ούλα του που φουσκώνουν γιατί έχει και πολλά σάλια!!! Κατά τα άλλα, μαγικά!!!! 

Να σου ζήσουν λαγουδάκι μου!!!! Π ς περνάει ο καιρός αλήθεια...

Γεια σας κορίτσια μου και από μένα . πραγματικά χαθήκαμε ..αλλά όντως έχει πολύ τρέξιμο..και τα κορίτσια μου έκλεισαν χρόνο πριν ένα μήνα όλα μια χαρά. Δεν περπατάνε ακόμα.. η μία έκανε μερικά βήματακια και η άλλη ξεκίνησε να στέκεται μόνη της . Γενικά πολύ ζωηρές όλη μέρα !

Χαίρομαι που εσείς και τα παιδάκια σας ειστε καλά ! 

On 11/6/2021 at 3:12 ΜΜ, Blondie 2020 είπε:

Διδυμομανουλες εχετε να προτεινετε καποια προιοντα η εξοπλισμο που σας βοηθησαν με τα μωρακια σας; π.χ. το twin μαξιλαρι θηλασμου η καροτσι η κατι αλλο που θα προτεινατε; να ειστε καλα κ να χαιρεστε τα μωρακια σας!

Με το καλό τα δίδυμακια σου.εμενα με βόλεψε το διπλο καρότσι peg perego book for two αρκετά ελαφρύ και σε φάρδος πολύ καλό..χωράει παντού .για μαξιλάρι θηλασμού δίδυμων δεν ξέρω να σε βοηθήσω

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 543
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 6/11/2021 at 3:12 PM, Blondie 2020 said:

Διδυμομανουλες εχετε να προτεινετε καποια προιοντα η εξοπλισμο που σας βοηθησαν με τα μωρακια σας; π.χ. το twin μαξιλαρι θηλασμου η καροτσι η κατι αλλο που θα προτεινατε; να ειστε καλα κ να χαιρεστε τα μωρακια σας!

Nα παρεις πολλα πετσετακια σιγουρα, εχει το ΙΚΕΑ ενα πακετο με 10 τεμαχια μεσα οποτε ξεκινα με 2 τετοια πακετακια. Και μπολικα κορμακια. 

On 6/11/2021 at 7:59 PM, Τουτουνι said:

Εμείς είμαστε 5 μηνών!!! Ακόμα ήσυχα ευτυχώς!!! Τις τελευταίες μέρες έχει ο μικρός γκρίνια αλλά πρέπει να είναι απ' τα ούλα του που φουσκώνουν γιατί έχει και πολλά σάλια!!! Κατά τα άλλα, μαγικά!!!! 

Να σου ζήσουν λαγουδάκι μου!!!! Π ς περνάει ο καιρός αλήθεια...

Αχ τα τουτουνακια μου μεγαλωσανε!! :wub: Ναι μωρε τα δοντακια οταν ξεκινανε εχουν γκρινια. Εμεις ειμαστε φαφουτακια ακομα, χαχα! Τωρα φανηκε μια κορφη απο ενα δοντακι στην μπεμπα. Προχωραμε αργα αλλα σταθερα :mrgreen:

@Nansy29 οι κουκλιτσες οι ζωηρες!! :wub: μονα τους κι εμενα δεν περπατανε ακομα, θελουν να τους κραταμε τα χερακια. καλα να ειναι τα μικρουλια μας και καθε παιδακι εχει τον χρονο του.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/6/2021 at 1:27 ΜΜ, playbunny είπε:

Nα παρεις πολλα πετσετακια σιγουρα, εχει το ΙΚΕΑ ενα πακετο με 10 τεμαχια μεσα οποτε ξεκινα με 2 τετοια πακετακια. Και μπολικα κορμακια. 

Αχ τα τουτουνακια μου μεγαλωσανε!! :wub: Ναι μωρε τα δοντακια οταν ξεκινανε εχουν γκρινια. Εμεις ειμαστε φαφουτακια ακομα, χαχα! Τωρα φανηκε μια κορφη απο ενα δοντακι στην μπεμπα. Προχωραμε αργα αλλα σταθερα :mrgreen:

@Nansy29 οι κουκλιτσες οι ζωηρες!! :wub: μονα τους κι εμενα δεν περπατανε ακομα, θελουν να τους κραταμε τα χερακια. καλα να ειναι τα μικρουλια μας και καθε παιδακι εχει τον χρονο του.

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!Πολυ χαίρομαι με τα νέα σας!!!
Κ εμείς είμαστε πολύ καλά!!!Τα μικρά περπατάνε κανονικά μόνα τους εδώ κ δυο μήνες.Τα πρώτα βήματα τα είχαμε κάνει νωρίτερα!Μου βγήκαν βιαστικά!Σκαρφαλωνουν παντού κ γενικότερα γκρεμίζουν το σπίτι…Από δοντάκια τα πάμε πολύ καλά!Ο μικρός τώρα βγάζει το 8ο κ η μικρή το 3ο…

Εννοειται ότι το κάθε παιδάκι έχει τους χρόνους τους σε όλα.Χωρίς άγχος κ χωρίς πίεση τα μικρά μας φτάνουν τους στόχους τους!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Δίδυμομαμαδες τι κάνετε ; Που είστε ; Τρέχετε όλες ;

@Zina21 @playbunny @Φούφη@Τουτουνικάι οι υπόλοιπες θα χαρώ να μάθω τα νέα σας !!

Εμείς είμαστε καλα τα κορίτσια ξεσαλωνουν όλη μέρα σκαρφαλώνουν παντου δεν κάθονται καθόλου γενικά είναι πολύ δύσκολη φάση ..φαντάζομαι όλες τα ίδια 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 11/26/2021 at 9:56 PM, Nansy29 said:

Δίδυμομαμαδες τι κάνετε ; Που είστε ; Τρέχετε όλες ;

@Zina21 @playbunny @Φούφη@Τουτουνικάι οι υπόλοιπες θα χαρώ να μάθω τα νέα σας !!

Εμείς είμαστε καλα τα κορίτσια ξεσαλωνουν όλη μέρα σκαρφαλώνουν παντου δεν κάθονται καθόλου γενικά είναι πολύ δύσκολη φάση ..φαντάζομαι όλες τα ίδια 

Νανσουλιιιι!!! τρεχουν τα μικρα, τρεχουμε κι εμεις - εχουμε 2 μικρους personal trainers χεχε! 

ειναι δυσκολη φαση αλλα προσωπικα την προτιμω απο την φαση νεογεννητα. πλεον καταλαβαινουν τι τους λεμε και η επικοινωνια ειναι φανταστικη. το πως αντιλαμβανονται πραγματα και κοιτανε με περιεργεια το καθε τι, ειναι σαν σφουγγαρακια. :mrgreen:

Να ρωτησω κατι, για οσες κοπελες ειστε απο εξωσωματικη κι εχετε εμβρυακια στην καταψυξη εχετε σκεφτει για επομενη μεταφορα? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 17/12/2021 at 11:49 ΠΜ, playbunny είπε:

Νανσουλιιιι!!! τρεχουν τα μικρα, τρεχουμε κι εμεις - εχουμε 2 μικρους personal trainers χεχε! 

ειναι δυσκολη φαση αλλα προσωπικα την προτιμω απο την φαση νεογεννητα. πλεον καταλαβαινουν τι τους λεμε και η επικοινωνια ειναι φανταστικη. το πως αντιλαμβανονται πραγματα και κοιτανε με περιεργεια το καθε τι, ειναι σαν σφουγγαρακια. :mrgreen:

Να ρωτησω κατι, για οσες κοπελες ειστε απο εξωσωματικη κι εχετε εμβρυακια στην καταψυξη εχετε σκεφτει για επομενη μεταφορα? 

Εγώ δεν έχω λαγουδάκι ..έχεις έμβρυα στην κατάψυξη;

Μιλάνε τα παιδάκια σου ; Εμένα όχι ακόμα και αυτό μας δυσκολεύει αρκετά την επικοινωνία..βέβαια καταλάβαινουν τα πάντα αλλά γενικά ακόμα προτιμουν τις τσιριδες ..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nansy29 said:

Εγώ δεν έχω λαγουδάκι ..έχεις έμβρυα στην κατάψυξη;

Μιλάνε τα παιδάκια σου ; Εμένα όχι ακόμα και αυτό μας δυσκολεύει αρκετά την επικοινωνία..βέβαια καταλάβαινουν τα πάντα αλλά γενικά ακόμα προτιμουν τις τσιριδες ..

Το κοριτσάκι μας λέει αρκετες λεξουλες (οχι ολες καθαρά), το αγοράκι μας πιο λιγες αλλά δείχνουν τι θέλουν και λενε "αυτό" οπότε συνεννοούμαστε. :grin:

Θα τα πουν ολα μαζί οι ζουζούνες, εσείς να τους μιλάτε κανονικά κι ας προτιμούν τις τσιριδες. :wub:

Έχουμε 3 ακόμα και έχουμε αρχίσει να σκεφτόμαστε για μεταφορά (λέγαμε αρχες του έτους) αλλά με την κουραση στο σπίτι, την δουλειά και όλη κατάσταση του covid βλέπω να το πηγαίνουμε πιο πίσω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Εγώ δεν έχω λαγουδάκι ..έχεις έμβρυα στην κατάψυξη;

Μιλάνε τα παιδάκια σου ; Εμένα όχι ακόμα και αυτό μας δυσκολεύει αρκετά την επικοινωνία..βέβαια καταλάβαινουν τα πάντα αλλά γενικά ακόμα προτιμουν τις τσιριδες ..

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!Πολυ χαίρομαι που διάβασα τα νέα σας κ είναι ευχάριστα!!!

Κ εμείς είμαστε πολύ καλά!Ειναι παρα παρα παρα πολύ ζωηρά κ τα δυο…Γενικότερα πλέον δεν έχουμε σπίτι αλλά έναν μεγάλο παιδότοπο.Σκαρφαλώνουν παντού,καναπέδες,τραπέζια κτλ…Δεν σταματάνε πουθενά…Τον Μάιο γυρίζω για δουλειά κ θα ξεκινήσουν παιδικο σταθμό!Εσεις τα ξεκινήσατε παιδικό ή όχι ακόμη;

Καταφυξη είχα κ εγώ 3 (2 βλαστοκυστες 6ης μερας κ ένα έμβρυο 3ης μερας)κ τα κατάστρεψα τον προηγουνο μήνα…Δεν τα κρατήσαμε κορίτσια μιας κ δεν θελουμε άλλο παιδάκι.Μας ήρθαν δυο αστεράκια γερά να είναι κ είμαστε ευγνώμονες γι’αυτό αλλά άλλο παιδάκι δεν θελουμε.Χαρά στο κουράγιο σας που μετά από δίδυμα σκέφτεστε τόσο σύντομα κ για άλλο παιδάκι…

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Το κοριτσάκι μας λέει αρκετες λεξουλες (οχι ολες καθαρά), το αγοράκι μας πιο λιγες αλλά δείχνουν τι θέλουν και λενε "αυτό" οπότε συνεννοούμαστε. :grin:

Θα τα πουν ολα μαζί οι ζουζούνες, εσείς να τους μιλάτε κανονικά κι ας προτιμούν τις τσιριδες. :wub:

Έχουμε 3 ακόμα και έχουμε αρχίσει να σκεφτόμαστε για μεταφορά (λέγαμε αρχες του έτους) αλλά με την κουραση στο σπίτι, την δουλειά και όλη κατάσταση του covid βλέπω να το πηγαίνουμε πιο πίσω. 

Δηλαδή θα βάλεις ξανά δυο ; Χαρά στο κουράγιο σου πραγματικά!! Με το καλό εύχομαι πάντως οπότε το αποφάσισετε! 

εγώ νομίζω με δύο είμαι πλήρης δεν θα ήθελα άλλο παιδάκι!

12 ώρες πρίν, Zina21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!Πολυ χαίρομαι που διάβασα τα νέα σας κ είναι ευχάριστα!!!

Κ εμείς είμαστε πολύ καλά!Ειναι παρα παρα παρα πολύ ζωηρά κ τα δυο…Γενικότερα πλέον δεν έχουμε σπίτι αλλά έναν μεγάλο παιδότοπο.Σκαρφαλώνουν παντού,καναπέδες,τραπέζια κτλ…Δεν σταματάνε πουθενά…Τον Μάιο γυρίζω για δουλειά κ θα ξεκινήσουν παιδικο σταθμό!Εσεις τα ξεκινήσατε παιδικό ή όχι ακόμη;

Καταφυξη είχα κ εγώ 3 (2 βλαστοκυστες 6ης μερας κ ένα έμβρυο 3ης μερας)κ τα κατάστρεψα τον προηγουνο μήνα…Δεν τα κρατήσαμε κορίτσια μιας κ δεν θελουμε άλλο παιδάκι.Μας ήρθαν δυο αστεράκια γερά να είναι κ είμαστε ευγνώμονες γι’αυτό αλλά άλλο παιδάκι δεν θελουμε.Χαρά στο κουράγιο σας που μετά από δίδυμα σκέφτεστε τόσο σύντομα κ για άλλο παιδάκι…

Κι εμείς τα ίδια Ζίνα μου ! Σκαρφαλώνουν παντου και δεν ακούνε ..έχουμε στρώσει παντού πάπλωματα για να πέφτουν στα μαλακά..

Παιδικό όχι δεν τα έχω πάει και επειδή δεν έχω σκοπό να δουλέψω άμεσα θα τα έχω σπιτι ακόμα .

Σε καταλαβαίνω για τα έμβρυακια.αφου δεν Θέλατε άλλο οκ.

Εγώ αν είχα πιθανό να έβαζα ένα όμως μόνο .αλλά σίγουρα αργότερα.δεν έχω όμως.. έχουμε δύο υγιή παιδάκια και δόξα τω θεώ λέμε μετά από τόση τάλαιπωρια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Δηλαδή θα βάλεις ξανά δυο ; Χαρά στο κουράγιο σου πραγματικά!! Με το καλό εύχομαι πάντως οπότε το αποφάσισετε! 

εγώ νομίζω με δύο είμαι πλήρης δεν θα ήθελα άλλο παιδάκι!

Κι εμείς τα ίδια Ζίνα μου ! Σκαρφαλώνουν παντου και δεν ακούνε ..έχουμε στρώσει παντού πάπλωματα για να πέφτουν στα μαλακά..

Παιδικό όχι δεν τα έχω πάει και επειδή δεν έχω σκοπό να δουλέψω άμεσα θα τα έχω σπιτι ακόμα .

Σε καταλαβαίνω για τα έμβρυακια.αφου δεν Θέλατε άλλο οκ.

Εγώ αν είχα πιθανό να έβαζα ένα όμως μόνο .αλλά σίγουρα αργότερα.δεν έχω όμως.. έχουμε δύο υγιή παιδάκια και δόξα τω θεώ λέμε μετά από τόση τάλαιπωρια.

Αχ σε καταλαβαινω απόλυτα!Τα ίδια περνάμε…Ακόμη κ πάνω στην τραπεζαρια ανεβαίνουν μόνα τους.Κ τα δικά μας δεν ακούνε.Τους λέμε μη κ συνήθως αυτά γελάνε κ κάνουν αυτό που θέλουν….

Εφόσον δεν θα δουλέψεις ακόμη καλά κανεις κ δεν τις στέλνεις παιδικό.Εγώ θα γυρίσω υποχρεωτικά κ να σου πω την αλήθεια το θέλω κιόλας.Καλό είναι να μπούμε σε ένα προγραμμα κ στα μικρά θα κάνει καλό να συναναστραφούν με άλλα παιδάκια γιατί λόγω κορονοϊού τα έχουμε λίγο απομονωμένα.

Δεν πειράζει που δεν έχεις άλλα έμβρυα στην κατάψυξη.Αν ποτε θελήσετε άλλο παιδάκι μπορεί να μπείτε πάλι στη διαδικασία.Άσε που ποτε δεν ξέρεις τι δώρα στέλνει ο Θεός χωρίς να τα περιμένουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, Nansy29 said:

Δηλαδή θα βάλεις ξανά δυο ; Χαρά στο κουράγιο σου πραγματικά!! Με το καλό εύχομαι πάντως οπότε το αποφάσισετε! 

εγώ νομίζω με δύο είμαι πλήρης δεν θα ήθελα άλλο παιδάκι!

Κι εμείς τα ίδια Ζίνα μου ! Σκαρφαλώνουν παντου και δεν ακούνε ..έχουμε στρώσει παντού πάπλωματα για να πέφτουν στα μαλακά..

Παιδικό όχι δεν τα έχω πάει και επειδή δεν έχω σκοπό να δουλέψω άμεσα θα τα έχω σπιτι ακόμα .

Σε καταλαβαίνω για τα έμβρυακια.αφου δεν Θέλατε άλλο οκ.

Εγώ αν είχα πιθανό να έβαζα ένα όμως μόνο .αλλά σίγουρα αργότερα.δεν έχω όμως.. έχουμε δύο υγιή παιδάκια και δόξα τω θεώ λέμε μετά από τόση τάλαιπωρια.

Όχι, δύο με τίποτα! Και μονο που σκέφτομαι τις διπλες αποστειρωσεις που καναμε σε ολα τους πρώτους μηνες τρελενομαι! :mrgreen:

Όταν/αν έρθει η ώρα με το καλο, θα πω στον γιατρό να τα βάλουμε ένα την φορά. 

@Zina21 κι εμείς λέμε για παιδικό απο Σεπτέμβρη. Ξερετε που θα πατε, έχετε κοιτάξει? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, playbunny είπε:

Όχι, δύο με τίποτα! Και μονο που σκέφτομαι τις διπλες αποστειρωσεις που καναμε σε ολα τους πρώτους μηνες τρελενομαι! :mrgreen:

Όταν/αν έρθει η ώρα με το καλο, θα πω στον γιατρό να τα βάλουμε ένα την φορά. 

@Zina21 κι εμείς λέμε για παιδικό απο Σεπτέμβρη. Ξερετε που θα πατε, έχετε κοιτάξει? 

Χα χα χα!!!Μονο οι διπλές αποστειρώσεις;Όλα είναι διπλά…

Ναι ξέρουμε που θα τα πάμε παιδικο.Τα γράψαμε πριν λιγες μέρες γιατί δεν βάζουν πολλά παιδάκια στα τμήματα κ κλείνουν νωρίς οι θέσεις.Ξεκινάμε 1η Μαΐου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nephele78 είπε:

Κοριτσια; Από ποσο μηνων μπορούνε να πανε παιδικο.; Επισης ποσα ml γαλα φόρμουλα πινουν το 24ωρο σε ηλικια 10 μηνων;

Καλησπέρα!Παιδικό μπορούν να πάνε από πολύ πολύ μωράκια…Εσείς που από ότι καταλαβαινω είστε 10 μηνών θα μπορούσατε να έχετε ξεκινήσει.Απλά πρέπει να βρεις παιδικο που να παίρνει κ μωράκια στην ηλικία των δικών σου κ αν ενδιαφέρεσαι για δημόσιο κ όχι ιδιωτικό θα πρέπει να το ψαξεις από τώρα για την επόμενη χρονιά.Εγώ τα έγραψα σε παιδικό που παίρνει από 2 ετών…

Οσο αναφορά τα ml δεν υπάρχει πρέπει...Είστε 10 μηνών επομένως πίνουν γάλα πρωί βράδυ ίσως κ λίγο τη νύχτα αν σου ξυπνάνε.Από 12 μηνών κ μετά δεν πρέπει να ξεπερνάνε τα 500ml το 24ωρο σε ότι γάλα κ αν τους δίνεις εννοώ είτε φρέσκο είτε φόρμουλα.Σε ενδιαφέρει να τρωνε το φαγητό τους κ από εκεί αναπληρώνουν το ασβέστιο που τους χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Zina21 είπε:

Καλησπέρα!Παιδικό μπορούν να πάνε από πολύ πολύ μωράκια…Εσείς που από ότι καταλαβαινω είστε 10 μηνών θα μπορούσατε να έχετε ξεκινήσει.Απλά πρέπει να βρεις παιδικο που να παίρνει κ μωράκια στην ηλικία των δικών σου κ αν ενδιαφέρεσαι για δημόσιο κ όχι ιδιωτικό θα πρέπει να το ψαξεις από τώρα για την επόμενη χρονιά.Εγώ τα έγραψα σε παιδικό που παίρνει από 2 ετών…

Οσο αναφορά τα ml δεν υπάρχει πρέπει...Είστε 10 μηνών επομένως πίνουν γάλα πρωί βράδυ ίσως κ λίγο τη νύχτα αν σου ξυπνάνε.Από 12 μηνών κ μετά δεν πρέπει να ξεπερνάνε τα 500ml το 24ωρο σε ότι γάλα κ αν τους δίνεις εννοώ είτε φρέσκο είτε φόρμουλα.Σε ενδιαφέρει να τρωνε το φαγητό τους κ από εκεί αναπληρώνουν το ασβέστιο που τους χρειάζεται.

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ! Οποτε πρεπει να το ψαξω ουτε το γνωριΖα.θελω του χρονου οπωσδηποτε να τα στειλω. Για τα μλ ρωτησα διοτι η μικρή μου πινει μονο 360 συνολο το 24ωρο και διαβασα οτι η βασικη τροφή μεχρι το ετος ειναι το γαλα κ οι αλλες συμπληρωματικεΣ κ ψιλοτρομαξα με την ελαχιστη ποσοτητα που πινει η δικη μου. αλλα μαλλον για το μητρικό θα εννοουνε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...