Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

      τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

Συμπτώματα ή παρενέργειες;


Recommended Posts

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας..1/5 ξεκίνησα inofert,B12,φυλλικο οξυ και μαγνήσιο λόγω ΣΠΩ που ανακάλυψα πρόσφατα.4/5 αδιαθετησα και κράτησε 6 μέρες με κανονική ροή. Ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός και ήλπιζα ότι με τα inofert θα στρώσει ξέρω ότι είναι νωρίς απλά ήλπιζα. Το πρόβλημα είναι ότι μια εβδομάδας τώρα έχω κάτι σαν κράμπες στην κοιλια πολύ χαμηλά,συχνοουρια απίστευτη,δυσκοιλιότητα,νυστάζω μόλις πάει 12 το μεσημέρι κι ας έχω ξυπνήσει στις 9 και σήμερα το μεσημέρι πλανταξα στο κλάμα,έτσι απλά χωρίς λόγο.Ερωτημα α)είναι δυνατόν να έμεινα έγκυος με τον πρώτο μήνα και με μόνο 4 επαφές,β)χωρίς σταθερό κύκλο πότε θα έπρεπε να κάνω τεστ και γ) υπάρχει κάποια που να ήταν σε ανάλογη κατάσταση και να αδιαθετησε κανονικα; Μήπως όλα όσα έπαιρνα δημιούργησαν αυτό το χαος; Συγγνώμη για το σεντόνι,τα είπα όσο πιο περιληπτικά μπορούσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Χριστινα,υπαρχει περίπτωση να είσαι έγκυος και με την πρώτη προσπάθεια! Περίμενε μια δυο μέρες και αν δεις ότι τα συμπτώματα συνεχίζουν κάνε ένα τεστ στο σπίτι. Καλά αποτελέσματα :)  

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια . Το στήθος μου δεν είναι καθόλου πρησμένο. Όπως και να έχει θα κλείσω σήμερα ραντεβού με την γιατρό μου γιατί έχω κι ένα ΠΑΠ να κάνω και βλέπουμε. Όσο πιο λογικά το σκέφτομαι τόσο πιο πολύ πείθομαι ότι δεν τίθεται θέμα εγκυμοσύνης. Η συχνοουρια πιθανόν προέρχεται από την δυσκοιλιότητα την οποία μάλλον μου προκαλούν τα inofert. Πάλι πολλά λεω..χαχαχα..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα χοριακη και αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα. Η γυναικολόγος μου μού είπε ότι πρέπει να περιμένω τα αποτελέσματα και μετά θα μου πει τι να κάνω με τη δυσκοιλιότητα.Εγω όμως σήμερα πονάω αρκετά κάτω αριστερά (εκεί στο τριγωνικό μέρος εννοώ) και αντανακλά στην Ένωση με το πόδι και χαμηλά στη μέση. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω,δεν με έχει ξαναπιασει ποτέ τόσο πολύ. Έχει τύχει σε κάποια,ξέρει τι μπορεί να ειναι; Μήπως δεν είναι το έντερο εκεί κατω; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, xristina86 είπε:

Σήμερα έκανα χοριακη και αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα. Η γυναικολόγος μου μού είπε ότι πρέπει να περιμένω τα αποτελέσματα και μετά θα μου πει τι να κάνω με τη δυσκοιλιότητα.Εγω όμως σήμερα πονάω αρκετά κάτω αριστερά (εκεί στο τριγωνικό μέρος εννοώ) και αντανακλά στην Ένωση με το πόδι και χαμηλά στη μέση. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω,δεν με έχει ξαναπιασει ποτέ τόσο πολύ. Έχει τύχει σε κάποια,ξέρει τι μπορεί να ειναι; Μήπως δεν είναι το έντερο εκεί κατω; 

΄καλημέρα κορίτσι τι έγινε με την χοριακή σου?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

΄καλημέρα κορίτσι τι έγινε με την χοριακή σου?

Βγήκε αρνητική όπως την περίμενα,μου είπε να ξαναπάω σε 10 μέρες να ξανακάνω αν δεν έχω αδιαθετησει ως τότε γιατί μπορεί να ήταν νωρίς και να μην έδειξε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, xristina86 είπε:

Βγήκε αρνητική όπως την περίμενα,μου είπε να ξαναπάω σε 10 μέρες να ξανακάνω αν δεν έχω αδιαθετησει ως τότε γιατί μπορεί να ήταν νωρίς και να μην έδειξε..

σου εύχομαι σύντομα ότι ποθείς κορίτσι μου


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...