Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια καλημέρα! Έτρεχα από το πρωί στο ΙΚΑ και για μιανκολπικη εξέταση και είμαι πτώμα..  ξεμπέρδεψα ομως με ολα!

Και επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω την κοπέλα που μου είπε να παραγγείλω από το Λητώ το κάθισμα της μπεμπας..και ήταν πιο φτηνό μα κυριως ήρθε σε 3 μέρες! Απίστευτο!

Επίσης,έκανα απο εκεί κι αλλη παραγγελία 4 μέρες πριν και ήρθε σήμερα!!!

Με γεια!

Εμείς το τοποθέτησαμε και στο αμαξι.

Ελπίζω να μας ικανοποιησει το καθισματακι.

Καρότσι αγόρασες?Κάποιο.να κουμπωνει πάνω?Εγώ ακόμα.δεν έχω καταλήξει.

Πάντως αξίζει τώρα με τις εκπτώσεις.Αγορασα τα περισσότερα σε πολύ καλές τιμες.Ρουχαλακια κλπ.

Χαιρομαι που περίμενα ως τώρα!

Καθισματακι,καρότσια και βρεφικα επιπλα επισης είναι σε πολύ καλες τιμες τωρα.

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:

Επίσης,έκανα απο εκεί κι αλλη παραγγελία 4 μέρες πριν και ήρθε σήμερα!!!

Με γεια!

Εμείς το τοποθέτησαμε και στο αμαξι.

Ελπίζω να μας ικανοποιησει το καθισματακι.

Καρότσι αγόρασες?Κάποιο.να κουμπωνει πάνω?Εγώ ακόμα.δεν έχω καταλήξει.

Πάντως αξίζει τώρα με τις εκπτώσεις.Αγορασα τα περισσότερα σε πολύ καλές τιμες.Ρουχαλακια κλπ.

Χαιρομαι που περίμενα ως τώρα!

Καθισματακι,καρότσια και βρεφικα επιπλα επισης είναι σε πολύ καλες τιμες τωρα.

Ευχαριστούμε! Όχι δεν κάνω κάποια άλλη αγορά εχω κ καρότσι απο το γιο μου

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Κορίτσια ξέρετε για το Mothercare αν έχουν σύντομη αποστολή; Βέβαια λένε πάλι ότι μάλλον θα ανοίξει το το click away. Βασικά εγώ λίγα ρουχαλακια ακόμα ίσως χρειαστώ για αυτό ρωτάω.

• Μου αρέσει 1

wGXnp2.png

Just now, Hope.2019 είπε:

Κορίτσια ξέρετε για το Mothercare αν έχουν σύντομη αποστολή; Βέβαια λένε πάλι ότι μάλλον θα ανοίξει το το click away. Βασικά εγώ λίγα ρουχαλακια ακόμα ίσως χρειαστώ για αυτό ρωτάω.

Δεν γνωρίζω..πάντως αυτο το διάστημα εχουν χαλαρώσει λιγο τα κουριερ και γενικά έρχονται πιο γρήγορα παραγγελιες

• Ευχαριστώ 1

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα! Παρηγγειλα την Τρίτη και ήρθαν σήμερα! 

Διαφημίσεις

Ναι ισχύει έρχονται πιο γρήγορα τώρα τα πράγματα.. Ευτυχώς! Από Δευτέρα θα έχει και click away και click in shop όπου μπορείς και να δοκιμάσεις κ να μπεις μέσα στο μαγαζί να δεις κ να επιλέξεις! Σήμερα αγόρασα κ δύο πακέτα πάνες από διαφορετικές μάρκες να δω αν θα την πειράξει κάποιο να παραγγείλω ποσότητα από το άλλο. Νομίζω είμαι έτοιμη! Μόνο οι φορές που έχω δει στον ύπνο μου ότι γεννάω με κάθε πιθανό τρόπο με έχουν προετοιμάσει!! :D

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Efh1p3.png

με μια εξαίρεση ,μην παραγγέλνετε από αγγλιά τώρα τίποτα. ο μακρόν έχει κλείσει σύνορα νομίζω. εμένα το πατ πατ με ειδοποίησε οτι λόγω κόβιντ θα αργήσουν πολύ.

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

3KLYp2.png

Just now, Mighty86 είπε:

με μια εξαίρεση ,μην παραγγέλνετε από αγγλιά τώρα τίποτα. ο μακρόν έχει κλείσει σύνορα νομίζω. εμένα το πατ πατ με ειδοποίησε οτι λόγω κόβιντ θα αργήσουν πολύ.

Ναι αυτο ισχύει για όλες τις Αγγλικές εταιρείες,όπως και για Marks&Spencer και άλλες..

Ευτυχώς εγώ πρόλαβα και 2η και τώρα είναι στον τοπικό κούριερ μου γράφει.. 

hKYcp3.png

Just now, Mighty86 είπε:

Το pat pat έρχεται από Κίνα. Εγώ παρήγγειλα στις 10/12 κι ακόμα να έρθει. Όντως λέει ότι θα αργήσουν λόγω έλλειψης προσωπικού

Όντως του pat pat αργούν πολύ. Εγώ είχα παραγγείλει την μαύρη Παρασκευή και μου ήρθαν προχθές .κατα τα αλλά έκανα μια παραγγελία την Δευτέρα από φαρμακείο κ μου ήρθε εχθές , άρα κ εγώ πιστεύω χαλάρωσαν αρκετά οι μεταφορικές .από αγορές πλέον μου μένουν μόνο πάνες και επιθέματα . Όποτε είμαστε καλά ! 

S4bRp3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Sofi8 είπε:

Το pat pat έρχεται από Κίνα. Εγώ παρήγγειλα στις 10/12 κι ακόμα να έρθει. Όντως λέει ότι θα αργήσουν λόγω έλλειψης προσωπικού

Καλά η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρεις από που θα σου ρθει!

3KLYp2.png

Just now, Mighty86 είπε:

Καλά η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρεις από που θα σου ρθει!

Εμένα Κίνα έγραφε στην αναζήτηση του πακέτου. Τώρα δεν ξέρω ανά έρχονται κ από αλλού... Πάντως έχει τόσα πολλά και ωραία ρουχαλακια :)

4 ώρες πρίν, Joka είπε:

Ναι αυτο ισχύει για όλες τις Αγγλικές εταιρείες,όπως και για Marks&Spencer και άλλες..

Ευτυχώς εγώ πρόλαβα και 2η και τώρα είναι στον τοπικό κούριερ μου γράφει.. 

Πραγματι απο 21 Δεκεμβρίου στις 18 Ιανουαρίου λεει επιτέλους θα τα στείλουν

Άσχετο doppler έχετε κάνει ολες; είμαι η τελευταία;

Just now, Ani!! είπε:

Εμένα είναι Ελλάδα εδώ κ καιρό δέμα από M&S κ μάλιστα στην πόλη μου κ βρίσκεται στο κατάστημα.μια λένε ότι θα το παραλάβω με κούριερ κ μια ότι θα περιμένω να ανοίξουν τα καταστήματα.κ μια μου στέλνουν μέιλ να επιβεβαιώσω την διεύθυνση μου αλλιώς θα το στείλουν πίσω.

3KLYp2.png

Just now, Ani!! είπε:

Aπο 11/12 έχω παραγγείλει εγώ κι ακόμα περιμένω άρα δε νομίζω...

• Μπερδεμένη/-ος 1

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα