Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 11 είπε:

@Paris.33 άντε βρε κ σε ψάχναμε!! Να σου ζήσει το κορίτσι σου!!! Είναι μεγάλος ο έρωτας! 

Λυπάμαι που δεν είχες καλή εμπειρία.. λόγω πόνων το λες; 

Εεε ναι μετα, με τον ορο στο χερι, ξαπλα σηκωθηκα την επόμενη το πρωι, ο χωρος του χειρουργείου πολυ ψυχρος,   ο καθετηρας με πεθανε,  2 3 μερες εχω που συνηλθα εκει κατω και γενικα η περιοχη στην τομη ειναι ψυχρή και Μουδιασμενη κ δεν νομίζω να επανελθει ποτε.. Συγκριτικά με αλλες κοπελες βέβαια που έβλεπα απο καισαρικη σαφως ημουν καλύτερα... Δεν πειράζει στο 2ο:P

Link to comment
Share on other sites

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @demi Lou  γεννήσαμε !!! 12/01/2021
  3. @niniδιδυμάκια , γεννήσαμε !!!! 16/01/2021
  4. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα , γεννήσαμε 29/01/2021 
  5. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας, γεννήσαμε 8/02/2021!!
  6. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα, γεννήσαμε 4/2/2021!!
  7. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  8. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  9. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία, γεννήσαμε !!! 17/01/2021 
  10. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ , γέννησαμε 01/02/2021!!
  11. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  12. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ, γεννήσαμε 3/02/2021!!
  13. @Georgia Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα , γεννήσαμε , 3/2/2021 , 
  14. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  , γεννήσαμε 24/01/2021
  15. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 22/01/2021 
  16. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 2/2/2021 
  17. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα, γεννήσαμε 1/2/2021 
  18.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο, γεννήσαμε 2/02/2021!!
  19. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι, γεννήσαμε 9/02/2021!!
  20. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ, γεννήσαμε 5/02/2021!!
  21. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  22. @ Ρια new mum ΠΗΤ :27/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  23. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ 
  24. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  25. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  26. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  27. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ),   γεννησαμε 6/02/2021!!
  28. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  29. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 

@Paris.33 να χαίρεσαι το μπουμπούκι σου! Περαστικά σου εύχομαι, ελπίζω σε μερικές μέρες να είσαι περδίκι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια, υπεροχος ο θηλασμος, αλλα κανεις δεν μου ειπε ποσο υπέροχο ειναι να κοιμάσαι κ να ξυπνας με το παιδακι σ δίπλα, την εχω στο λικνο κ βαζω το χέρι μ μεσα και μου σφιγγει το δάχτυλο, λιωνωωωω

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα κοριτσια μου τι κάνετε; Εμεις γυρίσαμε σπιτι το Σάββατο. Οτι και να πω ειναι λιγο. Η μπεμπα μας εχει τρελάνει με την καλη έννοια.. γενικά είναι συνεργασιμη και ξυπνά για φαγακι. Η αισθηση οταν την παιρνω αγκαλια και ασυναισθητα χαμογελαει με τρελαινει!Εγω απο την καισαρικη ειμαι μια χαρα! Κανω ολες τις δουλειες εκτος απ το να σηκωνω βαρη. Η μονη βοηθεια που θελω απ τον αντρα μου ειναι στο να την πλενω...απο Δευτερα ο συζυγος πρεπει να ανοιξει το μαγαζι. Η μητερα μου βρεθηκε θετικη στον κορονοιο και παρολο που περασαν 2 βδομαδες το τεστ ξαναβγηκε θετικο. Οποτε αναγκαστικα πρεπει να τα βγαλω περα μονη μου...να σας ρωτησω, εχετε και εσεις πονο και γουργουρητα στα εντερα; Εγω υποφερω εδω και 2 μερες. Λενε οτι επανερχονται τα οργανα στην θεση τους μετα την εγκυμοσυνη...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Ειχα θεμα με τους κωδικους και δεν μπορουσα να μπω! Αλλα σας διαβαζα καθημερινά να μαθαινω νεα σας! Λοιπόν γεννησα και εγω την μπουμπουκιτσα μου,  1/02 με καισαρική, 3470,  52 πόντοι,  με διπλη περιτυλιξη ομφαλιου λωρου στο λαιμο το κοριτσι μου, ισως για αυτο και να μην γυρισε ποτε! Ειναι μια κουκλα εχω παθει ερωτα!❤️  Θηλαζω αποκλειστικά και γενικα η προσαρμογη στην καθημερινότητα ηταν καλύτερη απο οτι περιμενα! Η καισαρικη απαίσια μακαρι να μπορουσα να την αποφυγω, αν και είχα αριστη μετα εχγειρητικη πορεια, γενικα ο πονος μετα κ η δυσκολια στις κινησεις σου κοβουν την χαρα..  Να μην πω για τα ραμματα της περιδεσης που πεθανα.. Ολα χαλαλι ομως μπροστά στο κουκλακι μου! 

Με το καλο στα κορίτσια που εμειναν ακομη να γεννησουν, ειναι η πιο συγκλονιστικη στιγμή στη ζωη μιας γυναικας η γνωριμία με το παιδακι της μετα απο τοσους μηνες στην κοιλιτσα  και στις υπόλοιπες καλως δεχτηκατε τα αγγελουδακια σας! :x

Να σου ζήσει η πριγκίπισσα, πάντα υγιής και χαρούμενη!

Αχ και εγώ έτσι ήμουνα μετά τη καισαρική και τώρα ελπίζω να μην είμαι πάλι έτσι.

 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Ειχα θεμα με τους κωδικους και δεν μπορουσα να μπω! Αλλα σας διαβαζα καθημερινά να μαθαινω νεα σας! Λοιπόν γεννησα και εγω την μπουμπουκιτσα μου,  1/02 με καισαρική, 3470,  52 πόντοι,  με διπλη περιτυλιξη ομφαλιου λωρου στο λαιμο το κοριτσι μου, ισως για αυτο και να μην γυρισε ποτε! Ειναι μια κουκλα εχω παθει ερωτα!❤️  Θηλαζω αποκλειστικά και γενικα η προσαρμογη στην καθημερινότητα ηταν καλύτερη απο οτι περιμενα! Η καισαρικη απαίσια μακαρι να μπορουσα να την αποφυγω, αν και είχα αριστη μετα εχγειρητικη πορεια, γενικα ο πονος μετα κ η δυσκολια στις κινησεις σου κοβουν την χαρα..  Να μην πω για τα ραμματα της περιδεσης που πεθανα.. Ολα χαλαλι ομως μπροστά στο κουκλακι μου! 

Με το καλο στα κορίτσια που εμειναν ακομη να γεννησουν, ειναι η πιο συγκλονιστικη στιγμή στη ζωη μιας γυναικας η γνωριμία με το παιδακι της μετα απο τοσους μηνες στην κοιλιτσα  και στις υπόλοιπες καλως δεχτηκατε τα αγγελουδακια σας! :x

Γεια σου βρε κορίτσι μας! Συγχαρητήρια έστω κ με τις δυσκολίες σου! Τι να γίνει θα βλέπεις τον μικρο σου έρωτα και θα ξεχνιέσαι!

Η τελευταία της παρέας μάλλον είμαι εγώ οποτε περιμενω! Καλή ανάρρωση και καλές αγκαλιές!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2021 at 2:02 ΜΜ, Ρια new mum είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!! Ας θυμηθούμε λίγο ποιες έχουμε μείνει με κοιλίτσες? 

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @demi Lou  γεννήσαμε !!! 12/01/2021
  3. @niniδιδυμάκια , γεννήσαμε !!!! 16/01/2021
  4. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα , γεννήσαμε 29/01/2021 
  5. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας, γεννήσαμε 8/02/2021!!
  6. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα, γεννήσαμε 4/2/2021!!
  7. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  8. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  9. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία, γεννήσαμε !!! 17/01/2021 
  10. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  11. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  12. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ, γεννήσαμε 3/02/2021!!
  13. @Georgia Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα , γεννήσαμε , 3/2/2021 , 
  14. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  , γεννήσαμε 24/01/2021
  15. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 22/01/2021 
  16. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 2/2/2021 
  17. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα, γεννήσαμε 1/2/2021 
  18.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο, γεννήσαμε 2/02/2021!!
  19. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι, γεννήσαμε 9/02/2021!!
  20. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ, γεννήσαμε 5/02/2021!!
  21. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  22. @ Ρια new mum ΠΗΤ :27/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  23. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ 
  24. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  25. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  26. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  27. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  28. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  29. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 

Αυτό είναι το πινακάκι μας με την τελευταία ενημέρωση και προσέθεσα όσες θυμόμουν, ποια κορίτσια γέννησαν επιπλέον? 

Η @Paris.33 έχει να επικοινωνήσει αρκετό καιρό, έχει κάποια κοπέλα νέα της?

@Geonutr-mama πότε είναι η ΠΗΤ σου? 

Εχω πητ 21.2...σήμερα πήγα για ένα τελευταίο υπέρηχο κ μου τον έβγαλε 3560.. Αμάν αμαν.. Κ με πολύ μαλλί λέει.. 

Από συσπάσεις λίγα πράγματα, ελπίζω να μη γεννήσω μέσα στον χιόνια κ δε μπορέσει η μαία να έρθει σπίτι χαχαχα; 

  • Μου αρέσει 2

mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @demi Lou  γεννήσαμε !!! 12/01/2021
  3. @niniδιδυμάκια , γεννήσαμε !!!! 16/01/2021
  4. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα , γεννήσαμε 29/01/2021 
  5. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας, γεννήσαμε 8/02/2021!!
  6. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα, γεννήσαμε 4/2/2021!!
  7. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό, γέννησαμε 12/02/2021!!
  8. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  9. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία, γεννήσαμε !!! 17/01/2021 
  10. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ , γέννησαμε 01/02/2021!!
  11. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  12. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ, γεννήσαμε 3/02/2021!!
  13. @Georgia Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα , γεννήσαμε , 3/2/2021 , 
  14. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  , γεννήσαμε 24/01/2021
  15. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 22/01/2021 
  16. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 2/2/2021 
  17. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα, γεννήσαμε 1/2/2021 
  18.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο, γεννήσαμε 2/02/2021!!
  19. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι, γεννήσαμε 9/02/2021!!
  20. @Geonutr-mama ΠΗΤ : 21/02, αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 
  21. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ, γεννήσαμε 5/02/2021!!
  22. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  23. @ Ρια new mum ΠΗΤ :27/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  24. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ 
  25. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  26. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  27. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  28. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ),   γεννησαμε 6/02/2021!!
  29. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Εχω πητ 21.2...σήμερα πήγα για ένα τελευταίο υπέρηχο κ μου τον έβγαλε 3560.. Αμάν αμαν.. Κ με πολύ μαλλί λέει.. 

Από συσπάσεις λίγα πράγματα, ελπίζω να μη γεννήσω μέσα στον χιόνια κ δε μπορέσει η μαία να έρθει σπίτι χαχαχα; 

Κοντεύεις κ εσυ! Τέλειο κ το βάρος σας! Καλε πως το βλέπουν το πολυ μαλλι! Λογικά προλαβαίνεις να γεννήσεις όταν ηρεμήσει η μεγάλη κακοκαιρια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, Paris.33 said:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Ειχα θεμα με τους κωδικους και δεν μπορουσα να μπω! Αλλα σας διαβαζα καθημερινά να μαθαινω νεα σας! Λοιπόν γεννησα και εγω την μπουμπουκιτσα μου,  1/02 με καισαρική, 3470,  52 πόντοι,  με διπλη περιτυλιξη ομφαλιου λωρου στο λαιμο το κοριτσι μου, ισως για αυτο και να μην γυρισε ποτε! Ειναι μια κουκλα εχω παθει ερωτα!❤️  Θηλαζω αποκλειστικά και γενικα η προσαρμογη στην καθημερινότητα ηταν καλύτερη απο οτι περιμενα! Η καισαρικη απαίσια μακαρι να μπορουσα να την αποφυγω, αν και είχα αριστη μετα εχγειρητικη πορεια, γενικα ο πονος μετα κ η δυσκολια στις κινησεις σου κοβουν την χαρα..  Να μην πω για τα ραμματα της περιδεσης που πεθανα.. Ολα χαλαλι ομως μπροστά στο κουκλακι μου! 

Με το καλο στα κορίτσια που εμειναν ακομη να γεννησουν, ειναι η πιο συγκλονιστικη στιγμή στη ζωη μιας γυναικας η γνωριμία με το παιδακι της μετα απο τοσους μηνες στην κοιλιτσα  και στις υπόλοιπες καλως δεχτηκατε τα αγγελουδακια σας! :x

Να σου ζήσει η κορούλα σου κοπέλα μου!! Γερή και τυχερή ! 
Μεγάλο μωράκι :) 

Καλη ανάρρωση σε εσένα ! Ελπιζω να είσαι καλύτερα τόσες μέρες μετά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.. Επιτέλους καταφέρνω να γράψω και εγώ.. Γέννησαμε την Τρίτη στις 19.53 έναν μπόμπιρας 3010γρ...αφου έφαγα τους πόνους από την πρόκληση πόλη από τις 8.30 το πρωί κατέληξα σε καισαρική το βράδυ διότι δεν έκανα διαστολή (μέχρι το 3 έφτασα με το ζόρι) και ο τράχηλος δεν έλεγε να μαλακώσει... Έκτοτε πολύ πόνος κορίτσια.. Δεν μπορούσα μέχρι χθες να σηκωθώ από το κρεβάτι.. Α και δεν μου έφτανε όλο αυτό, κάπου κόλλησα και γαστρεντιριτιδα και τρέχω 3 κ λίγο τουαλέτα και κανοναντας πυρετό 39...αυτα από μένα! Καταταλλα θηλάζουμε και το αγοράκι μου είναι τόσο καλό και όμορφο, είναι ο έρωτας της ζωής μου:x

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2020 at 6:31 ΜΜ, FlowerMom είπε:

Είναι καμία άλλη mom to be τον Φεβρουάριο 2021? Θα χρειαστώ παρέα !!

Καλησπέρααα... Εγώ γέννησα εχθές με καισαρική ♥️♥️♥️ να σου ζήσει το μωρακι σου !! ♥️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, mommytobe said:

Γειά σας κορίτσια.. Επιτέλους καταφέρνω να γράψω και εγώ.. Γέννησαμε την Τρίτη στις 19.53 έναν μπόμπιρας 3010γρ...αφου έφαγα τους πόνους από την πρόκληση πόλη από τις 8.30 το πρωί κατέληξα σε καισαρική το βράδυ διότι δεν έκανα διαστολή (μέχρι το 3 έφτασα με το ζόρι) και ο τράχηλος δεν έλεγε να μαλακώσει... Έκτοτε πολύ πόνος κορίτσια.. Δεν μπορούσα μέχρι χθες να σηκωθώ από το κρεβάτι.. Α και δεν μου έφτανε όλο αυτό, κάπου κόλλησα και γαστρεντιριτιδα και τρέχω 3 κ λίγο τουαλέτα και κανοναντας πυρετό 39...αυτα από μένα! Καταταλλα θηλάζουμε και το αγοράκι μου είναι τόσο καλό και όμορφο, είναι ο έρωτας της ζωής μου:x

Να σου ζήσει κορίτσι μου! 
Καλοτυχος και υγιής ο μπεμπακος σου!

Τι κρίμα που δεν πήγε καλά η πρόκληση και σου έτυχε και η γαστρεντερίτιδα. Πολύ ταλαιπωρία .. Ευχομαι γρήγορα καλά και σπίτι σας ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@FlowerMom εγω εχω απομείνει με Πητ 6/3 

Καλημέρα εσυ;;

2 ώρες πρίν, mommytobe είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Επιτέλους καταφέρνω να γράψω και εγώ.. Γέννησαμε την Τρίτη στις 19.53 έναν μπόμπιρας 3010γρ...αφου έφαγα τους πόνους από την πρόκληση πόλη από τις 8.30 το πρωί κατέληξα σε καισαρική το βράδυ διότι δεν έκανα διαστολή (μέχρι το 3 έφτασα με το ζόρι) και ο τράχηλος δεν έλεγε να μαλακώσει... Έκτοτε πολύ πόνος κορίτσια.. Δεν μπορούσα μέχρι χθες να σηκωθώ από το κρεβάτι.. Α και δεν μου έφτανε όλο αυτό, κάπου κόλλησα και γαστρεντιριτιδα και τρέχω 3 κ λίγο τουαλέτα και κανοναντας πυρετό 39...αυτα από μένα! Καταταλλα θηλάζουμε και το αγοράκι μου είναι τόσο καλό και όμορφο, είναι ο έρωτας της ζωής μου:x

Καλημέρα κορίτσια μας! Συγχαρητήρια που τα κατάφερες έστω κ με τόσες δυσκολίες! Περαστικά σου λυπάμαι που σου έτυχαν ολα μαζι μα χαίρομαι που το μωρουλι σου είναι καλά! Καλές αγκαλίτσες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...