Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Κορίτσια μου γλυκά καλημέρα!!! Μπορεί να μην προλαβαίνω να σας γράψω αλλά σας διαβάζω όποτε μπορώ!!!! 

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας και να απολαύσετε κάθε στιγμή μαζί τους!!! Είναι πραγματικά υπέροχα και τα συναισθήματα απερίγραπτα!!!! 

Εμείς είμαστε συνεργάσιμα μωράκια και ξυπνάμε μόνο για να φάμε! Έχουμε γκρίνια μερικές φορές αλλά σε γενικές γραμμές όλα είναι πολύ καλά!!!

Διάβασα για τα κορίτσια που υποφέρουν μετά την καισαρική...υπομονή κορίτσια μου θα περάσει!!! Εγώ ευτυχώς δεν κατάλαβα τίποτα! 

Θα σας ξαναγράψω οπότε μπορεσω!!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας όσες δεν έρχεται γεννήσει ακόμη!!! Φιλάκια!!!

  • Μου αρέσει 13

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Αχ βρε κορίτσια, υπεροχος ο θηλασμος, αλλα κανεις δεν μου ειπε ποσο υπέροχο ειναι να κοιμάσαι κ να ξυπνας με το παιδακι σ δίπλα, την εχω στο λικνο κ βαζω το χέρι μ μεσα και μου σφιγγει το δάχτυλο, λιωνωωωω

Να σου ζήσει κορίτσι μου και καλούς θηλασμούς! Είναι όντως δύσκολο ταξίδι αλλά σε ανταμείβει το μωρό σου και μόνο που σε κοιτάει! 

9 ώρες πρίν, mommytobe είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Επιτέλους καταφέρνω να γράψω και εγώ.. Γέννησαμε την Τρίτη στις 19.53 έναν μπόμπιρας 3010γρ...αφου έφαγα τους πόνους από την πρόκληση πόλη από τις 8.30 το πρωί κατέληξα σε καισαρική το βράδυ διότι δεν έκανα διαστολή (μέχρι το 3 έφτασα με το ζόρι) και ο τράχηλος δεν έλεγε να μαλακώσει... Έκτοτε πολύ πόνος κορίτσια.. Δεν μπορούσα μέχρι χθες να σηκωθώ από το κρεβάτι.. Α και δεν μου έφτανε όλο αυτό, κάπου κόλλησα και γαστρεντιριτιδα και τρέχω 3 κ λίγο τουαλέτα και κανοναντας πυρετό 39...αυτα από μένα! Καταταλλα θηλάζουμε και το αγοράκι μου είναι τόσο καλό και όμορφο, είναι ο έρωτας της ζωής μου:x

Να σου ζήσει κορίτσι μου και σένα το αγοράκι σου! Κρίμα που είχες δύσκολη εμπειρία αλλά  ανταμείφθηκες με το μωράκι σου! 

Γεια σας κορίτσια μου! Λίγες απέμειναν βλέπω να γεννήσουν! Με το καλό και σε εσάς!

Λυπάμαι που κάποιες είχατε δύσκολη εμπειρία καισαρικής , εγώ πραγματικά δεν πόνεσα καθόλου! Μόνο οι συσπάσεις της μήτρας τις πρώτες μέρες..

Εμείς βρίσκουμε τους ρυθμούς μας και είναι ήσυχος. Ξυπνάει τρώει ξανακοιμαται. Παρακολουθουμε λίγο ίκτερο που ανεβάσαμε μόνο και τη λοίμωξη που πέρασε το μωρό στο μαιευτήριο. Τελειώσαμε σήμερα αντιβιωση και όλα καλά!

Πραγματικά είναι ο έρωτας της ζωής μου ο μικρούλης μου!

Σας φιλώ!

 

  • Μου αρέσει 5

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Εεε ναι μετα, με τον ορο στο χερι, ξαπλα σηκωθηκα την επόμενη το πρωι, ο χωρος του χειρουργείου πολυ ψυχρος,   ο καθετηρας με πεθανε,  2 3 μερες εχω που συνηλθα εκει κατω και γενικα η περιοχη στην τομη ειναι ψυχρή και Μουδιασμενη κ δεν νομίζω να επανελθει ποτε.. Συγκριτικά με αλλες κοπελες βέβαια που έβλεπα απο καισαρικη σαφως ημουν καλύτερα... Δεν πειράζει στο 2ο:P

Κρίμα μωρέ τόση ταλαιπωρία.. Μούδιασμα έχω κ εγώ γύρω από την τομή, θα επανέλθει σταδιακά η αίσθηση μου είπε ο γιατρός μου. Ο καθετήρας αν δεν τοποθετηθεί σωστά μπορεί να σε πονέσει ναι. Εγώ ήμουν πολύ τυχερή στην αποκατάσταση αν κ τη φοβόμουν. Αλλά κ μόνο που μιλάς για 2ο μια χαρά είσαι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, mommytobe είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Επιτέλους καταφέρνω να γράψω και εγώ.. Γέννησαμε την Τρίτη στις 19.53 έναν μπόμπιρας 3010γρ...αφου έφαγα τους πόνους από την πρόκληση πόλη από τις 8.30 το πρωί κατέληξα σε καισαρική το βράδυ διότι δεν έκανα διαστολή (μέχρι το 3 έφτασα με το ζόρι) και ο τράχηλος δεν έλεγε να μαλακώσει... Έκτοτε πολύ πόνος κορίτσια.. Δεν μπορούσα μέχρι χθες να σηκωθώ από το κρεβάτι.. Α και δεν μου έφτανε όλο αυτό, κάπου κόλλησα και γαστρεντιριτιδα και τρέχω 3 κ λίγο τουαλέτα και κανοναντας πυρετό 39...αυτα από μένα! Καταταλλα θηλάζουμε και το αγοράκι μου είναι τόσο καλό και όμορφο, είναι ο έρωτας της ζωής μου:x

Να σου ζήσει το μικρούλι! Καλή ανάρρωση σε σένα!

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από εμένα..σήμερα 12/2/21το πρωί στις 6.55εφερα στον κόσμο την κορακλα μου.το αστέρι μου..είναι φοβερή κ πανέμορφη..με πρόκληση κ έναν εύκολο φυσιολογικό τοκετό γεννήθηκε ο μικρός μου έρωτας 4400κ 54εκ...

Εγώ έχω μια ταλαιπωρία διότι είχα βγάλει κιρσους από κάτω οπότε στο ράψιμο είχα αιμοραγια.τελις καλό όμως..δυσκολεύομαι πολύ σε πςρπατημα κ ν γυρίσω στο πλάι.αδυνατο τώρα.αλλα θ περάσει που θ πάει...

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, pharmacy said:

Γεια σας κι από εμένα..σήμερα 12/2/21το πρωί στις 6.55εφερα στον κόσμο την κορακλα μου.το αστέρι μου..είναι φοβερή κ πανέμορφη..με πρόκληση κ έναν εύκολο φυσιολογικό τοκετό γεννήθηκε ο μικρός μου έρωτας 4400κ 54εκ...

Εγώ έχω μια ταλαιπωρία διότι είχα βγάλει κιρσους από κάτω οπότε στο ράψιμο είχα αιμοραγια.τελις καλό όμως..δυσκολεύομαι πολύ σε πςρπατημα κ ν γυρίσω στο πλάι.αδυνατο τώρα.αλλα θ περάσει που θ πάει...

Να σου ζήσει κορίτσι μου!! Πραγματικά κοράκλα! Εμείς είμαστε 45 ημερών και ακόμη δεν έχουμε πιάσει τα 4 κιλά!! :) :) 

Να είναι γερή και καλότυχη !! 
Τι τέλεια που γέννησες φυσιολογικά και εύκολα !! Τα υπόλοιπα θα περάσουν ... ο έρωτας σου θα μείνει :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Κρίμα μωρέ τόση ταλαιπωρία.. Μούδιασμα έχω κ εγώ γύρω από την τομή, θα επανέλθει σταδιακά η αίσθηση μου είπε ο γιατρός μου. Ο καθετήρας αν δεν τοποθετηθεί σωστά μπορεί να σε πονέσει ναι. Εγώ ήμουν πολύ τυχερή στην αποκατάσταση αν κ τη φοβόμουν. Αλλά κ μόνο που μιλάς για 2ο μια χαρά είσαι!!

Χαχαχα Κοιτα να μην παραπονιεμαι,  καλα είμαι κανω κ δουλειες σπιτι μια χαρα,  απλα πιστεύω ο φυσιολογικός ειναι καλύτερος..  Καλα εφαγα κ τον πονο πριν μπω για καισαρική με τα ραμματα της περιδεσης... Αλλα ολα αυτα ειναι τίποτα μπροστά στα παιδακια μας! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , pharmacy είπε:

Γεια σας κι από εμένα..σήμερα 12/2/21το πρωί στις 6.55εφερα στον κόσμο την κορακλα μου.το αστέρι μου..είναι φοβερή κ πανέμορφη..με πρόκληση κ έναν εύκολο φυσιολογικό τοκετό γεννήθηκε ο μικρός μου έρωτας 4400κ 54εκ...

Εγώ έχω μια ταλαιπωρία διότι είχα βγάλει κιρσους από κάτω οπότε στο ράψιμο είχα αιμοραγια.τελις καλό όμως..δυσκολεύομαι πολύ σε πςρπατημα κ ν γυρίσω στο πλάι.αδυνατο τώρα.αλλα θ περάσει που θ πάει...

Να σου ζήσει η κοράκλα σου! Και τι κοράκλα 4400 και ψηλή φτου φτου στο κοριτσάκι σου! 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2021 at 8:57 ΜΜ, Hope.2019 είπε:

@Efinikolaou @sofi8 να σας ζήσουν τα μωράκια σας

 

Κορίτσια μου εγω πήγα στη μονάδα σήμερα γτ χθες πήρα εξιτήριο. Είμαι πολύ χαρούμενη. Κάναμε τεράστιο άλμα βελτίωσης από χθές. Ήμασταν στην εντατική 3 και μεταβήκαμε στην εντατική 2. Το αγοράκι μου επιτέλους άντεξε χωρίς υποστήριξη και χθες δοκίμασαν να του δώσουν γαλατάκι της μαμάς. Τα πήγαμε πολύ καλά δεν κουράστηκε και θα συνεχίσουμε τάισμα. Το βράδυ θα δοκιμάσουν να κόψουν και τους ορούς. Σήμερα δεν είχε καν οξυγόνο απλό. Αν χρειαστεί μου είπαν θα μπει λίγο οξυγόνο αλλά ακόμα δεν χρειάζτηκε. Πάντως ως τώρα ανέπνεε μια χαρά από χθές χωρίς οξυγόνο . Δεν το πιστεύω ότι κάναμε τόσο μεγάλο άλμα. Ενώ πριν ήμασταν με σωληνάκια κλπ.. 

από κιλακια γεννηθήκαμε 2680 την Δευτέρα και σήμερα είμαστε 2550. Έχει χάσει το αναμενόμενο βάρος και είμαστε μια χαρά.

Ελπιζω έτσι όπως πάμε μέσα στην εβδομάδα να βγούμε επιτέλους!

 

Γεννησα κι εγω κοριτσια.Σπασαμε ρεκορ νομιζω βάρους!

Μολις 2.040 γρ η μικρη,παρότι 39+3.

Εγω εχω βγει,εκεινη ειναι στη Μενν 3,(δεν την εχω ακουμπησει καν μια βδομαδα τωρα απ οταν γεννηθηκε,)μέχρι να παρει βαρος.

Δευτερα μαλλον βγαινει,καθως πρεπει να πιασει τα 2200 γρ.

Σπασαν τα νερα,αλλα.μετα απο 17 ωρες αναμονης δεν υπηρξε καμια προοδος οποτε την εφαγα την καισαρικουλα.Εχω ομως τη συνειδηση μου ησυχη,διοτι εγινε οτι καλυτερο μπορουσε να γινει.

Χαλάλι κι οι πονοι κι η αναμονή και όλα.

Το παιδι μου ηρθε οταν εκεινο ηταν ετοιμο,χωρις ραντεβου,ψευτικες προφασεις και βολικές ημερομηνίες.

Της πηγαινω γαλα εννοειται και σιτιζεται με το δικο μου αποκλειστικα.Καμια συζητηση για φορμουλες και ξενα κι ας ειναι λιποβαρης.Με το γαλατακι της μαμας θα θεριεψει!!

Κι εγω,στρατιωτης για χαρη της!Αντλω ανα 3ωρο.

Να μας ζησουν κοριτσια!!

  • Μου αρέσει 13

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Γεννησα κι εγω κοριτσια.Σπασαμε ρεκορ νομιζω βάρους!

Μολις 2.040 γρ η μικρη,παρότι 39+3.

Εγω εχω βγει,εκεινη ειναι στη Μενν 3,(δεν την εχω ακουμπησει καν μια βδομαδα τωρα απ οταν γεννηθηκε,)μέχρι να παρει βαρος.

Δευτερα μαλλον βγαινει.

Σπασαν τα νερα,αλλα.μετα απο 17 ωρες αναμονης δεν υπηρξε καμια προοδος οποτε την εφαγα την καισαρικουλα.Εχω ομως τη συνειδηση μου ησυχη,διοτι εγινε οτι καλυτερο μπορουσε να γινει.

Χαλάλι κι οι πονοι κι η αναμονή και όλα.

Το παιδι μου ηρθε οταν εκεινο ηταν ετοιμο,χωρις ραντεβου,ψευτικες προφασεις και βολικές ημερομηνίες.

Της πηγαινω γαλα εννοειται και σιτιζεται με το δικο μου αποκλειστικα.Καμια συζητηση για φορμουλες και ξενα κι ας ειναι  λιποβαρης.Με το γαλατακι της μαμας θα θεριεψει!!

Να σου ζήσει. Γερή και καλότυχη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anoulious είπε:

Να σου ζήσει. Γερή και καλότυχη. 

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι γλυκο.Θα χαρω πολύ να μαθω και τα δικα σου ευχαριστα.Εχεις ολη μας τη θετικη ενεργεια!!!

2 ώρες πρίν, Hope.2019 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου και καλούς θηλασμούς! Είναι όντως δύσκολο ταξίδι αλλά σε ανταμείβει το μωρό σου και μόνο που σε κοιτάει! 

Να σου ζήσει κορίτσι μου και σένα το αγοράκι σου! Κρίμα που είχες δύσκολη εμπειρία αλλά  ανταμείφθηκες με το μωράκι σου! 

Γεια σας κορίτσια μου! Λίγες απέμειναν βλέπω να γεννήσουν! Με το καλό και σε εσάς!

Λυπάμαι που κάποιες είχατε δύσκολη εμπειρία καισαρικής , εγώ πραγματικά δεν πόνεσα καθόλου! Μόνο οι συσπάσεις της μήτρας τις πρώτες μέρες..

Εμείς βρίσκουμε τους ρυθμούς μας και είναι ήσυχος. Ξυπνάει τρώει ξανακοιμαται. Παρακολουθουμε λίγο ίκτερο που ανεβάσαμε μόνο και τη λοίμωξη που πέρασε το μωρό στο μαιευτήριο. Τελειώσαμε σήμερα αντιβιωση και όλα καλά!

Πραγματικά είναι ο έρωτας της ζωής μου ο μικρούλης μου!

Σας φιλώ!

 

Κι εμεις ακολουθούμε παρόμοια πορεια αλλα ειμαστε πολυ πιο λεπτουλες!

Ικτερο ανεβάσαμε κι εμεις αλλα αυτο ειναι αμελητεο.

Αυτή η λοιμωξη τι ηταν κοριτσι μου?Σας ειπαν τι ειδους?

Βγήκατε δλδ εσεις πριν κατέβει τελειως ο ικτερος και τελειωσει η αντιβιωση?Στο Λητω αν δεν πεσει ο ικτερος δεν τα βγαζουν τα μωρακια.

Πως τα παρακολουθουν απ το σπιτι?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι γλυκο.Θα χαρω πολύ να μαθω και τα δικα σου ευχαριστα.Εχεις ολη μας τη θετικη ενεργεια!!!

Κι εμεις ακολουθούμε παρόμοια πορεια αλλα ειμαστε πολυ πιο λεπτουλες!

Ικτερο ανεβάσαμε κι εμεις αλλα αυτο ειναι αμελητεο.

Αυτή η λοιμωξη τι ηταν κοριτσι μου?Σας ειπαν τι ειδους?

Βγήκατε δλδ εσεις πριν κατέβει τελειως ο ικτερος και τελειωσει η αντιβιωση?Στο Λητω αν δεν πεσει ο ικτερος δεν τα βγαζουν τα μωρακια.

Πως τα παρακολουθουν απ το σπιτι?

Αν έχεις πολύ λίγο ίκτερο λενε να βάζεις την κούνια στο παράθυρο να βλεπει το μωρακι σχετικά γυμνό ο ήλιος και πηγαίνεις στο νοσοκομείο συχνά για να του κάνουν εξετάσουλα και να δουν τις καινούργιες τιμές..αυτα στα του Δημοσιου παντα

Μαμαδες πια συγχαρητήρια καταρχήν σε ολες όσες γεννησαν!! Μια ερώτηση όσες μπορούν να απαντήσουν..  πως είναι όταν σπάνε τα νερα;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Γεννησα κι εγω κοριτσια.Σπασαμε ρεκορ νομιζω βάρους!

Μολις 2.040 γρ η μικρη,παρότι 39+3.

Εγω εχω βγει,εκεινη ειναι στη Μενν 3,(δεν την εχω ακουμπησει καν μια βδομαδα τωρα απ οταν γεννηθηκε,)μέχρι να παρει βαρος.

Δευτερα μαλλον βγαινει,καθως πρεπει να πιασει τα 2200 γρ.

Σπασαν τα νερα,αλλα.μετα απο 17 ωρες αναμονης δεν υπηρξε καμια προοδος οποτε την εφαγα την καισαρικουλα.Εχω ομως τη συνειδηση μου ησυχη,διοτι εγινε οτι καλυτερο μπορουσε να γινει.

Χαλάλι κι οι πονοι κι η αναμονή και όλα.

Το παιδι μου ηρθε οταν εκεινο ηταν ετοιμο,χωρις ραντεβου,ψευτικες προφασεις και βολικές ημερομηνίες.

Της πηγαινω γαλα εννοειται και σιτιζεται με το δικο μου αποκλειστικα.Καμια συζητηση για φορμουλες και ξενα κι ας ειναι λιποβαρης.Με το γαλατακι της μαμας θα θεριεψει!!

Κι εγω,στρατιωτης για χαρη της!Αντλω ανα 3ωρο.

Να μας ζησουν κοριτσια!!

@Joka μου να σου ζήσει!! Το φαντάστηκα ότι γέννησες γιατί είχαμε μέρες να μάθουμε νέα σου! Πότε έγινε το θαύμα σου? Γιατί δεν γέννησες φυσιολογικά? Δεν άνοιγε ο τράχηλος? Σορρυ για τις ερωτήσεις αλλά εμένα ο τράχηλος μου δεν λέει να μαλακώσει ή να μικρύνει και έχω αρκετές πιθανότητες για προκληση και δεν θέλω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Γεννησα κι εγω κοριτσια.Σπασαμε ρεκορ νομιζω βάρους!

Μολις 2.040 γρ η μικρη,παρότι 39+3.

Εγω εχω βγει,εκεινη ειναι στη Μενν 3,(δεν την εχω ακουμπησει καν μια βδομαδα τωρα απ οταν γεννηθηκε,)μέχρι να παρει βαρος.

Δευτερα μαλλον βγαινει,καθως πρεπει να πιασει τα 2200 γρ.

Σπασαν τα νερα,αλλα.μετα απο 17 ωρες αναμονης δεν υπηρξε καμια προοδος οποτε την εφαγα την καισαρικουλα.Εχω ομως τη συνειδηση μου ησυχη,διοτι εγινε οτι καλυτερο μπορουσε να γινει.

Χαλάλι κι οι πονοι κι η αναμονή και όλα.

Το παιδι μου ηρθε οταν εκεινο ηταν ετοιμο,χωρις ραντεβου,ψευτικες προφασεις και βολικές ημερομηνίες.

Της πηγαινω γαλα εννοειται και σιτιζεται με το δικο μου αποκλειστικα.Καμια συζητηση για φορμουλες και ξενα κι ας ειναι λιποβαρης.Με το γαλατακι της μαμας θα θεριεψει!!

Κι εγω,στρατιωτης για χαρη της!Αντλω ανα 3ωρο.

Να μας ζησουν κοριτσια!!

Να σου ζήσει η κοριτσάρα.γερη κ καλότυχη.θ βγει κ θ είναι πολύ δυνατή μην φοβάσαι.το θέμα είναι ότι είναι γερή

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @demi Lou  γεννήσαμε !!! 12/01/2021
  3. @niniδιδυμάκια , γεννήσαμε !!!! 16/01/2021
  4. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα , γεννήσαμε 29/01/2021 
  5. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας, γεννήσαμε 8/02/2021!!
  6. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα, γεννήσαμε 4/2/2021!!
  7. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό, γέννησαμε 12/02/2021!!
  8. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ, γεννησαμε 6/02/2021!!
  9. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία, γεννήσαμε !!! 17/01/2021 
  10. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ , γέννησαμε 01/02/2021!!
  11. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  12. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ, γεννήσαμε 3/02/2021!!
  13. @Georgia Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα , γεννήσαμε , 3/2/2021 , 
  14. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  , γεννήσαμε 24/01/2021
  15. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 22/01/2021 
  16. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 2/2/2021 
  17. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα, γεννήσαμε 1/2/2021 
  18.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο, γεννήσαμε 2/02/2021!!
  19. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι, γεννήσαμε 9/02/2021!!
  20. @Geonutr-mama ΠΗΤ : 21/02, αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 
  21. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ, γεννήσαμε 5/02/2021!!
  22. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  23. @ Ρια new mum ΠΗΤ :27/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  24. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ 
  25. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  26. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  27. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  28. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ),   γεννησαμε 6/02/2021!!
  29. @Ani!! ΠΗΤ : 6/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...