Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ρια new mum είπε:
  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @demi Lou  γεννήσαμε !!! 12/01/2021
  3. @niniδιδυμάκια , γεννήσαμε !!!! 16/01/2021
  4. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα , γεννήσαμε 29/01/2021 
  5. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας, γεννήσαμε 8/02/2021!!
  6. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα, γεννήσαμε 4/2/2021!!
  7. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό, γέννησαμε 12/02/2021!!
  8. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ, γεννησαμε 6/02/2021!!
  9. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία, γεννήσαμε !!! 17/01/2021 
  10. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ , γέννησαμε 01/02/2021!!
  11. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  12. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ, γεννήσαμε 3/02/2021!!
  13. @Georgia Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα , γεννήσαμε , 3/2/2021 , 
  14. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  , γεννήσαμε 24/01/2021
  15. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 22/01/2021 
  16. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό , γεννήσαμε 2/2/2021 
  17. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα, γεννήσαμε 1/2/2021 
  18.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο, γεννήσαμε 2/02/2021!!
  19. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι, γεννήσαμε 9/02/2021!!
  20. @Geonutr-mama ΠΗΤ : 21/02, αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι, γέννησαμε 18/2/2021!!
  21. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ, γεννήσαμε 5/02/2021!!
  22. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  23. @ Ρια new mum ΠΗΤ :26/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  24. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ, γεννησαμε 16/02 με τα χιόνια!! Να σου ζήσει κορίτσι μου! 
  25. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  26. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ , γέννησαμε ερωτιαρικο μωράκι 14/02!!!
  27. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  28. @Mighty86, ΠΗΤ : 3/3, αγοράκι, Μαιευτήριο : Γενεσις, 
  29. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ),   γεννησαμε 6/02/2021!!
  30. @Ani!! ΠΗΤ :6/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα

Γενεσις Θεσσαλονίκη?? Θα σε πετύχω δηλαδή! Εγώ μπαίνω Παρασκευή μεσάνυχτα και μέχρι Σάββατο μεσημέρι θα έχω γεννήσει! 

Η @KateV και η @Renula ακόμα περιμένουν και αυτές λογικά ε? 

Ναι θεσσαλονικη. Λογικά όταν θα γέννας εγώ θα βγαίνω!!!εκτός κ αν τα καταφέρω φυσιολογικά.τοτε όταν θα μπαίνεις θα βγαίνω!!!!


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Ladybag20 said:

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!!!

Γέννησα τον χιονουλη μου,  όπως τον λέω,  την Τρίτη 16/2  την ημέρα που γινόταν χαμός στην Αθήνα.  Το τι φωτογραφίες και βίντεο τραβουσαμε σε όλη την διαδρομή με τους χιονισμενους δρόμους δεν λέγεται!!! Θα το θυμόμαστε για μια ζωή!! 3400kg γεννήθηκε ο μπεμπουλης μου ❤. Από το Σάββατο είμαστε σπίτι και τα γλυκά ξενύχτια ξεκίνησαν για τα καλά 

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας. Σήμερα βρήκα λίγο χρόνο και είδα την παράθεση της  @Nephele78. Όσες γεννησατε και εσύ Nephele78, να σας ζήσουν! Γερά και καλοτυχα να είναι πάντα!!! Και με το καλό όσες απομένουν να πάρουν στην αγκαλιά τα μωράκια τους!!!

Να σου ζήσει κοριτσι μου ο μπεμπουλης σου! Γέρος και τυχερός να είναι!

οσο για τα ξενύχτια .. καλώς  ήρθες :) θα κρατήσουν λίγο ακόμη ... κουράγιο ;) 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

Ναι θεσσαλονικη. Λογικά όταν θα γέννας εγώ θα βγαίνω!!!εκτός κ αν τα καταφέρω φυσιολογικά.τοτε όταν θα μπαίνεις θα βγαίνω!!!!

Τετάρτη δεν θα γεννήσεις? Θα κάτσεις μειωμένες μέρες? 3 βράδια δεν είναι ο φυσιολογικός τοκετός και 4 η καισαρική? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mighty86 είπε:

Ναι καλά λες υπολόγιζα και την τρίτη που μπαίνω σήμερα.ουφ πολλές μέρες.ελπιζω να κάτσω λιγότερο καμία μέρα...

Αν θέλεις μπορείς να φύγεις και 1 μέρα νωρίτερα και είναι -100€ αλλά εμένα όλοι με συμβούλεψαν να κάτσω όλες τις μέρες μέσα.. Να σε ρωτήσω, εσύ το τεστ κοβιντ θα πας να το κάνεις νωρίτερα με τον άντρα σου για να μην περιμένετε? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 said:

Καλησπέρα σε ολα τα κορίτσια!! Μετα τα χιόνια ηρθε η λιακαδα και σκέφτομαι να βγούμε βόλτα με την μπεμπα 3ων εβδομάδων μεσημέρι φυσικα να εχει ζεστουλα! 

Να βγειτε!! Εγω τον βγαζω απο δεκα ημερων - ο ηλιος ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ  σημερα μου εφτιαξε πολυ τη διαθεση 

  • Μου αρέσει 3

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρια new mum είπε:

Αν θέλεις μπορείς να φύγεις και 1 μέρα νωρίτερα και είναι -100€ αλλά εμένα όλοι με συμβούλεψαν να κάτσω όλες τις μέρες μέσα.. Να σε ρωτήσω, εσύ το τεστ κοβιντ θα πας να το κάνεις νωρίτερα με τον άντρα σου για να μην περιμένετε? 

Εγώ το έκανα μια μέρα πριν εκεί Γένεσις 60€ έκαστος.να πας κ εσύ.πηγαμε το απογευματάκι γιατί δουλεύαμε, μισή ώρα υπόθεση κ σου παίρνουν μόνο σάλιο δεν σου χώνουν τίποτα στο ρουθουνι να πονέσεις.ενω αν πας την ίδια μέρα μπορεί να κάνουν ραπίντ κ να κάθεστε να πονάτε κ να περιμένετε κ ώρα χωρίς λογο


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

Εγώ το έκανα μια μέρα πριν εκεί Γένεσις 60€ έκαστος.να πας κ εσύ.πηγαμε το απογευματάκι γιατί δουλεύαμε, μισή ώρα υπόθεση κ σου παίρνουν μόνο σάλιο δεν σου χώνουν τίποτα στο ρουθουνι να πονέσεις.ενω αν πας την ίδια μέρα μπορεί να κάνουν ραπίντ κ να κάθεστε να πονάτε κ να περιμένετε κ ώρα χωρίς λογο

Αα τέλεια ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Πρέπει να κλείσεις κάποιο ραντεβού ή πας απλά και λες ότι το κάνεις για να το έχεις την επόμενη? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρια new mum είπε:

Αα τέλεια ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Πρέπει να κλείσεις κάποιο ραντεβού ή πας απλά και λες ότι το κάνεις για να το έχεις την επόμενη? 

Πας απλά τους λες ότι έχω ραντεβού προγραμματισμένο για αύριο πλερωνεις κ στο κάνουν.κοσμο δεν έχει πολύ μπαμ μπαμ ξεμπερδευεις. Πάρε τους κ ένα τηλ πιο μπροστά καλού κακού. Εμείς τους πήραμε να τους πούμε ότι θα πάμε στις 5 κ μας λένε ελάτε όσο πιο νωρίς γίνεται. Μας είπαν επίσης ότι δεν ενημερώνουν εκτός κ αν είναι αρνητικο.

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εχω 1 μερα μόνο που σταμάτησα το μαγνήσιο και είμαι 38 κ 3..εδώ κ 1 ωρα εχω ακανονιστες συσπάσεις δηλαδη στο 35' μετα στο 20' μετα το 10' και έχουν άλλοτε μικρότερης ένταση ή πιο δυνατές πονου οπως κ διάρκειας..Λέτε να είναι ψευτοσυσπασεις γέννας και να πέσω για υπνο;

 
  •  
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια εχω 1 μερα μόνο που σταμάτησα το μαγνήσιο και είμαι 38 κ 3..εδώ κ 1 ωρα εχω ακανονιστες συσπάσεις δηλαδη στο 35' μετα στο 20' μετα το 10' και έχουν άλλοτε μικρότερης ένταση ή πιο δυνατές πονου οπως κ διάρκειας..Λέτε να είναι ψευτοσυσπασεις γέννας και να πέσω για υπνο;

 
  •  
  •  

Ναι ξάπλωσε να κοιμηθείς να χαλαρώσεις, αν έχει έρθει η ώρα σου θα το καταλάβεις μην αγχώνεσαι..! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρια new mum είπε:

Ναι ξάπλωσε να κοιμηθείς να χαλαρώσεις, αν έχει έρθει η ώρα σου θα το καταλάβεις μην αγχώνεσαι..! 

Εντάξει απο οτι φαίνεται δεν θα καταφέρω να κοιμηθώ γιατί χειροτερευω κ ποναω  οποτε ειμαι σε αναμονή κ ευχομαι να προλάβω να ξημερωσει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Ani!! είπε:

Εντάξει απο οτι φαίνεται δεν θα καταφέρω να κοιμηθώ γιατί χειροτερευω κ ποναω  οποτε ειμαι σε αναμονή κ ευχομαι να προλάβω να ξημερωσει

Ανι μου πως εισαι;;; παντως και συσπασεις γεννας να ειναι απο εβδομάδες εισαι πολυ καλα! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ani!! είπε:

Εντάξει απο οτι φαίνεται δεν θα καταφέρω να κοιμηθώ γιατί χειροτερευω κ ποναω  οποτε ειμαι σε αναμονή κ ευχομαι να προλάβω να ξημερωσει

Αντε αντε όλα καλά θα πάνε! Περιμένουμε νέα σου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...