Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ρια new mum είπε:

Μακάρι 2 μέρες έμειναν θα σκάσω μέχρι τότε! 

Και εμένα μου λέει είναι αρκετά ψηλά, με κόβω για καισαρική δυστυχώς.. 

Θα κατέβει εσένα.εμενα ήταν όλα πολύ ανώριμα. Δεν ήταν καθόλου έτοιμος ούτε αυτός ούτε κ εμένα το σώμα μου. Αν δεν είχα διαβήτη θα γεννουσα πιστεύω μετά τις 41 εβδομαδες


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 34 λεπτά , Mighty86 είπε:

Θα κατέβει εσένα.εμενα ήταν όλα πολύ ανώριμα. Δεν ήταν καθόλου έτοιμος ούτε αυτός ούτε κ εμένα το σώμα μου. Αν δεν είχα διαβήτη θα γεννουσα πιστεύω μετά τις 41 εβδομαδες

Μακάρι κορίτσι μου, θα δείξει το Σάββατο... Εσύ πως είσαι? Τα καταφέρνεις με το θηλασμό? 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

Κορίτσια γέννησα.κ στα δικά σας οι εναπομείνασες. Καισαρική μετά από 12 ώρες. Είμαι σαν να έχω καπνίσει φυτεία να δούμε τώρα πως θα πάει με θηλασμό. Σας φιλώ κ θα τα λεμε

@Ani!! @BettySt Μπραβο κοριτσια και οι 3 μαζι! Συγχαρητηρια μανουλες να ζήσουν τα μωρακια σας παντα υγεια κ χαρες ! Καλους θηλασμούς κ αγκαλίτσες!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Ani!! @Mighty86 @BettySt να σας ζήσουν τα μωρούλια σας !! Να είναι γερά και τυχερά στη ζωή τους ! 
Κοριτσια μου τελειώνει ο μήνας μας κιόλας κ οι περισσότερες είμαστε ήδη μανούλες! Ποτέ γράφαμε για τις αναγούλες και την αγωνία μας να ακούσουμε καρδουλες και πότε φτάσαμε εδώ ... αγκαλια με τα μωράκια μας 
Να χαιρόμαστε τα μωράκια μας και να είμαστε καλά να τα μεγαλώσουμε !! 
Σιγα σιγά σκυτάλη στα κορίτσια του Μάρτη! 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

@Ani!! @Mighty86 @BettySt να σας ζήσουν τα μωρούλια σας !! Να είναι γερά και τυχερά στη ζωή τους ! 
Κοριτσια μου τελειώνει ο μήνας μας κιόλας κ οι περισσότερες είμαστε ήδη μανούλες! Ποτέ γράφαμε για τις αναγούλες και την αγωνία μας να ακούσουμε καρδουλες και πότε φτάσαμε εδώ ... αγκαλια με τα μωράκια μας 
Να χαιρόμαστε τα μωράκια μας και να είμαστε καλά να τα μεγαλώσουμε !! 
Σιγα σιγά σκυτάλη στα κορίτσια του Μάρτη! 

Κοριτσι Μάρτη εδω!!!!Την έχουμε πάρει ήδη την σκυταλη,βιάζονται τα μωράκια του Μάρτη!!!!!Να είναι γερά όλα τα μωράκια και καλή δύναμη σε όλες τις μανουλες!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Ρια new mum είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, θα δείξει το Σάββατο... Εσύ πως είσαι? Τα καταφέρνεις με το θηλασμό? 

Καλά προσπαθώ.η μαία λέει ότι έχω πρωτογαλα κ πίνει βέβαια εγώ δεν αντιλαμβάνομαι κάτι τέτοιο. Ο μικρούλης έχει χάσει λίγο βάρος αλλά έχει ακόμα λίγο περιθώριο. Να δούμε...


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Popaki2011 said:

Κοριτσι Μάρτη εδω!!!!Την έχουμε πάρει ήδη την σκυταλη,βιάζονται τα μωράκια του Μάρτη!!!!!Να είναι γερά όλα τα μωράκια και καλή δύναμη σε όλες τις μανουλες!!!!

Τέλεια !! 
Ολα τα μωράκια βιάζονται .. τα δικά μου αντί Φεβρουάριο βγήκαν 25/12  :) 
Καλά να είμαστε μανούλες και μωράκια !!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Τέλεια !! 
Ολα τα μωράκια βιάζονται .. τα δικά μου αντί Φεβρουάριο βγήκαν 25/12  :) 
Καλά να είμαστε μανούλες και μωράκια !!

 

Εσυ βιάστηκες λίγο παραπάνω! Για αυτο κ μπήκα στην ομάδα Φεβρουαρίου χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω στην κλινική και με έχει πιάσει άγχος. Πρώτη φορά μανούλα και αγχώνομαι για όλες τις διαδικασίες, πως θα είναι, πως θα νιώθω και αν θα τα κάνω ολα σωστά.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρια new mum said:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω στην κλινική και με έχει πιάσει άγχος. Πρώτη φορά μανούλα και αγχώνομαι για όλες τις διαδικασίες, πως θα είναι, πως θα νιώθω και αν θα τα κάνω ολα σωστά.. 

Θα είναι όλα τέλεια και θα τα κανείς όλα με αγάπη , αυτό έχει σημασία! Με το καλό κοπέλα μου να συναντήσεις το μωράκι σου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ρια new mum είπε:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω στην κλινική και με έχει πιάσει άγχος. Πρώτη φορά μανούλα και αγχώνομαι για όλες τις διαδικασίες, πως θα είναι, πως θα νιώθω και αν θα τα κάνω ολα σωστά.. 

Ολα καλα θα τα κανεις!! Και εγω φοβομουν αλλα ισχυει οτι σου βγαινει  εμφυτο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Ρια new mum είπε:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω στην κλινική και με έχει πιάσει άγχος. Πρώτη φορά μανούλα και αγχώνομαι για όλες τις διαδικασίες, πως θα είναι, πως θα νιώθω και αν θα τα κάνω ολα σωστά.. 

Και εγω τα ιδια ειχα .. Τελεια θα πας ομως θα δεις ! Ολα ειναι ευκολα και οργανωμενα..μια χαρα θα σου βγει μονο του.. Αντε με το καλό κοριτσακι μου ηρθε και η σειρα σου! Να πανε ολα καλα με το καλο να παρεις αγκαλίτσα το μωρακι σου!! :-) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Nephele78 είπε:

Και εγω τα ιδια ειχα .. Τελεια θα πας ομως θα δεις ! Ολα ειναι ευκολα και οργανωμενα..μια χαρα θα σου βγει μονο του.. Αντε με το καλό κοριτσακι μου ηρθε και η σειρα σου! Να πανε ολα καλα με το καλο να παρεις αγκαλίτσα το μωρακι σου!! :-) 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τη στήριξη! Θα σας ενημερώσω με την πρώτη ευκαιρία! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ρια new mum είπε:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω στην κλινική και με έχει πιάσει άγχος. Πρώτη φορά μανούλα και αγχώνομαι για όλες τις διαδικασίες, πως θα είναι, πως θα νιώθω και αν θα τα κάνω ολα σωστά.. 

Μην αγχεσαι θα είμαι κεγω εδώ χαχαχα.βεβαια είμαι ακινητοποιημένη λίγο από την Καισαρική. Είναι όλα πολύ βοηθητικά εδώ,οι μαίες είναι όλες εξαιρετικές ,φαγητό τέλειο,ησυχία λόγω κοβιντ. Θα γεννήσεις θα στο φέρουν κατευθείαν κ μετά θα έχεις κοντά σου το κουδουνάκι κ θα τις χτυπάς οπότε κ για οποίο λόγω της χρειαστείς χωρίς ντροπή. Θα πάνε όλα τέλεια.εγω είχα φοβηθεί πάρα πολύ κ τελικά μια στιγμουλιτα είναι να ξέρεις.


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

Μην αγχεσαι θα είμαι κεγω εδώ χαχαχα.βεβαια είμαι ακινητοποιημένη λίγο από την Καισαρική. Είναι όλα πολύ βοηθητικά εδώ,οι μαίες είναι όλες εξαιρετικές ,φαγητό τέλειο,ησυχία λόγω κοβιντ. Θα γεννήσεις θα στο φέρουν κατευθείαν κ μετά θα έχεις κοντά σου το κουδουνάκι κ θα τις χτυπάς οπότε κ για οποίο λόγω της χρειαστείς χωρίς ντροπή. Θα πάνε όλα τέλεια.εγω είχα φοβηθεί πάρα πολύ κ τελικά μια στιγμουλιτα είναι να ξέρεις.

Αχ τι καλά! Εσύ έχεις το μωράκι σου μαζί σου ή στο φέρνουν μόνο για να θηλάσει? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...