Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου! Και του χρόνου να ειμαστε καλα με υγεια να κυνηγαμε τα μωρακια μας! ❤️ 

3 ων μηνων και 3ων ημερων και ετοιμαζομαστε για το 2ο εμβόλιο! Κατα τα αλλα δεν χορταίνω μωρουδιλα,  παιχνίδια γελακια και απειρα αγκου,  που αμα ξεκινήσει δεν σταματαει με τιποτα..  Εσεις πως ειστε;;; 

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!! Και εμεις 3 μηνων και 2 ημερων και περιμένουμε την γιατρο για το 2ο εμβολιο! Απο γελακια και αγκουυυυ αλλο τίποτα!!! Και μενα αν αρχισει γλώσσα δεν βάζει μέσα...χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά κορίτσια!! Χριστός Ανέστη!! Εμείς είμαστε 2,5 ακόμα και τώρα ξεκινάμε δειλά δειλά να λέμε αου και αγκου!! Είναι πολύ χαρούμενο μωρό όταν δεν πεινάει, νυσταζει :P. Μας γελάει συνέχεια κουνάει ποδαράκια χεράκια και όταν τη βάζουμε μπρούμυτα κάνει κινήσεις μπουσουληματος.. Επισης όταν τη βάζουμε στο κρεβάτι σηκώνει το κεφαλάκι της!! Έχουμε λιώσει.. Δεν το συζητάω για τον μπαμπά της:grin:. Παίρνουμε και γι αυτόν πάνες :razz::-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2021 at 2:12 ΜΜ, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου οσες θηλαζουν αποκλειστικά ποτε θα σας ξεκινησετε εισαγωγή στερεών σας ειπε κατι ο γιατρος; 

Νομίζω εξαρτάται κ από την ανάπτυξη του κάθε παιδιού δηλαδή το βάρος του

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια !! 
Χαθήκαμε. Νομίζω η εισαγωγή στερεών έχει να κάνει και με την ανάπτυξη του μωρου και τον παιδίατρο. Εμάς και στον πρώτο που θήλαζε αποκλειστικά αλλά και τώρα στα δίδυμα που τρώνε πια μόνο ξενο μας είπε στον 5ο να ξεκινήσουμε... που στην περίπτωση μας σημαίνει σε 10 μέρες !!! Ανυπομονώ να δω πως θα τα πάνε τα γλυκουλια μου :) 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια !! 
Χαθήκαμε. Νομίζω η εισαγωγή στερεών έχει να κάνει και με την ανάπτυξη του μωρου και τον παιδίατρο. Εμάς και στον πρώτο που θήλαζε αποκλειστικά αλλά και τώρα στα δίδυμα που τρώνε πια μόνο ξενο μας είπε στον 5ο να ξεκινήσουμε... που στην περίπτωση μας σημαίνει σε 10 μέρες !!! Ανυπομονώ να δω πως θα τα πάνε τα γλυκουλια μου :) 

Πως περασε ο καιρος!! Αδυνατω να το πιστεψω! Τον επόμενο μηνα θα την ρωτησω..  Τι εξοπλισμος χρειάζεται αραγε;;  ατμομαγειρας; για πολτοποιηση; μουλτι η κατι πιο ισχυρό;; 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Paris.33 said:

Πως περασε ο καιρος!! Αδυνατω να το πιστεψω! Τον επόμενο μηνα θα την ρωτησω..  Τι εξοπλισμος χρειάζεται αραγε;;  ατμομαγειρας; για πολτοποιηση; μουλτι η κατι πιο ισχυρό;; 

Θεωρητικά δε χρειάζεσαι κάτι. Μπορείς να τα μαγειρεύεις στην κατσαρόλα και να τα αλέθεις στο μουλτι χωρίς πρόβλημα. Έτσι το έκανα στην αρχή στο γιο μου αλλά μετά μου είχαν δανείσει έναν ατμό μάγειρα που έχει και ενσωματωμένο μουλτι ειδικό για βρεφικές τροφές που με είχε βολέψει παρά πολύ! Το δανείστηκα ξανά και θα τα κάνω εκεί. Αλλά αν δε θες να κανείς περιττά έξοδα πραγματικά βολεύεσαι με ότι έχεις. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2021 at 2:23 ΜΜ, Paris.33 είπε:

Πως περασε ο καιρος!! Αδυνατω να το πιστεψω! Τον επόμενο μηνα θα την ρωτησω..  Τι εξοπλισμος χρειάζεται αραγε;;  ατμομαγειρας; για πολτοποιηση; μουλτι η κατι πιο ισχυρό;; 

Και το ραβδομπλέντερ τα λιώνει αν είναι καλό.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Και το ραβδομπλέντερ τα λιώνει αν είναι καλό.

Πολύ σωστό. έχω ένα των 50-60€ φοβερή επένδυση.κανει καταπληκτικά σμουθις κ σούπες βελουτε.εκει θα κάνω κ το φαι του παιδιού.

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;χαθήκαμε τελείως...εμείς εδώ είμαστε πολύ καλά.η μικρούλα μου μεγαλώνει ζωηρευει γελάει κ θέλει όλο όρθια αγκαλιά ν την έχεις.ξυπναει πλέον μια φορά το βράδυ τρώει κ νάνι πάλι.πινει πλέον μόνο ξένο.παει το ζιζι..θα μου λείψει.ειματσς τριών μηνών 7500κιλα κζ 66ποντους... περιμένω νέα σας σμουτς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pharmacy είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;;;χαθήκαμε τελείως...εμείς εδώ είμαστε πολύ καλά.η μικρούλα μου μεγαλώνει ζωηρευει γελάει κ θέλει όλο όρθια αγκαλιά ν την έχεις.ξυπναει πλέον μια φορά το βράδυ τρώει κ νάνι πάλι.πινει πλέον μόνο ξένο.παει το ζιζι..θα μου λείψει.ειματσς τριών μηνών 7500κιλα κζ 66ποντους... περιμένω νέα σας σμουτς

Ουου μεγάλο μωράκι ,εμένα ο δικός μου 6 κιλά είναι όλο κ ολο,ύψος δεν ξερω!!δεν πειράζει κούκλα μου τις έδωσες μπόλικο από το δικό σου! Εμεις την τρίτη πάμε για δεύτερο εμβόλιο. Κ εμάς τα ίδια όρθιος -αγκαλιά- απορροφητήρας!έχει ακόμα λιγους κολικούς ,με λίγο μασαζακι κ μπόλικη αγκαλίτσα έρχεται στα ίσα του!

  • Μου αρέσει 4

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...