Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , chris79 είπε:

Στον μεγάλο μου δεν έδινα ξένο στους 6 μήνες . Μέχρι 3,5 μηνών πάλευα με αντλήσεις και θηλασμό απευθειας και πολύ λίγο συμπλήρωμα και μετά τα κατάφερα και θήλασα κανονικά μέχρι το έτος που έδωσα φρέσκο. 
Τωρα στα δίδυμα που γίνονται 6 μηνών αύριο θα δώσω το frisomel νομίζω… το επόμενο του frisolac που πίνουν τώρα. 

Μπράβο ρε εσύ που τα κατάφερες!μα πραγματικά είναι λίγες όσες δεν αντιμετωπίζουν κανένα θέμα στο θηλασμό.εμενα η κουμπάρα μου θήλασε το πρώτο της χωρίς καμία δυσκολία κ το ίδιο κ το δεύτερο της τώρα...αλλά σαν άνθρωπος είναι τελείως χαλαρή...σε σημείο απαλευτο.χεχεχε

Ρωτάω γιατί λένε το χουμανα δύο είναι πηκτο. Εγώ σκέφτομαι στο χρόνο να του δίνω κατσικίσιο.φυσικα μόνο αν το πίνει ευχάριστα.

@Hope.2019 ναι ξανά ψευδοθηλες ποτέ!!!!


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Mighty86 said:

Μπράβο ρε εσύ που τα κατάφερες!μα πραγματικά είναι λίγες όσες δεν αντιμετωπίζουν κανένα θέμα στο θηλασμό.εμενα η κουμπάρα μου θήλασε το πρώτο της χωρίς καμία δυσκολία κ το ίδιο κ το δεύτερο της τώρα...αλλά σαν άνθρωπος είναι τελείως χαλαρή...σε σημείο απαλευτο.χεχεχε

Ρωτάω γιατί λένε το χουμανα δύο είναι πηκτο. Εγώ σκέφτομαι στο χρόνο να του δίνω κατσικίσιο.φυσικα μόνο αν το πίνει ευχάριστα.

@Hope.2019 ναι ξανά ψευδοθηλες ποτέ!!!!

Κ εγώ δυσκολεύτηκα παρά πολύ ! Οι ψευδοθηλές με έσωσαν όμως. Η καθεμία βρίσκει αλλου δυσκολία. Κάτι που δούλεψε σε εμένα δε βοήθησε εσένα και αντίστροφα. Πάντως εύκολο δεν τον λες τον θηλασμό.

Εγώ ζορίστηκα παρα πολύ αλλά τα κατάφερα την πρώτη φορά. Τώρα στα δίδυμα και με 3 εβδομάδες θερμοκοιτίδα ειχα λίγες πιθανότητες αλλά κυρίως δεν ήθελα να το προσπαθήσω ιδιαίτερα. Δεν ήθελα καθολου δυο μωρά κολλημένα στο στήθος. Κατάφερα όμως 40 μέρες να πιουν αποκλειστικά δικό μου γάλα και 3,5 μήνες μικτό. Και είμαι ευχαριστημένη. 
Βασικο να είναι καλά η μαμα. Η λοχεία είναι μια πολύ απαιτητική περίοδος και ευαίσθητη. Ας μην τη δυσκολεύουμε από μόνες μας περισσότερο. 
Οσο προχωράει κ μεγαλωνουν τα παιδάκια μας θα γίνονται όλα πιο εύκολα! ;) 
 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αρχιζω να ψαχνω τα της βαπτισης.

Ηδη οι περισσοτερες εκκλησίες κοντα στο κεντρο της Αθήνας εχουν κλεισει εως τελος Σεπτεμβρη οποτε θα παμε μαλλον για αρχες Οκτωβρη.

Ανησυχω λιγο,για το μωρο κυριως με τοσο κοσμο που θα συναστραφει.

Επισης,αναρωτιεμαι,λογω κορονοιου τι θα ισχυει??

Πχ θα υπαρχουν candy bars?

Ψαχνω για ολα κι εχω πελαγωσει.

 


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Joka είπε:

Κορίτσια αρχιζω να ψαχνω τα της βαπτισης.

Ηδη οι περισσοτερες εκκλησίες κοντα στο κεντρο της Αθήνας εχουν κλεισει εως τελος Σεπτεμβρη οποτε θα παμε μαλλον για αρχες Οκτωβρη.

Ανησυχω λιγο,για το μωρο κυριως με τοσο κοσμο που θα συναστραφει.

Επισης,αναρωτιεμαι,λογω κορονοιου τι θα ισχυει??

Πχ θα υπαρχουν candy bars?

Ψαχνω για ολα κι εχω πελαγωσει.

 

Τα μωρά είναι ασυμπτωματικα να μη φοβάσαι τον συγκεκριμένο ιό.κεγω αρχές Οκτωβρίου κ δεν έχω κάνει τίποτα κλασικά.θα το αφήσω τελευταία στιγμή.αλλωστε κ στο γάμο μου που οργανώθηκα κ τα έκανα όλα Γκράντε τι κατάλαβα;

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Joka said:

Κορίτσια αρχιζω να ψαχνω τα της βαπτισης.

Ηδη οι περισσοτερες εκκλησίες κοντα στο κεντρο της Αθήνας εχουν κλεισει εως τελος Σεπτεμβρη οποτε θα παμε μαλλον για αρχες Οκτωβρη.

Ανησυχω λιγο,για το μωρο κυριως με τοσο κοσμο που θα συναστραφει.

Επισης,αναρωτιεμαι,λογω κορονοιου τι θα ισχυει??

Πχ θα υπαρχουν candy bars?

Ψαχνω για ολα κι εχω πελαγωσει.

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει κανένας τρόπος να προβλέψεις τι θα ισχύει τότε. Εμείς εκτός Αθηνών την έχουμε κανονίσει στις 18/9 και πάλι δεν ξέρω τι θα γίνεται μέχρι τότε.

Για το μωρό ελπίζω (και για τα δικά μου επίσης!!) ότι οι καλεσμένοι θα έχουν από μόνοι τους την ωριμότητα να μην πολύ πλησιάσουν. Ευτυχώς οι περισσότεροι καλεσμένοι μας θα είναι δίπλα εμβολιασμένοι μέχρι τότε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα πλέον σε βαφτίσια ισχύει το 300ατομα 10σε τραπέζια candy bar κανονικά,απλά θ φροντίσω τα περισσότερα ν είναι συσκευασμένα,με διαφάνεια πχ από γύρω.κιναν γίνει έξω η βάφτιση είσαι οκ..εγώ έκλεισα εξωκλήσι για ν μην εχ;Ω μεσα κόσμο

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 23/6/2021 at 10:46 ΜΜ, Hope.2019 είπε:

Τι να πω βρε κορίτσι μου εμένα μου έδωσε αυτό γιατί είχε το μωρό αλλεργία και μου το έδωσε σαν υποαλλεργικο.. και μου είπε ότι έξι μηνών θα ξεκινήσουμε σιγά σιγά να  ξανά δοκιμάσουμε το κανονικό . Ελπίζω να μην έχω ταλαιπωρήσει τσάπα το παιδί! Κάνει τέσσερις πέντε κενώσεις τη μέρα αλλά είναι πολύ ζουμί ρε παιδί μου. Θα πάω εγώ στην γαστρεντερολογο να μου το γράψει και αν μου πει ότι δεν κάνει θα δούμε τι θα μου δώσει! 

@Renaki80Κορίτσι μου εσένα είχε διαρροιες ή δισκοιλιοτητα  ,αλλεργία τι ακριβώς Πότε έφτιαξε το έντερο?

ΣΤΓΝΩΜΗ ΤΩΡΑ το ΕΙΔΑ. ΕΙΧΕ δυσανεξία στην ΛΑΚΤΟΖΗ, (ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΑΠΟ ΚΟΛΙΚΟΥΣ) 

Η παιδίατρος είπε ΟΤΙ θα ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΟΝΟ του και ΟΝΤΩΣ ΕΦΤΙΑΞΕ, μερικές ΦΟΡΕΣ που χαλάει ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ την ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ μου ΕΙΠΕ ΟΤΙ ισως ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ και ο οργανισμός το ρυθμίζει. 
κανω μεικτή διατροφή (ΘΗΛΑΖΩ και ΔΙΝΩ και Ξενο) 

ο παιδογαστρεντερολογος που ΠΗΓΑ ΕΙΝΑΙ και στο παίδων και ΕΒΑΛΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ δεν ΜΠΟΡΟΥΣΑ να τα ΠΑΡΩ

On 23/6/2021 at 11:50 ΜΜ, Mighty86 είπε:

Δεν γνωρίζω για αυτά που λέτε δυστυχώς περί διαρροιας για να προτείνω κάτι.εμενα από την αρχή μεικτή διατροφή έκανε με χουμανα απλό(οπτιμουμ). Κάνει δύο φορές κακά την μέρα κ βγάζει μια φορά υγρά με σπόρια τα δικά μου κ μια πάτε του ξένου.η σε ένα παμπερς δύο σε ένα...ελπίζω να μην μου πάθει κ εμένα τίποτα γιατί αρχίζω κ αυξάνω το χουμανα κ μειώνω τον θηλασμό βασικά δεν τον μειώνω εγω αυτός δεν τρελενεται οπότε αναγκαστικά αυξάνω ml..η παιδίατρος όταν το άκουσε αυτό μου ζήτησε να πάμε από τώρα σε στερεα γιατί λέει το σκονογαλα δεν είναι ποιοτική τροφη αλλά της είπα στους 5,5 μήνες τουλαχιστον..Ας φάει κ ένα μήνα λίγο παραπάνω σκόνη δεν θα πάθει κ τίποτα (ελπίζω)...μετά το εξάμηνο δεν ξέρω με τι γάλα θα συνεχίσω αν θα πάω δλδ στο χουμανα το δύο η θα πάρω κάνα άλλο.τι γνώμη έχετε για τα βιολογικά τα κατσικισια;τα δίνουν από έξι μηνών;

Πήγαμε σήμερα για εμβόλιο.ο μικρός είναι λίγο Φασούλας 68 ποντους κ 7 κιλακια. Μου είπε η παιδίατρος να συνεχίζω να θηλάζω βράδυ όπως έκανα κ να πιέζω για τουλάχιστον 3 θηλασμους μέσα στην μέρα.θα το παλέψω φυσικά αλλά δυσκολακι.ο μικρός δεν δείχνει ενδιαφέρον να θηλάσει παρά μόνο αν πέσει η νύχτα στο Παλέρμο.  

Για μπάνιο στην θάλασσα μας έδωσε το οκ κ μου είπε να συνεχίσω την αποστείρωση των μπιμπερο αλλά δεν παίζει αυτό...όσο αποστείρωσα...

ΕΜΑΣ μας ΕΙΠΕ 5 ΜΗΝΩΝ να σταματήσουμε την αποστείρωση 

ΜΙΣΟ για ΓΑΛΑ και ΕΜΕΙΣ θα ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ και θα ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ και στερεες

Μπορειτε να μου ΠΕΙΤΕ πως φτιάξατε το ΠΡΩΤΟ ΓΕΥΜΑ του μωρου; 
διαβάζω κάτι βράζεις το ΜΗΛΟ, πολτοποιεί ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΔΙΚΟ σου ΓΑΛΑ !!

δωστε ΚΑΜΙΑ συμβουλή 


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.σημερα ο μικρός δεν έκανε τσισια του για 11 ώρες πάνω κάτω κ μετά που έκανε ήταν αρκετά σκούρα.μου το έχει κάνει κάνα δυο τρεις φορές αυτό. Το βράδυ θηλάζω μόνο...δίνω τελευταίο μπουκαλι γύρω στις 8. Το παράξενο είναι ότι τον ξύπνησα με το ζόρι τον θηλασα του έδωσα κ ξένο κ ήπιε 40 ml με το ζόρι..πφφφ

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

Καλημέρα.σημερα ο μικρός δεν έκανε τσισια του για 11 ώρες πάνω κάτω κ μετά που έκανε ήταν αρκετά σκούρα.μου το έχει κάνει κάνα δυο τρεις φορές αυτό. Το βράδυ θηλάζω μόνο...δίνω τελευταίο μπουκαλι γύρω στις 8. Το παράξενο είναι ότι τον ξύπνησα με το ζόρι τον θηλασα του έδωσα κ ξένο κ ήπιε 40 ml με το ζόρι..πφφφ

Μόλις τώρα έκανα ανάρτηση στις μανούλες Μαρτίου με το ίδιο πρόβλημα!! Καλά εμείς μαζί πάμε :-PΝομίζω είναι απ τον καύσωνα!! Εγώ ανά μια ώρα ξεκίνησα τώρα να τη θηλάζω και πολλά μπανακια να δροσιστεί!! Χτες ήταν μούσκεμα στον ιδρώτα όλη μέρα!! Άνοιξα κλιματιστικό και κοιμήθηκαμε με αυτό όλο το βραδι!! Δεν παλευόταν με τιποτα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Renaki80 said:

ΣΤΓΝΩΜΗ ΤΩΡΑ το ΕΙΔΑ. ΕΙΧΕ δυσανεξία στην ΛΑΚΤΟΖΗ, (ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΑΠΟ ΚΟΛΙΚΟΥΣ) 

Η παιδίατρος είπε ΟΤΙ θα ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΟΝΟ του και ΟΝΤΩΣ ΕΦΤΙΑΞΕ, μερικές ΦΟΡΕΣ που χαλάει ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ την ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ μου ΕΙΠΕ ΟΤΙ ισως ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ και ο οργανισμός το ρυθμίζει. 
κανω μεικτή διατροφή (ΘΗΛΑΖΩ και ΔΙΝΩ και Ξενο) 

ο παιδογαστρεντερολογος που ΠΗΓΑ ΕΙΝΑΙ και στο παίδων και ΕΒΑΛΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ δεν ΜΠΟΡΟΥΣΑ να τα ΠΑΡΩ

ΕΜΑΣ μας ΕΙΠΕ 5 ΜΗΝΩΝ να σταματήσουμε την αποστείρωση 

ΜΙΣΟ για ΓΑΛΑ και ΕΜΕΙΣ θα ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ και θα ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ και στερεες

Μπορειτε να μου ΠΕΙΤΕ πως φτιάξατε το ΠΡΩΤΟ ΓΕΥΜΑ του μωρου; 
διαβάζω κάτι βράζεις το ΜΗΛΟ, πολτοποιεί ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΔΙΚΟ σου ΓΑΛΑ !!

δωστε ΚΑΜΙΑ συμβουλή 

Εμείς ξεκινήσαμε με γλυκοπατάτα. Την έβρασα και τη χτύπησα απλά. Για φρούτο ξεκινήσαμε από χθες με μπανάνα. Τη λιώνω πολύ καλά με το πιρούνι κ τους τη δίνω. Και νεράκι θα μπορούσες να προσθέσεις αν σου φαίνεται πηκτό ή δικό σου γάλα. Εγώ προσωπικα κ στον μεγάλο μου δεν έβρασα ποτέ το μήλο. Απλά το χτύπαγα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 24/6/2021 at 4:54 ΜΜ, Joka είπε:

Κορίτσια αρχιζω να ψαχνω τα της βαπτισης.

Ηδη οι περισσοτερες εκκλησίες κοντα στο κεντρο της Αθήνας εχουν κλεισει εως τελος Σεπτεμβρη οποτε θα παμε μαλλον για αρχες Οκτωβρη.

Ανησυχω λιγο,για το μωρο κυριως με τοσο κοσμο που θα συναστραφει.

Επισης,αναρωτιεμαι,λογω κορονοιου τι θα ισχυει??

Πχ θα υπαρχουν candy bars?

Ψαχνω για ολα κι εχω πελαγωσει.

 

Εμεις κλεισαμε σε εκκλησάκι με μεγαλο προαυλιο χωρο για αυτο το λογο.. Το τραπεζι στη συνέχεια θα ειναι στο ιδιο στυλ εξωτερικα κ αραια.. Candy bar θα κανω τα περισσότερα θα ειναι οχι τυλιγμενα για τις φωτογραφίες και λογικα οχι προς κατανάλωση συνδυαστικα με τη ζεστη,  εξάλλου ολοι μετα θα ερθουν για φαγητο που θα εχουμε κ γλυκο εκεί, οποτε με απασχολεί τα στυλιστικο κυρίως.. Σιγα σιγα να δούμε και τι χαρτια χρειάζεται! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου ελπίζω να ΕΙΣΤΕ καλά! Εμεϊς είμαστε στο χωριό και η μικρή έχει φρικάρει με τους νέους ήχους (κοκόρια, τζιτζίκια, γαϊδούρια κλπ) ευτυχώς δεν χρειάζομαι πλέον τον ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑ, έχω free λευκούς ήχους όλη μέρα και όλη νύχτα! :P
Δευτέρα ξεκινάμε φτουτόκρεμα με πεπόνι και αχλάδι.....για να δούμε πως θα τα πάμε....

πάντως τώρα που τα μπουτάκια τους είναι φρατζολάκια είναι για δάγκωμα και φίλημα όλη μέρα....εγώ αυτό κάνω....λέτε να την κατσιάσω;;; :lol:

εσείς;; Είστε καλά;; 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να ΕΙΣΤΕ καλά! Εμεϊς είμαστε στο χωριό και η μικρή έχει φρικάρει με τους νέους ήχους (κοκόρια, τζιτζίκια, γαϊδούρια κλπ) ευτυχώς δεν χρειάζομαι πλέον τον ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑ, έχω free λευκούς ήχους όλη μέρα και όλη νύχτα! :P
Δευτέρα ξεκινάμε φτουτόκρεμα με πεπόνι και αχλάδι.....για να δούμε πως θα τα πάμε....

πάντως τώρα που τα μπουτάκια τους είναι φρατζολάκια είναι για δάγκωμα και φίλημα όλη μέρα....εγώ αυτό κάνω....λέτε να την κατσιάσω;;; :lol:

εσείς;; Είστε καλά;; 

Κ εμείς τα ίδια.παμε το σκ στο εξοχικό των γονιών μου Χαλκιδική κ ο μικρός είναι πολύ πιο συνεργάσιμος στον θηλασμό αλλά από ύπνο πιο δύσκολος δεν θέλει να χάσει καμία οξεία. Κ η ζεστη δεν τον πολυβοηθαει ευτυχώς έρχεται αεράκι από την θαλασσα. κ τα τζιτζίκια εδώ νον στοπ. λεμε σήμερα να του κάνουμε κ μπανάκι στην θάλασσα. Πεπόνι ΜΜΜ...ενδιαφέρουσα επιλογή. κεγω τον κατσιαζω. Αλλά μαρεσει στην φάτσα του κ στο λαιμό περισσότερο κ αυτό γελάει οπότε κεγω συνεχίζω...

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

Κ εμείς τα ίδια.παμε το σκ στο εξοχικό των γονιών μου Χαλκιδική κ ο μικρός είναι πολύ πιο συνεργάσιμος στον θηλασμό αλλά από ύπνο πιο δύσκολος δεν θέλει να χάσει καμία οξεία. Κ η ζεστη δεν τον πολυβοηθαει ευτυχώς έρχεται αεράκι από την θαλασσα. κ τα τζιτζίκια εδώ νον στοπ. λεμε σήμερα να του κάνουμε κ μπανάκι στην θάλασσα. Πεπόνι ΜΜΜ...ενδιαφέρουσα επιλογή. κεγω τον κατσιαζω. Αλλά μαρεσει στην φάτσα του κ στο λαιμό περισσότερο κ αυτό γελάει οπότε κεγω συνεχίζω...

Γειά σας και από μένα κορίτσια μου! Και εμείς ήρθαμε για σκ στη θάλασσα, είμαστε 4,5 μηνών τώρα και έχει μεγάλο ζόρι και με τα κακά και με τα δόντια του, δεν μου πολύ τρώει και με αγχώνει. Ο καημένος όλη μέρα στη γκρίνια είναι.. Ανυπομονώ να αρχίσουμε τις τροφές μπας και στρώσει! Κλείσαμε και βάφτιση για 29 Αυγούστου να τελειώνουμε και με αυτό! Τρίτη έχουμε παιδίατρο για το 3ο εμβόλιο και να μετρηθούμε! Θυμάται καμία πόσο τρωγατε στους 4-5 μήνες? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Ρια new mum είπε:

Γειά σας και από μένα κορίτσια μου! Και εμείς ήρθαμε για σκ στη θάλασσα, είμαστε 4,5 μηνών τώρα και έχει μεγάλο ζόρι και με τα κακά και με τα δόντια του, δεν μου πολύ τρώει και με αγχώνει. Ο καημένος όλη μέρα στη γκρίνια είναι.. Ανυπομονώ να αρχίσουμε τις τροφές μπας και στρώσει! Κλείσαμε και βάφτιση για 29 Αυγούστου να τελειώνουμε και με αυτό! Τρίτη έχουμε παιδίατρο για το 3ο εμβόλιο και να μετρηθούμε! Θυμάται καμία πόσο τρωγατε στους 4-5 μήνες? 

120 ml καθε 3 ωρες ..αστα...

Δε τρωει γιατι δε μπορει να κανει κακά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...