Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

@Joka μια απ τα ίδια!! Χωνει όλα τα δάχτυλα κια της μέσα η όλη τη μπουνιτσα της και πολλές φορές αναγουλιαζει!! Και μένα τα μασητικα τα βάζει για λίγο και μετά συνεχίζει με τα χέρια. Και μένα δεν παίρνει πιπίλα αλλά πολλές φορές ορμάει και στα δικά μας χερια:shock:Ειχα δοκιμάσει αυτά που μπαίνουν ψυγείο αλλά δεν είδα ν ανακουφίζεται... Ένα λοιπόν είναι το φάρμακο.. Υπομονή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

25 minutes ago, valentina23 said:

@Joka μια απ τα ίδια!! Χωνει όλα τα δάχτυλα κια της μέσα η όλη τη μπουνιτσα της και πολλές φορές αναγουλιαζει!! Και μένα τα μασητικα τα βάζει για λίγο και μετά συνεχίζει με τα χέρια. Και μένα δεν παίρνει πιπίλα αλλά πολλές φορές ορμάει και στα δικά μας χερια:shock:Ειχα δοκιμάσει αυτά που μπαίνουν ψυγείο αλλά δεν είδα ν ανακουφίζεται... Ένα λοιπόν είναι το φάρμακο.. Υπομονή!!!

Συμφωνώ ! Υπομονή ! 
Ολη μέρα αυτή η δουλειά και όπως λες βάζει το χέρι όλο μέσα κ του έρχεται εμετός… Το καλύτερο είναι που τα βάζω κάτω στο πάτωμα σε μαλακα παζλ κ μόλις βρεθούν το ένα κοντά στο άλλο ότι προεξέχει (χέρι, πόδι) του ενός το βάζει ο άλλος στο στόμα! 
Και πολλές φορές αυτά τα μασητικά τα κάνουν χειρότερα. Τα πιάνει μανία όταν τα μασουλάνε κ στο τέλος κλαίνε. 
Θα βγουν τα δοντάκια κ θ ηρεμήσουν ;) 

Εγω μόνο όταν δω μεγάλο ζόρι κ γκρίνια τους δίνω λίγο ντεπόν. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ok,κορίτσια,ταυτίζομαι!

Μια από τα ίδια κι η δική μου ζουζουνίτσα.

Θέλει να βαζει τα παντα στο στομα να τα μασουλαει κι αμα δε μπορει η δεν μασιουνται,νευριαζει και κλαιει!!

Εννοείται και τα δικά μας χερια κι οτι βρεθει μπροστα της γενικα.

@chris79 πολύ καλή ιδεα αυτη με τα παζλ.

Ξερω οτι το καλυτερο ειναι να τα εχεις κατω στο πατωμα,να κινουνται ελευθερα αλλα τωρα που σηκωσαμε χαλιά μονο πανω σ ενα γυμναστήριο τη βάζω στο σαλονι.

Αυτά τα βάζεις και πανω στο χαλί μετα ε?Ποια έχεις αλήθεια?

 

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Joka said:

Ok,κορίτσια,ταυτίζομαι!

Μια από τα ίδια κι η δική μου ζουζουνίτσα.

Θέλει να βαζει τα παντα στο στομα να τα μασουλαει κι αμα δε μπορει η δεν μασιουνται,νευριαζει και κλαιει!!

Εννοείται και τα δικά μας χερια κι οτι βρεθει μπροστα της γενικα.

@chris79 πολύ καλή ιδεα αυτη με τα παζλ.

Ξερω οτι το καλυτερο ειναι να τα εχεις κατω στο πατωμα,να κινουνται ελευθερα αλλα τωρα που σηκωσαμε χαλιά μονο πανω σ ενα γυμναστήριο τη βάζω στο σαλονι.

Αυτά τα βάζεις και πανω στο χαλί μετα ε?Ποια έχεις αλήθεια?

 

Αυτά τα είχα πάνω στο χαλί κ τώρα κατευθείαν στο παρκέ. Πάνω στα παζλ έχω ένα μικρό λεπτό στρωματακι (νομίζω είναι από κάποιο παλιό παρκοκρέβατο) κ εκεί έχω το γυμναστήριο. Βασικά το γυμναστήριο πιάνει 2 κομμάτια παζλ κ έχω κ αλλά 6 κομμάτια περιμετρικά αυτού. Εννοείται βεβαια ότι από τις τούμπες και τα βαρελάκια που κάνουν καταλήγουν κ εκτός παζλ. Τα αφήνω κανονικά αν κ ιδανικά θέλω να πάρω αλλά 4 κομμάτια. 
Ειναι κάτι μεγάλα χρωματιστά , πωλούνται ανά 4 αν θυμαμαι καλά κ κάποια τα ειχα πάρει από jumbo. Είδα τώρα στο site ότι έχει τα 4 (63χ63) στα 12,99€. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chris79 είπε:

Αυτά τα είχα πάνω στο χαλί κ τώρα κατευθείαν στο παρκέ. Πάνω στα παζλ έχω ένα μικρό λεπτό στρωματακι (νομίζω είναι από κάποιο παλιό παρκοκρέβατο) κ εκεί έχω το γυμναστήριο. Βασικά το γυμναστήριο πιάνει 2 κομμάτια παζλ κ έχω κ αλλά 6 κομμάτια περιμετρικά αυτού. Εννοείται βεβαια ότι από τις τούμπες και τα βαρελάκια που κάνουν καταλήγουν κ εκτός παζλ. Τα αφήνω κανονικά αν κ ιδανικά θέλω να πάρω αλλά 4 κομμάτια. 
Ειναι κάτι μεγάλα χρωματιστά , πωλούνται ανά 4 αν θυμαμαι καλά κ κάποια τα ειχα πάρει από jumbo. Είδα τώρα στο site ότι έχει τα 4 (63χ63) στα 12,99€. 

Το έχουμε συζητήσει σε άλλο τοπικ θεωρούνται τοξικά τα παζλ του τζάμπο γι'αυτό λέει μετά τα τρία.βεβαια τα έχω κεγω τόσο καιρό αλλά τώρα παρειγγειλα ένα χαλί 50€ που βρήκα κ ηρεμίσα

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

24 minutes ago, Mighty86 said:

Το έχουμε συζητήσει σε άλλο τοπικ θεωρούνται τοξικά τα παζλ του τζάμπο γι'αυτό λέει μετά τα τρία.βεβαια τα έχω κεγω τόσο καιρό αλλά τώρα παρειγγειλα ένα χαλί 50€ που βρήκα κ ηρεμίσα

Οκ δεν το γνώριζα … τότε έχουν γλείψει τοξικό παζλ και τα 3 παιδιά μου. :) 
Να σου πω την αλήθεια τα έχω από το γιο μου (7 χρόνια δηλαδή) κ αυτά θα έχω για το λίγο χρόνο που μενει μέχρι να περπατήσουν κ τα δίδυμα κ να τα πετάξω τελικά. 
Επισης μέχρι ενός σημείου τα θεωρώ λίγο υπερβολικά αυτά. Δε λείπει το παραμικρό κομμάτι από πουθενά (δεν τα έχουν δαγκώσει δηλαδή) και απλά γλείφουν σε κάποια σημεία. Και ειδικά μετά από τόσα χρόνια αμφιβάλλω ότι υπάρχει κάποια ουσία που περνάει στα παιδιά με το γλείψιμο. 
Το 0-3 το βάζουν πάντα και ειδικά στα jumbo για να αποφύγουν την οποία ευθύνη αν συμβεί κάτι σε μικρότερο παιδάκι. Δεν έχει κάποιο νόημα να μπει αυτή η σήμανση σε αυτό το προϊόν και σίγουρα δεν μπαίνει για να προειδοποιήσει για τοξικό προϊόν που είναι οκ να χρησιμοποιείται από παιδάκια άνω των 3. Στις περισσότερες περιπτώσεις μπαίνει ως υποχρεωτική σήμανση σε είδη που περιέχουν μικρά κομμάτια που μπορεί να καταπιούν τα μικρά παιδιά και να πνίγουν. Αλλά στο jumbo πετάνε όλες τις σημάνσεις παντού για να είναι καλυμμένοι. Αυτά στα γράφω γιατί ασχολούμαι με είδη που παίρνουν αυτές τις σημάνσεις κ είμαστε προμηθευτές του jumbo. Με τον ίδιο τρόπο χρησιμοποιούν παντού το CE. 
Σε κάθε περίπτωση τα παζλ αυτά τα έχουν κ αλλου (πχ elc στο mothercare). Μπορεί να είναι πιο αξιόπιστα από εκεί. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Επισης κάτι που ξέχασα. Το χημείο του κράτους κάνει πολύ τακτικούς ελέγχους (και ειδικά στα jumbo) κ όταν ένα προϊόν δε συμβαδίζει με το νόμο το αποσύρουν. Σκεψου ότι προμηθεύουμε το jumbo με γόμες κ οι έλεγχοι που γίνονται είναι παρά πολύ συχνοί .. στις γόμες τώρα που πρέπει η χημική σύσταση να είναι συγκεκριμένη (λες κ τα παιδιά τρώνε γόμες). 
Πιστευω λοιπόν ότι σε βρεφικά προϊόντα θα υπάρχει αντίστοιχα αυστηρός έλεγχος. 
Για να μην παρεξηγηθώ δε θέλω να πουλήσω τα παζλ του συγκεκριμένου  μαγαζιού. Απλά για να μη φρικάρει και η κάθε μαμα που μπορεί να τα έχει σπίτι της. :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Αυτά τα είχα πάνω στο χαλί κ τώρα κατευθείαν στο παρκέ. Πάνω στα παζλ έχω ένα μικρό λεπτό στρωματακι (νομίζω είναι από κάποιο παλιό παρκοκρέβατο) κ εκεί έχω το γυμναστήριο. Βασικά το γυμναστήριο πιάνει 2 κομμάτια παζλ κ έχω κ αλλά 6 κομμάτια περιμετρικά αυτού. Εννοείται βεβαια ότι από τις τούμπες και τα βαρελάκια που κάνουν καταλήγουν κ εκτός παζλ. Τα αφήνω κανονικά αν κ ιδανικά θέλω να πάρω αλλά 4 κομμάτια. 
Ειναι κάτι μεγάλα χρωματιστά , πωλούνται ανά 4 αν θυμαμαι καλά κ κάποια τα ειχα πάρει από jumbo. Είδα τώρα στο site ότι έχει τα 4 (63χ63) στα 12,99€. 

Εμενα τούμπες και βαρελακια.δεν κανει ακομα,γυριζει στο πλαι και γυρω γυρω αλλα θελει να στηριζεται συνεχως στα ποδαρακια της και να ειναι ορθια!

Αλλο θεμα,ποια ειναι τα αγαπημενα τους παιχνιδια??

Με.ποιο τροπο απασχολουνται μονα τους?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Οκ δεν το γνώριζα … τότε έχουν γλείψει τοξικό παζλ και τα 3 παιδιά μου. :) 
Να σου πω την αλήθεια τα έχω από το γιο μου (7 χρόνια δηλαδή) κ αυτά θα έχω για το λίγο χρόνο που μενει μέχρι να περπατήσουν κ τα δίδυμα κ να τα πετάξω τελικά. 
Επισης μέχρι ενός σημείου τα θεωρώ λίγο υπερβολικά αυτά. Δε λείπει το παραμικρό κομμάτι από πουθενά (δεν τα έχουν δαγκώσει δηλαδή) και απλά γλείφουν σε κάποια σημεία. Και ειδικά μετά από τόσα χρόνια αμφιβάλλω ότι υπάρχει κάποια ουσία που περνάει στα παιδιά με το γλείψιμο. 
Το 0-3 το βάζουν πάντα και ειδικά στα jumbo για να αποφύγουν την οποία ευθύνη αν συμβεί κάτι σε μικρότερο παιδάκι. Δεν έχει κάποιο νόημα να μπει αυτή η σήμανση σε αυτό το προϊόν και σίγουρα δεν μπαίνει για να προειδοποιήσει για τοξικό προϊόν που είναι οκ να χρησιμοποιείται από παιδάκια άνω των 3. Στις περισσότερες περιπτώσεις μπαίνει ως υποχρεωτική σήμανση σε είδη που περιέχουν μικρά κομμάτια που μπορεί να καταπιούν τα μικρά παιδιά και να πνίγουν. Αλλά στο jumbo πετάνε όλες τις σημάνσεις παντού για να είναι καλυμμένοι. Αυτά στα γράφω γιατί ασχολούμαι με είδη που παίρνουν αυτές τις σημάνσεις κ είμαστε προμηθευτές του jumbo. Με τον ίδιο τρόπο χρησιμοποιούν παντού το CE. 
Σε κάθε περίπτωση τα παζλ αυτά τα έχουν κ αλλου (πχ elc στο mothercare). Μπορεί να είναι πιο αξιόπιστα από εκεί. 

Νιώθω πολύ καλύτερα γιατί ο μικρός εγλειψε αρκετό παζλ :-?

πρίν από 56 λεπτά , Joka είπε:

Εμενα τούμπες και βαρελακια.δεν κανει ακομα,γυριζει στο πλαι και γυρω γυρω αλλα θελει να στηριζεται συνεχως στα ποδαρακια της και να ειναι ορθια!

Αλλο θεμα,ποια ειναι τα αγαπημενα τους παιχνιδια??

Με.ποιο τροπο απασχολουνται μονα τους?

Εμένα απασχολείται για λίγη ώρα μόνο του στο ριλαξ με οτιδήποτε παιχνιδάκι η μασητικό του δώσω.κ για λίγη ώρα καρότσι.σε καφετέρια κάθεται κ δύο ώρες έτσι.(του αρέσει η φασαρία κ η πολυκοσμια) Επίσης κάθεται στο γυμναστήριο αρκετή ώρα κ τέλος έχω ένα μομπιλε 7ετεςτης Φίσερ που μου το έδωσε μια φίλη μου στο οποίο μπορεί να μείνει για πάντα. Φυσικά σε όλα αυτά πρέπει να είμαι στο οπτικό του πεδίο.να νιώθει την παρουσία μου. Επίσης το βράδυ χαλαρώνει καααπως με το συννεφάκι της Φίσερ Πράις αλλά κυρίως με μάρσιπο κ βυζί.

Στην δουλειά που εκεί τον απασχολει η μαμά μου ,επίσης πρέπει να με ακούει βλέπει ανά τακτά χρονικά διαστήματα κ στο αμάξι έχουμε θέμα.μετα το εικοσαλεπτο που οδηγώ κ δεν με βλέπει γίνεται εξαιρετικά ανήσυχος κ η μαμά μου ταλαιπωρείται πολύ αλλά προτιμώ να οδηγώ εγώ ως πιο easy driver. Φυσικά, αλλιώς οδηγεί ο άνδρας μου. 

 

 

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω τον βλέπω σιγά σιγά να προσπαθεί να μπουσουλησει!! Είναι τόσο γλυκούλιιιιιι σηκώνεται στα γόνατα και στα χεράκια προσπαθεί και μετά από λίγο γλυστραει.  Επίσης όταν τον κρατάμε αγκαλίτσα πχ καθιστοί κάνει την κίνηση μόνιμα να σηκώνεται στα πόδια του! Έχει πολύ πλάκα... Αυτό με τα χέρια και εμείς ακριβώς το ίδιο. Μασητικά δεν δέχτηκε ποτέ. Τον εκνευρίζουν απίστευτα. Τα βάζει στο στόμα και μετά από λίγο αρχίζει να κλαιει. Οπότε δεν του ξανά έδωσα και κάνουμε μόνο υπομονή. Εμείς είμαστε έτοιμοι για τα δύο κάτω δόντια. Ήδη φαίνονται δηλαδή μας το επιβεβαίωσε και ο παιδίατρος.

On 19/7/2021 at 7:41 ΜΜ, Joka είπε:

Πω πω με το καλο!

Εγω ουτε καν διανοούμαι τωρα για αλλο παιδι!Και δεν καιγομαι καθολου γενικα,ουτε φυσιολογικα να προσπαθησουμε.

Θελω να ειμαι επικεντρωμενη στη μπουμπου μου αφενως και αφετερου δεν εχω καθολου κουραγιο!

Καλη επιτυχία να εχετε!!!!

Ευχαριστούμε! Εγώ η αλήθεια είναι θα ήθελα τουλάχιστον δύο παιδάκια αν τα καταφέρω ξανά με εμβρυομεταφορά. Θα ήθελα και να έχει αδερφάκι ο μικρός μου και να έχουν όσο πιο μικρή διαφορά γίνεται. Άμα σου πω ότι και δίδυμα να έκανα θα το ήθελα πολύ! Χαχαχα 

On 19/7/2021 at 10:37 ΜΜ, Mighty86 είπε:

Αχ κεγω έχω μπόλικα κατάψυξη κ νιώθω πολύ άσχημα...θα ήταν ιδανικό να προσπαθήσουμε για ένα δεύτερο παιδάκι το επόμενο καλοκαίρι αλλά δεν ξέρω αν είμαστε σε θέση να ανταποκριθούμε.εγω με ένα κ έχω πελαγωσει. Θα δω μέχρι τότε.πρωτο Τσάλεντζ η βάφτιση κ βλέπουμε...

 

Εγώ πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια. Θα ήθελα πολύ σίγουρα ο μικρός μου να έχει αδερφάκι και αν γίνεται να έχουν και μικρή διαφορά.  Είναι πολύ δύσκολα το ξέρω αλλα  με την αγάπη που μου δίνει είναι η καλύτερη ανταμοιβή!! Αν πετύχει ξανά πέτυχε ! Είμαι ευγνώμων και με το ένα παιδάκι που μου έδωσε ο Θεός και η επιστήμη φυσικά! Βάφτιση εσείς πότε λέτε; Εμείς 11 Σεπτεμβρίου. Τα φτιάξαμε όλα μόνοι μας με θέμα το αερόστατο και μας βγήκε πολύ οικονομικά. Βέβαια , δεν έχουμε πολλά πολλά γιατί θά είμαστε εμείς και εμείς.

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Joka στο γυμναστήριο της αρέσει πολύ και από πάνω της έχω κρεμάσει ένα σωρό παιχνιδάκια!! Τα πιάνει με τα χέρια της, τα κλωτσάει, φωνάζει, γελάει.. Επισης στη κούνια της έχω ένα κρεμαστό με ήχο με ζωάκια που γυρίζουν με προτζέκτορα,στο καροτσι ένα σπιράλ με κύβους νομίζω της lorelli η bazoo δεν θυμάμαι.. Τρελαίνεται οπωτε τη πάμε βόλτες  τα κοιτάζει κ τα πιάνει συνέχεια!! Της είχα πάρει την oliie  την κουκουβαγια και της fisher price την βιδρα που αναπνέει!! Δεν έχει δώσει και πολύ σημασία εκτός τώρα τελευταία με την Ollie τα μεσημέρια που απασχολείται λίγο μέχρι να κοιμηθεί!! Και ένα πανίνο βιβλιαράκι της fisher price της αρεσει.. Ότι έχει ήχο, φως, μουσική συνήθως αρέσει σε αυτήν την ηλικία.

Σκέφτομαι να πάρω μπολακια, κουταλάκια!! Ξεκινάμε κρέμες!! Ποια προτείνετε εσείς;; τα munchkin σκέφτομαι εγω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/7/2021 at 5:03 ΜΜ, Mighty86 είπε:

Το έχουμε συζητήσει σε άλλο τοπικ θεωρούνται τοξικά τα παζλ του τζάμπο γι'αυτό λέει μετά τα τρία.βεβαια τα έχω κεγω τόσο καιρό αλλά τώρα παρειγγειλα ένα χαλί 50€ που βρήκα κ ηρεμίσα

Ωχ πλάκα κάνεις και το έβλεπα τοσο καιρο και το καμαρωνα χαχαχα βέβαια της εχω κ κατι αλλο πάνω, κριμα και μ αρεσαν πολυ

Εμεις θα ξεκινησουμε με ζωμο κοτόπουλο και σε αυτο το ζουμακι μετα θα βραζω καροτακι πατατα και κολοκυθακια, λιγο αργότερα κοτόπουλο και μου ειπε να προσθετω λαχανικα οτι θεκω εκτος πατζαρι, σπανακι και ισως κ μελιτζανα..  Μετα τις 20 μερες θα προσθεσουμε 2ο γευμα φρουτακι το πρωι,  εποχής δλδ κανενα πεπονι νεκταρινι ισως και μπανανα! Για κρεμες ουτε λογος αλλα ουτε κ εγω θελω..  Μια πωλητρια μ ειπε για αρχη να προσεξω τα κουταλακια να ειναι ρηχα και μαλακα σιλικόνης! Munchkin πηρα και το ιδιο και ποτηρακι 360 μοιρων! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
12 hours ago, Nephele78 said:

Κοριτσια τι κανουν τα μωρακια σας !;;;πως τα πατε με τις φωτιες :-(  Ελπιζω να ειστε ολες καλα..Εμεις κλεισμενοι σπιτι φετος ..

Γεια σου Νεφέλη! 
Εμεις καλά , Αττική νότια προάστια είμαστε χωρίς κάποιο κίνδυνο προς το παρόν. Και εμείς λέμε να μείνουμε σπίτι αν κ σκεφτόμαστε να κάνουμε μια μικρή εκδρομή στο χωριό του άντρα μου στον Παρνασσό. Θα είναι κ τα πεθερικά μου εκεί. Δεν ξέρω πως θα βγει το πείραμα αλλά κυρίως για να βγει λίγο εκτός ο μεγάλος μας που έχει φάει το κλείσιμο όλο κ έχει σαλτάρει καλοκαιριάτικο. 
Κατα τα αλλά τα σκουληκάκια μου σέρνονται στο σπίτι κ κάνουν αταξίες :) 
Ελπιζω όλα τα κορίτσια να είναι καλά! 
Μας έχει μαυρίσει η ψυχή φέτος… :( 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Κοριτσια τι κανουν τα μωρακια σας !;;;πως τα πατε με τις φωτιες :-(  Ελπιζω να ειστε ολες καλα..Εμεις κλεισμενοι σπιτι φετος ..

Καλά Νεφέλη μου εμείς ξεκινήσαμε στέρεες τώρα στην άδεια μας.πολυ έξυπνο!κατά ταλλα καλά. Εδώ πάνω δεν έχουμε φωτιές αλλά έχω κατά στεναχωρηθεί με όλα αυτά...ελπίζω να είστε όλες καλά. Εμείς θα πάμε Χαλκιδική στους γονείς μου κ κάνουμε πλάνα κ για Πρέβεζα κάνα τριήμερο δεν ξέρω όμως αν αυτό τολμήσουμε να το επιχειρήσουμε. 

Όσο για τις στερεές με τα φρούτα κάτι γίνεται. Σήμερα ξεκινάμε λαχανικά όμως κ έχω μεγάλη ανασφάλεια...

@chris79 προσοχή εκεί στα δάση...

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...