Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές....


Recommended Posts

Κορίτσια δεν χρειάζεται να πέσουμε να τον φάμε, ίσως παρεξηγήθηκε απ' τον γραπτό λόγο. Μετά είπε για την γυναίκα του ότι κ να μην τα καταφέρουν έτσι ας κάνουν κ εξωσωματική. ( Οπότε απ' ότι καταλαβαίνω ότι περάσουν θα το περάσουν μαζί). Αυτό που καταλαβαίνω με το ποστ ειναι ότι πρέπει να στηρίζουμε κ να αγαπάμε τον σύντροφό μας κ να μην τα παρατάμε στην πρώτη δυσκολία!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 22/6/2020 at 5:57 ΜΜ, λουκουμαδακι είπε:

Ότι είπαν τα κορίτσια και ένα ακόμα σχόλιο. Όχι το σπέρμα σου δεν γονιμοποιεί πενηντάρα. Είναι ένα απλό μέτριο προς φυσιολογικό σπέρμα. Μη βαυκαλίζεσαι και μη τρελαίνεσαι. Ποιότητα σπέρματος και ποιότητα ανθρώπου δεν πάνε μαζί. 

Το σπέρμα μου μια γονιμοποιει και ειναι πολυ καλο,εχω υψηλες φυσιολογικες μορφες και πανω απο 25 εκ στο μλ.Αρκει να μην εχει περασει εμμηνοπαυση οπως εσυ.Και με τοσα προβληματα καλο ειναι να μη λες οτι βαυκαλιζονται αλλοι.Αυτο που θα επρεπε να λες ειναι ευχαριστω που υπαρχουν τα δανεικα ωαρια.Ενταξει?

 

Βιαστηκατε να κρινετε ολοι σας.

Τα απρεπη σχολια τα εκαναν ολοι και γω απλα σας τα εξιστορησα.

Εγω το μονο που ηθελα να πω με το τροπο μου ειναι ενα μεγαλο κουραγιο σε ολους κ ολες που αγωνιζονται.Αν μερικων ο κομπλεξισμος αφηνει μονο χωρο για να κατηγορεις χωρις να θες να καταλαβεις απλα οταν σ λενε κουραγιο σε ολες που κουβαλανε το δικο τους σταυρο τι να πω.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο πρωτο ποστ ασχολιοσουν με το αν εχει "προβλημα" η γυναικα σου η εσυ...σε αυτο το ποστ ασχολεισαι με τα "προβληματα" των αλλων...οσο για τα σπερματοζωαρια σου...να τα χαιρεσαι ενα προς ενα...ελπιζω μονο αν και ποτε κανεις παιδι, να μην του κληροδοτησεις και το ηθος που (δεν) φαινεται να εχεις...κι οσο για τη γονιμοποιηση της 50αρας-30αρας-60αρας-20αρας...εγω απλα θα πω: μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μην πεις...

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

On 22/6/2020 at 7:48 ΜΜ, mama16 είπε:

Κορίτσια δεν χρειάζεται να πέσουμε να τον φάμε, ίσως παρεξηγήθηκε απ' τον γραπτό λόγο. Μετά είπε για την γυναίκα του ότι κ να μην τα καταφέρουν έτσι ας κάνουν κ εξωσωματική. ( Οπότε απ' ότι καταλαβαίνω ότι περάσουν θα το περάσουν μαζί). Αυτό που καταλαβαίνω με το ποστ ειναι ότι πρέπει να στηρίζουμε κ να αγαπάμε τον σύντροφό μας κ να μην τα παρατάμε στην πρώτη δυσκολία!!

Και εγώ αυτο καταλαβαινω..τι να πω.αααα λλαζει μετααα ;; Κουλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νικος85 είπε:

Το σπέρμα μου μια γονιμοποιει και ειναι πολυ καλο,εχω υψηλες φυσιολογικες μορφες και πανω απο 25 εκ στο μλ.Αρκει να μην εχει περασει εμμηνοπαυση οπως εσυ.Και με τοσα προβληματα καλο ειναι να μη λες οτι βαυκαλιζονται αλλοι.Αυτο που θα επρεπε να λες ειναι ευχαριστω που υπαρχουν τα δανεικα ωαρια.Ενταξει?

 

Βιαστηκατε να κρινετε ολοι σας.

Τα απρεπη σχολια τα εκαναν ολοι και γω απλα σας τα εξιστορησα.

Εγω το μονο που ηθελα να πω με το τροπο μου ειναι ενα μεγαλο κουραγιο σε ολους κ ολες που αγωνιζονται.Αν μερικων ο κομπλεξισμος αφηνει μονο χωρο για να κατηγορεις χωρις να θες να καταλαβεις απλα οταν σ λενε κουραγιο σε ολες που κουβαλανε το δικο τους σταυρο τι να πω.

 

Αν αυτός είναι ο σκοπός σου, μάθε να χειρίζεσαι σωστά τη γλώσσα! Απρεπη τα σχόλια σου!

  • Μου αρέσει 4

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν μας αφηνειςς ρε φιλε με τα σπερματοζωαρια σ λεω εγω κ αν θα γκαστρωσεις 50 αρες,?? τραβά κ τι μας το λες να σ πουμε μπραβο γιαυτό κ για υα εκαταμομυρια σ??? ε να τα χαίρεσαι...

τελικά εχεις πολλα θεματα να λύσεις με τον εαυτό σ ...κ το μεγαλητερο ειναι η ανθρωπιά...που απ καταλαβαμε ολες δεν εχεις....

κ ασε τα δανεικα για μας τους μαγκες που εχουμε παραπανω εκατομυρια απο τα δικα σ...

αιντε μπραβο ....κ γω αναφορα θα σ κανω κύριε εκατομυριουχε με τις 50 αρες...

κριμα η γυναικα που εχεις διπλα σ....

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, λουκουμαδακι είπε:

Εγώ Νικολάκη και το παιδάκι μου έκανα και αν θέλω να κάνω και άλλα ξέρω και ευχαριστώ τις γυναίκες που δανείζουν υλικο ! Όσο για τα "πολλά προβλήματα μου" όσα και αν είναι πολλά η λίγα μικρά η μεγάλα (γιατί ότι σε βόλεψε μάλλον ξεπέταξες από το προφίλ μου) δεν μου 'απαγορεύουν' να γράφω εκτός αν γράφω όπως εσύ με κομπασμό κοιτάξτε με δεν έχω πρόβλημα (λες και ρώτησε κανείς) οι άθλιοι γιατροί που μου βρίσκουν πρόβλημα (μόνος εγραψες ότι βελτιώθηκε το σπέρμα άρα κάτι υπήρχε) και μερικές ιστορίες δήθεν συμπαράστασης κάτω από την έπαρση του εγώ γονιμοποιώ 50άρες. Οι οποίες by the way είναι ολες σε εμμηνόπαυση άρα τελικά μπορείς η δεν μπορείς; Και δεν πιστεύω όλοι να βιάστηκαν να κρίνουν έτσι; Ξαναδιάβασε τι γράφεις πάρτα από την αρχή και θα δεις ότι το μόνο που καταλαβαίνει κάποιος που σε διαβάζει είναι το πήγαν να με βγάλουν στείρο αλλά τους έδειξα εγώ δείτε τι σούπερ σπέρμα έχω φέρτε και πενηντάρες να σας δείξω εγώ. Και φυσικά θα σου πούμε ότι οκ μπρο χαλάρωσε είσαι στα φυσιολογικά με κόπο και τρόπο δεν είσαι στα 250 εκατομμύρια βρέξει χιονίσει. Είσαι ο μέσος όρος πως να το κάνουμε δλδ! Και σου έγραψα ότι η ποιότητα ενός ανθρώπου δεν φαίνεται από το σπέρμα. δεν ενδιαφέρει κανέναν εκτός από εσένα και τη γυναίκα σου. Αλλά ούτε αυτό το κατάλαβες. Βαριέμαι να συνεχίσω. Αυτά. 

respect!!!

Μα πόσο ωραία τα λες!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Νικος85 είπε:

Το σπέρμα μου μια γονιμοποιει και ειναι πολυ καλο,εχω υψηλες φυσιολογικες μορφες και πανω απο 25 εκ στο μλ.Αρκει να μην εχει περασει εμμηνοπαυση οπως εσυ.Και με τοσα προβληματα καλο ειναι να μη λες οτι βαυκαλιζονται αλλοι.Αυτο που θα επρεπε να λες ειναι ευχαριστω που υπαρχουν τα δανεικα ωαρια.Ενταξει?

 

Βιαστηκατε να κρινετε ολοι σας.

 

 

Εγώ δεν θα κρίνω με βάση αυτά που έγραψες στην αρχή αλλά με την επίθεση που κάνεις τώρα. Κρίμα, πολύ κρίμα, έχουμε την ίδια ηλικία, βλέπω όμως ότι έχεις φουλ εγωισμό και έπαρση ότι να εγώ μπορώ!!! 

Αυτό είναι το θέμα? 

Ότι μπορείς να γονιμοποιησεις? 

Ότι γονιμοποιεις και πενηντάρες? 

Και που το ξέρεις? 

Και πες ότι γονιμοποιεις, τι??? Γίνεσαι αυτόματα καλύτερος άνθρωπος? Αυτό σε κάνει πατέρα?

Μπορώ να σου πω πολλά άλλα δε θέλω να συγχύζομαι στη φάση που είμαι. Θα σου πω μόνο ότι λυπάμαι που ένας νέος άνθρωπος, στην ηλικία μου, έχει αυτές τις απόψεις και θα σου πρότεινα να τα ξανασκεφτεί. Δε θα σαι ευτυχισμένος Κ παιδί να κάνεις. 

Στο λέω πάλι, δε σε κρίνω από αυτά που έγραψες αλλά από αυτό που διάβασα στο συγκεκριμένο ποστ. 

Και θα σου υπογράψω ως μία συνομιληκη σου που έχει περάσει τα πάνδεινα να κάνει παιδί κι εύχεται να πετύχει η προσπάθεια με δότρια. 

Δε θα σχολιάσω τπτ άλλο, εύχομαι να συνέλθεις.

 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/6/2020 at 6:36 ΜΜ, Νικος85 είπε:

Το σπέρμα μου μια γονιμοποιει και ειναι πολυ καλο,εχω υψηλες φυσιολογικες μορφες και πανω απο 25 εκ στο μλ.Αρκει να μην εχει περασει εμμηνοπαυση οπως εσυ.Και με τοσα προβληματα καλο ειναι να μη λες οτι βαυκαλιζονται αλλοι.Αυτο που θα επρεπε να λες ειναι ευχαριστω που υπαρχουν τα δανεικα ωαρια.Ενταξει?

 

Βιαστηκατε να κρινετε ολοι σας.

Τα απρεπη σχολια τα εκαναν ολοι και γω απλα σας τα εξιστορησα.

Εγω το μονο που ηθελα να πω με το τροπο μου ειναι ενα μεγαλο κουραγιο σε ολους κ ολες που αγωνιζονται.Αν μερικων ο κομπλεξισμος αφηνει μονο χωρο για να κατηγορεις χωρις να θες να καταλαβεις απλα οταν σ λενε κουραγιο σε ολες που κουβαλανε το δικο τους σταυρο τι να πω.

 

Πραγματικά κρίμα για το σχόλιο σου.. Εγώ ήμουν από κάποιες γυναίκες που σε "στήριξαν" γιατί άφησα στην άκρη τον γραπτό λόγο κ στάθηκα στο τέλος του αρχικού σου ποστ που έλεγες ότι πρέπει να είναι αγαπημενο το ζευγάρι κλπ... Αλλά με αυτό το μνμ τα αναιρεις όλα!!! Τι σε ενδιαφέρει πως έχει κάνει το παιδί ο καθένας?? Είτε με δικά του ωάρια, είτε χωρίς, ειτε να ειναι υιοθετημένο το παιδι δεν ενδιαφέρει κανέναν. Αυτό που είναι σημαντικό είναι είναι να είσαι καλός άνθρωπος κ γονιός.... Κ θα σχολίαζα κ για τα σπερματοζωάρια σου αλλά ας μην πέσω στο επίπεδο σου!

Κ για να σου απαντάνε όλες με τον ίδιο τρόπο σκέψου μήπως εσύ έχεις το λάθος κ όντως κ το αρχικό μνμ να μην ήταν κ το καλύτερο. Οι κοπέλες σχολίασαν την έπαρση σε αυτό που είπες, δεν ήταν επίθεση όπως έκανες εσύ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...