Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Θα απατούσατε ή έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύζυγο σας???


manoulina

Θα απατούσατε ή έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφο σας?  

142

  1. 1. Θα απατούσατε ή έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφο σας?

    • Ναι, θα τον/την απατούσα
      7
    • Όχι, δεν θα τον/την απατούσα
      81
    • Ναι, τον/την έχω απατήσει
      15
    • Όχι, δεν τον/την έχω απατήσει
      38


Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν τον εχω ουτε προκειτε ποτε να τον απατησω.αν δε μου εκανε για τους χ ψ λογους απλα θα χωριζα.δεν τιθετε τετοιο θεμα γιατι υπαρχει κατανοηση και αγαπη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον έχω απατησει , δεν προκειτε να το κάνω...Δεν μου έχει δωθει αφορμή αλλά και να μου δωθει προτιμώ να το λείξω πρώτα παρά να κάνω την κουτσουκέλα πρίν!!!

Στον πρώτο μου γάμο που ένιωσα αυτο το συναισθημα αφου τα πραγματα τα τελευταια 3 χρόνια δεν πηγαιναν καλά, προτιμησα να του το πω (ότι πλέον δεν τον βλέπω ερωτικά αλλά σαν αδερφό μου και θέλω να στρέψω το βλέμα μου αλλού και έτσι χωρισαμε....

Ασχετα αν μετα απο 1 μήνα έμαθα ότι διατηρουσε ήδη σχέση με άλλη πριν χωρισουμε ΑΥΤΟΣ....Εγω ο μ@κακ@ς έφταιγα που ήμουν ηθική.


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

ωραίο θέμα! τώρα το ανακάλυψα!

εγώ δεν τον απάτησα. εκείνος; δεν θέλω να ξέρω!

στα όνειρά μου πάλι με τον φέφο οργιάζω.

αλλά μας έχει φάει η κλεισούρα κ η πολλή δουλειά!

καμιά φορά θα τον απατήσω με τον ίδιο, αφού το σκάσω από τη δουλειά κρυφά!

ε, μα, έχει παραγίνει η κατάσταση!

αυτά! όσο για πειρασμούς, ...δεν υπάρχουν άλλοι άντρες.

σαν τον φέφο κανείς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποτέ δεν ξέρεις...!!!!!!:-)

αυτόδιάβασα και έγραψα την απάντηση μου δεν ειπα κατι άλλο συγνώμη εε..

η πιο ρεαλιστική απάντηση εδώ σε οτι διάβασα μπράβο σου ναι πιο απλά δεν έχει μαζί σου..

Link to comment
Share on other sites

τζιμ, δεν κατάλαβα τί εννοείς με αυτό που γράφεις "ναι πιο απλά δεν έχει μαζί σου.. ".

χθες που είχα αφηνιάσει με τον φέφο (πρεκίαζε=έκανε τον πρέκα) μου πέρασε από το μυαλό, αλλά μου έφυγε όπως μου ήρθε.

σκέφτηκα ότι δεν το 'χω κ δεν γουστάρω να υποτιμήσω τον εαυτό μου,

σκέφτηκα όμως τί θα τον πονούσε κ αυτό που βρήκα είναι ακόμα καλύτερο!

το πορτοφόλι του.

επιχείρηση ψώνια! πνευματώδες;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

τζιμ, δεν κατάλαβα τί εννοείς με αυτό που γράφεις "ναι πιο απλά δεν έχει μαζί σου.. ".

χθες που είχα αφηνιάσει με τον φέφο (πρεκίαζε=έκανε τον πρέκα) μου πέρασε από το μυαλό, αλλά μου έφυγε όπως μου ήρθε.

σκέφτηκα ότι δεν το 'χω κ δεν γουστάρω να υποτιμήσω τον εαυτό μου,

σκέφτηκα όμως τί θα τον πονούσε κ αυτό που βρήκα είναι ακόμα καλύτερο!

το πορτοφόλι του.

επιχείρηση ψώνια! πνευματώδες;;;;;;;;

Χαχαχα....

Αδερφούλα ζωγραφίζεις πάλι...

Πάντως για να σου απαντήσω σε όσα γράφουμε δίπλα, χθες εκτός από τις δουλειές και την βόλτα που προλάβαμε να κάνουμε, αποπλάνησα και τον περιστεράκο μου:lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops:Ντροπή μου...

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ, αδερφούλα περιστερούλα!

μετά που γύρισε ο μάτης μου, πήρα την τσαντούλα μου έκανα μια βολτούλα στο τετράγωνο....τόσο κράτησε ο θυμός μου, μη γελάς!

κ μετά ήμουν κάπως αμίλητη, κάπως κιουρία, κάπως με τις μύτες που λένε, αυτό μέσες άκρες!

ε, ο φέφος μετά όλο γλύκες κ νά σου τα πειράγματα, να σου οι προτάσεις, εννοείται ανήθικες,

εννοείται ότι έφαγε ήττα λεκτική αρχικά κ μετά εν τοις πράγμασι, γιατί προτίμησα να κοιμηθώ με το σπλάχνο μου από τις 10 κ κάτι!

όχι που θα του κάνω κ χαρούλες...

για να είμαι όμως ακριβοδίκαιη, το όλο θέμα ξεκινάει από το ότι κακομαθαίνω όντως το φεφοπαιδο, που μας έχει καβαλήσει...ο φέφος εκνευρίζεται, εγώ υπερασπίζομαι τις παλαβωμάρες του φεφόπαιδου κ μετά ο φέφος πρεκιάζει!

αχ πόσα να προλάβει μια μανούλα! (ως προς το ύφος δες Ντένη Μαρκορά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


άσε ρε που αποπλάνησες εσύ τον περιστεράκο...

νομίζεις!

εκείνος σε άφησε με αυτή την εντύπωση! όλα σχεδιασμένα τα είχε!

άντρες! τς!!!!

Κάπως έτσι έχουν τα πράγματα:lol::lol::lol::lol:

Κι εμάς μας έχει καβαλήσει το περιστεράκι!!

Αλλά σε αυτό εχει μεγάλει ευθύνη ο πατερούλης του, που από την πρώτη μέρα το κράταγε αγκαλιά συνέχεια, με αποτέλεσμα να κακομάθει και να μην μας αφήνει σε ησυχία:-(:sad::-(

Οταν είμαι μόνη σπίτι, δεν μπορώ ούτε τουαλέτα να πάω:confused:

Κλαίει σαν να το σφάζουν:!:

Αστα....

Γι αυτό ο περιστεράκος δεν θέλει δεύτερο

Βλέπει που έχω σχιζοφρενιάσει με το ένα

Αλλά δεν είναι έτσι!Ολα πιστεύω γίνονται, αρκεί να υπάρχει πρόγραμμα

Ο περιστεράκος δεν μπαίνει σε προγράμματα.Είναι χαλαρός

Αν δεν υπήρχα κι εγώ να τσιτώνω τα πράγματα, δεν θα λειτουργούσε τίποτα στο σπίτι

Link to comment
Share on other sites

αφού με πιάνεις, αδερφούλα μου, τί ρωτάς;

πόσο μοιάζουμε!

ούτε εμένα αφήνει το φεφόπαιδο να κατουρήσω μόνη μου. σκούζει απ' έξω σαν να το έχω πεινασμένο!

μπάνιο τις τελευταίες 20 μέρες κάνω κάθε μέρα, χάρη στο ντι μπι ντι-ντιβι ντι, δηλαδή το πλέη στέησιον. παίζουν με τον φέφο! πάλι καλά πάω στη δουλειά αξιοπρεπώς!

ό,τι, μα ό,τι έγραψες ως προς τα άλλα...τα ίδια ...!

εγώ μπορεί να αυτομαστιγώνομαι, λέγοντας ότι την έχω κακομάθει, αλλά επί της ουσίας ο φέφος χειρότερα σε θέματα πιο σοβαρά!

μα σε όλα μοιάζουμε!

κ ο φέφος το θέλει το τσίτωμα!

πώς τους πείθουμε τώρα για 2ο; αν δεν πειστεί σύντομα θα μας ξεφραγκιάσω...οπότε κ να αλλάξει γνώμη δεν θα έχει μείνει δεκάρα τσακιστή για γέννα κλπ!

για πες!

είμαστε εντελώς εκτός θέματος ή είναι ιδέα μου; τί ΚΑΛΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε όντως εκτός θέματος, αλλά δίπλα δεν τολμώ να κουβεντιάσω τέτοια πράγματα..

Επηρεάστηκα από το smartaki.Εχει τον πόνο της, θα έχει κι εμάς;

Ούτε τι μαγείρεψα δεν θέλω να γράψω...

Εγώ θέλω να διπλοχρονίσει το περιστεράκι

Τότε θα έχει γίνει περισσότερο θηριάκι, αλλά τουλάχιστον θα επικοινωνεί και θα είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα.

Τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω...

Δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια χρονικά, για να το αφήσω για αργότερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...