Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

ΕΙΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΟΛΕΣ ( ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ+ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ) ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!

:D:D:D:D

ναι ναι ναι μεχρι τον δεκεμβριο φουσκομενες ολες :D:D:D:D


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο σου τζινακι μου !

τερας υπομονης!!χαχαχα

εσυ και το ρουλακι μας!

εγω δεν ξερω αν θα αντεχα, ειμαι αρκετα ανυπομονη :D:D:D

χαχααχαχαχ αστα νενα πως κρατιεμε και εγω δεν ξερω αλλα κρατιμε η αφιλοτιμη αχαχαχαχχ ο αντουλης μ το πρωι μ λεει αντε ετιμασου να παμε να κανεισ χοριακη και του λεω δεν κανω τπτ αστο και βλπεπουμε εμεινα ο ανθροπος σου λεει τι επαθε αυτη αχαχαχαχαχ καλε ψιγοβγαλτο ειμαι χαχαχαχαχαχααχ


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε :Dολοι να σε λεμε και εσυ εκει βραχος!!αυτο θα πει σταθερη στης αποψεις της! ουτε ο αντρας σου δεν σε επεισε!!:D:D

ναι καλε και αυτοσ ο καιμενοσ σικοθηκε με χαρα να παμε και εγω ειπα οχι αχαχααχχα καλη ειμαι και εγω

η αληθεια ειναι νενα μ φοβαμε να δω το αρνιτικο και για αυτο και λεω να το αφισω και βλεπω θα μ ειναι χιροτερο να δς ενα αρνιτικο τωρα και για αυτο και δεν παω μακαρι να μ βγει σε καλο τι να πω ιπομονη κανω :D:D:D


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?πως της βαζετε αυτες τις τελειες εικονιτσες σας στο avatar? δεν εχω ιδεα!!

θα σε γελασω εμενα μ το εβαλε το ματινακι και εγω ασχετη ειμαι χααχχαχααχχα με το θεμα


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

1.ria...!!!.....................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula...................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 09/06/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'[/b]

4.gina_cfu...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/06/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

5.Katerina_s.................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 08/06/2011) 'ΜΠΕΜΠΑ'

6.ZOUZOUNIARA.............ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/08/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

7.Popi..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 10/09/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'

8.Victwria.....................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 03/09/2011)?????????

9.ελενη-25...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)??????????

10.elerinaa.....................ΕΓΚΥΟΣ!(?)

11.mp1979womam........ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/11/2011)????????

12.roulaa......................EΓΚΥΟΣ!(?)

13.sophaki1...................26/04/2011

14.maril13.....................03/05/2011

15.nena1984.................07/05/2011

16.εφακη......................10/05/2011

17.ginagr......................???????????


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε Εφακη μου?κανενα προβλημα υγειας..ελπιζω οχι!

θα τα πουμε καποια στιγμη προσωπικα ελενη μου γιατι δεν θελω να μιλω ανοικτα για αυτο το θεμα,με στεναχορη πολυ!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?πως της βαζετε αυτες τις τελειες εικονιτσες σας στο avatar? δεν εχω ιδεα!!

Νενακι μου πανε εκει που λεει πινακας ελενχου!κ μετα απο αριστερα εκει που λεει επεξεργασια avatar k πας απο δεξια εκει που λεει αναζητηση κ η παιρνεις καπια εικονα απο αυτες ποου εχεις στον υπολογιστη σου η πρωτα απολα ψαξε λιγο στο ιντερνετ καμια εικονα αποθηκευσε ην καπου κ μετα κανε ολα τα παραπανω κ βαλτην στο αβατρ σου!για δοκιμασε κ αν θελεις κατι ρωτα με ναι/!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα τα πουμε καποια στιγμη προσωπικα ελενη μου γιατι δεν θελω να μιλω ανοικτα για αυτο το θεμα,με στεναχορη πολυ!!!

εγινε Εφακη μου καταλαβαινω απολυτα!ευχομαι οτι κ αν ειναι να ξεπεραστει γρηγορα κ να ειναι παντα καλα γερο κ δυνατο το παιδακι σου!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νενακι μου πανε εκει που λεει πινακας ελενχου!κ μετα απο αριστερα εκει που λεει επεξεργασια avatar k πας απο δεξια εκει που λεει αναζητηση κ η παιρνεις καπια εικονα απο αυτες ποου εχεις στον υπολογιστη σου η πρωτα απολα ψαξε λιγο στο ιντερνετ καμια εικονα αποθηκευσε ην καπου κ μετα κανε ολα τα παραπανω κ βαλτην στο αβατρ σου!για δοκιμασε κ αν θελεις κατι ρωτα με ναι/!;);)

ευχαριστω ελενακι μου θα το προσπαθησω!!

παντως για την ωρα καταφερα να βαλω αυτοοο

γιουπιιι!!


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ελενακι μου θα το προσπαθησω!!

παντως για την ωρα καταφερα να βαλω αυτοοο

γιουπιιι!!

δεν ειναι τιποτα νενακι μου..δοκιμαστε το!;)

πολυ ωραιο το τικερακι!:D:Dμπραβο σου!θελει λιγο ψαξιμο κ γω στην αρχη δεν ηξερα τιποτα ολο ρωτουσα!:tongue:

παω αγαπουλα μου να κατσω λιγο με την μανουλα μου!τα ξαναλεμε αργοτερα..φιλακι πολλα!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

koritsaki m sas afinw paw na kanw kamia doulitsa giati perimenw kosmo to bradi liga pragmata exw akoma alla prepei na ginoune

efaki m twra eida to minima elpizw ola na pane kala perastikoulia na einai


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τιποτα νενακι μου..δοκιμαστε το!;)

πολυ ωραιο το τικερακι!:D:Dμπραβο σου!θελει λιγο ψαξιμο κ γω στην αρχη δεν ηξερα τιποτα ολο ρωτουσα!:tongue:

παω αγαπουλα μου να κατσω λιγο με την μανουλα μου!τα ξαναλεμε αργοτερα..φιλακι πολλα!;);)

filakia kardoyla μου , παω και εγω να ασχοληθω με τις φωτογραφιες που μου ειπες , θα τα πουμε και μετα

φιλακια πολλα σε ολες!!


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...