Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιου χου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκι το τικεράκι σου λέει ακόμα 1 έτους τον Θανάση!

Σε λίγο φαντάρος θα πάει!!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!! καλημερα κλανιαρες!!! χαχαχααχαχα πολυ γελασα!!!

μολις σημερα μιλησα με το ματινακι!!!! αντε μαζευτητε, που ξεπορτησατε ολες!!!! για γυριστε στα παλια λιμερια!!!!

τι κανετε????????

Link to comment
Share on other sites

Γιου χου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκι το τικεράκι σου λέει ακόμα 1 έτους τον Θανάση!

Σε λίγο φαντάρος θα πάει!!!!!

νατατασακι μου τι κανετε? τι κανει το λουλουδακι σου???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχαχαχαχα Καλώς την Πέρδικα!!:wink:)) ναι αφού δεν μοθ αλλάζει Γ φωτο!:wink:. Σημαδιακό θα έλεγε κάποια!!! Χαχαχαχα όχι εγώ πάντως!!!

πας για 3ο λενακι? αντε να περνουμε σειρα κ εμεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα ΓΙΩΤΑκι!;*)

Τι κάνεισ? Πως είναι η μικρούλα σου? Η δουλειά πως πάει?

Εμείς καλα είμαστε!! Για τρίτο εύχομαι στο μελον να μας χαρίσει ακόμα ένα μωράκι ο θεουλης!:-)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα ΓΙΩΤΑκι!;*)

Τι κάνεισ? Πως είναι η μικρούλα σου? Η δουλειά πως πάει?

Εμείς καλα είμαστε!! Για τρίτο εύχομαι στο μελον να μας χαρίσει ακόμα ένα μωράκι ο θεουλης!:-)

καλα ειμαι κοριτσακι μου! η μικρη σουπερ, τρεχει ολη μερα, κοψαμε κ τα αλλεσμενα εδω κ ενα μηνα. λεει κ λιγες κουβεντουλες την πρωτη συλλαβη μονο!

η δουλεια παει σερνοντας!!! τεσπα υγεια να εχουμε! τι κανουν τα μωρακια σου, ο αντρας σου? ο αδελφουλης σου γυρισε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα ειμαι κοριτσακι μου! η μικρη σουπερ, τρεχει ολη μερα, κοψαμε κ τα αλλεσμενα εδω κ ενα μηνα. λεει κ λιγες κουβεντουλες την πρωτη συλλαβη μονο!

η δουλεια παει σερνοντας!!! τεσπα υγεια να εχουμε! τι κανουν τα μωρακια σου, ο αντρας σου? ο αδελφουλης σου γυρισε?

Φαντάζομαι θα μεγάλωσε πολύ τώρα!! Πόσο είναι ακριβώς ΓΙΩΤΑκι?

Χάλια τα πράγματα στην Ελλάδα!! Υγεία πάνω απολα σίγουρα!!. Να είναι γερά τα παιδάκια μας κ όλα τα αλα θα έρθουν σιγά σιγά!!

Ο άντρας μοθ δουλεύει τψρα πακέτας κ ψηστης στη ψησταριά του ξαδέρφου του!! Ψίχουλα κ εκεί..συνεχώς ψάχνεται όμως..ασχολείται κ ξε Ηλεκτρολογίκα κ κάτι γίνεται!!

Ο αδερφόυλης μου ήρθε τα Χριστούγεννα κ έφυγε πάλι!! Έχει βολευτεί εκεί όσον αφορά υγ δουλειά.τψρα ψάχνει κ σπίτι..ΠΡΟΕ το παρών νοικιάζει μαζί ΚΕ έναν φίλο του αλα επειδή θα πάει κ η κοπέλα του εκεί σύντομα πρέπει να βρει αλο!;*)

Τα παιδάκια μοθ δόξα τω θεώ καλα είναι.περάσαμε ιώσεις αλα τψρα είμαστε καλα! Ο ΑλέξηΣ περπατάει πια πολύ καλα κ λέει μερικές λεξούλες!! Εδώ κ λίγες μέρες έχει προσθέσει καινούριες κ τις λέει την σωστή στιγμή!:wink: ο μιχαλάκηΣ σαν μεγάλος αδερφόΣ πολύ καλός δεν έχω παράπονο..τον αγαπάει κ τον προσέχει ..εντάξει υπάρχουν κ οι στιγμές που θα γκρίνιαζει για κάτι που δε θέλει να του πειράζει ο ΑλέξηΣ κ νευριαζρι..χαχαχαχα αυτά!:wink:

Θέλεις δεύτερο ΓΙΩΤΑκι? Το σκέφτεστε?:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα μεγάλωσε πολύ τώρα!! Πόσο είναι ακριβώς ΓΙΩΤΑκι?

Χάλια τα πράγματα στην Ελλάδα!! Υγεία πάνω απολα σίγουρα!!. Να είναι γερά τα παιδάκια μας κ όλα τα αλα θα έρθουν σιγά σιγά!!

Ο άντρας μοθ δουλεύει τψρα πακέτας κ ψηστης στη ψησταριά του ξαδέρφου του!! Ψίχουλα κ εκεί..συνεχώς ψάχνεται όμως..ασχολείται κ ξε Ηλεκτρολογίκα κ κάτι γίνεται!!

Ο αδερφόυλης μου ήρθε τα Χριστούγεννα κ έφυγε πάλι!! Έχει βολευτεί εκεί όσον αφορά υγ δουλειά.τψρα ψάχνει κ σπίτι..ΠΡΟΕ το παρών νοικιάζει μαζί ΚΕ έναν φίλο του αλα επειδή θα πάει κ η κοπέλα του εκεί σύντομα πρέπει να βρει αλο!;*)

Τα παιδάκια μοθ δόξα τω θεώ καλα είναι.περάσαμε ιώσεις αλα τψρα είμαστε καλα! Ο ΑλέξηΣ περπατάει πια πολύ καλα κ λέει μερικές λεξούλες!! Εδώ κ λίγες μέρες έχει προσθέσει καινούριες κ τις λέει την σωστή στιγμή!:wink: ο μιχαλάκηΣ σαν μεγάλος αδερφόΣ πολύ καλός δεν έχω παράπονο..τον αγαπάει κ τον προσέχει ..εντάξει υπάρχουν κ οι στιγμές που θα γκρίνιαζει για κάτι που δε θέλει να του πειράζει ο ΑλέξηΣ κ νευριαζρι..χαχαχαχα αυτά!:wink:

Θέλεις δεύτερο ΓΙΩΤΑκι? Το σκέφτεστε?:wink:

χαχχαχα εχουν πλακα τα μικρα!

θα παει κ η κοπελα του ε? θα ξενυτευτει κ αυτη, τι να κανουμε αφου ερωτευτηκε;) καλα κανει!

αφου κανει οτι μπορει ο αντρας σου παλι καλα! εσυ ψαχνεις για δουλεια η ειναι δυσκολο λογω των παιδιων?

η μικρη ειναι 17 μηνων τωρα. ναι σκεφτομαστε για 2ο λεμε πρωτα ο Θεος τον σεπτεμβρη να ξεκινησουμε. δεν θελω να εχουν πολυ μεγαλη διαφορα κ ουτε να μην κανω 2ο,κ για εμενα, μου εχει λειψει η μωρουδιλα κ για την μικρη, δεν θελω να μεινει μονη της. τουλαχιστον μεχρι να ερθει το 2ο να εχει κοψει την πανα η μικρη να μην εχω αλλαγματα κτλ.

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχα εχουν πλακα τα μικρα!

θα παει κ η κοπελα του ε? θα ξενυτευτει κ αυτη, τι να κανουμε αφου ερωτευτηκε;) καλα κανει!

αφου κανει οτι μπορει ο αντρας σου παλι καλα! εσυ ψαχνεις για δουλεια η ειναι δυσκολο λογω των παιδιων?

η μικρη ειναι 17 μηνων τωρα. ναι σκεφτομαστε για 2ο λεμε πρωτα ο Θεος τον σεπτεμβρη να ξεκινησουμε. δεν θελω να εχουν πολυ μεγαλη διαφορα κ ουτε να μην κανω 2ο,κ για εμενα, μου εχει λειψει η μωρουδιλα κ για την μικρη, δεν θελω να μεινει μονη της. τουλαχιστον μεχρι να ερθει το 2ο να εχει κοψει την πανα η μικρη να μην εχω αλλαγματα κτλ.

Καλημέραααα ΓΙΩΤΑκι!;*)

Μου ανέβασε πυρετό χθες ο ΑλέξηΣ δύο φορές αλα ευτυχώς σήμερα είναι καλα! Πριν λίγες μέρες έτσι έπαθε κ ο μιχαλάκηΣ μια μέρα κράτησε μόνο...ουφ αυτές οι ιώσεις!!

Πωπω μεγάλωσαν τα παιδάκια μας..εύχομαι να έρθει γρήγορα όταν ξεκινήσετε προσπάθεια για δεύτερο! θα Ρέις τι ωραία που είναι μετά να τα καμαρώνεις σαν αδρφακια!:wink: εγώ η αλήθεια είναι ότι δεν ψάχνω ΓΙΩΤΑ μου αν κ ΥΑ έπρεπε αλα θηλάζω ακόμα κ ο μικρός είναι πολύ κολιμενός μαζί μου ..δεν θέλω να τον αφήσω ακόμα! ΒΑ μεγαλώσει λίγο ακόμα να αποθηλασω κιόλας! Κ τώρα θέλω δηλαδή αλα πολύ δύσκολος αποθηλασμοΣ!:-(

Εντωμεταξύ έβλεπα στη τηλεόραση τψρα χαμός στην Αθήνα πολύ βροχή.εμάς χθες έβρεχε πολθ σήμερα..δε βρέχει αλα έχει κρύο πολύ!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα ΓΙΩΤΑκι!;*)

Μου ανέβασε πυρετό χθες ο ΑλέξηΣ δύο φορές αλα ευτυχώς σήμερα είναι καλα! Πριν λίγες μέρες έτσι έπαθε κ ο μιχαλάκηΣ μια μέρα κράτησε μόνο...ουφ αυτές οι ιώσεις!!

Πωπω μεγάλωσαν τα παιδάκια μας..εύχομαι να έρθει γρήγορα όταν ξεκινήσετε προσπάθεια για δεύτερο! θα Ρέις τι ωραία που είναι μετά να τα καμαρώνεις σαν αδρφακια!:wink: εγώ η αλήθεια είναι ότι δεν ψάχνω ΓΙΩΤΑ μου αν κ ΥΑ έπρεπε αλα θηλάζω ακόμα κ ο μικρός είναι πολύ κολιμενός μαζί μου ..δεν θέλω να τον αφήσω ακόμα! ΒΑ μεγαλώσει λίγο ακόμα να αποθηλασω κιόλας! Κ τώρα θέλω δηλαδή αλα πολύ δύσκολος αποθηλασμοΣ!:-(

Εντωμεταξύ έβλεπα στη τηλεόραση τψρα χαμός στην Αθήνα πολύ βροχή.εμάς χθες έβρεχε πολθ σήμερα..δε βρέχει αλα έχει κρύο πολύ!

γεια σου λενακι, περαστηκα, ειναι καλυτερα τωρα?

εμεις αστα πολυ βροχη, πλυμμυρισε το υπογειο του μαγαζιου, αστα μεγαλη ταλαιπωρια τραβηξαμε....

δυσκολος ο αποθηλασμος ε? υπομονη θελει! μπραβο ρε θηριο που θηλασες τοσο πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου λενακι, περαστηκα, ειναι καλυτερα τωρα?

εμεις αστα πολυ βροχη, πλυμμυρισε το υπογειο του μαγαζιου, αστα μεγαλη ταλαιπωρια τραβηξαμε....

δυσκολος ο αποθηλασμος ε? υπομονη θελει! μπραβο ρε θηριο που θηλασες τοσο πολυ!!!

Ευχαριστώ ΓΙΩΤΑκι μου! ΝαΙ καλα είναι τψρα..όλη μέρα δεν ξανάανέβασε πυρετό ευτυχώς!!πλημμύρισατε!!!! Ωχ!!!! Πωπω τόση βροχή Ε! Είδα κ στην τηλεόραση χαμός!! Φαντάζομαι πόσο θα ταλαιπωρήθηκατε!! Πολύ ζημιά σας έκανε?

Θέλει πολύ υπομονή όντως ο θηλασμός γενικΑ..θηλάζουμε ναι!;*) ήρθε καιρός όμως να κοπεί απλά θέλει κ τρόπο να μην το κάνω απότομο κ βίαια! Βουνό.μου φαίνεται ήδη ακόμα δεν ξεκίνησα!!:-/


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...