Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ ΓΙΩΤΑκι μου! ΝαΙ καλα είναι τψρα..όλη μέρα δεν ξανάανέβασε πυρετό ευτυχώς!!πλημμύρισατε!!!! Ωχ!!!! Πωπω τόση βροχή Ε! Είδα κ στην τηλεόραση χαμός!! Φαντάζομαι πόσο θα ταλαιπωρήθηκατε!! Πολύ ζημιά σας έκανε?

Θέλει πολύ υπομονή όντως ο θηλασμός γενικΑ..θηλάζουμε ναι!;*) ήρθε καιρός όμως να κοπεί απλά θέλει κ τρόπο να μην το κάνω απότομο κ βίαια! Βουνό.μου φαίνεται ήδη ακόμα δεν ξεκίνησα!!:-/

χαμος δεν λες τιποτα, ζημια δεν παθαμε, αλλα το νερο ηταν μεχρι την μεση της γαμπας, τα βγαλαμε με αντλιες αλλα εχει μεινει πολυ λασπη, ουτε ξερω πως θα καθαρισει αυτο το πραγμα!

διαβασε κανα κολπο στο νετ για τον αποθηλασμο, η στο παρεντσ κατι θα λενε δεν μπορει!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας!!! Κι εγώ εδώ!!! :P Τι κάνετε;;;; :tongue:

Ελενάκι μου, όχι απλά αράχνες...ταραντούλες ολόκληρες πιάσαμε εδώ μέσα! χιχιχι

Αναστασάκι, όλως περιέργως σας περάσαμε στην ηλικία!! χαχαχ (Το τικεράκι σου έχει κολλήσει...)


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Ουουουο εδώ κ γω.εμένα είναι μια χαρά τα τικερακια μου Χιχόν.έχει παρά πολύ ζέστη τώρα κορίτσια.ευτυχώς φυσάει λίγο που κ που κ βοηθάει !! Τι νέα? Εμείς βλέπουμε ΠΑΙΔΙΚΑ αυτή τη στιγμήλίγο πιο αργά θα τους βγάλω βολτΑ!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...