Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλορίζικο, καλορίζικο το κανούργιο θεματάκι με το πιο τέλειο όνομα (υποκλίνομαι ξανά στη νατασούλα μας) και τέλειο ποδαρικό από το ελενάκι το γλυκό μας εγκυούλι!!!! τι να ζητήσω άλλο πια;;;;

Ευχομαι να γεμίσουμε πολλές, πολλές χαρούμενες σελίδες!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!! Καλό βράδυ, αυριο θα ξημερώσει μια πιο όμορφη μέρα!!!!;););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΤΣΟΥΠ ΤΣΟΥΠ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ!!!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ ΒΡΗΚΑ??

ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΩ ΑΛΛΙΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!!!:D :D :D

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΥΡΙΟ!!!!!

((((((((((((((())))))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ελενακι μπηκες πρωτη εισαι και εγκυουλα!!! ελπιζω να φερεις γουριιιι αγαπη μου!!

ολοκαινουριο καφε-τοπικ!! με πολυ πολυ τυχη και γουρι για ολες μας!;););)

νατασακι μου εισαι καλυτερα τωρα καρδουλα μου?ηρεμησες?

ΝΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ!!ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!!ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΕΧΩ ΕΣΑΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!

((((((((((()))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ!!!!!!!ΜΑΤΙΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!!

ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?????


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα! Λετε να μας βρουν τα κοριτσια εκεινα και σε αυτο το τοπικ;Αλλα δε νομιζω να καταδεχτουν να στειλουν!Το πολυ πολυ να βλεπουν τι γραφουμε...:tongue:

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΔΩ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΛΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΙΝΕ!Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!ΚΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!ΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!((((((((((((((()))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ!!!!!!!ΜΑΤΙΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!!

ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?????

Καλησπέρα και καλοριζικογουρλιδικο το νεο παρεακι μας..Ε με τετοιο δημιουργο και τετοιο ποδαρικο πιστευω πως θα είναι πολυ τυχερο..:tongue:

Μια μωρουδοσκονη στο 5 παραακαλω...:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλοριζικογουρλιδικο το νεο παρεακι μας..Ε με τετοιο δημιουργο και τετοιο ποδαρικο πιστευω πως θα είναι πολυ τυχερο..:tongue:

Μια μωρουδοσκονη στο 5 παραακαλω...:tongue:

ΧΑΧΑΧΑ!!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΚΟΥΦΑΚΙ!!!:D

ΜΩΡΟΥΔΟΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ 3 ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ!!!!

ΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΤΟ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕφτασσεεεεεεεεεεεε:PΕχω μια ερωτηση κρισεως να κάνω.Στισ 30.03 εκανα τεστ παπ και ο γιατρος μου ,μου βρηκε οτι ειχα κανει ωορηξια την 12η μερα.Ο κυκλος μου ειναι απο 29-32-33μερες(αστατος δηλαδη).Λογικα σε 14-16 ημερες απο την ωορηξια δεν θα επρεπε να αδιαθετησω??Εγω ακομη δεν εχω τιποτα.Το στηθος εχει πρηστει και αριστερα μεταξυ μασχαλης και στηθους οπως πριν τη περιοδο.Εκανα και ενα τεστ το βραδυ πριν τη καθυστερηση(με ετρωγε ο πισινος μου)...εννοειται αρνητικο.Τι μπορει να συμβαινει??Τον προηγουμενο μηνα πηρα μια δευτερη γνωμη γιατρου οπου την 12η μερα παλι ειχα κανει ωορηξια..Αλλα αδιαθετησα μετα απο 20μερες..Τι να πω:rolleyes::shock:

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕφτασσεεεεεεεεεεεε:PΕχω μια ερωτηση κρισεως να κάνω.Στισ 30.03 εκανα τεστ παπ και ο γιατρος μου ,μου βρηκε οτι ειχα κανει ωορηξια την 12η μερα.Ο κυκλος μου ειναι απο 29-32-33μερες(αστατος δηλαδη).Λογικα σε 14-16 ημερες απο την ωορηξια δεν θα επρεπε να αδιαθετησω??Εγω ακομη δεν εχω τιποτα.Το στηθος εχει πρηστει και αριστερα μεταξυ μασχαλης και στηθους οπως πριν τη περιοδο.Εκανα και ενα τεστ το βραδυ πριν τη καθυστερηση(με ετρωγε ο πισινος μου)...εννοειται αρνητικο.Τι μπορει να συμβαινει??Τον προηγουμενο μηνα πηρα μια δευτερη γνωμη γιατρου οπου την 12η μερα παλι ειχα κανει ωορηξια..Αλλα αδιαθετησα μετα απο 20μερες..Τι να πω:rolleyes::shock:

ΑΧ ΛΟΥΣΤΗΚΑ ΜΕ ΣΚΟΝΗ ΤΙ ΚΑΛΑΑ!!!! :tongue: :tongue: :tongue:

ΜΜΜΜΜ..... ΠΟΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΣΟΥΝΑ ΣΤΗΝ 12ΕΚΑΤΗ ΜΕΡΑ????

ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΗΞΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΡΟΛΟ..ΜΥΘΟΣ..ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣΧΑΛΗ ΜΕ ΣΤΗΘΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΧΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ...

ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 3-4 ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!ΟΠΟΤΕ ΑΣ΄ΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ..ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 18 ΜΕΡΕΣ..

ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ ΓΚΟΥΦΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤΑΚΙ Η' ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ???:rolleyes:


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, καλορίζικο το κανούργιο θεματάκι με το πιο τέλειο όνομα (υποκλίνομαι ξανά στη νατασούλα μας) και τέλειο ποδαρικό από το ελενάκι το γλυκό μας εγκυούλι!!!! τι να ζητήσω άλλο πια;;;;

Ευχομαι να γεμίσουμε πολλές, πολλές χαρούμενες σελίδες!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!! Καλό βράδυ, αυριο θα ξημερώσει μια πιο όμορφη μέρα!!!!;););)

ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΜΩΒ!!ΚΑΘΙΕΡΩΣΕ ΤΟ!!ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥΧΡΩΜΕΣ!!!!! :tongue: :tongue:

(((((((((((((()))))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΧ ΛΟΥΣΤΗΚΑ ΜΕ ΣΚΟΝΗ ΤΙ ΚΑΛΑΑ!!!! :tongue: :tongue: :tongue:

ΜΜΜΜΜ..... ΠΟΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΣΟΥΝΑ ΣΤΗΝ 12ΕΚΑΤΗ ΜΕΡΑ????

ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΗΞΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΡΟΛΟ..ΜΥΘΟΣ..ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣΧΑΛΗ ΜΕ ΣΤΗΘΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΧΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ...

ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 3-4 ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!ΟΠΟΤΕ ΑΣ΄ΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ..ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 18 ΜΕΡΕΣ..

ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ ΓΚΟΥΦΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤΑΚΙ Η' ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ???:rolleyes:

Πολυ περιεκτικη απαντηση τατασακι μου.Μου δινεις ελπιδες ειδικα με αυτο που ειπες για το στηθος.Ευχαριστώ.Λοιπον τελευταια περιοδος ηταν 17.03. 28.03 ημουν στη δωδεκατη ημερα.Οντως μια δυο μερες πριν προσεξα καποια υγρα αλλα λεω μπα για ταδικα μου δεδομενα ειναι νωρις..Αλλα επεσα εξω..Υποτιθεται αυριο πρεπει να αδιαθετησω.Εχω βγαλει κ ενα παλιοσπυρο.Οποτε δεν την γλυτωνω:-(Αν δεν αδιαθετησω θα περιμενω κανα δυο μερουλες και μετα θα κανω τεστ..μετραω 17μηνες προσπαθειασ:-(

Link to comment
Share on other sites

Πολυ περιεκτικη απαντηση τατασακι μου.Μου δινεις ελπιδες ειδικα με αυτο που ειπες για το στηθος.Ευχαριστώ.Λοιπον τελευταια περιοδος ηταν 17.03. 28.03 ημουν στη δωδεκατη ημερα.Οντως μια δυο μερες πριν προσεξα καποια υγρα αλλα λεω μπα για ταδικα μου δεδομενα ειναι νωρις..Αλλα επεσα εξω..Υποτιθεται αυριο πρεπει να αδιαθετησω.Εχω βγαλει κ ενα παλιοσπυρο.Οποτε δεν την γλυτωνω:-(Αν δεν αδιαθετησω θα περιμενω κανα δυο μερουλες και μετα θα κανω τεστ..μετραω 17μηνες προσπαθειασ:-(

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!:D

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΓΑΠΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ??!!ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΒΓΑΖΟΥΝΕ!!!:tongue: :tongue:

ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!! :D

ΑΧ ΓΚΟΥΦΑΚΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!:(

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕ...ΑΝΤΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΕΕΛΑΑΑ!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!:D

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΓΑΠΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ??!!ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΒΓΑΖΟΥΝΕ!!!:tongue: :tongue:

ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΠΑΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!! :D

ΑΧ ΓΚΟΥΦΑΚΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!:(

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΑΝΤΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΕΕΛΑΑΑ!!!!

΄

Μακάρι τατασακι μου μακαρι και γρηγορα για ολες μας ..Εχουμε ανοιξει τις καρδιες μας και τα περιμενουμε...:-PΕχω μια μικρη ελπιδα πως συντομα θα πραγματοποιηθει ..ειναι το τελευταιο παιδεμα που μας κανουν...:tongue:Παω να κανω μπανακι τατασακι ..ΚΑληνυχτα κ δωσε ενα γλυκο φιλακι στην κορακλα σου:PΘΑ τα πουμε το πρωι αν με αφησει ο συζηγος γιατι το σκ οσο ειναι σπιτι το εχει αγκαλια..:tongue:Αλλα θελει δε θελει θα του το κλεψω για να πω μια καλημερα στις φιλες μου :-P

Link to comment
Share on other sites

΄

Μακάρι τατασακι μου μακαρι και γρηγορα για ολες μας ..Εχουμε ανοιξει τις καρδιες μας και τα περιμενουμε...:-PΕχω μια μικρη ελπιδα πως συντομα θα πραγματοποιηθει ..ειναι το τελευταιο παιδεμα που μας κανουν...:tongue:Παω να κανω μπανακι τατασακι ..ΚΑληνυχτα κ δωσε ενα γλυκο φιλακι στην κορακλα σου:PΘΑ τα πουμε το πρωι αν με αφησει ο συζηγος γιατι το σκ οσο ειναι σπιτι το εχει αγκαλια..:tongue:Αλλα θελει δε θελει θα του το κλεψω για να πω μια καλημερα στις φιλες μου :-P

ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΛΥΚΟ ΓΚΟΥΦΑΚΙ!!!!!!ΘΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ :tongue::tongue: :tongue::tongue:

ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟΠΑΡΕΙ!!ΧΑΧΑΧΑ!!!:tongue:

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!

(((((((((())))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕς ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΣΑς ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΠΟΔΑΡΙΚΟ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΟΛΕς ΕΓΚΥΟΥΛΕς Κ Η ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑς ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑς ΚΑΦΕ(ΤΗς ΧΑΡΑς):tongue: ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑ Τ ΕΧΟΥΜΕ..ΜΠΟΛΙΚΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΕΑΚΙ..ΤΙ ΑΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

ΣΟΦΑΚΗ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΧΘΕς ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΜΩΒ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ:tongue::tongue:ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΑΛΑΛ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΜΟΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΕΣΥ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ..ΕΕΓΩ ΑΝ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΤ Ο ΡΟΖΑΚΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ..ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΙΑ ΑΛΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ!:confused::confused::confused:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΟΛΟ ΤΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑς ΕΔΩΩΩΩ!

ΓΚΥΟΥΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥ!;);)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!;););)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...