Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

1.ria...!!!.....................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula...................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 09/06/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'[/b]

4.gina_cfu...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/06/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

5.Katerina_s.................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 08/06/2011) 'ΜΠΕΜΠΑ'

6.ZOUZOUNIARA.............ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/08/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

7.Popi..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 10/09/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'

8.Victwria.....................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 03/09/2011)?????????

9.ελενη-25...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)??????????

10.elerinaa.....................ΕΓΚΥΟΣ!(?)

11.mp1979womam........ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/11/2011)????????

12.roulaa......................EΓΚΥΟΣ!(?)

13.sophaki1...................26/04/2011

14.nena1984.................07/05/2011


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημεραααα!!!

ελενακι τι κανεις αγαπη μου?πως εισαι?

οντως τωρα αρχιζω και ανησυχω και εγω για το ματινακι :(:(:(, τουλαχιστον ας εμπαινε να πει μονο ενα ολα καλα, να ηρεμησουμε


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΥΠΝΑΡΟΥΔΕς ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΑΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΓΥΡΗΣΩ,..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!

((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))))):D


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!!

ελενακι τι κανεις αγαπη μου?πως εισαι?

οντως τωρα αρχιζω και ανησυχω και εγω για το ματινακι :(:(:(, τουλαχιστον ας εμπαινε να πει μονο ενα ολα καλα, να ηρεμησουμε

ΝΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΕΒΑΛΕς Κ ΣΥ!;);)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?

ΝΑΙ ΜΩΡ ΑΣ ΕΜΠΑΙΝΕ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ@ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΝΗΣΥΧΩ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ..ΑΛΛΑ ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΜΠΕΙ ΠΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!;);)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ς ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ(((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))));)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλοριζικο το νεο καφε!

Πολλες ευχες για πολλα μωρακια σε ολες σας!

Εγω δεν χαθηκα επιτηδες κοριτσακια μου! Δεν ενιωθα καθολου καλα 2 μερες οποτε δεν ειχα ορεξη για τιποτα! Φωναξα την μαμα μου να ερθει να μαγειρεψει και να κανει τα υπολοιπα γιατι ενιωθα τρομερη αδιαθεσια!!!!!!Ολα ειναι καλα με το μπεμπακι...εχει μεγαλωσει αρκετα και εχει σχηματιστει ενα μικρο ανθρωπακι που μας τρελανε στην κυριολεξια!

Στις 4 Μαϊου εχουμε την αυχενικη διαφανεια και η αληθεια ειναι οτι με εχει πιασει ενα μικρο αγχος!

Δεν εχω μπορεσει να σας διαβασω για να καταλαβω κιολας την δημιουργια του νεου καφε απο την τατασα μας αλλα διαβασα το μηνυμα της και εμαθα οτι ειστε εδω πλεον!

Θελω να σας τονισω οτι εγω προσωπικα σας αγαπω πολυ και σας νοιαζομαι, μου λειπετε παρα πολυ και δεν θελω να υπαρχει καμια αμφιβολια προς το προσωπο μου....απλα κοριτσια μου καποιες εχουν πολυ καλες εγκυμοσυνες και καποιες οχι και τοσο.....οχι οτι υποφερω αλλα οι ατονιες ειναι συχνες τον τελευταιο καιρο και δεν μου επιτρεπουν να κανω πολλα πραγματα!

Α! Και κατι αλλο....καποια κοριτσια εχουν το νουμερο του κινητου μου εδω και καιρο....δεν θα εδινα ποτε το κινητο μου σε ανθρωπους που δεν νιωθω αυτα που ειπα παραπανω.....οποτε θελετε μπορειτε να με παιρνετε τηλεφωνο αλλωστε...δεν το εχω απαγορευσει σε καμια σας!!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα πολλα και ευχομαι το νεο καφε να αφησει τις ανασφαλειες και τις ανησυχιες κατα μερος και να ειμαστε πολυ αγαπημενες ολες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΑΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑ

ΜΠΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

ΤΙ ΨΥΧΟΒΓΑΛΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!:tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΓΚΑΣΤΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!:tongue: :tongue: :tongue:

ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!

ΜΑΤΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ!!!!!!!ΜΑΤΙΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!!

ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?????

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΓΩ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙΝΑΚΙ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ..

ΜΑΤΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙ ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ..ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ!

ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑ!:(

Κοριτσακια μου χιλια συγνωμη που σας εκανα να αγωνιατε τοσο! Εχετε δικιο να μου την λετε αλλα πολλες φορες δεν ειναι για κακο!

Τατασουλα μου το κινητο μου το εχασες??????χιχιιχι.....ελα πλακα κανω! Να με παρεις οποτε θες και αν νιωθεις οτι ανησυχεις μην διστασεις καθολου! Το ιδιο ισχυει και για σενα λενιω μου ετσι???? Απλα εχω την ταση να ειμαι συνεχεια ξαπλα.....το ιντρνετ ειναι ενσυρματο και δεν μπορω να μετακινησω τον υπολογιστη για να τον εχω μαζι μου στο κρεβατι οποτε τζιφος....καταλαβατε?????

Σας αγαπω τοσο πολυ και απο την μια χαιρομαι που ανησυχειτε τοσο για μενα γιατι μου δειχνει οτι ενδιαφερεστε και δεν με ξεχνατε!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου χιλια συγνωμη που σας εκανα να αγωνιατε τοσο! Εχετε δικιο να μου την λετε αλλα πολλες φορες δεν ειναι για κακο!

Τατασουλα μου το κινητο μου το εχασες??????χιχιιχι.....ελα πλακα κανω! Να με παρεις οποτε θες και αν νιωθεις οτι ανησυχεις μην διστασεις καθολου! Το ιδιο ισχυει και για σενα λενιω μου ετσι???? Απλα εχω την ταση να ειμαι συνεχεια ξαπλα.....το ιντρνετ ειναι ενσυρματο και δεν μπορω να μετακινησω τον υπολογιστη για να τον εχω μαζι μου στο κρεβατι οποτε τζιφος....καταλαβατε?????

Σας αγαπω τοσο πολυ και απο την μια χαιρομαι που ανησυχειτε τοσο για μενα γιατι μου δειχνει οτι ενδιαφερεστε και δεν με ξεχνατε!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημερα και καλοριζικο το νεο καφε!

Πολλες ευχες για πολλα μωρακια σε ολες σας!

Εγω δεν χαθηκα επιτηδες κοριτσακια μου! Δεν ενιωθα καθολου καλα 2 μερες οποτε δεν ειχα ορεξη για τιποτα! Φωναξα την μαμα μου να ερθει να μαγειρεψει και να κανει τα υπολοιπα γιατι ενιωθα τρομερη αδιαθεσια!!!!!!Ολα ειναι καλα με το μπεμπακι...εχει μεγαλωσει αρκετα και εχει σχηματιστει ενα μικρο ανθρωπακι που μας τρελανε στην κυριολεξια!

Στις 4 Μαϊου εχουμε την αυχενικη διαφανεια και η αληθεια ειναι οτι με εχει πιασει ενα μικρο αγχος!

Δεν εχω μπορεσει να σας διαβασω για να καταλαβω κιολας την δημιουργια του νεου καφε απο την τατασα μας αλλα διαβασα το μηνυμα της και εμαθα οτι ειστε εδω πλεον!

Θελω να σας τονισω οτι εγω προσωπικα σας αγαπω πολυ και σας νοιαζομαι, μου λειπετε παρα πολυ και δεν θελω να υπαρχει καμια αμφιβολια προς το προσωπο μου....απλα κοριτσια μου καποιες εχουν πολυ καλες εγκυμοσυνες και καποιες οχι και τοσο.....οχι οτι υποφερω αλλα οι ατονιες ειναι συχνες τον τελευταιο καιρο και δεν μου επιτρεπουν να κανω πολλα πραγματα!

Α! Και κατι αλλο....καποια κοριτσια εχουν το νουμερο του κινητου μου εδω και καιρο....δεν θα εδινα ποτε το κινητο μου σε ανθρωπους που δεν νιωθω αυτα που ειπα παραπανω.....οποτε θελετε μπορειτε να με παιρνετε τηλεφωνο αλλωστε...δεν το εχω απαγορευσει σε καμια σας!!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα πολλα και ευχομαι το νεο καφε να αφησει τις ανασφαλειες και τις ανησυχιες κατα μερος και να ειμαστε πολυ αγαπημενες ολες!!!!!

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩς ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ!ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΡΚΕΤΑ Ε~ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑ!ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ..ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟςΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙς ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ Κ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙς ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΤΟ ΝΕΟ ΜΑς ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΘΑ ΜΑς ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΩΜΕΝΕς Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕς ΟΠΩς ΠΑΝΤΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ!ΠΟΛΑ ΧΑΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ..

(((((((((((())))))))))))))):D:D


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπούλες ή μάλλον καλησπέρα:tongue:

Βαριά και ασήκωτη σηκώθηκα από το μπεντ!!!! Δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα μπορώ να πατήσω ένα κουμπί και να γινουν όλα αυτόματα πλιζζζζζζζζ!!!!

Νατασούλα και ελενάκι θα κρατησω το μωβάκι αφού σας άρεσε!!!!:D Λενιώ μου το δικό σου χρωματάκι είναι πολύ παλ, θέλεις να βάζεις και συ μωβάκι που είναι πιο έντονο;;;; θα χαρώ να χουμε το ίδιο!!!!! Να περάσεις όμορφα!!!! Φιλάκια στο ζούζουνο!!!! Χαδάκια στην κοιλίτσα!!!!

Νατασούλα μου τι κάνεις;;; η ζουζούνα μας;;;;

Νενάκι μου άδοξα τελείωσε η κουβεντούλα μας εχθές!!!! έχουμε όμως να γεμισουμε πολλές σελίδες στο νέο μας καφέ!!!!

Ματινάκι μου που είσαι βρε αγαπούλα;;;;; Όλα καλά με το θαυματάκι σας, μεγάλωσε κιόλας!!!! φαντάζομαι χαρά!!!!! συγκινήθηκες μανούλα;;;; Μην πιέζεσαι αγάπη, όπως μπορείς σημασια έχετε οι δυο σας!!!!! Ανησυχήσαμε γιατί ήταν και ο γιατρός στη μέση γι' αυτό!!!! Χαδάκια στην κοιλίτσα σου!!!!Και στην αυχενική όλα καλά θα είναι!!!!

Γκουφάκι μου δε ξερω τι να σου πω για τα συμπτώματα, μας ξεγελάνε τόοοοοοοσο πολύ!!!! Μακάρι να είσαι εγκυούλα και να μπεις στο χρωματιστό πινακάκι μας!!!!!!!

Άντε που είναι και τα άλλα κοριτσάκια;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ!!ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΕΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΒΑΖΕΙΣ

ΚΑΚΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ''ΑΠΛΑ'' ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!

ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ!

ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΑΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Η' ΟΧΙ....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!!!!!!

ΤΟΣΟ ΚΟΠΩΣΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΓΑΠΑΚΙ??ΑΧΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ??

ΣΙΔΗΡΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ??

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!

ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΕΦΑΤΗ!!!!!

ΑΧ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙ ΣΑΣ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ....ΑΝΥΠΟΜΩΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΓΑΠΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ!!!!!!!!

((((((((((((((((((())))))))))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩς ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ!ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΡΚΕΤΑ Ε~ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑ!ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ!ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ..ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟςΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙς ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ Κ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙς ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΤΟ ΝΕΟ ΜΑς ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΘΑ ΜΑς ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΩΜΕΝΕς Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕς ΟΠΩς ΠΑΝΤΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ!ΠΟΛΑ ΧΑΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ..

(((((((((((())))))))))))))):D:D

Καλημέρα αγαπούλες ή μάλλον καλησπέρα:tongue:

Βαριά και ασήκωτη σηκώθηκα από το μπεντ!!!! Δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα μπορώ να πατήσω ένα κουμπί και να γινουν όλα αυτόματα πλιζζζζζζζζ!!!!

Νατασούλα και ελενάκι θα κρατησω το μωβάκι αφού σας άρεσε!!!!:D Λενιώ μου το δικό σου χρωματάκι είναι πολύ παλ, θέλεις να βάζεις και συ μωβάκι που είναι πιο έντονο;;;; θα χαρώ να χουμε το ίδιο!!!!! Να περάσεις όμορφα!!!! Φιλάκια στο ζούζουνο!!!! Χαδάκια σην κοιλίτσα!!!!

Νατασούλα μου τι κάνεις;;; η ζουζούνα μας;;;;

Νενάκι μου άδοξα τελείωσε η κουβεντούλα μας εχθές!!!! έχουμε όμως να γεμισουμε πολλές σελίδες στο νέο μας καφέ!!!!

Ματινάκι μου που είσαι βρε αγαπούλα;;;;; Όλα καλά με το θαυματάκι σας, μεγάλωσε κιόλας!!!! φαντάζομαι χαρά!!!!! συγκινήθηκες μανούλα;;;; Μην πιέζεσαι αγάπη, όπως μπορείς σημασια έχετε οι δυο σας!!!!! Ανησυχήσαμε γιατί ήταν και ο γιατρός στη μέση γι' αυτό!!!! Χαδάκια στην κοιλίτσα σου!!!!

Γκουφάκι μου δε ξερω τι να σου πω για τα συμπτώματα, μας ξεγελάνε τόοοοοοοσο πολύ!!!! Μακάρι να είσαι εγκυούλα και να μπεις στο χρωματιστό πινακάκι μας!!!!!!!

Άντε που είναι και τα άλλα κοριτσάκια;;;;

Καλημερουδια σας κοριτσακια μου! Καθυστερησα να απαντησω γιατι μπηκα στο παλιο καφε μας να διαβασω τι συνεβη και απαντησα κιολας! Τι θρασος Θεε μου....αλλα ας μην χαλασω την διαθεση μας τωρα! Ο καθενας παιρνει αυτο που πρεπει αλλωστε!!!!!!!!

Κοριτσακια μου εχω τον αντρουλη απο κει με το γονατο παλι με παγο...παω να του κανω λιγη παρεα και μετα να φτιαξω την ψαροσουπιτσα μας γιατι εχω αρχισει και πειναω ηδη.....σας υποσχομαι οτι θα μπω αργοτερα τωρα που νιωθω καλυτερα!!!!!!!!

Σας φιλω πολυ γλυκα και επανερχομαι μαλλον μεσημερακι προς απογευματακι αν ειστε κι εσεις μεσα να τα πουμε!Πραγματικα μου λειπετε πολυ!!!!

i-miss-you-a-lot.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ!!ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΕΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΒΑΖΕΙΣ

ΚΑΚΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ''ΑΠΛΑ'' ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!

ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ!

ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΑΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Η' ΟΧΙ....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!!!!!!

ΤΟΣΟ ΚΟΠΩΣΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΓΑΠΑΚΙ??ΑΧΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ??

ΣΙΔΗΡΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ??

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!

ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΕΦΑΤΗ!!!!!

ΑΧ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙ ΣΑΣ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ....ΑΝΥΠΟΜΩΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΓΑΠΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ!!!!!!!!

((((((((((((((((((())))))))))))))))

Αχ νατασαρα μου μαζι γραφαμε.....ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!Τι κανεις καμαρι μου?????????

Ξερεις διαβασα το μηνυμα σου και να σου πω την αληθεια στενοχωρηθηκα αρκετα γιατι δεν εχω καμια προθεση να χανομαι!!!!!!!!! Σου εστειλα κι εγω μηνυμα το ειδες?

Παω παω και θα ξαναμπω το απογευματακι παλι!!!!!!!!

Και ξαναλεω:ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια σας κοριτσακια μου! Καθυστερησα να απαντησω γιατι μπηκα στο παλιο καφε μας να διαβασω τι συνεβη και απαντησα κιολας! Τι θρασος Θεε μου....αλλα ας μην χαλασω την διαθεση μας τωρα! Ο καθενας παιρνει αυτο που πρεπει αλλωστε!!!!!!!!

Κοριτσακια μου εχω τον αντρουλη απο κει με το γονατο παλι με παγο...παω να του κανω λιγη παρεα και μετα να φτιαξω την ψαροσουπιτσα μας γιατι εχω αρχισει και πειναω ηδη.....σας υποσχομαι οτι θα μπω αργοτερα τωρα που νιωθω καλυτερα!!!!!!!!

Σας φιλω πολυ γλυκα και επανερχομαι μαλλον μεσημερακι προς απογευματακι αν ειστε κι εσεις μεσα να τα πουμε!Πραγματικα μου λειπετε πολυ!!!!

i-miss-you-a-lot.jpg

Αγαπούλα μην πιέζεσαι εδώ μπαίνουμε όποτε και όσο μπορούμε και μπορεί να χρειαστεί να βγούμε και χωρις "γεια" το κάνω από τη δουλειά συχνά και καμιά δε με παρεξηγεί όπως θα έκανα και εγώ άλλωστε!!!! Αν δε νιώθεις καλα και έχεις ατονία να πας να ξαπλώσεις!!!! ακούς;;;;;; αντε γιατί θ' αρχίσω να μαλώνω!!!! α!!!! και με την αυχενική όλα θα πάνε τέλεια!!!!!

Σ' αγαπώ πολύυυυυυυυυυυυυυυυ και ((((((((((((((())))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ!!ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΕΣ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΒΑΖΕΙΣ

ΚΑΚΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ''ΑΠΛΑ'' ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!

ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ!

ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΓΑΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Η' ΟΧΙ....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!!!!!!

ΤΟΣΟ ΚΟΠΩΣΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΓΑΠΑΚΙ??ΑΧΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ??

ΣΙΔΗΡΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ??

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!

ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΕΦΑΤΗ!!!!!

ΑΧ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΑΚΙ ΣΑΣ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ....ΑΝΥΠΟΜΩΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΓΑΠΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ!!!!!!!!

((((((((((((((((((())))))))))))))))

Καλησπέρααααααααααα!!!! τι κάνεις αγάπη;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...