Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλορίζικο το καινούριο καφέ αγάπες μου!!!!!!!!

Που θα είναι είμαι σίγουρη :P:p:p

Φυσικά και θέλω να είμαι στο όμορφο παρεάκι σας αν και δεν πολυέμπαινα όπως εξήγησα λόγω τις ψυχολογίας μου αλλα με αγκαλιάσατε και συνεχίζετε να με αγκαλιάζετε και σας ευχαριστς πολύ πολυ αγάπες μου σμουατςςςςςςςςς...

Απ' ότι ΄διάβασα πρέπει να συνέβησαν πολλά..αν και δεν γνωρίζω το μόνο που θέλω να προσθέσω είναι να μην στεναχωριέστε και να μην χαλιέστε μωρά μου για πράγματα που δεν αξίζει να ασχολήστε:P:p

Θα σκεφτόμαστε μόνο όμορφα πράγματα που θα μας κάνουνε ευτυχισμένες!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Κορίτσια απο χτές που μπήκα και σας μίλησα δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χαρούμενη είμαι για σας...

Εύχομαι πραγματικά όλες οι υπόλοιπες να νιώσουμε αυτό το μοναδικό Θεϊκό δώρο σύντομα όπως και οι όμορφες εγκυούλες μας :P:p

Σας φιλώ γλυκάγλυκαααααααααααααα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα αγαπούλες ή μάλλον καλησπέρα:tongue:

Βαριά και ασήκωτη σηκώθηκα από το μπεντ!!!! Δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα μπορώ να πατήσω ένα κουμπί και να γινουν όλα αυτόματα πλιζζζζζζζζ!!!!

Νατασούλα και ελενάκι θα κρατησω το μωβάκι αφού σας άρεσε!!!!:D Λενιώ μου το δικό σου χρωματάκι είναι πολύ παλ, θέλεις να βάζεις και συ μωβάκι που είναι πιο έντονο;;;; θα χαρώ να χουμε το ίδιο!!!!! Να περάσεις όμορφα!!!! Φιλάκια στο ζούζουνο!!!! Χαδάκια στην κοιλίτσα!!!!

Νατασούλα μου τι κάνεις;;; η ζουζούνα μας;;;;

Νενάκι μου άδοξα τελείωσε η κουβεντούλα μας εχθές!!!! έχουμε όμως να γεμισουμε πολλές σελίδες στο νέο μας καφέ!!!!

Ματινάκι μου που είσαι βρε αγαπούλα;;;;; Όλα καλά με το θαυματάκι σας, μεγάλωσε κιόλας!!!! φαντάζομαι χαρά!!!!! συγκινήθηκες μανούλα;;;; Μην πιέζεσαι αγάπη, όπως μπορείς σημασια έχετε οι δυο σας!!!!! Ανησυχήσαμε γιατί ήταν και ο γιατρός στη μέση γι' αυτό!!!! Χαδάκια στην κοιλίτσα σου!!!!Και στην αυχενική όλα καλά θα είναι!!!!

Γκουφάκι μου δε ξερω τι να σου πω για τα συμπτώματα, μας ξεγελάνε τόοοοοοοσο πολύ!!!! Μακάρι να είσαι εγκυούλα και να μπεις στο χρωματιστό πινακάκι μας!!!!!!!

Άντε που είναι και τα άλλα κοριτσάκια;;;;

ΣΟΦΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε!ΑΧ ΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΟΝΟ ΜΩΒΑΚΙ !:tongue::tongue:

ΠΩς ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑς ΚΑΦΕ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕς ΜΑΖΙ ΕΔΩ/(((((((((((((((((())))))))))))))))

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΞΑΝΘΟΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΚΟ ΣΟΥ!:D:D


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια σας κοριτσακια μου! Καθυστερησα να απαντησω γιατι μπηκα στο παλιο καφε μας να διαβασω τι συνεβη και απαντησα κιολας! Τι θρασος Θεε μου....αλλα ας μην χαλασω την διαθεση μας τωρα! Ο καθενας παιρνει αυτο που πρεπει αλλωστε!!!!!!!!

Κοριτσακια μου εχω τον αντρουλη απο κει με το γονατο παλι με παγο...παω να του κανω λιγη παρεα και μετα να φτιαξω την ψαροσουπιτσα μας γιατι εχω αρχισει και πειναω ηδη.....σας υποσχομαι οτι θα μπω αργοτερα τωρα που νιωθω καλυτερα!!!!!!!!

Σας φιλω πολυ γλυκα και επανερχομαι μαλλον μεσημερακι προς απογευματακι αν ειστε κι εσεις μεσα να τα πουμε!Πραγματικα μου λειπετε πολυ!!!!

i-miss-you-a-lot.jpg

Ματινακι μου κ συ μας ελειψες πολυ..κ ειχαμε ανχωθει πολυ γιαυτο κ επιμεναμε τοσο πολυ γιατι χαθηκεσ!δεν πειραζει να ξεκουραζεσαι μην ανχωνεσαι γιαυτο ελπιζω πολυ συντομα να αισθανεσαι καλυτερα που θα αισθανεσαι θα το δεισ μετα τον τριτο μηνα τα πραγματ ειναι πολυ διαφορετικα εχεισ αλη διαθεση!;);)

(((((((((((((((((((())))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το καινούριο καφέ αγάπες μου!!!!!!!!

Που θα είναι είμαι σίγουρη :P:p:p

Φυσικά και θέλω να είμαι στο όμορφο παρεάκι σας αν και δεν πολυέμπαινα όπως εξήγησα λόγω τις ψυχολογίας μου αλλα με αγκαλιάσατε και συνεχίζετε να με αγκαλιάζετε και σας ευχαριστς πολύ πολυ αγάπες μου σμουατςςςςςςςςς...

Απ' ότι ΄διάβασα πρέπει να συνέβησαν πολλά..αν και δεν γνωρίζω το μόνο που θέλω να προσθέσω είναι να μην στεναχωριέστε και να μην χαλιέστε μωρά μου για πράγματα που δεν αξίζει να ασχολήστε:P:p

Θα σκεφτόμαστε μόνο όμορφα πράγματα που θα μας κάνουνε ευτυχισμένες!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Κορίτσια απο χτές που μπήκα και σας μίλησα δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χαρούμενη είμαι για σας...

Εύχομαι πραγματικά όλες οι υπόλοιπες να νιώσουμε αυτό το μοναδικό Θεϊκό δώρο σύντομα όπως και οι όμορφες εγκυούλες μας :P:p

Σας φιλώ γλυκάγλυκαααααααααααααα..

Μαρακι μου γλυκο τι καλα που ηρθες εδω θα ειμαστε πια με το καλο θα περναμε ομορφες στιγμες γιατι τα καλυτερα ερχονται για ολες!;);)

ειμαι πολυ χαρουμενη ποου σε ακουω καλα..ευχαρηστουμε για τα καλα σου λογακια εισαι πολυ γλυκεια κ συντομα θα ξαναζησεις το θαυμα της εγκυμοσηνης κ ολα θα ειναι διαφορετικα την επομενη φορα!

να μπαινεις αγαπουλα μου να τα λεμε!

(((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))

χαρηκα πολυ που μπηκες..σε σκεφτηκα πολες φορες..καλα εκανες ομως που πηρες τον χρονο σου κ ηρεμισες ψυχολογικα..μας χρειαζεται που κ που!μας κανει καλο!ομως απο δω κ περα ευχομαι ολα καλα..ποσος καιρος περασε μαρακι μου ?εχετε σκοπο να ξεκηνησετε κ παλι προσπαθειουλες η δεν θελεις ακομα~/?


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου γλυκο τι καλα που ηρθες εδω θα ειμαστε πια με το καλο θα περναμε ομορφες στιγμες γιατι τα καλυτερα ερχονται για ολες!;);)

ειμαι πολυ χαρουμενη ποου σε ακουω καλα..ευχαρηστουμε για τα καλα σου λογακια εισαι πολυ γλυκεια κ συντομα θα ξαναζησεις το θαυμα της εγκυμοσηνης κ ολα θα ειναι διαφορετικα την επομενη φορα!

να μπαινεις αγαπουλα μου να τα λεμε!

(((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))

χαρηκα πολυ που μπηκες..σε σκεφτηκα πολες φορες..καλα εκανες ομως που πηρες τον χρονο σου κ ηρεμισες ψυχολογικα..μας χρειαζεται που κ που!μας κανει καλο!ομως απο δω κ περα ευχομαι ολα καλα..ποσος καιρος περασε μαρακι μου ?εχετε σκοπο να ξεκηνησετε κ παλι προσπαθειουλες η δεν θελεις ακομα~/?

Ευχαριστώ κουκλίτσα μου για τα καλά σου λόγια:P:p Όντως το είχα ανάγκη όχι τόσο για την απώλεια αλλά ήταν πολλά μαζί..με ισοπέδωσε κυρίως η αδιαφορία μερικών ανθρώπων...τεσπα δεν βαριέσαι αυτά δυστυχώς μεσα στην ζωή συμβαίνουν απλά τους κρατάμε σε απόσταση για να μην μας χαλάνε την ψυχούλα μας....

Ναι Ελενάκι μου φυσικά εγώ απο την πρώτη στιγμή ήθελα να μπω στην διαδικάσια αλλα δεν με αφήνανε οι γιατροί...Ξεκίνησα όμως μετά τον δεύτερο μήνα δηλαδή τον μήνα που μας πέρασε( το καλό τις υπόθεσης είναι οτι ο κύκλος μου έχει σταθεροποιηθεί πάρα πολύ)αυτό τον μήνα είναι η δεύτερη προσπάθεια αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες γιατί ώορρηξία λογικά έχω Μεγάλη Τρίτη και δεν θέλω να κάνω Μεγάλη Εβδομάδα κάτι...

Οπότε σήμερα μόνο και βλέπουμε χιχιχ....:tongue::tongue:

Κόριτσάκια μου αν θέλετε βάλτε με κι εμένα στο όμορφο πινακάκι σας για 03/05 :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1.ria...!!!.....................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula...................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 09/06/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'[/b]

4.gina_cfu...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/06/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

5.Katerina_s.................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 08/06/2011) 'ΜΠΕΜΠΑ'

6.ZOUZOUNIARA.............ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/08/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

7.Popi..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 10/09/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'

8.Victwria.....................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 03/09/2011)?????????

9.ελενη-25...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)??????????

10.elerinaa.....................ΕΓΚΥΟΣ!(?)

11.mp1979womam........ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/11/2011)????????

12.roulaa......................EΓΚΥΟΣ!(?)

13.sophaki1...................26/04/2011

14.maril13.....................03/05/2011

15.nena1984.................07/05/2011


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κουκλίτσα μου για τα καλά σου λόγια:P:p Όντως το είχα ανάγκη όχι τόσο για την απώλεια αλλά ήταν πολλά μαζί..με ισοπέδωσε κυρίως η αδιαφορία μερικών ανθρώπων...τεσπα δεν βαριέσαι αυτά δυστυχώς μεσα στην ζωή συμβαίνουν απλά τους κρατάμε σε απόσταση για να μην μας χαλάνε την ψυχούλα μας....

Ναι Ελενάκι μου φυσικά εγώ απο την πρώτη στιγμή ήθελα να μπω στην διαδικάσια αλλα δεν με αφήνανε οι γιατροί...Ξεκίνησα όμως μετά τον δεύτερο μήνα δηλαδή τον μήνα που μας πέρασε( το καλό τις υπόθεσης είναι οτι ο κύκλος μου έχει σταθεροποιηθεί πάρα πολύ)αυτό τον μήνα είναι η δεύτερη προσπάθεια αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες γιατί ώορρηξία λογικά έχω Μεγάλη Τρίτη και δεν θέλω να κάνω Μεγάλη Εβδομάδα κάτι...

Οπότε σήμερα μόνο και βλέπουμε χιχιχ....:tongue::tongue:

Κόριτσάκια μου αν θέλετε βάλτε με κι εμένα στο όμορφο πινακάκι σας για 03/05 :P

καλα τα λες Μαρακι μου τετιους ανθρωπους μακρια..απλα τυπικα..δεν ειναι ολο ζεστοι μαζι μας!υπαρχουν κ κρυ..λοι!:tongue::tongue:

οποτε αν δεν ερθει αυτο τον μηνα παμε για τον επομενοι γερα κ δυναμικα!θα ερθει Μαρακι μου συντομα το πιστευω αυτο!

παω τωρα γαπουλα μου να ξαπλωσω λιγακι κοιμηθηκε κ ο μικρουλης μου να ξεκουραστω λιγακι!

φιλακια πολλα καλο μεσημερι.((((((((((((((())))))))))))))))););)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα τα λες Μαρακι μου τετιους ανθρωπους μακρια..απλα τυπικα..δεν ειναι ολο ζεστοι μαζι μας!υπαρχουν κ κρυ..λοι!:tongue::tongue:

οποτε αν δεν ερθει αυτο τον μηνα παμε για τον επομενοι γερα κ δυναμικα!θα ερθει Μαρακι μου συντομα το πιστευω αυτο!

παω τωρα γαπουλα μου να ξαπλωσω λιγακι κοιμηθηκε κ ο μικρουλης μου να ξεκουραστω λιγακι!

φιλακια πολλα καλο μεσημερι.((((((((((((((())))))))))))))))););)

Να πας κουκλίτσα μου να ξεκουραστεί το νινι:tongue::tongue:

Καλο μεσημέρι Ελενάκι μου γλυκό φιλάκια στην κοιλίτσα σου σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!(((((((((((((((()))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

ματινακι μου ποσο χαιρομαι που ειναι ολα καλα!! ετσι τελεια θα ειναι και η αυχενικη σου :D:D:D, καλα κανεις και φωναζεις την μανουλα για βοηθεια, εσυ ξαπλα!!

και εμεις σαγαπαμε πολυ πολυ!!

σοφακι μου, βαρεμαρα ε?λογικο η κυριακη ειναι λιγο μουντη μερα, σκεφτεσαι οτι αυριο , εσχω παλι δουλεια και τα ιδια!! οντως χτες αγαπη μου κοπηκε αδοξα η κουβεντα μας ομως η νατασαουλα μας , δεν μας αφησε ετσι :D:D:D, ηρθαμε σε νεο "σπιτι" που ειναι γεματο χαρα!!!ο γοης σου καλα?

maril13 γεια σου , ειμαι η νενα απο (δεσποινα) και εχω 2μηνες που μιλαω με τα υπεροχα κοριτσακια, τωρα που ηρθες θα τα λεμε και μαζι :D:D:D

λυπαμαι που πολυ που περασες μια τετοια ασχημη στιγμη , αλλα οπως ειπες πολυ σωστα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος, βεβαια ποτε δεν ξεχνας κατι τετοιο, απλως παιρνεις δυναμη με τον καιρο και συνεχιζεις :D:D:D.θα ερθει και το μωρακι καλη μου, να το δεις και αυτη τη φορα ολα θα ειναι σουπερ!!

χαιρομαι και εγω που σε ακουω καλα!!

ελενακι μου??πως εισαι σημερα ? το κιντερακι καλα?ο γιοκας σου?


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ματινακι μου ποσο χαιρομαι που ειναι ολα καλα!! ετσι τελεια θα ειναι και η αυχενικη σου :D:D:D, καλα κανεις και φωναζεις την μανουλα για βοηθεια, εσυ ξαπλα!!

και εμεις σαγαπαμε πολυ πολυ!!

σοφακι μου, βαρεμαρα ε?λογικο η κυριακη ειναι λιγο μουντη μερα, σκεφτεσαι οτι αυριο , εσχω παλι δουλεια και τα ιδια!! οντως χτες αγαπη μου κοπηκε αδοξα η κουβεντα μας ομως η νατασαουλα μας , δεν μας αφησε ετσι :D:D:D, ηρθαμε σε νεο "σπιτι" που ειναι γεματο χαρα!!!ο γοης σου καλα?

maril13 γεια σου , ειμαι η νενα απο (δεσποινα) και εχω 2μηνες που μιλαω με τα υπεροχα κοριτσακια, τωρα που ηρθες θα τα λεμε και μαζι :D:D:D

λυπαμαι που πολυ που περασες μια τετοια ασχημη στιγμη , αλλα οπως ειπες πολυ σωστα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος, βεβαια ποτε δεν ξεχνας κατι τετοιο, απλως παιρνεις δυναμη με τον καιρο και συνεχιζεις :D:D:D.θα ερθει και το μωρακι καλη μου, να το δεις και αυτη τη φορα ολα θα ειναι σουπερ!!

χαιρομαι και εγω που σε ακουω καλα!!

ελενακι μου??πως εισαι σημερα ? το κιντερακι καλα?ο γιοκας σου?

Δεσποινάκι μου γλυκό χαρηκα πολύ που σας ξαναβρήκα και φυσικά θα περνάμε όλες μαζί τις αγωνίες τα καρδιοχτύπια και όλες τις ομορφες ελπίζω και μόνο στιγμές στο παρεάκι μας..

Σε όλες μας θα έρθει το μωράκι κουκλίτσα μου ο Θεούλης σε όλες μας θα το κάνει αυτό το δωράκι απλά να έχομε πίστη και να είμαστε αισιόδοξες:P

Σας φιλώ γλυκα μου κοριτσάκια πάω να κάνω κουλουράκια..

Άμα τα πετύχω θα σας φέρω να φάμε με το καφεδάκι μας και να λέμε τα νέα μας...σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεσποινάκι μου γλυκό χαρηκα πολύ που σας ξαναβρήκα και φυσικά θα περνάμε όλες μαζί τις αγωνίες τα καρδιοχτύπια και όλες τις ομορφες ελπίζω και μόνο στιγμές στο παρεάκι μας..

Σε όλες μας θα έρθει το μωράκι κουκλίτσα μου ο Θεούλης σε όλες μας θα το κάνει αυτό το δωράκι απλά να έχομε πίστη και να είμαστε αισιόδοξες:P

Σας φιλώ γλυκα μου κοριτσάκια πάω να κάνω κουλουράκια..

Άμα τα πετύχω θα σας φέρω να φάμε με το καφεδάκι μας και να λέμε τα νέα μας...σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!

MAΡΙΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!ΜΜΜΜΜΜΜΜ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ!!!:shock: :shock:

ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!ΚΡΑΤΑ ΜΟΥ 2-3 ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ!!!

ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!:tongue: :tongue: :tongue:

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΑΝΗΛΘΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ(((ΟΣΕΣ ΜΕΙΝΑΜΕ)))

:tongue: :tongue: :tongue:

ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!(((((((((((()))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ματινακι μου ποσο χαιρομαι που ειναι ολα καλα!! ετσι τελεια θα ειναι και η αυχενικη σου :D:D:D, καλα κανεις και φωναζεις την μανουλα για βοηθεια, εσυ ξαπλα!!

και εμεις σαγαπαμε πολυ πολυ!!

σοφακι μου, βαρεμαρα ε?λογικο η κυριακη ειναι λιγο μουντη μερα, σκεφτεσαι οτι αυριο , εσχω παλι δουλεια και τα ιδια!! οντως χτες αγαπη μου κοπηκε αδοξα η κουβεντα μας ομως η νατασαουλα μας , δεν μας αφησε ετσι :D:D:D, ηρθαμε σε νεο "σπιτι" που ειναι γεματο χαρα!!!ο γοης σου καλα?

maril13 γεια σου , ειμαι η νενα απο (δεσποινα) και εχω 2μηνες που μιλαω με τα υπεροχα κοριτσακια, τωρα που ηρθες θα τα λεμε και μαζι :D:D:D

λυπαμαι που πολυ που περασες μια τετοια ασχημη στιγμη , αλλα οπως ειπες πολυ σωστα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος, βεβαια ποτε δεν ξεχνας κατι τετοιο, απλως παιρνεις δυναμη με τον καιρο και συνεχιζεις :D:D:D.θα ερθει και το μωρακι καλη μου, να το δεις και αυτη τη φορα ολα θα ειναι σουπερ!!

χαιρομαι και εγω που σε ακουω καλα!!

ελενακι μου??πως εισαι σημερα ? το κιντερακι καλα?ο γιοκας σου?

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ!!!

ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΑΚΙ!!!!ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ??

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΑΥΤΟ!

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ?

ΟΛΑ ΚΑΛΑ??


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Αχ νατασαρα μου μαζι γραφαμε.....ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!Τι κανεις καμαρι μου?????????

Ξερεις διαβασα το μηνυμα σου και να σου πω την αληθεια στενοχωρηθηκα αρκετα γιατι δεν εχω καμια προθεση να χανομαι!!!!!!!!! Σου εστειλα κι εγω μηνυμα το ειδες?

Παω παω και θα ξαναμπω το απογευματακι παλι!!!!!!!!

Και ξαναλεω:ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Καλησπέρααααααααααα!!!! τι κάνεις αγάπη;;;;
ΣΟΦΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε!ΑΧ ΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΟΝΟ ΜΩΒΑΚΙ !:tongue::tongue:

ΠΩς ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑς ΚΑΦΕ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕς ΜΑΖΙ ΕΔΩ/(((((((((((((((((())))))))))))))))

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΞΑΝΘΟΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΚΟ ΣΟΥ!:D:D

ΜΑΤΙΝΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΓΡΑΦΑΜΕ!!!!ΤΥΧΑΙΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΒΡΑΚΙ!!!!!!!ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!!!!!!ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ!ΑΠΛΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑΜΕ!!!:DΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΟΥΤΟΥΤΣΙΚΟ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΕΕ ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ???

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΟ!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑ!!!!!ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΕΕ???ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ''Δ Ε Ν Κ Ο Ι Μ Α Τ Α Ι ''':shock::shock: :shock: ΓΑΡΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΛΕΜΕ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΣΠΙΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΙΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

για τον ιδιο λογο νατασακαι μου μου αρεσει το πρασινακι, γιατι φερνει ελπιδα!!αλλα μετα ειδα οτι γραφεις και εσυ με το ιδιο χρωμα, τυχαιο?? ;););)

καλα ειμαι σχολασε ο αντρουλης μου και φαγαμε εξω!!μια χαρα περασα:D:D:Dβλεπω το κατηργησες το νενα, απο τοτε που εμαθες για το δεσποινα ε?μαλλον εξαιτιας της μπουμπους που θα βαφτιζετε!!!χ!χ!χ!:D:D:D

μαριλακι13 μου απο πιστη και αισιοδοξη μπολικη!!εγω το εχω πει πολλες φορες και γινομαι και κουραστηκη ισως, αλλα μεχρι να μας τελειωσει το 2011 ολες θα ειμαστε εγκυουλες!!:D:D:D

μμμμμμ κουλαρακια!!δεν εχω καλυτερο!!εννοειται οτι θα σου πετυχουν καλη μου, ειμαι σιγουρη ;););)

φιλια για την ωρα..

νατασακι μου αλλαξα χρωμα για να μην μπερδευομαστε!!;););)


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...