Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλοριζικο το νεο μας καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πω πω τι εχασα ολο το σ/κ!!!!!!!!!!!!!!γεια σου νατασσακι με τα ωραια σου!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου γλυκα!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου ποσο χαρηκα που μπηκες να μας πεις τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!κουκλιτσα μου συντομα θα εισαι ξανα εγκυουλι!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

φιλω ολα τα κοριτσια μου ενα προς ενα!!!!!!!!!!!!!!!!!μμμμμμμμμμμμμμουτσ!!!!!!!!!:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε αγάπες μου;;;;

Μαράκι μου πολύ χαρηκα που έμαθα νέα σου, σε σκεφτόμουνα κατά καιρούς και αναρωτιόμουνα τι κάνεις....χαίρομαι που σ' ακούω καλά και αισιόδοξη, να μπαίνεις να πίνουμε καφεδάκι και θα μείνεις σύντομα εγκυούλι και αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά!!!! (((((((((((((()))))))))))) Α!!! και γω θέλω κουλουράκια για το καφεδάκι!!!!

Τα άλλα κοριτσάκια καλά;;;; Φιλάκια και (((((((((((())))))))))))))

σε όλες!!! Να έχετε ένα όμορφο βράδυ Κυριακής!!!!

Σας αγαπώωωωωωωω πολύυυυυυυυυυυυυυυυ και χαίρομαι που είμαι στην παρεούλα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΦΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε!ΑΧ ΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΟΝΟ ΜΩΒΑΚΙ !:tongue::tongue:

ΠΩς ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑς ΚΑΦΕ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕς ΜΑΖΙ ΕΔΩ/(((((((((((((((((())))))))))))))))

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΞΑΝΘΟΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΚΟ ΣΟΥ!:D:D

Πολύ ωραίο το χρωματάκι σου φιλενάδα!!! σου πάει πολύ;););)

Θα του τα δώσω!!!! Και συ στο ζούζουνο τον όμορφο και χαδάκια στο μέρλιν το πορτοκαλάκι μας!!!

Link to comment
Share on other sites

1.ria...!!!.....................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!

2.stellinula...................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!

3.Εύα..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 09/06/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'[/b]

4.gina_cfu...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/06/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

5.Katerina_s.................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 08/06/2011) 'ΜΠΕΜΠΑ'

6.ZOUZOUNIARA.............ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 14/08/2011)'ΜΠΕΜΠΗΣ'

7.Popi..........................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 10/09/2011)'ΜΠΕΜΠΑ'

8.Victwria.....................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 03/09/2011)?????????

9.ελενη-25...................ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)??????????

10.elerinaa.....................ΕΓΚΥΟΣ!(?)

11.mp1979womam........ΕΓΚΥΟΣ!(ΠΗΤ 18/11/2011)????????

12.roulaa......................EΓΚΥΟΣ!(?)

13.sophaki1...................26/04/2011

14.maril13.....................03/05/2011

15.nena1984.................07/05/2011

Μαράκι την ημέρα που δεν περιμένεις!! ξουτττττττττττ έχω επέτειο γάμου τυχαίο;;;;;;:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ματινακι μου ποσο χαιρομαι που ειναι ολα καλα!! ετσι τελεια θα ειναι και η αυχενικη σου :D:D:D, καλα κανεις και φωναζεις την μανουλα για βοηθεια, εσυ ξαπλα!!

και εμεις σαγαπαμε πολυ πολυ!!

σοφακι μου, βαρεμαρα ε?λογικο η κυριακη ειναι λιγο μουντη μερα, σκεφτεσαι οτι αυριο , εσχω παλι δουλεια και τα ιδια!! οντως χτες αγαπη μου κοπηκε αδοξα η κουβεντα μας ομως η νατασαουλα μας , δεν μας αφησε ετσι :D:D:D, ηρθαμε σε νεο "σπιτι" που ειναι γεματο χαρα!!!ο γοης σου καλα?

maril13 γεια σου , ειμαι η νενα απο (δεσποινα) και εχω 2μηνες που μιλαω με τα υπεροχα κοριτσακια, τωρα που ηρθες θα τα λεμε και μαζι :D:D:D

λυπαμαι που πολυ που περασες μια τετοια ασχημη στιγμη , αλλα οπως ειπες πολυ σωστα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος, βεβαια ποτε δεν ξεχνας κατι τετοιο, απλως παιρνεις δυναμη με τον καιρο και συνεχιζεις :D:D:D.θα ερθει και το μωρακι καλη μου, να το δεις και αυτη τη φορα ολα θα ειναι σουπερ!!

χαιρομαι και εγω που σε ακουω καλα!!

ελενακι μου??πως εισαι σημερα ? το κιντερακι καλα?ο γιοκας σου?

Νενάκι μου δε σε πέτυχα σήμερα όλα καλά;;;; έχεις δίκιο στο νέο μας σπίτι-στέγη θα τα λέμε ανενόχλητες νομίζω!!!;););)

Φιλάκια και (((((((((((((()))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΤΙΝΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΑΖΙ ΓΡΑΦΑΜΕ!!!!ΤΥΧΑΙΟ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΒΡΑΚΙ!!!!!!!ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!!!!!!ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ!ΑΠΛΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑΜΕ!!!:DΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΟΥΤΟΥΤΣΙΚΟ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΕΕ ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ???

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΟ!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑ!!!!!ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΕΕ???ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ''Δ Ε Ν Κ Ο Ι Μ Α Τ Α Ι ''':shock::shock: :shock: ΓΑΡΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΛΕΜΕ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΣΠΙΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΙΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!!

Γκουχ, γκουχ γιατί δε με λυπάσαι;;;;; τόσα ξενύχτια άσε με να κοιμηθώ λίγο;););) στις 8.30 με ξύπνησε ο ζούζουνος μου!!!!!

Η δικιά σου μια χαρά ώρα ξύπνησε το παιδί για Κυριακή!!!!!

Α!!! τελικά πάει το θέατρο!!!! είχαμε μια αψιμαχία και μου το κράτησε μανιάτικο!!!! δε βαριέσαι ας ειμαστε καλά!!!!

Φιλάκια στη μικρή σου την κουκλίτσα!!!!!

((((((((((((((((((()))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα και καλη Μεγαλοβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χρονια πολλα και καλες γιορτες να εχουμε!!!!!!!!!!!!!:tongue:

τι κανετε καλες μου φιλεναδιτσες?αντε να σας χορτασω λιγο σημερα!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα και καλη Μεγαλοβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χρονια πολλα και καλες γιορτες να εχουμε!!!!!!!!!!!!!:tongue:

τι κανετε καλες μου φιλεναδιτσες?αντε να σας χορτασω λιγο σημερα!!!!!!!!!!!

καλημερα ποπη μου!!!πως εισαι???ναι μπηκαμε στην μεγαλη εβδομαδα κοντεβουμε στο πασχα!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΚΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕ?

Εφακη τι κανεις/?απο καιρο τι λεει?εμας βροχη κ ψυχρα!

Ποπακη μουυυυυ τι κανεις γλυκουλιτσα μου?τι κανει η κοιλιτσα φουσκωσε ακομα πιο πολυυυ!;);)τι κανει η μικρουλα?;);)

εγω απο προχθες το αισθανομαι ολο κ πιο εντονα το μωρακι ειδικα οταν ειμαι καθισμενη!πολυ χαιρομαι!ανυπομονω να παω να το ξαναδω..οι συσπασεις μου σταματησαν απο τοτε που αρχησα να παιρνω τα χαπια μου μεχρι σημερα που με πιασε μια πολυ εντονη..η μια πλευρα της κοιλιας ειχε γινει πετρα..σαν ενα καρουμπαλο!:rolleyes::shock:θα δω πως θα συνεχισει σημερα..βασικα οταν συνχηζομαι κ νευριαζω το παθαινω κ χθες το βραδυ νευριασα με τον αντρα μου παλι κ μαλωσαμε κ γιαυτο το παθα ειμαι σιγουρη..γιατι οταν ξεκηνησαν οι συσπασεις ετσι ημουν κ παλι με νευρα ..αχ ασε τελος παντων δεν ξερω τι παθαινουν οι αντρες μας κ γινονται τοσο αναισθητοι μερικες φορες!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΚΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕ?

Εφακη τι κανεις/?απο καιρο τι λεει?εμας βροχη κ ψυχρα!

Ποπακη μουυυυυ τι κανεις γλυκουλιτσα μου?τι κανει η κοιλιτσα φουσκωσε ακομα πιο πολυυυ!;);)τι κανει η μικρουλα?;);)

εγω απο προχθες το αισθανομαι ολο κ πιο εντονα το μωρακι ειδικα οταν ειμαι καθισμενη!πολυ χαιρομαι!ανυπομονω να παω να το ξαναδω..οι συσπασεις μου σταματησαν απο τοτε που αρχησα να παιρνω τα χαπια μου μεχρι σημερα που με πιασε μια πολυ εντονη..η μια πλευρα της κοιλιας ειχε γινει πετρα..σαν ενα καρουμπαλο!:rolleyes::shock:θα δω πως θα συνεχισει σημερα..βασικα οταν συνχηζομαι κ νευριαζω το παθαινω κ χθες το βραδυ νευριασα με τον αντρα μου παλι κ μαλωσαμε κ γιαυτο το παθα ειμαι σιγουρη..γιατι οταν ξεκηνησαν οι συσπασεις ετσι ημουν κ παλι με νευρα ..αχ ασε τελος παντων δεν ξερω τι παθαινουν οι αντρες μας κ γινονται τοσο αναισθητοι μερικες φορες!

καλημερα ελενη μου!!!!ειναι μουντος ο καιρος αλλα εχουμε 27 βαθμουσ κανει ζεστη!!!!!ελενακι μου πρεπει να ηρεμησεις και να μην συγχυζεσε πρεπει να μεινεις ηρεμη για το μωρακι σου!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ελενη μου!!!!ειναι μουντος ο καιρος αλλα εχουμε 27 βαθμουσ κανει ζεστη!!!!!ελενακι μου πρεπει να ηρεμησεις και να μην συγχυζεσε πρεπει να μεινεις ηρεμη για το μωρακι σου!!!!

27βαθμους ε!πωπω!εμεις 8 εχουμε!:(

προσπαθω παρα πολυ να ειμαι ηρεμη αλα καπιες φορες δεν τα καταφερνω οταν ο αλος σε βγαζει απο τα ρουχα σου!τι να πεις!καπια πραγματα δεν αλλαζουν:rolleyes:

κοριτσακια μου παω να κανω τις αιματολογικες εξετασεις που γινονται στο μικροβιολογικο κ οι υπολοιπες στο ικα την τεταρτη...

ηρθε η μανουλα μου κ μετα θα παμε με τον μικρουλη να του παρει παπουτσια για το πασχα η γιαγιακα του!θ αμπω απο την μαμ πιο αργα..φιλακια πολλααααα!σας αγαπω πολυ πολυυυυυυυυυ:D:D


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!

Ηρθα κι εγω :tongue:

Ειναι κριμα να τσακωνονται κοπελες που εχουν την ιδια λαχταρα κ ονειρα...τεσπα!τα προσπερναμε αυτα!

Τι κανετε???

Τα σπορακια μας?Αρχιζουν κ κανουν αισθητη την παρουσια τους ε??

Κι εμενα ο καημενουλης μου εχει αρχισει να στριμωχνεται αρκετα.....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλημερα στο εφακη, στο λενιω και στο τζινακι!!!!!!!!!!!!!

ερχεται το πασχα!!!!!!!!!!τι καλα!!!!!!!!!!!!!!

λενακι μου το ξερω ειναι δυσκολο να μην στεναχωριεσαι οταν μαλωνετε, πρεπει να το αποφευγουμε οσο μπορουμε!!!!το νοιωθεις το ζουζουνακι σου ε?τι ομορφα!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!θα τα πουμε καρδουλα μου αργοτερα!!!!!

τζινακι μου ο πριγκηπας σας μεγαλωσε και θελει να σκασει μυτη σε λιγο καιρο, αντε κοντευετε, υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

27βαθμους ε!πωπω!εμεις 8 εχουμε!:(

προσπαθω παρα πολυ να ειμαι ηρεμη αλα καπιες φορες δεν τα καταφερνω οταν ο αλος σε βγαζει απο τα ρουχα σου!τι να πεις!καπια πραγματα δεν αλλαζουν:rolleyes:

κοριτσακια μου παω να κανω τις αιματολογικες εξετασεις που γινονται στο μικροβιολογικο κ οι υπολοιπες στο ικα την τεταρτη...

ηρθε η μανουλα μου κ μετα θα παμε με τον μικρουλη να του παρει παπουτσια για το πασχα η γιαγιακα του!θ αμπω απο την μαμ πιο αργα..φιλακια πολλααααα!σας αγαπω πολυ πολυυυυυυυυυ:D:D

στο καλο ελενη μου!!!!θα τα πουμε πιο μετα φιλουθκια!!!!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...