Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

πολυ καλημερα στο εφακη, στο λενιω και στο τζινακι!!!!!!!!!!!!!

ερχεται το πασχα!!!!!!!!!!τι καλα!!!!!!!!!!!!!!

λενακι μου το ξερω ειναι δυσκολο να μην στεναχωριεσαι οταν μαλωνετε, πρεπει να το αποφευγουμε οσο μπορουμε!!!!το νοιωθεις το ζουζουνακι σου ε?τι ομορφα!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!θα τα πουμε καρδουλα μου αργοτερα!!!!!

τζινακι μου ο πριγκηπας σας μεγαλωσε και θελει να σκασει μυτη σε λιγο καιρο, αντε κοντευετε, υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημερα ομορφο Ποπακι μου με το ομορφα μπεμπακι σου!!!!:tongue:

Σου δινει κλωτσιτσες πολλες??

Ναι ο σκατουλης μας βιαζεται λιγο αλλα τον κραταμε να μη βγει...χιχιιχιχιχι..εχει παρει θεσεις κ ειχα (οχι πλεον ευτυχως) πολλες συσπασουλες...ολα καλα ομως...14 Μαιου μπαινω στον μηνα μου κ τον περιμενουμε πως κ πως!!!

Πασχα τι θα κανετε Ποπακι κ τα υπολοιπα κοριτσακια??

Εμεις θα φυγουμε Μ. Πεμπτη για χωριο!!Γιουπιιιι!!!Κ σημερα ειναι η τελευταια μου μερα στη δουλεια...αδεια εγκυμοσυνης:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα ομορφο Ποπακι μου με το ομορφα μπεμπακι σου!!!!:tongue:

Σου δινει κλωτσιτσες πολλες??

Ναι ο σκατουλης μας βιαζεται λιγο αλλα τον κραταμε να μη βγει...χιχιιχιχιχι..εχει παρει θεσεις κ ειχα (οχι πλεον ευτυχως) πολλες συσπασουλες...ολα καλα ομως...14 Μαιου μπαινω στον μηνα μου κ τον περιμενουμε πως κ πως!!!

Πασχα τι θα κανετε Ποπακι κ τα υπολοιπα κοριτσακια??

Εμεις θα φυγουμε Μ. Πεμπτη για χωριο!!Γιουπιιιι!!!Κ σημερα ειναι η τελευταια μου μερα στη δουλεια...αδεια εγκυμοσυνης:P:p:p

ωραια τζινα μου τα νεα σου!! εφτασε επιτελουσ η μεγαλη ωρα να σταματησεις απο την δουλεια και να περιμενεις να υποδεχτης στον πριγκηπα σου!!!!καλη λευτερια και με ενα πονο οπως ελεγε και η γιαγια μου!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφο Ποπακι μου με το ομορφα μπεμπακι σου!!!!:tongue:

Σου δινει κλωτσιτσες πολλες??

Ναι ο σκατουλης μας βιαζεται λιγο αλλα τον κραταμε να μη βγει...χιχιιχιχιχι..εχει παρει θεσεις κ ειχα (οχι πλεον ευτυχως) πολλες συσπασουλες...ολα καλα ομως...14 Μαιου μπαινω στον μηνα μου κ τον περιμενουμε πως κ πως!!!

Πασχα τι θα κανετε Ποπακι κ τα υπολοιπα κοριτσακια??

Εμεις θα φυγουμε Μ. Πεμπτη για χωριο!!Γιουπιιιι!!!Κ σημερα ειναι η τελευταια μου μερα στη δουλεια...αδεια εγκυμοσυνης:P:p:p

τι ομορφα!!!!!!!!!!!τελευταια μερα στην δουλεια!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!αχ θα εχεις φουσκωσει αρκετα τζινακι μου ε?με το καλο η αναμονη του μικρουλι σας!!!!!!καλα θα κανετε για το πασχα!!!!!ειναι μακρυα το χωριο?σε αφηνει ο γιατρος να ταξιδεψεις?εμεις εδω θα κανουμε πασχα!!!!!!!!!!!!το υπολοιπο σοι θα παει Υδρα!!!!!εγω μονο με την ιδεα του flying ανακατευομαι!!!!;)


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ωραια τζινα μου τα νεα σου!! εφτασε επιτελουσ η μεγαλη ωρα να σταματησεις απο την δουλεια και να περιμενεις να υποδεχτης στον πριγκηπα σου!!!!καλη λευτερια και με ενα πονο οπως ελεγε και η γιαγια μου!!!!!

Καλημερα Εφακι μου!!! Καλη βδομαδα! Σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου:tongue:

Ολα καλα?Πως εισαι εσυ??Τα νεακια σου?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΑΓΑΠΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ???ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΞ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

ΠΟΠΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΣΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΠΟΛΥΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ??????????

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ!!!ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΑΚΟΥΣ!!??ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΙΝΕΖΑ!!!ΜΗΝ ΧΑΜΠΑΡΙΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΙ ΕΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΧΩΣ'ΤΟΥ ΤΑ!!ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ!!ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΣΟΥΖΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!((((((((((())))))))))

ΕΦΑΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΠΗΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ?????


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Εφακι μου!!! Καλη βδομαδα! Σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου:tongue:

Ολα καλα?Πως εισαι εσυ??Τα νεακια σου?

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΑΓΑΠΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ???ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΞ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

ΠΟΠΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΣΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΠΟΛΥΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ??????????

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ!!!ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΑΚΟΥΣ!!??ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΙΝΕΖΑ!!!ΜΗΝ ΧΑΜΠΑΡΙΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΙ ΕΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΧΩΣ'ΤΟΥ ΤΑ!!ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ!!ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΣΟΥΖΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!((((((((((())))))))))

ΕΦΑΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΠΗΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ?????

καλημεραααααααααααααα,ειμαι καλητερα!!!!παλι στον αγωνα οπως καθε μηνα,ελπιζω οτι καποια στιγμη θα τα καταφερω και εγω!!!!διαβασα οσα ειπωθηκαν στο αλλο καφε για μενα και για εσενα και πολυ στεναχωρηθηκα!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΑΓΑΠΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ???ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΞ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

ΠΟΠΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΣΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΠΟΛΥΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ??????????

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ!!!ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΑΚΟΥΣ!!??ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΙΝΕΖΑ!!!ΜΗΝ ΧΑΜΠΑΡΙΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΙ ΕΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΧΩΣ'ΤΟΥ ΤΑ!!ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ!!ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΣΟΥΖΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!((((((((((())))))))))

ΕΦΑΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΠΗΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ?????

καλημερα νατασσουλι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κι εμενα μου ελειψες πολυ!!!!!!!!!!!!η κορακλα μεγαλωνει και με ζουμπαει!!!!!!!!!!!!!

το δικο σου το κοριτσολουλουδακι το αταχτουλι τι κανει?????????


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααα,ειμαι καλητερα!!!!παλι στον αγωνα οπως καθε μηνα,ελπιζω οτι καποια στιγμη θα τα καταφερω και εγω!!!!διαβασα οσα ειπωθηκαν στο αλλο καφε για μενα και για εσενα και πολυ στεναχωρηθηκα!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ...;) ;) ;)

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ...ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΛΛΟ!!!:D :D :D


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα νατασσουλι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κι εμενα μου ελειψες πολυ!!!!!!!!!!!!η κορακλα μεγαλωνει και με ζουμπαει!!!!!!!!!!!!!

το δικο σου το κοριτσολουλουδακι το αταχτουλι τι κανει?????????

ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΑΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!:D :D :D

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΝΤΑΡΝΤΑΝΙΑΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ????!!!!ΖΗΜΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!:D:D:D


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΑΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!:D :D :D

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΝΤΑΡΝΤΑΝΙΑΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ????!!!!ΖΗΜΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!:D:D:D

χαχαχαχα!!!!!!!!!!νταρντανιαν!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!λες να μου βγει κι εμενα ετσι αταχτουλα?θα τραβαω τις κοτσιδες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχα!!!!!!!!!!νταρντανιαν!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!λες να μου βγει κι εμενα ετσι αταχτουλα?θα τραβαω τις κοτσιδες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΗΡΕΜΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!ΣΠΑΝΙΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ!!!!ΚΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ...ΗΣΥΧΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..ΖΩΗΡΟ ΑΠ'ΕΞΩ..ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΟΣΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ!!ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΘΗΡΙΑΚΗ!!!ΠΑΛΑΒΙΑΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙ!!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΗΡΕΜΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!ΣΠΑΝΙΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ!!!!ΚΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ...ΗΣΥΧΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..ΖΩΗΡΟ ΑΠ'ΕΞΩ..ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΟΣΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ!!ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΘΗΡΙΑΚΗ!!!ΠΑΛΑΒΙΑΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙ!!!!!

και εμενα ετσι ακριβως ηταν ο γιος μου!!!μεχρι ενος καθολου δεν με ταλαιπωρησε μετα αρχισαν τα οργανα!!!!

καλα να ειναι και αν ειναι και λιγο ζωηρα τα μωρα τι πειραζει!!!!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή μεγάλη εβδομάδα να έχουμε!!!! Έφθασε και το Πάσχα!!!!

Λενιώ μου δε σε πρόλαβα πάλι!!!!! κάνε αυτό που λέει το νατασάκι μας, όσο μπορείς για την πριγκήπισσα σου;) ή τον μπεμπάκο σου, και μετά τη γεννα αέρααααααααααααααααααααααα!!!!!!! Είναι δύσκολο τα συναισθήματα σε πλυμμηρίζουνε και δεν μπορείς να κρατηθείς αλλά αυτή τη στιγμή μόνο οι δυο σας έχετε σημασία τίποτα άλλο!!!!!Χαδάκια και φιλάκια στο ξανθομπουμπουκάκι μας!!!!

Ποπάκη μου σε πεθύμησα!!!! τι κάνει η πριγκήπισσα μας;;;; δίνει το παρόν;;; η κοιλίτσα φούσκωσε και άλλο;;;; Χαδάκια πολλά!!!!!

Νατασούλα μου τι κάνεις;;;; ζωηρή η ζουζουνίτσα ε;;;; νταρτντανιάν:D:D:D φαντάζομαι τη χαρά σου πέρα από την κούραση θα κάθεσαι και θα την χαζεύεις με ένα χαμόγελο πλατύ ε;;;;; Φιλάκια δωσ' της!!!!!

Τζινάκι μου μεγάλωσε ο μπεμπάκος σας!!!! πήρε και θέση αλλά να κάτσει ακόμα στη ζεστούλα της μαμάς του!!!!!! τελευταία μέρα στη δουλειά ε;;; να ξεκουραστείς και να κάνεις τις ετοιμασίες για την υποδοχή του πρίγκηπα σας!!!!!!!

Εφάκη τι κάνεις;;; ζωηρός ο μικρός σου ε;;;; γερά να είναι και εμείς υπομονή να έχουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΤΑΝΕ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΗΡΕΜΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!ΣΠΑΝΙΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ!!!!ΚΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ...ΗΣΥΧΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..ΖΩΗΡΟ ΑΠ'ΕΞΩ..ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ..ΚΙ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΟΣΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ!!ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΘΗΡΙΑΚΗ!!!ΠΑΛΑΒΙΑΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙ!!!!!

εχεις απολυτο δικιο!!!!!καλυτερα ζωηρουλα!!!!!!πιο καλα!!!!!μπορει καμια φορα να σε νευριαζει αλλα μετα που τα ξανασκεφτεσαι θα γελας με τις σκανταλιες της!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!γερη να ειναι η κουκλιτσα σου!!!!!!!:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή μεγάλη εβδομάδα να έχουμε!!!! Έφθασε και το Πάσχα!!!!

Λενιώ μου δε σε πρόλαβα πάλι!!!!! κάνε αυτό που λέει το νατασάκι μας, όσο μπορείς για την πριγκήπισσα σου;) ή τον μπεμπάκο σου, και μετά τη γεννα αέρααααααααααααααααααααααα!!!!!!! Είναι δύσκολο τα συναισθήματα σε πλυμμηρίζουνε και δεν μπορείς να κρατηθείς αλλά αυτή τη στιγμή μόνο οι δυο σας έχετε σημασία τίποτα άλλο!!!!!Χαδάκια και φιλάκια στο ξανθομπουμπουκάκι μας!!!!

Ποπάκη μου σε πεθύμησα!!!! τι κάνει η πριγκήπισσα μας;;;; δίνει το παρόν;;; η κοιλίτσα φούσκωσε και άλλο;;;; Χαδάκια πολλά!!!!!

Νατασούλα μου τι κάνεις;;;; ζωηρή η ζουζουνίτσα ε;;;; νταρτντανιάν:D:D:D φαντάζομαι τη χαρά σου πέρα από την κούραση θα κάθεσαι και θα την χαζεύεις με ένα χαμόγελο πλατύ ε;;;;; Φιλάκια δωσ' της!!!!!

Τζινάκι μου μεγάλωσε ο μπεμπάκος σας!!!! πήρε και θέση αλλά να κάτσει ακόμα στη ζεστούλα της μαμάς του!!!!!! τελευταία μέρα στη δουλειά ε;;; να ξεκουραστείς και να κάνεις τις ετοιμασίες για την υποδοχή του πρίγκηπα σας!!!!!!!

Εφάκη τι κάνεις;;; ζωηρός ο μικρός σου ε;;;; γερά να είναι και εμείς υπομονή να έχουμε!!!!

σοφακι μου καλημερα!!!!!!!!!!!!κι εγω σε πεθυμησα πολυ!!!!!!!!!!!!καλα ειναι το κοριτσουδι μου!!!!!δινει το παρον καθημερινα!!!!!!χιχιχιχιχι!!!!!!η κοιλιτσα φουσκωνει και φαινεται πια, με ρωτανε με εκπληξη καποιοι που δεν ξερουν, "εισαι εγκυος?"χαχαχαχαχα εεεεεεεε ναι ειμαι και φαινομαι!!!!!!!!!:tongue:τι κανεις εσυ γλυκουλα μου?????το αγορακι σου?ξεκουραζοσαστε λιγακι τωρα ε?


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...