Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

kokkina-auga-koulouria-pasxa.jpg

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια μου και καλη Μεγαλη εβδομαδα να εχουμε!!!!! Φτανει το Πασχα γιουπι!!!!!!!!!

Μολις ξυπνησα κοριτσακια μου εβαλα στο πιατο τα δημητριακα μου με το γαλατακι μεχρι να μουλιασουν λιγο και ειπα να μπω να σας πω πρωτα μια καλημερα και μετα να παω να τα καταβροχθησω...χιχιχι!!!!!!!

Τι κανετε εσεις? Ο καιρος και εδω μουντος χωρις βροχη σημερα αλλα κανει ψυχρα.....2 μερες συνεχομενες εβρεχε ασταματητα και ευτυχως σημερα δεν εχει ριξει ουτε σταλα....κατα τις 1:30 θα παω στα μαγαζια να ψωνισω για την βαφτιστηρα μου και μολις σχολασει ο αντρουλης θα παμε και για την δικη του!

Κοριτσια αφηστε...εχω κοιμηθει στον καναπε χθες χωρις να το καταλαβω και πιαστηκα στον αυχενα λες και καποιος μου εχει παρει το κεφαλι και μου το εχει στριψει νιωθω....πολυ πονο!!!!!!! Ολα μαζεμενα τυχαινουν τελικα!!!!!

Για πειτε κανενα νεακι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σοφακι μου καλημερα!!!!!!!!!!!!κι εγω σε πεθυμησα πολυ!!!!!!!!!!!!καλα ειναι το κοριτσουδι μου!!!!!δινει το παρον καθημερινα!!!!!!χιχιχιχιχι!!!!!!η κοιλιτσα φουσκωνει και φαινεται πια, με ρωτανε με εκπληξη καποιοι που δεν ξερουν, "εισαι εγκυος?"χαχαχαχαχα εεεεεεεε ναι ειμαι και φαινομαι!!!!!!!!!:tongue:τι κανεις εσυ γλυκουλα μου?????το αγορακι σου?ξεκουραζοσαστε λιγακι τωρα ε?

Ποπάκη μου σε πρόλαβα;;; μιλούσα τηλ. και έκανε και ο μικρός μια ασκησούλα!!!! αχ!!!! τώρα πια ησύχασες έτσι;;;; σου δίνει και το παρον η κοριτσάρα σου!!!! τι χαρά όταν σε ρωτάνε ε;;;;;

καλά είμαστε χαλαράααααααααααααααααα και ξεκούρασηηηηηηηηηηηηηη

εσύ αδειούλα θα πάρεις καθόλου;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια μου και καλη Μεγαλη εβδομαδα να εχουμε!!!!! Φτανει το Πασχα γιουπι!!!!!!!!!

Μολις ξυπνησα κοριτσακια μου εβαλα στο πιατο τα δημητριακα μου με το γαλατακι μεχρι να μουλιασουν λιγο και ειπα να μπω να σας πω πρωτα μια καλημερα και μετα να παω να τα καταβροχθησω...χιχιχι!!!!!!!

Τι κανετε εσεις? Ο καιρος και εδω μουντος χωρις βροχη σημερα αλλα κανει ψυχρα.....2 μερες συνεχομενες εβρεχε ασταματητα και ευτυχως σημερα δεν εχει ριξει ουτε σταλα....κατα τις 1:30 θα παω στα μαγαζια να ψωνισω για την βαφτιστηρα μου και μολις σχολασει ο αντρουλης θα παμε και για την δικη του!

Κοριτσια αφηστε...εχω κοιμηθει στον καναπε χθες χωρις να το καταλαβω και πιαστηκα στον αυχενα λες και καποιος μου εχει παρει το κεφαλι και μου το εχει στριψει νιωθω....πολυ πονο!!!!!!! Ολα μαζεμενα τυχαινουν τελικα!!!!!

Για πειτε κανενα νεακι!!!!!!!!

Ματινάκι μου τι κάνεις;;; το σποράκι μας;;;;

Ψώνια τι ωραία!!!!!

Για τον αυχένα με βοηθάει πολύ η θερομοφόρα αλλά δεν κάει παραπάνω από 15 λεπτά!!!! και να μη βγεις ζεστή, ζεστή τώρα βάλε αν έχεις!!!! πήγαινε να φας πεινάτε:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

kokkina-auga-koulouria-pasxa.jpg

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια μου και καλη Μεγαλη εβδομαδα να εχουμε!!!!! Φτανει το Πασχα γιουπι!!!!!!!!!

Μολις ξυπνησα κοριτσακια μου εβαλα στο πιατο τα δημητριακα μου με το γαλατακι μεχρι να μουλιασουν λιγο και ειπα να μπω να σας πω πρωτα μια καλημερα και μετα να παω να τα καταβροχθησω...χιχιχι!!!!!!!

Τι κανετε εσεις? Ο καιρος και εδω μουντος χωρις βροχη σημερα αλλα κανει ψυχρα.....2 μερες συνεχομενες εβρεχε ασταματητα και ευτυχως σημερα δεν εχει ριξει ουτε σταλα....κατα τις 1:30 θα παω στα μαγαζια να ψωνισω για την βαφτιστηρα μου και μολις σχολασει ο αντρουλης θα παμε και για την δικη του!

Κοριτσια αφηστε...εχω κοιμηθει στον καναπε χθες χωρις να το καταλαβω και πιαστηκα στον αυχενα λες και καποιος μου εχει παρει το κεφαλι και μου το εχει στριψει νιωθω....πολυ πονο!!!!!!! Ολα μαζεμενα τυχαινουν τελικα!!!!!

Για πειτε κανενα νεακι!!!!!!!!

καλημερα ματινουλι!!!!!!!!!!!!καλη Μεγαλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!κι εμας τα ιδια ο καιρος!!!!!!ελπιζω να φτιαξει!!!!!!στον βαπτιστηρα ευτυχως ψωνισα το σαββατο και ξεμπερδεψα!!!!!αχ εγω στον καναπε πιανεται η μεση μου!!!!ο αυχενας σου ε?σε πηρε ο υπνος και δεν το καταλαβες!!!!!το μπεμπουλινι σου ολα καλα ε?με το καλο και η αυχενικη!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ποπάκη μου σε πρόλαβα;;; μιλούσα τηλ. και έκανε και ο μικρός μια ασκησούλα!!!! αχ!!!! τώρα πια ησύχασες έτσι;;;; σου δίνει και το παρον η κοριτσάρα σου!!!! τι χαρά όταν σε ρωτάνε ε;;;;;

καλά είμαστε χαλαράααααααααααααααααα και ξεκούρασηηηηηηηηηηηηηη

εσύ αδειούλα θα πάρεις καθόλου;;;;;;

αδειουλα, μπα δεν θα μπορεσω να παρω!!!!!τι καλα που ξεκουραζεστε!!!!!!

εχω ηρεμησει λιγακι και απολαμβανω τις μικρουλιτσες κλωτσιτσες της μπεμπας μου!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αδειουλα, μπα δεν θα μπορεσω να παρω!!!!!τι καλα που ξεκουραζεστε!!!!!!

εχω ηρεμησει λιγακι και απολαμβανω τις μικρουλιτσες κλωτσιτσες της μπεμπας μου!!!!!

κρίμα!!!!! μεγ. Παρασκευή και Δευτέρα θα κάτσεις μόνο;;;; τι να κάνεις αγαπούλα μου!!!!! ο σύζυγος ξετρελαμένος;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρεούλα....:P

Καλή Μεγαλη Βδομάδα να έχουμε!!!!!

Άργησα να μπω και να σας φέρω κουλουράκια να φαμε αλλα ελπίζω να μην έχετε τελειώσει τον καφέ σας και οι εγκυούλες μας το χυμο τους:P:p

Τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια και κυρίως στις κοιλίτσες τις φουσκωμένες σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Ματινάκι μου τι κάνεις;;; το σποράκι μας;;;;

Ψώνια τι ωραία!!!!!

Για τον αυχένα με βοηθάει πολύ η θερομοφόρα αλλά δεν κάει παραπάνω από 15 λεπτά!!!! και να μη βγεις ζεστή, ζεστή τώρα βάλε αν έχεις!!!! πήγαινε να φας πεινάτε:D:D:D

Kαλημερουδια σοφακι μου ολα καλα??? Μια χαρα κι εγω και το σπορακι!!!!

Εβαλα θερμοφορα να σου πω την αληθεια χθες οταν ξυπνησα και καταλαβα οτι στραβωλαιμιασα και με βοηθησε καπως αλλα οχι τελειως!Υπομονη τι αλλο????? Υπο αλλες συνθηκες επαιρνα μυοχαλαρωτικα αλλα τωρα δεν γινεται!!!!! Φαγαμε φαγαμε και τωρα σκεφτομαι να φτιαξω σπανακορυζο αλλα βαριεμαι τοσο πολυ να πλυνω το σπανακι και να ειμαι ορθια....ουφ! Πολυ κουραζομαι τωρα τελευταια ακομα και χωρις να κανω τιποτα!!!!!!!!!!!

Το ξανθουλι σου τι κανει???

καλημερα ματινουλι!!!!!!!!!!!!καλη Μεγαλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!κι εμας τα ιδια ο καιρος!!!!!!ελπιζω να φτιαξει!!!!!!στον βαπτιστηρα ευτυχως ψωνισα το σαββατο και ξεμπερδεψα!!!!!αχ εγω στον καναπε πιανεται η μεση μου!!!!ο αυχενας σου ε?σε πηρε ο υπνος και δεν το καταλαβες!!!!!το μπεμπουλινι σου ολα καλα ε?με το καλο και η αυχενικη!!!!!!!

Ποπουλινι μου τι κανεις καμαρι μου? Καιρο εχουμε να τα πουμε! Τι κανει η πριγκιπισσα σου? Κλωτσαει κλωτσαει????? Τι καλα που ψωνισες για την βαφτιστηρα σου...εγω πλεον τα βαριεμαι αυτα ενω πριν τα λατρευα αυτα τα ψωνια....ισως επειδη μεγαλωσε κιολας το κοριτσι πια και δεν μπορω να της παρω φρου φρου κι αρωματα....!!!!! Ειναι και νταρντανα και δεν ξερω τι να της παρω......Τι αλλα νεα εσυ????

Βρε κοριτσια τελικα το λενιω μας τι εχει της ειπε η γιατρος? Αγορι ή κοριτσι? Νομιζω οτι εχω χασει πολλα επεισοδια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρεούλα....:P

Καλή Μεγαλη Βδομάδα να έχουμε!!!!!

Άργησα να μπω και να σας φέρω κουλουράκια να φαμε αλλα ελπίζω να μην έχετε τελειώσει τον καφέ σας και οι εγκυούλες μας το χυμο τους:P:p

Τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια και κυρίως στις κοιλίτσες τις φουσκωμένες σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Καλημέρα μαράκι τι κάνεις;;;; καλή μεγάλη εβδομάδα να έχουμε!!!!

κουλουράκια μιαμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμ!!!!! πες κανένα νεάκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρεούλα....:P

Καλή Μεγαλη Βδομάδα να έχουμε!!!!!

Άργησα να μπω και να σας φέρω κουλουράκια να φαμε αλλα ελπίζω να μην έχετε τελειώσει τον καφέ σας και οι εγκυούλες μας το χυμο τους:P:p

Τα φιλιά μου σε όλα τα κοριτσάκια και κυρίως στις κοιλίτσες τις φουσκωμένες σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Καλημερα μαρακι μου γλυκο τι κανεις? Χρονια και ζαμανια ε? Δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σου συγνωμη ε? Το μονο που με ενδιαφερει ειναι να εισαι καλα και για τα υπολοιπα να μην αγχωνεσαι θα ερθουν στην ωρα τους ετσι????

Πολυ ωραια τα κουλουρακια σου.....μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!

Εγω αποφασισα να μην νυστεψω απ ολα μονο απο κρεας...δεν μπορω κοριτσια πειναω πολυ συχνα και εκτος αυτου θελω το γαλα με τα δημητριακα καθε πρωι....δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλη αμαρτια ε????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερουδια σοφακι μου ολα καλα??? Μια χαρα κι εγω και το σπορακι!!!!

Εβαλα θερμοφορα να σου πω την αληθεια χθες οταν ξυπνησα και καταλαβα οτι στραβωλαιμιασα και με βοηθησε καπως αλλα οχι τελειως!Υπομονη τι αλλο????? Υπο αλλες συνθηκες επαιρνα μυοχαλαρωτικα αλλα τωρα δεν γινεται!!!!! Φαγαμε φαγαμε και τωρα σκεφτομαι να φτιαξω σπανακορυζο αλλα βαριεμαι τοσο πολυ να πλυνω το σπανακι και να ειμαι ορθια....ουφ! Πολυ κουραζομαι τωρα τελευταια ακομα και χωρις να κανω τιποτα!!!!!!!!!!!

Το ξανθουλι σου τι κανει???

Βρε κοριτσια τελικα το λενιω μας τι εχει της ειπε η γιατρος? Αγορι ή κοριτσι? Νομιζω οτι εχω χασει πολλα επεισοδια!!!!!

Υπομονή Ματινούλι, μόλις μπεις στον 4ο θα είσαι καλύτερα!!!! Δε σε βοήθησε η θερμοφόρα ε;;;; αν δε νιώθις καλά για τα ψώνια λαμπαδίτσα και λεφτά και τελειώνεις!!!! εγώ έτσι κάνω και παίρνει ότι θέλει (είναι στα 14 τώρα) και δε σπάω το κεφάλι μου τι να του πάρω!!!!

Καλά είναι ο ζούζουνος εδώ!!!!! τρώγεται τώρα τι να κάνει!!!!!

Το Λενιώ μας είναι ακόμα κιντεράκι!!!!! έκπληξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη εγώ μέχρι να δούμε τσουτσου της λέω ότι έχει πριγκήπισσα, γερό παιδί!!! πάνω απ' ολα βέβαια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαράκι τι κάνεις;;;; καλή μεγάλη εβδομάδα να έχουμε!!!!

κουλουράκια μιαμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμ!!!!! πες κανένα νεάκι!!!!

Σοφάκι αγαπούλα μου έφερα πολλά κουλουράκια γιατι έχουμε πολλά νινάκια και μέσα και έξω απο τις κοιλίτσες :tongue::tongue:

Τι κάνει το καμάρι σου?? Διάβασα αο τώρα έχει φιλεναδίτσα εεε???

Αχου το γιαβρί μου...Να του δώσεις ένα τεράστιο φιλί!!!

Τα νέα μου Σοφάκι είναι όπως τα ξέρατε..Στην προσπάθεια κι εγώ μαζί με σας..Διάβασα ότι η επετειο σας είναι όταν δεν περιμένω εεε??? Χαχαχαχα κουκλίτσα μου, μακάρι να μην είμαι αλλα αυτό το μήνα δεν είχαμε και μεγάλη επιτυχία..Πόσα χρόνια κλείνετε Σοφάκι μου??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μαρακι μου γλυκο τι κανεις? Χρονια και ζαμανια ε? Δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σου συγνωμη ε? Το μονο που με ενδιαφερει ειναι να εισαι καλα και για τα υπολοιπα να μην αγχωνεσαι θα ερθουν στην ωρα τους ετσι????

Πολυ ωραια τα κουλουρακια σου.....μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!

Εγω αποφασισα να μην νυστεψω απ ολα μονο απο κρεας...δεν μπορω κοριτσια πειναω πολυ συχνα και εκτος αυτου θελω το γαλα με τα δημητριακα καθε πρωι....δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλη αμαρτια ε????

Εγώ Ματινάκι μου το φαγητό δεν το θεωρώ αμαρτία!!!! ετσι νιώθω τι να το κάνω να νηστεύω και να "θάβω"-φθονώ τους πάντες είμαι καλή χριστιανή έτσι;;; πόσο μάλλον εσείς που είστε εγκυούλια!!!! η παναγίτσα ξέρει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μαρακι μου γλυκο τι κανεις? Χρονια και ζαμανια ε? Δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σου συγνωμη ε? Το μονο που με ενδιαφερει ειναι να εισαι καλα και για τα υπολοιπα να μην αγχωνεσαι θα ερθουν στην ωρα τους ετσι????

Πολυ ωραια τα κουλουρακια σου.....μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!

Εγω αποφασισα να μην νυστεψω απ ολα μονο απο κρεας...δεν μπορω κοριτσια πειναω πολυ συχνα και εκτος αυτου θελω το γαλα με τα δημητριακα καθε πρωι....δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλη αμαρτια ε????

Ματινάκι μου γλυκό μου εγκυούλι..Καλως σας ξαναβρήκα...Δεν πειράζει μωρό μου εγώ δεν έχω κάποια ιδιαίτερα νέα και όπως είπες είμαι καλά οπότε όλα καλα:P:p Αχ Ματινάκι μου όμορφο πως νιώθεις αγαπούλα?Χάρηκα πάρα πολύ για όλες σας αυτό έγραφα όταν είδα το πινακάκι ήμουνα με έχα διαρκές χαμόγελο όλη την ημέρα!!!

Και όχι να μην νυστέψεις τώρα έχεις και το μωράκι σου και δεν θα του στερείς ότι τραβάει όρεξη να φάει να μην είναι στεναχωρεμένο έτσι?:P:p Σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

σοφακι μου οπως τα λες, Μεγαλη παρασκευη και δευτερα του πασχα καθομαι!!!!ο αντρας μου ξετρελαμενος!!!!ασ'τα!!!!!

ματινουλι μου κουραζεσαι αγαπη μου, τι να κανεις!!!!!!υπομονη!!!!!!!!!!!

μαρακι μου αγαπημενο τι κανεις?χαιρομαι που εισαι καλα!!!!!!!τα κουλουρακια θα τα τιμησω κι εγω βεβαιως βεβαιως!!!!!!!:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...