Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Σοφάκι αγαπούλα μου έφερα πολλά κουλουράκια γιατι έχουμε πολλά νινάκια και μέσα και έξω απο τις κοιλίτσες :tongue::tongue:

Τι κάνει το καμάρι σου?? Διάβασα αο τώρα έχει φιλεναδίτσα εεε???

Αχου το γιαβρί μου...Να του δώσεις ένα τεράστιο φιλί!!!

Τα νέα μου Σοφάκι είναι όπως τα ξέρατε..Στην προσπάθεια κι εγώ μαζί με σας..Διάβασα ότι η επετειο σας είναι όταν δεν περιμένω εεε??? Χαχαχαχα κουκλίτσα μου, μακάρι να μην είμαι αλλα αυτό το μήνα δεν είχαμε και μεγάλη επιτυχία..Πόσα χρόνια κλείνετε Σοφάκι μου??

Ευχαριστούμε, νοστιμότατα!!!!! γεια στα χεράκια σου!!!!!

Ναι έχει φιλενάδα και την περιμένει πως και πως!!!! κάθε μέρα βρίσκονται!!!!τώρα θ' ανέβει εκείνος (ευτυχώς είμαστε πάνω-κάτω)

Ναι αγάπη, μακάρι να μη σου έρθει για 9 μήνες αλλιώς συνεχίζουμε ακάθικτες έτσι;;;;;

8 χρόνια γάμου, πω, πωωωωωωωωωω το σκέφτομαι και λέω μόνο;;;;:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου να σας ρωτήσω την γνώμη σας για κάτι μιας και λέμε τώρα για νηστείες??

Μεγάλη Δευτέρα σήμερα κάνει να κάνουμε αγκαλίτσες ή όλη την Μεγάλη Εβδομάδα είναι κακό?

Δεν θέλω να σας πω την αλήθεια να κάνω κάτι αλλά το ώαριακι μου θα σπάσει αύριο το αργότερο και έλεγα μιας και χτές δεν μας έκατσε χιχι να δοκιμάσω σήμερα:P:p

Αλλα φοβάμαι μήπως δεν κάνει :shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

σοφακι μου οπως τα λες, Μεγαλη παρασκευη και δευτερα του πασχα καθομαι!!!!ο αντρας μου ξετρελαμενος!!!!ασ'τα!!!!!

ματινουλι μου κουραζεσαι αγαπη μου, τι να κανεις!!!!!!υπομονη!!!!!!!!!!!

μαρακι μου αγαπημενο τι κανεις?χαιρομαι που εισαι καλα!!!!!!!τα κουλουρακια θα τα τιμησω κι εγω βεβαιως βεβαιως!!!!!!!:tongue:

Ποπάκι μου γλυκό μου εγκυούλι σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...

Τι χαρά πάντως κορίτσια είναι να μιλάμε με τόσες εγκυούλες δεν φανταζεστεεεεεεε!!!!

Αγάπη μου μακια στην κοιλίτσα σου, στην όμορφη κοράκλα σου :P:p

Σας κάνω και τσουρεκάκια να φάτε αυριο - μεθαύριο :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε, νοστιμότατα!!!!! γεια στα χεράκια σου!!!!!

Ναι έχει φιλενάδα και την περιμένει πως και πως!!!! κάθε μέρα βρίσκονται!!!!τώρα θ' ανέβει εκείνος (ευτυχώς είμαστε πάνω-κάτω)

Ναι αγάπη, μακάρι να μη σου έρθει για 9 μήνες αλλιώς συνεχίζουμε ακάθικτες έτσι;;;;;

8 χρόνια γάμου, πω, πωωωωωωωωωω το σκέφτομαι και λέω μόνο;;;;:tongue::tongue::tongue:

Ευτυχώς που είστε κοντά αλλίως σε έβλεπα Σοφάκι μου να είσαι στους δρόμους για να επισκεφτείτε την φιλεναδίτσα χιχι:P:p

8 χρονιααααααααα ουαου:shock::shock:

Θα σου πω βέβαια και τότε αλλα προκαταβολικά να τα χιλιάσετε μωρό μου πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι (((((((((((((())))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Ποπάκι μου γλυκό μου εγκυούλι σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...

Τι χαρά πάντως κορίτσια είναι να μιλάμε με τόσες εγκυούλες δεν φανταζεστεεεεεεε!!!!

Αγάπη μου μακια στην κοιλίτσα σου, στην όμορφη κοράκλα σου :P:p

Σας κάνω και τσουρεκάκια να φάτε αυριο - μεθαύριο :tongue::tongue:

τσουρεκακια μιαμ μιαμ!!!!!!

εγω λεω να κανεις ζουζουνιες μαρακι μου, δεν ειναι αμαρτια!!!!το μπεμπακι θελουμε να συλλαβουμε!!!!!δεν κανουμε τιποτα κακο!!!!!τωρα παλι οπως νοιωθεις εσυ καλυτερα, εγω στην θεση σου δεν θα ειχα ενδιασμους!!!!!;)


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου να σας ρωτήσω την γνώμη σας για κάτι μιας και λέμε τώρα για νηστείες??

Μεγάλη Δευτέρα σήμερα κάνει να κάνουμε αγκαλίτσες ή όλη την Μεγάλη Εβδομάδα είναι κακό?

Δεν θέλω να σας πω την αλήθεια να κάνω κάτι αλλά το ώαριακι μου θα σπάσει αύριο το αργότερο και έλεγα μιας και χτές δεν μας έκατσε χιχι να δοκιμάσω σήμερα:P:p

Αλλα φοβάμαι μήπως δεν κάνει :shock::shock:

Εγώ Μαράκι μου την Μεγ. Παρασκευή έχω για "απαγορευτική" ημέρα, δε ξέρω τι γνώμη έχουν τα άλλα κοριτσάκια!!!! με τον αντρούλη σου είσαι και για μωράκι προσπαθείτε!!!! έτσι νιώθω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσακια μου χαθηκα για λιγο μιλουσα στο φωφωνι!!!!!!!

Θα παω σιγα σιγα να φτιαξω το σπανακορυζο και βλεπω να φευγω στις 2 τελικα....δεν πειραζει αλλωστε τα μαγαζια ειναι ολη μερα ανοιχτα ετσι δεν ειναι??????

Αντε κοριτσακια μου παω να τελειωνω γιατι μην νομιζετε οτι πλεον μπορω να τρεχω για τις δουλειες....με το πασο μου και ακομη πιο αργα!!!!!!!!!

Σας φιλω αλλα δεν σας υποσχομαι οτι θα ξαναμπω για σημερα γιατι ερχεται ενα φιλικο μας ζευγαρι σημερα απο την Θεσσαλονικη και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι θα τους δουμε και θα τους πουμε οτι στις διακοπες μας εκει πιασαμε το σπορακι μας και θα τρελαθουν απο την χαρα τους!!!!!!!

Αντε σας φιλω πολυ γλυκα και σας στελνω τις πιο μεγαλες και ζεστες αγκαλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσακια μου χαθηκα για λιγο μιλουσα στο φωφωνι!!!!!!!

Θα παω σιγα σιγα να φτιαξω το σπανακορυζο και βλεπω να φευγω στις 2 τελικα....δεν πειραζει αλλωστε τα μαγαζια ειναι ολη μερα ανοιχτα ετσι δεν ειναι??????

Αντε κοριτσακια μου παω να τελειωνω γιατι μην νομιζετε οτι πλεον μπορω να τρεχω για τις δουλειες....με το πασο μου και ακομη πιο αργα!!!!!!!!!

Σας φιλω αλλα δεν σας υποσχομαι οτι θα ξαναμπω για σημερα γιατι ερχεται ενα φιλικο μας ζευγαρι σημερα απο την Θεσσαλονικη και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι θα τους δουμε και θα τους πουμε οτι στις διακοπες μας εκει πιασαμε το σπορακι μας και θα τρελαθουν απο την χαρα τους!!!!!!!

Αντε σας φιλω πολυ γλυκα και σας στελνω τις πιο μεγαλες και ζεστες αγκαλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))

Γεια σου Ματινούλι, καλό μαγείρεμα και καλή ευκολία!!!!

Φαντάζομαι οι φίλοι σας θα ξετρελαθούνε!!!!

Φιλάκια και αγκαλίτσα (((((((((((((((((())))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

να ειμαι και εγω καλε τι εγηνε ελεος τελος παντων το αφηνω πισω καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο και παντα γουρλιδικο να ειναι

πως μ ειστε ολα καλα???? εγω εδω τα ιδια αφαντη ακομα μ ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη σημερα αλλα δεν θα κανω θα περιμενω λιγο ακομα να δουμε χιχιχιχιχ βιτσιοζα ειμαι χιχιχιχιχιχ


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

να ειμαι και εγω καλε τι εγηνε ελεος τελος παντων το αφηνω πισω καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο και παντα γουρλιδικο να ειναι

πως μ ειστε ολα καλα???? εγω εδω τα ιδια αφαντη ακομα μ ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη σημερα αλλα δεν θα κανω θα περιμενω λιγο ακομα να δουμε χιχιχιχιχ βιτσιοζα ειμαι χιχιχιχιχιχ

Τζινάκι μου καλησπέρα και καλή μεγάλη εβδομάδα τι κάνεις;;;;

σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;;; το τικεράκι σου είναι σωστό;;;

έκανες κανένα τεστάκι;;; κάνω δουλίτσες ταυτόχρονα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμενα ετσι ακριβως ηταν ο γιος μου!!!μεχρι ενος καθολου δεν με ταλαιπωρησε μετα αρχισαν τα οργανα!!!!

καλα να ειναι και αν ειναι και λιγο ζωηρα τα μωρα τι πειραζει!!!!!!!!

XAXAXAXAAX!!!ENNOEITAI OTI ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!

κάνε αυτό που λέει το νατασάκι μας, όσο μπορείς για την πριγκήπισσα σου;) ή τον μπεμπάκο σου, και μετά τη γεννα αέρααααααααααααααααααααααα!!!!!!! Είναι δύσκολο τα συναισθήματα σε πλυμμηρίζουνε και δεν μπορείς να κρατηθείς αλλά αυτή τη στιγμή μόνο οι δυο σας έχετε σημασία τίποτα άλλο!!!!!Χαδάκια και φιλάκια στο ξανθομπουμπουκάκι μας!!!!

ΠΕΣ ΤΑ ΚΙ ΕΣΥ ΣΟΦΟΥΛΑ ΣΤΟ ΛΕΝΙΩ ΜΑΣ!!!ΠΕΣ ΤΑ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙ!!!!:D

Νατασούλα μου τι κάνεις;;;; ζωηρή η ζουζουνίτσα ε;;;; νταρτντανιάν:D:D:D φαντάζομαι τη χαρά σου πέρα από την κούραση θα κάθεσαι και θα την χαζεύεις με ένα χαμόγελο πλατύ ε;;;;; Φιλάκια δωσ' της!!!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑΖΟΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΑΚΡΥΖΩ ΚΙ ΟΛΑΣ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!:DΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ??ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΑΤΡΟ Ε??ΚΡΙΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ!!! ;)

εχεις απολυτο δικιο!!!!!καλυτερα ζωηρουλα!!!!!!πιο καλα!!!!!μπορει καμια φορα να σε νευριαζει αλλα μετα που τα ξανασκεφτεσαι θα γελας με τις σκανταλιες της!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!γερη να ειναι η κουκλιτσα σου!!!!!!!:tongue:

ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΠΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΖΩΗΡΑ ΠΑΡΑ ΝΩΘΡΑ!!!!!ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΟΥΛΑ!!ΖΩΗΡΗ ΚΙ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΑ!!!!!:tongue:

[

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια μου και καλη Μεγαλη εβδομαδα να εχουμε!!!!! Φτανει το Πασχα γιουπι!!!!!!!!!

[/color][/size][/font]

ΜΑΤΙΝΑΡΑ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ????????

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!!!!!!!

Καλημέρα στην όμορφη παρεούλα....:P
Κοριτσάκια μου να σας ρωτήσω την γνώμη σας για κάτι μιας και λέμε τώρα για νηστείες??

Μεγάλη Δευτέρα σήμερα κάνει να κάνουμε αγκαλίτσες ή όλη την Μεγάλη Εβδομάδα είναι κακό?

Δεν θέλω να σας πω την αλήθεια να κάνω κάτι αλλά το ώαριακι μου θα σπάσει αύριο το αργότερο και έλεγα μιας και χτές δεν μας έκατσε χιχι να δοκιμάσω σήμερα:P:p

Αλλα φοβάμαι μήπως δεν κάνει :shock::shock:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΛΑΚΙ ΜΟΥ!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

koριτσακια μου αν σας πω οτι μου λειψατε σας διαβασα τωρα κ πολυ σας χαρηκα...πηγα εδωσα το αιματακι μου κ την τεταρτη θα βγουν τα αποτελεσματα..ειναι 3 εξετασεις κ δεν θυμαμαι καλα πως λεγονται..το HIV ,ROYBELA K AKOMH ENA αλα δεν θυμμαι τωρα πως λεγοταν!την τετρατη στης 9΄30 εχω να παω κ στο ικα για τις υπολοιπες!;)

μετα πηραμε το λεωφορειο με τον μικρο κ την μαμα μου κ πηγαμε να παρει η μαμα μου παπουτσια στον μικρο..ο σκατουλησ μου πρωτη φορα ανεβηκε στο λεωοφορειο κ τον επιασε γκρινια..δεν του αρεσε εκλαιγε κ φοβοταν!αλα καπως τον καθυσηχασαμε..μου πηρε κ μενα παπουτσια η μαμα..πηρα ασπρες μπαλαρινες αν κ δεν τισ προτιμω θελω εστω κ λιγο τακουνακι αλλα τωρα με την εγκυμοσηνη θα μου κανουν καλο!;)

παντως αν δεν ειχαμε κ τις μανουλες μας..οτι δουλεψε η γλυκουλα μου τα ξοδεψε για μας!

να πω καλη βδομαδα κ σε ολα τα κοριτσακια που δεν μηλησαμε σημερα..

Ματινακι μου τι κανεις αγαπουλα..δεν ειναι αμαρτια που δεν θα νηστεψεις κ γω αυτη τη βδομαδα μονο απο κρεασ θα νηστψω..ειχε πει ενας παπας στην φιλη μου οτι οι εγκυες δεν πρεπει να νηστυεουν γιατι τα μωρακια μας τρεφονται απο μας κ εχουν αναγκη το κρεας~

Μαρακι μου χρυσοχερα κ συ με τα νοστιμα κουλουρακια σου!

Νατασακι μου προσπαθησα να το παιξω κινεζα αλλα μου βγηκε σε κατι αλο..χαχαχχαχαα τελος παντων~φιλακια στον νταρντανιαν σου..πολυ γελασα..η μικρη μας τσαχπινουλα...να της δωσεις σφιχτη αγκαλιτσα(((((((()))))))))))))))))))))!

Ποπακη μου σου δινει κλωτσιτσες καθημερηνα η πριγκηπισα σου!τι τελειαααααααα!

Τζινουλι εγκυουλι μου ο μπεμπακος μας εχει στριιμωχτει αλλα λιγακι εμεινε!οπου να ναι θα βολευεται στην αγκαλιτσα της γλυκειας του μανουλας!

Σοφακη μουυυυυυ ειμαι ακομα κιντερακι ναι!για να δουμε θα φανει τωρα που θα παω μετα το πασχα λογικα ναι!αχ εχω τοση μεγαλη περιεργεια να μαθω το φυλο!αν μου πουν κοριτσακι νομιζω πως θ βγω για ψωνια!ροζουλια φουξια ολα θα τα παρω..χιιχιχιχι..αν ειναι αγορακι εχω του μικρουλη οποτε δεν θα χριεαστω κ πολα!φυσικα να ναι γερα πανω απολα..ο θεουλης ξερει καλυτερα!;);)

Εφακη μου κ σενα ζωηρουλης ε!γερα να ναι κ ασ ειναι ζωηραα τωρα που ειναι παιδακια μικρα~;)

τζινακι τι κανεις?ποτε θα κανεις χωριακη?:confused:

ξεχασα καμι ελπιζω οχι!

σας φιλω ολες..

((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))):D:D


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη μεγαλη εβδομαδα!!!

εχει αδεια ο αντρουλης μου ολη την μ.εβδομαδα και θ μπαινω οποτε μπορω ;););), εσεις τι κανετε?

ελενακι εμενα ξεχασες :(:(:(, αλλα δεν πειραζει αγαπακι σε καταλαβαινω ειμαστε πολλες:D:D:D

οι εγκυουλες καλα? τα σπορακια τους?

μαρακι μου πως βγηκαν τα κουλουρακια τελικα?

ginagr τζινακι αντε καλο μου κανε μια χοριακη να χοροπηδηξουμε μεχρι το ταβανι απο τα χαρμοσυνα νεα!!!

οι υπολοιπες φιλεναδιτσες μου καλα??


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...