Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!

λεακι μου υα μου ξαν πεισ ποτε βαπτιζετε κ που κ αν μπορουμε θα ερθουμε!

Τον στολισμο τον ανελαβε η πεθερα οπως κ του γαμου ειναι γνωστισ

Τησ κ δεν ρωτησα. Εγω απλα ειπα τι θελω! Χεχεχε!

βασουλα κ εσεισ με το καλο να βρειτε ενα σπιτακι πριν ξεκινησεισ δουλεια!

στο παιδικο απο ποια ηλικια μπορουν να πανε;

Γιωτακι σε ευχαριστω πολυ! Διακοπουλεσ ε;τεεια! Θα ξεκουραστειτε!

καλα να περασετε!

ιωαννακι μου καλημερα! Καλα ασε φετοσ μασ εχει ξεσκισει αυτη η ζεστη!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ποιές ορμόνες καλέ;;;;; Ψήνεται ο τόπος σου λέω! Μέχρι την Παρασκευή πάνω από 40 βαθμούς θα έχουμε εμείς τουλάχιστον εδώ! Ελπίζω σε κάτι καλύτερο από το Σάββατο και μετά! Βέβαια μου είπε ο παιδίατρος πως μπορώ να βάζω το κλιματιστικό αρκεί να μην είναι στο ίδιο δωμάτιο με το παιδί! Ανάβω κι εγώ το κλιματιστικό επάνω στις κρεβατοκάμαρες και κατεβαίνει η δροσιά κάτω στο καθιστικό που έχω το παρκοκρέβατο αλλά και πάλι μου έρχεται ζόρι να είναι το μωρό μου στα κλιματιστικά! οσο μπορώ δεν το ανάβω αλλά όταν μας κάνει και 42 βαθμούς τι άλλο μπορώ να κάνω;

Εγω της βαζω το κλιματιστικο στους 30 απλα να μην εχει πολυ ζεστη, η παιδιατρος μου εχει πει το οκ, οποτε την εχω με το κλιμ οταν κοιματε στο δωματιο της.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

λεακι μου υα μου ξαν πεισ ποτε βαπτιζετε κ που κ αν μπορουμε θα ερθουμε!

Τον στολισμο τον ανελαβε η πεθερα οπως κ του γαμου ειναι γνωστισ

Τησ κ δεν ρωτησα. Εγω απλα ειπα τι θελω! Χεχεχε!

βασουλα κ εσεισ με το καλο να βρειτε ενα σπιτακι πριν ξεκινησεισ δουλεια!

στο παιδικο απο ποια ηλικια μπορουν να πανε;

Γιωτακι σε ευχαριστω πολυ! Διακοπουλεσ ε;τεεια! Θα ξεκουραστειτε!

καλα να περασετε!

ιωαννακι μου καλημερα! Καλα ασε φετοσ μασ εχει ξεσκισει αυτη η ζεστη!

Αναστασακι μου καλημερα! Αχ ευχαριστω πολυ! Πως κ πως το περιμενω! Μια χαρα την βρησκω την πεθερουλα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

λεακι μου υα μου ξαν πεισ ποτε βαπτιζετε κ που κ αν μπορουμε θα ερθουμε!

Τον στολισμο τον ανελαβε η πεθερα οπως κ του γαμου ειναι γνωστισ

Τησ κ δεν ρωτησα. Εγω απλα ειπα τι θελω! Χεχεχε!

βασουλα κ εσεισ με το καλο να βρειτε ενα σπιτακι πριν ξεκινησεισ δουλεια!

στο παιδικο απο ποια ηλικια μπορουν να πανε;

Γιωτακι σε ευχαριστω πολυ! Διακοπουλεσ ε;τεεια! Θα ξεκουραστειτε!

καλα να περασετε!

ιωαννακι μου καλημερα! Καλα ασε φετοσ μασ εχει ξεσκισει αυτη η ζεστη!

Αναστασακι μου καλημερα! Ευχαριστω πολυ! Το περιμενω πως κ πως! Μια χαρα την βρησκω την πεθερουλα σου! Μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

λεακι μου υα μου ξαν πεισ ποτε βαπτιζετε κ που κ αν μπορουμε θα ερθουμε!

Τον στολισμο τον ανελαβε η πεθερα οπως κ του γαμου ειναι γνωστισ

Τησ κ δεν ρωτησα. Εγω απλα ειπα τι θελω! Χεχεχε!

βασουλα κ εσεισ με το καλο να βρειτε ενα σπιτακι πριν ξεκινησεισ δουλεια!

στο παιδικο απο ποια ηλικια μπορουν να πανε;

Γιωτακι σε ευχαριστω πολυ! Διακοπουλεσ ε;τεεια! Θα ξεκουραστειτε!

καλα να περασετε!

ιωαννακι μου καλημερα! Καλα ασε φετοσ μασ εχει ξεσκισει αυτη η ζεστη!

Καλημερα! Οχι στολισμό, τα γλυκακια που δινουν μαζι με τη μπομπονιερα τι ήταν ; Απο πού;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Οχι στολισμό, τα γλυκακια που δινουν μαζι με τη μπομπονιερα τι ήταν ; Απο πού;

εκανα μπισκοτα γεμιστα και απο πανω ζαχαρωπαστα! ειχε φοβερη ζεστη! αλλα δεν ξερω ποσο ηταν ολα μαζι! (με στολισμο και μπομπο) νομιζω εχω βαλει και φωτο


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Οχι στολισμό, τα γλυκακια που δινουν μαζι με τη μπομπονιερα τι ήταν ; Απο πού;
Εγω της βαζω το κλιματιστικο στους 30 απλα να μην εχει πολυ ζεστη, η παιδιατρος μου εχει πει το οκ, οποτε την εχω με το κλιμ οταν κοιματε στο δωματιο της.

και εμεις με κλιματιστικο αλλιως δεν παλευεται! και εγω στους 29 το εχω!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!ειμαι η χαμενη ποπη!!!!!:shock:τι κανετε, εχω χασει παααααρα πολλα επεισοδια, δεν εχω διαβασει πολλα, σχεδον καθολου!!!!!θα επανορθωσω ομως!!!ωχ ξυπνησε......επανερχομαι!!!!!:confused:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!ειμαι η χαμενη ποπη!!!!!:shock:τι κανετε, εχω χασει παααααρα πολλα επεισοδια, δεν εχω διαβασει πολλα, σχεδον καθολου!!!!!θα επανορθωσω ομως!!!ωχ ξυπνησε......επανερχομαι!!!!!:confused:

γεια και απο εδω ποπακι!!!!! φιλακια!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!ειμαι η χαμενη ποπη!!!!!:shock:τι κανετε, εχω χασει παααααρα πολλα επεισοδια, δεν εχω διαβασει πολλα, σχεδον καθολου!!!!!θα επανορθωσω ομως!!!ωχ ξυπνησε......επανερχομαι!!!!!:confused:

Γεια σου, Ποπίτσα!!! Όντως χάθηκες καλέεεεε!!! :tongue: Μπαίνε να μας λες τα νέα σας... Τι κάνει το κοριτσάκι σου; Ολόκληρο παιδάκι έγινε, Παναγίτσα μου! Μια γλύκα είναι, είδα τις φωτό στο facebook! :D


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποιές ορμόνες καλέ;;;;; Ψήνεται ο τόπος σου λέω! Μέχρι την Παρασκευή πάνω από 40 βαθμούς θα έχουμε εμείς τουλάχιστον εδώ! Ελπίζω σε κάτι καλύτερο από το Σάββατο και μετά! Βέβαια μου είπε ο παιδίατρος πως μπορώ να βάζω το κλιματιστικό αρκεί να μην είναι στο ίδιο δωμάτιο με το παιδί! Ανάβω κι εγώ το κλιματιστικό επάνω στις κρεβατοκάμαρες και κατεβαίνει η δροσιά κάτω στο καθιστικό που έχω το παρκοκρέβατο αλλά και πάλι μου έρχεται ζόρι να είναι το μωρό μου στα κλιματιστικά! οσο μπορώ δεν το ανάβω αλλά όταν μας κάνει και 42 βαθμούς τι άλλο μπορώ να κάνω;

Γεια, Ιωαννάκι! Άσε η κάψα αυτή πραγματικά δεν παλεύεται....! Κι εμείς όλη μέρα μέσα με air contition είμαστε...

Πολύ αυστηρό παιδίατρο έχεις... Η δικιά μας μάς είπε να το ανάβουμε ελεύθερα το κλιματιστικό γιατί όπως το έχουμε εμείς ανάγκη το έχει και το μωρό. Και στον ίδιο χώρο, δεν υπάρχει πρόβλημα (εννοείται να μη χτυπάει πάνω στο μωρό). Έτσι λοιπόν το έχω και χτυπάει ψηλά και η μικρή είναι καλά. Από αρχές Ιουλίου το κάνουμε αυτό και δεν έχει προκύψει πρόβλημα με το μωρό. Άντε το πολύ πολύ να της σκεπάσω τα ποδαράκια με ένα σεντονάκι. Επίσης αφήνω ανοιχτό και ένα μικρό παραθυράκι στην κουζίνα να ανανεώνεται ο αέρας. Δεν το έχω και πολύ χαμηλά στους 29 το βάζω και μια χαρά.


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Εμείς δόξα το Θεό καλά είμαστε! Γιωτάκι μου και Πεταλουδίτσα μου με το καλό οι βαφτισούλες σας!

Ευχαριστούμε πολύ, κορίτσι μου!! Από τη μια αγχώνομαι για την προετοιμασία και από την άλλη ανυπομονώ! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια πολυ γκρινια ο μικρος!! μαλλον απο τα δοντακια θα ειναι! ουφ! με εχει πονεσει και η μεση μου! ολο αγκαλια θελει οταν γκρινιαζει!!!

ευτυχως αυριο θα παμε χαλκιδικη 4 μερες με τη μανουλα μου και θα ξεκουραστω!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια

σημερα ειχαμε εμβολιακι....καταλαβαινετε τι εγινε ε?? πανυγιρι τρελο παλι,αφου το εμβολιο ουτε που το καταλαβε απο το κλαμα που εριξε!μπαααα αρχισε να θυματε αυτη δεν εξηγηται αλλιως!μολις την ξαπλωνω στο κρεβατακι της γιατρου σπαραζει!πουθενα αλλου δεν το κανει ετσι κ σε σπιτια αλλων που παμε!!

κατα τα αλλα ολα καλα ειμαστε 6820 και 64 ποντους! αυτο το μηνα πηρε 100 γραμαμαρια παραπανω απο το αναμενομενο!γιουπι!αυριο ξεκιναμε και χορτοσουπες...και σιγα σιγα κρεατακι!αντε να δουμε!

τωρα παω να την νανουρισω λιγακι γιατι εχει μια ανυσυχια λιγο η νυστα λιγο το εμβολιακι!δεν σας καλοδιαβασα θα μπω το πρωι!

αναστασακι κ σενα εχει γκρινια ε?εμενα αυτες τις μερες δεν θελει να με χανει απο τα ματια της κ θελει αγκαλια...κανενα δοντακι μηπως ξεφυτρωσει ξερω κ γω τι να πω!αφου τωρα λεω μολις κοιμηθει να κατσω να μαγειρεψω γιατι δεν ξερω τι κεφια θα εχει αυριο!εγω τις δινω ακομα ριζαλευρο το απογευμα!εσεις κρεατακι τρωτε δεν πολυθυμαμε? καλα να περασεις στο χωριο!

καλο βραδυ σε ολες!!!;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...