Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια! Περναμε τελεια! Πραγματικη χαλαρωση κ ξεκουραση! Ελενιτσα ου μπλεξεις! Αφου το αποφασισατε φυγετε, κακος γειτονας κ κακος σπιτονοικοκυρης δεν αντεχεται! Καλε που ειστε οι αλλες? Ελπιζω να απουσιαζεται για καλους λογους κ να περνατε καλα! Φιλακια!

000203D4.gif γεια σου γιωτακι!!! κανατε κανενα μπανακι??


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πεταλουδιτσα τι ειναι αυτα ρε? καλα στο κοσμο του ο τυπος λεμε ε? αφου του ειχατε μιλησει για μειωση ενοικιου τωρα τι το παιζει δεν ξερω δεν ειδα δεν ακουσα?τον ετσουξε λιγο μαλλον για αυτο αντεδρασε ετσι!τα λεφτα που σας επιστρεφει ειναι της εγγυσης μηπως?γιατι αν ειναι αυτα ξερω οτι στο χρονο πανω δεν τα χανεις κ καθεσαι στον τελευταιο μηνα χωρις να του δωσεις το ενοικιο!τωρα σιγουρα δεν ξερω αμα ισχυει ...αλλα ετσι θα πω κ γω εδω στη δικια μου τον αλλο μηνα δλδ να μην την δωσω το ενοικιο,αφου πληρωσω βεβαια ολους τους λογαριασμους κ εφοσον ελενξει το σπιτι οτι δεν εχει υλικες ζημιες κτλ..

εμεις για δυο χρονια εχουμε κανει συμβολαιο..κ θα φυγουμε σαν κ σας πανω στο χρονο.δεν εχω ενημερωσει ακομα την ιδιοκτητρια λεμε να της το πουμε αρχες σεπτεμβριου...θελω να αρχισω λιγο να βλεπω πρωτα τι παιζει κ μετα ,ηδη μιλησα με μεσιτρια χτες κ θα παω να δω 2 σπιτια αυτες τις μερες!...τωρα θα στραβωσει μαλλον κ η δικια μου αλλα τι να κανουμε ας ηταν κ αυτη λιγο ενταξει απεναντι μας γιατι περα απο το προβλημα αποστασης,φασαριας,ασανσερ αντιμετωπισαμε κ με αυτην προβλημα μεσα στο χειμωνα!

οταν νοικιασαμε μας ειπε οτι εχει το σπιτι ατομικο καυστηρα με καζανι πετραιλαιο...οταν μπηκαμε μας ξεφουρνησε οτι θα μοιραζομαστι το καζανι με τον πατερα της (ο οποιος μενει διπλα μας) λεμε αντε τωρα να βγαλουμε ακρη με τον μπαρμπα διπλα!ζητησαμε να βαλει μετρητες για να ξερουμε τουλαχιστον το τι θα καιει ο καθενας μας!δεχτηκε....μετα απο κανενα διμηνο το παλικαρι που μας εφερνε το πετρελαιο αναρωτηθηκε γιατι γεμιζουμε τοσο συχνα κ οτι του φαινονται απο την εμπειρια του πολλα τα λιτρα που καιγαμε για 2 σπιτια,ετσι κ φωναξαμε εναν τεχνικο να ελενξει τον καυστηρα!μας ειπε οτι ειναι παρα πολυ μικρος για να καλυψει τα 2 σπιτια με συνεπεια να καιει διαρκως ασταματητα κ να καιει ενα σκασμο πετραιλαιο,...χρειαζοταν εναν δευτερο η αντικ/ση με μεγαλυτερο...

φυσικα η ιδιοκτητρια ουτε καν το συζητουσε.....μας εκλεισε το τηλ στα μουτρα...εκει στραβωσαμε κ εμεις παρα πολυ !

και νιωθω μια χαρα που θα την ενημερωσω τελευταια στιγμη μη σου πω!!!

Έλεοοοοοος!! Άκου μοιράζεστε τον ίδιο καυστήρα!!! :shock: Και το ωραίο ότι το ξεφούρνισε κατόπιν εορτής!! :shock: Καλά μιλάμε θα είχα φρίξει άσχημα... Τελευταία στιγμή να της πείτε ότι φεύγετε... Δηλαδή συνολικά δώσατε πολλά χρήματα στο πετρέλαιο το χειμώνα; Περισσότερα από άλλες φορές;

Αυτό που λες με την εγγύση δε νομίζω να ισχύει αν φύγεις πριν τη λήξη του συμβολαίου... Δεν είναι υποχρεωμένος να μας τη δώσει πίσω και μάλιστα αν θέλει μπορεί να πάει δικαστικά και να διεκδικήσει να του δίνουμε τα ενοίκια μέχρι να βρει άλλον ενοικιαστή. Πρακτικά όμως συνήθως δεν το κάνουν οι σπιτονοικοκύρηδες γιατί μπλέκουν με δικαστήρια και τους φεύγουν λεφτά κι εκεί.

Εμείς έχουμε ήδη πληρώσει τον τελευταίο μήνα γνωρίζοντας αυτό που σου είπα και η εγγύηση έχει χαθεί ήδη. Το "χαρτιλίκι" που είχε δώσει δεν έχει σχέση με την εγγύηση γιατί το είχε δώσει τον Μάρτιο και θα μας έδινε και άλλα 300 (θα τα έκοβε από το ενοίκιο δηλαδή) σε επόμενο μήνα ΑΝ δεν φεύγαμε. Τώρα που φεύγουμε ξαφνικά ούτε λόγος για να μας δώσει την εγγύηση πίσω... Μόνο να λέει οτι θα έχει τύψεις ξέρει που θα φυγουμε για το οικονομικό! Δώσε ρε την εγγύση αν είσαι μάγκας για να μην έχεις και τύψεις...μη χέσω! Κατά τα άλλα "σαν παιδιά μου σας βλέπω", μας είπε!! :confused:

Πάντως τη δικιά σας τη βλέπω να τσινάει αν της πεις να μη δώσεις το τελευταίο ενοίκιο ενώ φεύγεις 1 χρόνο πριν... Ψάξτο για να είσαι σίγουρη αν το δικαιούσαι και να ξέρεις τι θα κάνεις.


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλεοοοοοος!! Άκου μοιράζεστε τον ίδιο καυστήρα!!! :shock: Και το ωραίο ότι το ξεφούρνισε κατόπιν εορτής!! :shock: Καλά μιλάμε θα είχα φρίξει άσχημα... Τελευταία στιγμή να της πείτε ότι φεύγετε... Δηλαδή συνολικά δώσατε πολλά χρήματα στο πετρέλαιο το χειμώνα; Περισσότερα από άλλες φορές;

Αυτό που λες με την εγγύση δε νομίζω να ισχύει αν φύγεις πριν τη λήξη του συμβολαίου... Δεν είναι υποχρεωμένος να μας τη δώσει πίσω και μάλιστα αν θέλει μπορεί να πάει δικαστικά και να διεκδικήσει να του δίνουμε τα ενοίκια μέχρι να βρει άλλον ενοικιαστή. Πρακτικά όμως συνήθως δεν το κάνουν οι σπιτονοικοκύρηδες γιατί μπλέκουν με δικαστήρια και τους φεύγουν λεφτά κι εκεί.

Εμείς έχουμε ήδη πληρώσει τον τελευταίο μήνα γνωρίζοντας αυτό που σου είπα και η εγγύηση έχει χαθεί ήδη. Το "χαρτιλίκι" που είχε δώσει δεν έχει σχέση με την εγγύηση γιατί το είχε δώσει τον Μάρτιο και θα μας έδινε και άλλα 300 (θα τα έκοβε από το ενοίκιο δηλαδή) σε επόμενο μήνα ΑΝ δεν φεύγαμε. Τώρα που φεύγουμε ξαφνικά ούτε λόγος για να μας δώσει την εγγύηση πίσω... Μόνο να λέει οτι θα έχει τύψεις ξέρει που θα φυγουμε για το οικονομικό! Δώσε ρε την εγγύση αν είσαι μάγκας για να μην έχεις και τύψεις...μη χέσω! Κατά τα άλλα "σαν παιδιά μου σας βλέπω", μας είπε!! :confused:

Πάντως τη δικιά σας τη βλέπω να τσινάει αν της πεις να μη δώσεις το τελευταίο ενοίκιο ενώ φεύγεις 1 χρόνο πριν... Ψάξτο για να είσαι σίγουρη αν το δικαιούσαι και να ξέρεις τι θα κάνεις.

ναι πεταλουδακι ..ηταν που ηταν φετος ακριβο το πετρελαιο ,βαρυς ο χειμωνας,ειχαμε κ τον καυστηρα εκει να ζοριζεται και μας βγηκε ο κουκος αηδονι:shock:...συντηρητικα εντελως ...με χρηση κλιματιστικου αρχικα μεχρι αρχες δεκεμβριου...μετα μπηκα στην κλινικη για κανενα μηνα κ σχεδον δεν ηταν κανεις σπιτι...αρχισαμε να το καιμε σταθερα στους 20 βαθμους μετα τις 10 γεναρη και μονο εμεις δωσαμε 1800 ευρω!πολλα μου φαινονται τουλαχιστον για την χρηση που καναμε!δεν το καιγαμε αλογιστα δηλαδη!

τωρα αυτο που λες για την εγγυηση με προβληματισες λιγο...λες να μας κανει καμια λαχταρα:confused:,τωρα ειπε ο αντρας μου μεθαυριο να την παρουμε να της το πουμε ,καθως κ το τι εχουμε να κανουμε κ με την εγγυηση,για να ξερουμε που βαδιζουμε!ελπιζω να μην εχω ντραβαλα γιατι σε αυτα τα λεφτα υπολογισα την νεα εγγυηση...αλλιως δυσκολα θα βγουμε παλι γμτ!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι πεταλουδακι ..ηταν που ηταν φετος ακριβο το πετρελαιο ,βαρυς ο χειμωνας,ειχαμε κ τον καυστηρα εκει να ζοριζεται και μας βγηκε ο κουκος αηδονι:shock:...συντηρητικα εντελως ...με χρηση κλιματιστικου αρχικα μεχρι αρχες δεκεμβριου...μετα μπηκα στην κλινικη για κανενα μηνα κ σχεδον δεν ηταν κανεις σπιτι...αρχισαμε να το καιμε σταθερα στους 20 βαθμους μετα τις 10 γεναρη και μονο εμεις δωσαμε 1800 ευρω!πολλα μου φαινονται τουλαχιστον για την χρηση που καναμε!δεν το καιγαμε αλογιστα δηλαδη!

τωρα αυτο που λες για την εγγυηση με προβληματισες λιγο...λες να μας κανει καμια λαχταρα:confused:,τωρα ειπε ο αντρας μου μεθαυριο να την παρουμε να της το πουμε ,καθως κ το τι εχουμε να κανουμε κ με την εγγυηση,για να ξερουμε που βαδιζουμε!ελπιζω να μην εχω ντραβαλα γιατι σε αυτα τα λεφτα υπολογισα την νεα εγγυηση...αλλιως δυσκολα θα βγουμε παλι γμτ!

Ρώτησε το, Βασούλα μου, είναι και στη διακριτική ευχέρεια της σπιτονοικοκυράς ίσως, εμείς ούτε καν διεκδικήσαμε την εγγύση, ίσως κακώς αλλά επειδή αυτό ξέρουμε σχετικά με το συμβόλαιο έτσι και κάναμε... Μακάρι να σας πιαστεί η εγγύηση για το τελευταίο ενοίκιο.

Γιατί ήσουν 1 μήνα κλινική; Έχω χάσει επεισόδια;;; :?


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησε το, Βασούλα μου, είναι και στη διακριτική ευχέρεια της σπιτονοικοκυράς ίσως, εμείς ούτε καν διεκδικήσαμε την εγγύση, ίσως κακώς αλλά επειδή αυτό ξέρουμε σχετικά με το συμβόλαιο έτσι και κάναμε... Μακάρι να σας πιαστεί η εγγύηση για το τελευταίο ενοίκιο.

Γιατί ήσουν 1 μήνα κλινική; Έχω χάσει επεισόδια;;; :?

μακαρι λενακι θα δειξει εντος ημερων!θα της το πω μεθαυριο κ θα δουμε αμα δεχτει...κ αμα δεν δεχτει δεν πειραζει τι να κανουμε η αποφαση επαρθει ετσι κ αλλιως θα φυγουμε,θα σου πω μολις μου απαντησει ...

στην κλινικη εμεινα γιατι ειχα συσπασεις κ επειδη δεν με επιαναν τα χαπια επρεπε αναγκαστικα να μεινω με ορο...μπηκα 31 εβδομαδα κ γενησα 34!βαλε +5 μερες μετα απο καισαρικη τον πιασαμε το μηνα...ασε πολυ ζοριστικα εκεινες τις μερες πιο πολυ απο την αγωνια οχι απο την παραμονη εκει! αλλα ολα καλα πηγαν κ η μικρη δεν χρειαστηκε καμια υποστηριξη αν κ προωρη την πηραμε κατ ευθειαν σπιτι μας:D


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντομεταξύ έχω αρχίσει και ανησυχώ για το Ματινάκι! Πού είναι;;;

Λενιώ της έστειλες μήνυμα στο κινητό και πάλι δεν απάντησε;; :confused:

Ματίναααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:742477jwwwma0dig.gif


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!

Γιωτακι μου χρόνια σου πολλά κ καλά!!:wink:

Όλες αναζητούμε το Ματίνακι.!! Θα της ξαναστειλω μήνυμα σήμερα!:-(

Καλημέρα, Λενάκι!!!

Αν έχεις νεότερα πες κι εμάς.... :?


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια μου! Ποσο μου λειπετε να ξερετε! Εδω ειμαι αλλα ειμαι ενα ορθιο πτωμα...βαρεσα 12ωρα την τελευταια εβδομαδα και ουτε ορεξη να φαω δεν ειχα...

Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας με συγκινειτε πολυ!!!!!

Λενιω μου χιλια συγνωμη που δεν σου απαντησα στο μηνυμα αλλα δεν ειχα καρτα ουτε για αναπαντητη και στο αλλο νουμερο εχω κανει φραγη στις εξερχομενες.....ποσο ηθελα να σου μιλησω να 'ξερες!!!!!!

Την δευτερα 13 του μηνα ηρθαν και οι κουμπαροι μας για 3 μερες...σημερα το πρωι εφυγαν....φανταζεστε μετα απο 12ωρο γυρνουσα σπιτι και με περιμεναν 4 κουτσουβελα...3 τα δικα τους και ενα το δικο μας...οποτε καταλαβαινετε σε τι κατασταση ημουν....νηστευα κιολας και ισα που κρατιομουν ορθια...βεβαια αδειαθετησα την τριτη και ουτε να κοινωνισω δεν μπορεσα! Τεσπα του χρονου με υγεια!!!!!

Γιωτουλα μου χρονια πολλα για χθες καμαρι μου! Παντα υγεια και ευτυχια στο σπιτικο σας να εχετε!!!!

Μαρακι μου χρονια πολλα και σε σενα! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και παντα υγεια να εχετε!!!!!!

Κοριτσακια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω και δεν ξερω αν βρω τον χρονο να μαθω τα νεα σας! Οποια μπορει ας μου τα γραψει περιληπτικα για να μπω λιγο στο κλιμα!!!!

Παω να κανω μπανιο τον μικρο και μετα να του φτιαξω το γαλα του! Θα τα πουμε ελπιζω συντομα!

Σας αγαπω ολες πολυ και σας σκεφτομαι παντα! Φιλιστε μου τα παιδακια σας τα ομορφα ρουφηχτα!!!!!

Καλο βραδυ φιλεναδιτσες μου!

62530.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου! Ποσο μου λειπετε να ξερετε! Εδω ειμαι αλλα ειμαι ενα ορθιο πτωμα...βαρεσα 12ωρα την τελευταια εβδομαδα και ουτε ορεξη να φαω δεν ειχα...

Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας με συγκινειτε πολυ!!!!!

Λενιω μου χιλια συγνωμη που δεν σου απαντησα στο μηνυμα αλλα δεν ειχα καρτα ουτε για αναπαντητη και στο αλλο νουμερο εχω κανει φραγη στις εξερχομενες.....ποσο ηθελα να σου μιλησω να 'ξερες!!!!!!

Την δευτερα 13 του μηνα ηρθαν και οι κουμπαροι μας για 3 μερες...σημερα το πρωι εφυγαν....φανταζεστε μετα απο 12ωρο γυρνουσα σπιτι και με περιμεναν 4 κουτσουβελα...3 τα δικα τους και ενα το δικο μας...οποτε καταλαβαινετε σε τι κατασταση ημουν....νηστευα κιολας και ισα που κρατιομουν ορθια...βεβαια αδειαθετησα την τριτη και ουτε να κοινωνισω δεν μπορεσα! Τεσπα του χρονου με υγεια!!!!!

Γιωτουλα μου χρονια πολλα για χθες καμαρι μου! Παντα υγεια και ευτυχια στο σπιτικο σας να εχετε!!!!

Μαρακι μου χρονια πολλα και σε σενα! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και παντα υγεια να εχετε!!!!!!

Κοριτσακια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω και δεν ξερω αν βρω τον χρονο να μαθω τα νεα σας! Οποια μπορει ας μου τα γραψει περιληπτικα για να μπω λιγο στο κλιμα!!!!

Παω να κανω μπανιο τον μικρο και μετα να του φτιαξω το γαλα του! Θα τα πουμε ελπιζω συντομα!

Σας αγαπω ολες πολυ και σας σκεφτομαι παντα! Φιλιστε μου τα παιδακια σας τα ομορφα ρουφηχτα!!!!!

Καλο βραδυ φιλεναδιτσες μου!

62530.gif

καλως το ματινακι!!!!

χαθηκες και ψιλοανυσηχησαμε που δεν ειχαμαι νεα σου:(αφου εισται καλα αυτο εχει σημασια!

εισαι πολυ στο τρεξιμο ματινακι μου ε?κουραγιο και καλη δυναμη...

φιλακια πολλα!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Περναμε τελεια! Μπαινω απο το κινητο κ ειναι δυσκολο! Ματινακι μου βαστα γερα! Θα παρεις κανα ρεπο να ξεκουραστεις? Φιλακια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Ματίνακι μουυυυυ αχ φιλεναδιτσΑ μου τι τραβάς κ συ..πωπω τόση κούραση κ είχες κ επισκέψεις..δεν έχω λόγια ..αφού δε έχεις λιποθυμισει ακόμα τι να πω..μπράβο..κουράγιο μανούλα!!

Δε πειράζει που δε απάντησες το ήξερα ότι θα ήσουν πτώμα από τη κούραση..δεν είχες κ κάρτα Ε..που χρόνος να βάλεις!:wink: αχ υπομονή! Η Παναγίτσα να σου δώσει δύναμη να συνεχίσεις να δουλεύεις κ να έχει πάντα καλα το όμορφο γλυκό αντρακι σου! Πως είναι?προσαρμόστηκΕ στα νέα δεδομένα!! Ναμου τον φιλήσεις!!:wink:

((((((())))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...