Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Περναμε τελεια! Μπαινω απο το κινητο κ ειναι δυσκολο! Ματινακι μου βαστα γερα! Θα παρεις κανα ρεπο να ξεκουραστεις? Φιλακια σε ολες!

Γειά σου γιωτακι! Χαιρομαι που περνάτε όμορφα!!τι κάνει το ρανακι? Έχετε πολύ ζέστη κ κει?


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κοριτσια!! εχει καμια ωριτσα που κοιμηθηκε ο μικρος και εγω τωρα καθησα! ματινακι μου ολα μαζι! και τα 12ωρα και τα κουμπαρια! πω πω!! ευχομαι να ξεκουραστεις λιγο! φιλακια στον γιωργακη μας!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια μου!

Αναστασάκι, γυρίσατε στη βάση σας; Τέρμα οι διακοπές για φέτος; Τι κάνει ο Θανασάκης; Ήταν ζωηρούλης το βράδυ; Πολλές ερωτήσεις... :oops:

Λενιώ μου, άλλαξε το τικεράκι αν τα'παιξε... Καλά, γιατί κόλλησε;; :confused:

Ματινάκι, καλό κουράγιο...Τι να πω, όντως πολλή ταλαιπωρία περνάς! :? Για να σε παρηγορήσω θα σου πω οτι κι εγώ κάθε μέρα κουράζομαι αρκετά κι ας μην δουλεύω... Από τη μία η φροντίδα και το ντάντεμα της μπέμπας καθότι αν δεν κοιμάται δεν κάθεται μόνης της, θέλει παρέα, και από την άλλη το μάζεμα ολόκληρου του σπιτιού γιατί στις 27 θα γίνει η μετακόμιση και τις μέρες μέχρι τις 27 θα καθαρίσουμε με τη μαμά μου το νέο σπίτι και θα μεταφέρουμε με το αμάξι μας τα πιο πολλά ψιλολόγια, οπότε τώρα εγώ τα μαζεύω να είναι έτοιμα σε σακούλες, βαλίτσες και λίγες κούτες... :?

Βασούλα, τι έγινε με τη σπιτονοικοκυρά; Της ανακοινώσατε ότι πρόκειται να φύγετε; Αν ναι, τι είπε; Της είπατε και για την εγγύηση; Ελπίζω όλα καλά! ;)

Γιωτάκι, να περνάτε τέλειαα!!!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

η μαγουλιτσα μου κοιμηθηκε!κουραστηκε την πηγα στην παιδικη χαρα και κοιτουσε τα παιδακια...την εβαλα να κανει κ λιγο κουνια ετσι σιγα σιγα κ γελουσε!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ τι λεει ο θανασακης?δεν σου κοιματε καλα ε γιατι ετσι?πως τον βλεπεις εχει ενοχλησεις η απλα θελει να σε νιωσει?ελπιζω να στρωσει για να ξεκουραζεται λιγο το βραδακι κ αυτος κ εσυ!

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΚΙ βρηκα την μανα της προχτες κ με ειπε οτι λειπει γερμανια διακοπες μεχρι 20/08.ειπαμε να γυρισει πρωτα κ μετα να την παρουμε για να συνενοηθουμε κ καλυτερα!εχω και μια αγωνια κ για αυτο πως θα το παρει κτλ....αυριο μαλλον θα παω να δω 2 σπιτια αμα μπορει η μεσητρια!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια μου!

η μαγουλιτσα μου κοιμηθηκε!κουραστηκε την πηγα στην παιδικη χαρα και κοιτουσε τα παιδακια...την εβαλα να κανει κ λιγο κουνια ετσι σιγα σιγα κ γελουσε!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ τι λεει ο θανασακης?δεν σου κοιματε καλα ε γιατι ετσι?πως τον βλεπεις εχει ενοχλησεις η απλα θελει να σε νιωσει?ελπιζω να στρωσει για να ξεκουραζεται λιγο το βραδακι κ αυτος κ εσυ!

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΚΙ βρηκα την μανα της προχτες κ με ειπε οτι λειπει γερμανια διακοπες μεχρι 20/08.ειπαμε να γυρισει πρωτα κ μετα να την παρουμε για να συνενοηθουμε κ καλυτερα!εχω και μια αγωνια κ για αυτο πως θα το παρει κτλ....αυριο μαλλον θα παω να δω 2 σπιτια αμα μπορει η μεσητρια!

Παρατείνεται η αγωνία λίγο ακόμη, σε καταλαβαίνω! Κι εγώ με τέτοια θέματα καμιά φορά παρααγχώνομαι, αλλά μην ανησυχείς, όλα καλά θα πάνε. Αρκεί να είναι συνεννοήσιμη γυναίκα και να δείξει κατανόηση. :rolleyes:

Τέλεια αν δεις 2 σπίτια αύριο! Να μας πεις εντυπώσεις! Ελπίζω να σου αρέσουν!

Πάω κι εγώ κορίτσια μου...

Καληνύχταααα!! (Αν και μάλλον οι περισσότερες είστε ήδη στο τρίτο όνειρο! 1103992qlwwt97bw8.gif:tongue: Εύχομαι να είναι όμορφο! )

125420vuh9az127q.gif


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου! Τι κανετε; εγω περιμενω να ξυπνησει ο αντρασ τησ ζωησ μου!αυτεσ οι ωρεσ εχω παρατηρησει πωσ του αρεσουν πολυ να κοιμαται! Βασουλα με το καλο να δειτε τα σπιτια!μακαρι να ειναι αυτο που ψαχνεισ!

λενακι γυρισαμε στη βαση μασ οπωσ το ειπεσ! Δεν ξερω γιατι μου ξυπναει τι να πω!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια μου!

γυρισαμε εχτες το βραδυ! περασαμε ονειρο!!! πραγματικη ξεκουραση κ χαλαρωση!

η μικρη ηταν πολυ συνεργασιμη κ περασε κ αυτη πολυ ωραια!!!

απο εχτες ακουμπαει τα επιπλα κ περπαταει!!!

δευτερα κ τριτη θα παω στο μαγαζι κ τεταρτη πρωι θα παμε στο χωριο του αντρα μου για 4 μερουλες! ωραια θα περασουμε κ εκει!

αυτα απο εμενα!\

εσεις τι κανετε?

λενακι κ εγω δεν μπορεσα ποτε να βαλω τικερακι για την μπουμπου, δεν ξερω γιατι, μια δεν μου μετραγε μια δεν φαινοτανε, οποτε τα παρατησα!

βασω μου με το καλο να δειτε τα σπιτια, μακαρι να βρειτε κατι καλο!

αναστασακι μου τελος οι διακοπες για φετος?

πεταλουδακι πως παει το πακεταρισμα?

ματινακι σημερα δεν δουλευεις φανταζομαι! αντε να ξεκουραστεις!!!

φιλακια πολλα κοριτσακια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!

γυρισαμε εχτες το βραδυ! περασαμε ονειρο!!! πραγματικη ξεκουραση κ χαλαρωση!

η μικρη ηταν πολυ συνεργασιμη κ περασε κ αυτη πολυ ωραια!!!

απο εχτες ακουμπαει τα επιπλα κ περπαταει!!!

δευτερα κ τριτη θα παω στο μαγαζι κ τεταρτη πρωι θα παμε στο χωριο του αντρα μου για 4 μερουλες! ωραια θα περασουμε κ εκει!

αυτα απο εμενα!\

εσεις τι κανετε?

λενακι κ εγω δεν μπορεσα ποτε να βαλω τικερακι για την μπουμπου, δεν ξερω γιατι, μια δεν μου μετραγε μια δεν φαινοτανε, οποτε τα παρατησα!

βασω μου με το καλο να δειτε τα σπιτια, μακαρι να βρειτε κατι καλο!

αναστασακι μου τελος οι διακοπες για φετος?

πεταλουδακι πως παει το πακεταρισμα?

ματινακι σημερα δεν δουλευεις φανταζομαι! αντε να ξεκουραστεις!!!

φιλακια πολλα κοριτσακια μου!!!

γυρισατε γιωτακι ε?αφου περασατε καλα και ξεκουραστηκες κι ολας αυτο εχει σημασια!αρχισε να κανει βηματακια η μικρη ε?χαχαχα φανταζομαι σαν παπακι θα παει ε?πω πω ανυπωμωνω κ γωωωωωωωω να την κραταω απο τα χερακια και να κανουμε στρατα στρατουλαααα:D:D:D

τα δωρακι spesial!μεγια το γυαλακι!!!!

κατι παρομοιο σε ρολοι ειχαμε παρει στον αντρα μου στον αραββωνα μας tissot και βγηκε πολυ καλο!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

γυρισατε γιωτακι ε?αφου περασατε καλα και ξεκουραστηκες κι ολας αυτο εχει σημασια!αρχισε να κανει βηματακια η μικρη ε?χαχαχα φανταζομαι σαν παπακι θα παει ε?πω πω ανυπωμωνω κ γωωωωωωωω να την κραταω απο τα χερακια και να κανουμε στρατα στρατουλαααα:D:D:D

τα δωρακι spesial!μεγια το γυαλακι!!!!

κατι παρομοιο σε ρολοι ειχαμε παρει στον αντρα μου στον αραββωνα μας tissot και βγηκε πολυ καλο!

γεια σου βασουλα!!! τι κανετε? πραγματικα ηταν τελεια! μαζεψα κ καθαρισα κ το σπιτι σημερα βαζω κ απειρα πλυντηρια κ την τεταρτη ξαναφευγουμε! σαν παπι δεν λες τιποτα!!! εχει πολυ πλακα! απο τα χερακια στρατα στρατουλα περπαταει εδω κ 1,5 μηνα περιπου, τωρα αρχιζει μονη της. πιστευω σε καμια 15αρια μερες να περπατησει κανονικα! ε ειμαστε κ 11 μηνων! μεγαλωσε το παιδακι μου!

στον αρραβωνα μας μου πηρε ο κουνιαδος ενα tissot k οντως εχει βγει πολυ καλο, εμεις ειχαμε παρει του αντρα μου ενα διχρωμο (ατσαλι- χρυσο) αυτοματο longines. κ αυτο καλο βγηκε!

η μαγουλιτσα μας τι κανει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...